قالب وردپرس افزونه وردپرس

سوالات آیین نامه _ دانلود فوری اصل سوالات ( آپدیت 99)

در ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم , اگر می خواهید اصل سوالات آیین نامه رانندگی را فورا دانلود و دریافت کنید می توانید از همین صفحه , کمی پایین تر , اصل سوالات سال 99 با آخرین تغییرات را به راحتی دانلود کنید .

توجه داشته باشید :

سوالات آیین نامه رانندگی , به صورت سراسری و کشوری می باشد یعنی , سوالات در آموزشگاه های رانندگی سراسر کشور باهم مشابه می باشند .

منظور ما از سوالات ” اصل سوالات آیین نامه رانندگی ” است .

در زیر چند نمونه از سوالات سال 99 که ( بعد از دانلود ) دریافت خواهید کرد را مشاهده می کنید .

سوالات آیین نامه
سوالات آیین نامه

معمولا چند نفر در امتحان آیین نامه قبول می شوند ؟

به طور طبیعی اگر بخواهیم آمار دقیقی از تعداد قبولی های امتحانات آیین نامه بدهیم به این صورت می باشد که :

اگر شما یک کلاس 30 نفره را در نظر بگیرید , تعداد قبولی حدود 8 الی 10 نفر خواهد بود که این آمار بسیار به واقعیت نزدیک است .

کسانی که قبول میشوند خب مبارکشان باشد اما مابقی تکلیفشان چیست و چکار باید انجام بدهند ؟

خب واضح است که یک هفته دیگر از زمان با ارزششان را به راحتی می سوزانند و بدتر از آن باید سر صبح بروند بانک و در یک صف طولانی ایستاده یک فیش به حساب آموزشگاه و راهنمایی و رانندگی پرداخت کنند که واقعا ( فااااجعست ) و در هزینه گواهینامه نیز ضرر چشمگیری خواهند کرد .

پس چه کار کنیم تا جزو قبول شدگان باشیم ؟

خب واضح است که دو راه دارید :

1_ یا باید کتاب آیین نامه رانندگی با آن حجم زیادش که بسیار حوصله سر بر هست را بخوانیم , که برای دانلود رایگان کتاب آیین نامه می توانید از همین صفحه , کمی پایین تر , کتاب را دانلود کنید اما پیشنهاد ما به شما این است که :

اصل سوالات را دانلود کنید , زیرا دقیقا خود سوالات امتحان آیین نامه 99 را قرار داده ایم و پس از دانلود شما هیچ نیازی به خواندن کتاب نخواهید داشت .


2_ یا باید سوالات ایین نامه که قرار است فردا امتحان بدهیم را فراهم کنیم !!!!!!!!!!!!! بله , اکثر کسانی که بار اول قبول می شوند یا ساعت ها کتاب آیین نامه با آن حجم زیادش را خواندند و یا اصل سوالات را داشتند .

که ما در همین صفحه اصل سوالات سال 99 , با آخرین تغییرات را برای شما قرار داده ایم .

توجه کنید !!!!

نکته بسیار مهم :

شما “” دقیقا خودِ سوالات با آخرین تغییرات که قرار است در امتحان ببینید “”را دانلود خواهید کرد . نه صدها نمونه سوال که باعث کلافگی شما و در نتیجه مردود شدن در امتحان می شود .

وقتی اصل سوالات هست نمونه سوال دیگر چرا ؟ و این یعنی قبولی 100% و قطعی , چون شما دیگر خودِ سوالات را خواهید داشت و یکبار برای همیشه امتحان خواهید داد

جهت سوالات آیین نامه رانندگی سال 98

توجه کنید :

تا دانلود کامل سوالات و رسیدن سوالات به دست شما , تیم پشتیبانی آنلاین سایت , همواره در کنار شما خواهد بود


دانلود اصل سوالات آیین نامه ” 99 ” ” به علت تخفیف ویژه شهریور ماه , تا پایان 29 شهریور 99 ” از قیمت اصلی به “” 14/500 “” تومان تغییر یافت .

پس از تاریخ ذکر شده اصل سوالات آیین نامه به قیمت اصلی سایت , 25/000 تومان باز خواهد گشت .

باز هم تکرار می کنیم : شما دقیقا خودِ سوالات با آخرین تغییرات در شهریور ماه 99 را دانلود خواهید کرد و این یعنی قبولی 100% و قطعی .

” این سوالات عینا در امتحان آمده است ”

” سوالات به صورت کشوری بوده و سوالات تمام آموزشگاه های رانندگی در سراسر کشور یکیست ”

** سوالات دارای گارانتی بازگشت وجه بی قید و شرط می باشد .

” درگاه پرداخت : زرین پال “
” درگاه امن بانکداری اینترنتی ایران “


راهنمای دانلود آسان :

بر روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید و سپس پس از پرداخت وجه , لینک دانلود بلافاصله به شما نمایش داده شده و می توانید به راحتی سوالات را دانلود بفرمایید . ( تا رسیدن کامل سوالات به دست شما , تیم پشتیبانی , همواره در کنار شما خواهد بود )

جهت سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

دانلود آسان و فوری اصل سوالات آیین نامه

تعداد دانلود از 1 مرداد 99 تا 1 شهریور 99 : 1081 نفر
ارائه آمار ماهانه سایت گواهیران از , زرین پال درگاه پرداخت ایمن بانکداری اینترنتی ایران
نام دارنده حساب ( مدیریت وبسایت گواهیران ) : محمد سجاد عسگری

نکته مهم :

به دستور بانک مرکزی : از بهمن ماه 1398 , هم می توانید از رمز عادی خود و هم از رمز پویا استفاده کنید . یعنی عزیزانی که رمز پویای خود را هنوز فعال نکرده اند نیز , می توانند اصل سوالات آیین نامه را از همینجا به راحتی دانلود کنند .

جهت سوالات آیین نامه

برخی از نظرات کاربران عزیز سایت گواهیران


در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق چت باکس سایت با ما در ارتباط باشید و فورا پاسخ سوالات و مشکلاتتان را دریافت کنید ( ساعات پاسخگویی همه روزه از 11 صبح الی 10 شب )

سوالاتی که پس از دانلود دریافت خواهید کرد

در ابتدا باید بگوییم که سوالات دانلود شده در تمامی ” موبایل ها و لپ تاپ ها و کامپیوتر ها ” قابل اجرا می باشد . در زیر عکس فایلیست که پس از دانلود در موبایل و یا کامپیوتر خود , خواهید دید .

آیین نامه و سوالات آیین نامه 98 99
سوالات آیین نامه راندگی سال 97 98 99

دانلود رایگان کتاب آیین نامه رانندگی

برای دانلود کتاب آیین نامه میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید , اما پیشنهاد ما به شما عزیزان دانلود اصل سوالات سال 99 با آخرین تغییرات است .

که در این صورت دیگر هیچ نیازی به خواندن کتاب آیین نامه با آن حجم زیاد و حوصله سر برش را نخواهید داشت .

برو به صفحه دانلود رایگان کتاب آیین نامه

سوالات متداول ؟!

1_ سایت پشتیبان آنلاین دارد ؟

بله .
در صورت داشتن هرگونه سوال , میتوانید به راحتی از طریق قسمت ” چَت باکس ” ( مانند عکس زیر )

سوالات آیین نامه _ پشتیبانی سایت

به ما پیام دهید تا با پشتیبانان سایت گواهیران به راحتی در ارتباط باشید .
در ضمن بعد از دادن پیام , جهت برقراری ارتباط حتما در سایت حضور داشته باشید .

2 _ سوالاتی که دانلود میکنیم در قبولی ما تاثیری دارد و یا صرفا چندین سوال متفرقه است ؟

بله , در صورت خواندن کامل پی دی اف سوالات , به راحتی مانند تمامی کاربران قبول می شوید .
خیر ! در این سایت شما به هیچ وجه ” نمونه سوالات متفرقه و ساختگی ” دریافت نمی کنید .

3 _ اصل سوالات چه سال هایی را دانلود خواهیم کرد ؟

اصل سوالات سال ( 97 _ 98 ) و ( 98 _ 99 _ ” امسال ” )

4_ سوالات به راحتی دانلود و دریافت میشوند ؟

بله , دانلود سوالات را طوری قرار داده ایم که به راحتی دانلود و دریافت شوند .

5_ سوالات بعد از دانلود در چه سیستم هایی باز میشوند ؟

سوالات بعد از دانلود به راحتی در” انواع موبایل ها و تبلت ها و کامپیوترها و لپ تاپ ها ” باز میشوند .

خب بعد از قبولی در امتحان آیین نامه چه اتفاقی می افتد ؟

خب همانطور که میدانید بعد از قبولی در امتحان آیین نامه ” که واقعا هم کار سختیست بدون داشتن سوالات قبول شدن ” و متاسفانه هر کسی حداقل 1 بار مردود شده و 1 هفته خود را به هدر داده و به شدت به زحمت خواهده افتاد .

اما کسانی که قبول میشوند باید به سراغ امتحان شهری بروند .

امتحان شهری برای موتور سواران شامل رانندگی با موتور در پیست آموزش موتور درست در جلوی دید افسر صورت میگیرد که بسیار هم آسان است .

امتحان شهری برای افرادی که میخواهند گواهینامه رانندگی با ماشین را بگیرند کمی سخت میشود که واقعا هم میشود گفت بعضی ها به قدری مردود میشوند که امید خود را از دست میدهند .

کار ساده ای نیست , امتحان دادن و راندن خودرو در کنار افسر جدی راهنمایی و رانندگی اما خوبی کار اینجاست که بعد از چند مدت به مواردی که از شما درخواست میشد خواهید خندید که چقدر ساده بود , دور دو فرمان _ دور یک فرمان , پارک دوبل , دنده عقب و …

میبینید بسیار ساده است اما جو روانی باعث میشود که بارها خراب کنید . تنها راه اینه که با مشکل و ترستان به شدت رو به رو شوید . باور کنید حتی اگه 4 بار به بالا هم مردود شوید بالاخره قبول میشوید اما ضرر مالی و زمانی به خودتان میزنید , که این هم مهم نیست .

تنها چیزی که مهم است این است که بعد از گرفتن گواهینامه میتوانید بدون محدودیت به هرجایی که میخواهید بدون ترس رانندگی کنید , پس می ارزد .

کلام آخر

دوستان عزیز , گرفتن گواهینامه اصول دارد , عده ای بعد از مردودی در آزمونها چه شهری چه آیین نامه , بارها باز هم دچار مردودی می شوند .

زیرا نمی خواهند تمرین کنند , مثلا شخصی پس از مردودی در امتحان شهری نمی خواهد دوباره تمرین کند چون آموزشگاه گران می گیرد خب حق هم دارد اما با ماشین خانواده هم تمرین نمی کند .

یا سعی می کند ساعت های تمرین را نادیده بگیرد و تا می تواند از ساعتها کم کند تا زودتر ساعت های تمرین تیک بخورد .

هرچند که باید در حضور مالک خودرو تمرین انجام شود آن هم در کوچه ها و راه های خلوت , که این کار را هم نمی کند و می رود و باز هم متاسفانه مردود می شود .

یا در امتحان آیین نامه بارها و بارها مردود می شود . ضرر زمانی حتی مالی هم به خود میزند اما حاضر نمی شوند از منابع استفاده کنند .

در هر صورت آرزوی پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان را داریم و بدانید گرفتن گواهینامه هفت خان رستم نیست اگر با اصول پیش بروید .

موفق باشید .

سوالات آیین نامه _ افسر راهنمایی و رانندگی

163 دیدگاه

 1. soalaro download kardam ama alan takhfifeton emal shod man 25 toman dadam alan 9.500 gozashtid kheili namardie k khabar nadadid

  • دوست عزیز سلام . هیچ سایتی قبل از تخفیف خبری نمی دهد . اما ایرادی ندارد . به پشتیبانان پیام دهید تا مبلغ به شما فورا برگشت داده شود .
   موفق باشید .

 2. سوالات تو آیفون باز میشه ؟

  • سلام دوست عزیز . بله سوالات در تمامی موبایل ها و لپ تاپ ها و کامپیوتر ها به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی باز می شود , در صورت داشتن سوالی دیگر لطفا با پشتیبانان در قسمت چت باکس پیام دهید .

 3. سوالات آیین نامه رانندگی کشوری هستند ؟

  • سلام بله عزیز , سوالات آیین نامه رانندگی به صورت کشوری میباشد و سوالات هیچ تفاوتی باهم در استان های مختلف ندارند .

 4. سلام من از طریق زرین پال خریدم ….چطوری دانلود کنم ؟شماره پیگیری هم دارم

  • سلام دوست عزیز . بعد از خرید به صورت کاملا واضح لینک دانلود نمایش داده میشه که خیلی راحت مثل همه میتونید کلیک کنید و سوالات رو دانلود کنید به همین راحتی اما اگر صفحه را بسته اید به پشتیبانی خیلی راحت از طریق چت باکس سمت راستِ صفحتون پیام بدید تا لینک سوالات براتون ارسال شه . (( پیام شما دیده شد , سوالات برای شما ارسال شد . با تشکر از شما )) .
   مدیریت گواهیران .

 5. سلام اصل سوالات آیین نامه رو گرفتم و 2 تا از عکسها بدون پاسخ بود شما که گفتید همه آن ها پاسخ داره🤨🤨

  • سلام دوست عزیز . اون عکسی که واضح نیست و جواب نداره اگر دقت کنید پایین تر از همان پوشه به صورت واضح و سیاه سفید با جواب قرار دارد هرچند که کل سوالات رو در پی دی اف در همان پوشه قرار داده ایم تا در صورت خوانا نبودن از پی دی اف سوالات رو بخوانید ( چون اصل سوالات هست و با موبایل عکس گرفته شده بعضی از آنها تار بود که درستشان کردیم ) . باز سوالی بود به پشتیبانان سایت از طریق چت باکس پیام دهید . با تشکر .

 6. سوالات رو دانلود کردم و جالب بود برام که اصل سوالا بود اما سوالات آموزشگاه ما با آموزشگا رانندگی دیگه واقعا فرقی نداره ؟ ممنون میشم جواب بدید دوشنبه امتحان دارم .

  • سلام وقت بخیر . بله خیالتان راحت باشد . سوالات آیین نامه رانندگی به صورت سراسری بوده و فرضا سوالات آموزشگاه رانندگی تجریش تهران با سوالات آموزشگاهی در اصفهان یا در کل هر شهری , هیچ تفاوتی با هم ندارند اما ممکن است رنگ بندی صفحات یا ترتیب سوالات فرق داشته باشد که اصلا اهمیتی ندارد . اگر سوال دیگری داشتید لطف کنید از قسمت چت باکس سوالتون رو بپرسید تا سریع تر به جواب سوالتون برسید . ممنون از شما دوست عزیز .

  • سلام عزیزم شما سالای ۹۸رو خوندین قبول شدین

 7. اشتباه در جوابها وجود دارد

  • سلام سوالاتی که شما چند غلط در اون پیدا کردید سوالات دست اول با آخرین تغییرات بهمن ماه هست که به لطف شما و دوستان دیگر کاملا درست و اصلاح شدند . چون این سوالات دست اول هستند و در هیچ سایتی هنوز قرار نگرفته است کمی ایراد در جواب 5 سوال داشت که تصحیح شد با این حال ممنونیم از لطف شما همه سوالات الان درست هستند . موفق باشید .

 8. من امروز امتحان داشتم قبول شد سوالات عالی بودن ممنونم

  • ممنون اولا بابت مطلع کردن تیم گواهیران برای تصحیح سوالات و دوما خوشحالیم دوست عزیز به امید خدا زود گواهینامه رانندگیتون رو هم بگیرید . میتونید از منو وارد صفحه ” آزمون شهری عملی ” شوید و نکات مهم رو بخوانید . سربلند و موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

 9. سلام ببخشید من به اشتباه 2 بار خرید کردم یعنی بار اول خرید کردم و اشتباها زدم رفت و دوباره خرید کردم و بعد از چند دقیقه اس ام اس کسر از حساب برام اومد برای هر دو خرید میشه لطفا کمک کنید باید چیکار کنم ؟؟!!!!!!

  • درود . هیچ مشکلی نیست عزیز , از طریق قسمت چت باکس ( قسمت آبی رنگ , پایین سمت راست صفحتون ) به پشتیبانان پیام بدید که در صورت تایید , از شما شماره حسابتون رو خواهند گرفت و فورا مبلغ به حسابتون واریز خواهد شد , اصلا جای نگرانی نیست . موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

   • واقعا ممنونم ازتون جناب , مبلغ به حسابم واریز شد واقعا ممنون بابت پشتیبانی قویتون و سوالاتی که دانلود شد من 2 بار رد شدم سوالاتی که به من افتاده بود رو یادم مونده بود و همشون تو سوالات شما هست الان … من بازم تشکر میکنم .

 10. سلام
  سوالای اصلی امتحان برای اسفند هم میزارید تو ماه اسفند؟

  • درود . سوالات تا اردیبهشت ماه 99 تغییری نخواهند کرد , ممکن است فرضا کمتر از 3 الی 5 سوال آنهم فقط و فقط از “” تابلوها “” تغییری کند که اهمیتی ندارد هر چند که سابقه تغییر سوالات بیشتر از 2 بار در سال وجود نداشته , اما در هر صورت , در صورت وجود تغییرات حتما آپدیت اسپند ماه رو در سایت قرار می دهیم اما شما حتی در اسپند ماه هم همین سوالات را بخوانید مثل تمام افرادی که سوالات را دانلود کرده اند همان بار اول قبول می شوید . موفق باشید .

 11. سلام ممنون میشم جواب بدید . من چند روز دیگه امتحان دارم میشه شماره حساب بدید خودم پرداخت کنم ؟

  • درود . دوست عزیز خیلی راحت می توانید مانند همه دوستان از سایت سوالات رو دانلود کنید , درگاه پرداخت زرین پال درگاه معتمد و مورد تایید بانکداری اینترنتی ایران می باشد . اما اگر می خواهید از راه دیگری اقدام کنید ایرادی ندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید و “” از روش دوم “” اقدام کنید . موفق باشید .

   http://www.govahiran.ir/download-ways/

 12. ببخشید سوالم اینه که گفتید اصل سوالات , منظورتون نمونه سوال هست یا خود سوالات امتحان آیین نامه ؟ بنده دوشنبه هفته بعد امتحانم هست ممنون میشم راهنمایی کنید به پشتیبانی هم حدود 5 صبح پیام دادم . منتظرتون هستم .

  • سلام . دوست عزیز , سایت گواهیران ” اصل سوالات , یعنی : خود سوالات امتحان را که در جلسه امتحان آیین نامه خواهید دید ” را ارائه می دهد و این یعنی قبولی 100% قطعی و تضمینی سایت گواهیران به شما عزیزان . ما به هیچ وجه نمونه سوال ارائه نمی دهیم زیرا فایده ای هم ندارد پس از بابت قبولی بار اول در امتحان مطمئن باشید همانطور که تمامی عزیزان موفق به قبولی بار اول در این امتحان با سوالات سایت گواهیران شدند . اما اینکه فرمودید به پشتیبانان پیام داده اید , بله چک شد . دوست عزیز ساعت کاری پشتیبانان از 10 صبح الی 22 هست و در بعضی ساعات خارج از ساعات کار مدیریت سایت حضور دارد و شما در ساعت غیر کاری پیام داده بودید . موفق باشید . ( پشتیبان سایت )

 13. سلام من سوالات رو دانلود کردم , شما گفتید دیگه نیاز نیست کتاب رو بخونیم درسته ؟ من اولین بار هست که میخوام امتحان بدم خیلی استرس میدن کسایی که 5بار یا حتی شیش باره که دارن امتحان میدن لطفا پاسخگو باشید .

  • درود . دوست عزیز اگر سوالات آیین نامه دانلود شده را نگاه کرده باشید متوجه شده اید که شما اصل سوالات را دانلود کرده اید ( نَه نمونه سوال ) و این یعنی قبولی 100% و تضمینی . بله افراد بسیار زیادی در این امتحان مردود می شوند که همانطور که در سایت توضیح داده ایم تعدادشان بسیار زیاد است زیرا صرفا کتاب آیین نامه را خوانده اند . خیر شما دیگر به هیچ وجه نیاز به خواندن کتاب آیین نامه ندارید , با خواندن سوالات بار اول قبول خواهید شد ( زیرا دقیقا خود سوالاتی را که قرار است در امتحان آیین نامه رانندگی ببینید را در اختیار دارید ) . لطفا اگر سوالی دارید از قسمت چت باکس سایت به پشتیبانان پیام دهید , در قسمت نظرات , پاسخگویی کمی طول خواهد کشید در هر صورت نظر شما را در سایت منتشر کرده ایم تا پاسخی برای سوالات مشابه مخاطبین عزیز و همچنین پاسخی برای شما , باشد . با تشکر ( مدیریت سایت گواهیران ) .

 14. سلام ببخشید باید چندتا فایل دریافت کنیم بعد از دانلود الان من دانلود کردم 6 تا فایل دارم درسته ؟

  • درود به شما دوست عزیز . بله , درون فایلِ دانلود شده 6 فایل هست که شامل جدیدترین آپدیت بهمن ماه 98 ( سوالات دست اول و ویرایش آخر سال 98 می باشد ) . پیروز و موفق باشید .

 15. سلام راه دیگه ای برای خرید سوالات وجود نداره ؟

  • درود به شما دوست عزیز . اگر در نظرات دقت کرده باشید سوال مشابه سوال شما پرسیده شده است اما در جواب به شما عزیز باید عرض کنیم . خرید از سایت معتبر گواهیران کاملا امن بوده و به درگاه امن زرین پال متصل می باشد و تمام عزیزان سوالات را از همین طریق تهیه می کنند . اما به هر دلیلی اگر نمی خواهید از سایت سوالات را دانلود کنید می توانید به صفحه ای که در لینک زیر وجود دارد بروید و خیلی راحت از “” روش دوم “” اقدام کنید . اگر سوال دیگری داشتید از طریق چت باکس به پشتیبانان سایت پیام دهید . با تشکر ( مدیریت سایت گواهیران ) .

   (( http://www.govahiran.ir/download-ways/ ))

 16. ممنونم از پشتیبانی و پاسخگوییتون جناب کمتر سایتی هست که این امکاناتو داره موفق باشید همیشه

  • درود به شما دوست عزیز . این از لطف شماست , سایت گواهیران معتبر ترین سایت ارائه سوالات آیین نامه رانندگی در ایران , به لطف خدا و شما عزیزان می باشد . ساختن اعتماد و پاسخگویی به مشکلات کاربران و رفع آنها نکته بسیار مهمیست که در این سالها هدف اصلی سایت و تیم بزرگ گواهیران بوده است . امیدواریم گواهینامه رانندگیتان را خیلی زود دریافت کنید . پیروز و موفق باشید ( مدیریت سایت گواهیران ) .

 17. ببخشید سوالی که داشتم این هست که آیا واقعا اگر این سوالات رو دانلود کنیم دیگه نیاز نیست کتاب آیین نامه رو بخونیم ممنون میشم جواب بدید

  • درود . دوست عزیز بعد از دانلود سوالات متوجه خواهید شد که دقیقا اصل سوالات را در اختیار دارید . بله ” به هیچ وجه , تکرار می کنم به هیچ وجه نیاز به خواندن کتاب آیین نامه با حجم بسیار زیاد و حوصله سر برش را ندارید ” زیرا دقیقا “”” خود سوالات را دانلود خواهید کرد “”” . موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران ) .

  • من دفعه اول مردود شدم امتحان بعدیم 12 تیر هست
   اسن سوال ها بدردم میخوره؟؟
   چون واقعا نمیخوام اون کتابو بخونم دفعه قبلیم فقط نمونه سوال خوندم

   • درود . دوست عزیز سوالی دارید باید از طریق چت باکس از پشتیبانان سایت بپرسید نه از طریق کامنت . اما بله سوالات سایت عینا در امتحان آمده است و ما اصل سوالات رو در سایت قرار داده ایم نه نمونه سوال .

    موفق باشید ( پشتیبان فنی – سید ایمان علوی )

 18. برای خرید سوالات باید فیلتر شکن خاموش باشه ؟ تو صفحه خرید زده بودید

  • درود به شما دوست عزیز . بله “” برای دانلود سوالات حتما باید فیلتر شکن خاموش باشد “” تا ارتباط فورا برقرار شود . موفق باشید . ( مدیریت گواهیران )

 19. سلام من سوالات بهمن ماه رو از سایتتون دانلود کرده بودم ولی اسفند امتحان آیین نامه دارم سوالات اسفند با بهمن فرق می کنه ؟

  • درود به شما دوست عزیز , خیر شما همان سوالات آیین نامه بهمن ماه را بخوانید به راحتی مثل تمام مخاطبین عزیز سایت گواهیران همان بار اول قبول خواهید شد . سوالات در اسفند ماه تغییر بسیار جزیی کرده است که به صورت آپدیت در سایت قرار داده ایم و به راحتی می توانید اصل سوالات اسفند 98 رو فورا دانلود کنید اما پیشنهاد من به شما این است که , همان سوالات بهمن ماه را بخوانید و نیازی به دانلود مجدد سوالات ندارید .

   موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران ) .

   • سلام من پولو واریز کردم ولی وقتی تکمیل فرایند و زدم گوشیم عمل نکرد و نتونستم دانلودش کنم کمکم میکنید شماره تراکنشم دارم

    • درود . مشکلی نیست دوست عزیز از طریق چت باکس به پشیتبانان پیام بدید لینک رو مجدد برای شما ارسال میکنند
     به مشکلی بر خوردید میتوانید از طریق چت باکس سایت با ما در ازتباط باشید و فورا مشکلتان را حل کنید .

 20. قسمت دانلود سوالات پس کجاس ؟!!!!!!!

 21. سلام من سوالاتو دیشب 25/000 تومن خریدم بعد الان زدید 7/500 !!!!!!!!!!

  • درود . دوست عزیز این سوال رو بارها از ما می پرسند . هیچ سایتی به هیچ عنوان قبل از تخفیف خبری نمیدهد اصلا غیر منطقی هم هست . در هر صورت اگر دقت کرده باشید دقیقا سوالات سایت مرجع گواهیران رو افراد بسیار زیادی (( در سایت دیوار به مبلغ : 20 الی 40 هزار تومان _ در کانال های تلگرامی : 30 تا 35 هزار تومان _ در پیج های اینستاگرام : 40 هزار تومان و …. )) می فروشند که درآمد زیادی هم دارند زیرا دقیقا اصل سوالات سایت گواهیران رو ارائه می دهند و جالب اینجاست این افراد هر ماه منتظر هستند تا ما آپدیت بدهیم و با هر قیمتی که شده سریعا سوالات رو تهیه کنند . این دقیقا به شانس مخاطب بستگی دارد که در چه زمانی سوالات رو از سایت دریافت می کند , ما حتی سوالات رو به مدت های بسیار محدود در ماه با قیمت 5/500 و یا 9/500 و یا 13/000 تومان ارائه می دهیم , در اصل مهم این نکته است که بار اول در امتحان آیین نامه به راحتی قبول می شوید مانند افراد بسیار دیگر و این از تجربه چندین ساله ماست . موفق باشید.

 22. سلام من 3 بار رد شدم آقا الان عکسایی که گزاشتید دقیقا همون سوالاتی هست که تو امتحان اومد بعد از دانلود همین ها به دستمون میرسه ؟ من شنبه امتحان دارم لطف میکنید راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟

 23. ببخشید من سوالاتو حتما میخوام اما رمز دوم ندارم که بتونم دانلود کنم میشه شماره حساب بدید ؟

 24. سلام من سوالات پارسال رو از سایتتون دانلود کردم سوالات اسفند 98 الان سوالات تو سال 99 تغییر کرده ؟

  • درود به شما دوست عزیز . اگر سوالات اسفند ماه رو دارید نیازی به دانلود سوالات فروردین 99 نیست . طبق آخرین تصمیم راهنمایی و رانندگی , سوالات آیین نامه تا مهر ماه 99 تغییر نخواهد کرد . اما 3 سوال تشریحی تغییر داشته که ما کاملا سوالات رو به روز رسانی کردیم . در هر صورت اگر سوالات 98 رو دارید نیازی به دانلود سوالات 99 ندارید و همان را بخوانید به راحتی قبول خواهید شد . موفق باشید .

 25. سلام سوالات رو دانلود کردم . برای امسال هست دیگه ؟ و اینکه نیاز به خوندن کتاب دیگه نداریم ؟ و سوال آخر اینکه آموزشگاه ها بستس کی باز میشه ؟

  • درود . بله سوالات آیین نامه , اصل سوالات با به روزترین ویرایش سال 1399 است . خیر نیازی هم به خواندن کتاب حتی 1 صفحه , نخواهید داشت زیرا دقیقا خود سوالات سر جلسه امتحان را در پکیج قرار داده ایم . بله درسته به دلیل بیماری کرونا و تعطیلات عید فعلا آموزشگاه ها بسته هستند اما به زودی , آموزشگاه ها دوباره به فعالیت خود ادامه خواهند داد . موفق باشید .

 26. سلام ببخشید آموزشگاه ها کی باز میشن ؟ سوالات دقیقا برای جلسه امتحان هست یعنی مثل بقیه سایتا نمونه سوال نیست ؟ ممنون میشم جواب بدید .

  • درود , آموزشگاه ها تا اطلاع ثانوی بسته هستند , خیر در سایت گواهیران دقیقا اصل سوالات یعنی خود سوالاتی که سر جلسه امتحان خواهید دید , برای دانلود قرار داده شده است .
   موفق باشید . ( پشتیبان سایت گواهیران )

 27. خسته نباشید وقت بخیر سوالات رو دانلود کردم 6 فایل در پوشه هست درسته ؟ و اینکه باید تابلو هارو هم بخونیم ؟

  • درود , بله درسته در فایل دانلود شده , 3 پی دی اف و 3 پوشه هست , بله تابلو ها را حتما بخوانید .
   موفق باشید .

 28. سلام خسته نباشید پی دی اف رو بخونیم یا عکسارو ؟

  • درود , دوست عزیز در پی دی اف توضیحات اگر دقت بفرمایید توضیح داده شده , سوالات از پی دی اف ها می آیند ( عکس ها به صورت ویرایش شده در پی دی اف قرار داده شدند تا راحت و با کیفیت سوالات را بخوانید )
   موفق باشید .

 29. ببخشید هزینه سوالات رو کردید 25 تومن مگه نزدید در سایت که تخفیف ویژه دارید و الان سوالات 5.500 تومان باید باشد لطفا رسیدگی کنید من سوالات رو لازم دارم ممنون .

 30. سلام من سوالات درفروردین ماه 99دانلودکردم احتیاجی هست سوالات دراردیبهشت 99هم دانلودکنم یانیازنیست وچرانوشتین آخرین پدیت دراردیبهشت 99ودوپی ادف یکی سوالات اصل 99وپی ادف 98و99بخونم کافیه؟

  • درود , در صورتی که سوالات را در فروردین ماه دانلود کرده اید ,نیازی به دانلود سوالات اردیبهشت ندارید . پی دی اف ها را کامل بخوانید , کل سوالات از همان پی دی اف ها می آیند , در پی دی اف توضیحات هم توضیحات لازم داده شده است . موفق باشید .

 31. سلام وخسته نباشید خدمت دست اندر کاران سایت ممنون از لطف شما
  این سوالات رو که بخونیم قبولی صد در صد هست؟؟؟

 32. سلام بخشید من امتحانم میوفته برای خرداد , سوالاتون فقط برای اردیبهشت 99 هست یا خیر و اینکه 3 بار کامنت گزاشتم جواب ندادید لطفا پاسخ بدید

  • درود . دوست عزیز سوالات در این ماه آپدیت شده و تا مهر ماه 1399 معتبر بوده و تغییری نخواهد کرد .

   اگر سوالی دارید فقط از طریق چت باکس با پشتیبانان سایت در ارتباط باشید , نظرات زیادی در روز از سمت کاربران و مخاطبین عزیز برای ما ارسال میشود که به دلیل تکراری بودن سوالات لزومی به نشر آنان در سایت نیست . پس اگر سوالی دارید از قسمت آبی رنگ سمت راست پایین صفحتون به ما پیام بدید . موفق باشید . ( پشتیبان سایت ) .

 33. سلام سوالات 99 هم هست؟؟؟

 34. سلام من کتاب آیین نامه رو از سایتتون دانلود کردم نوشته بودید که اگر سوالات رو دانلود کنیم دیگه نیاز نیست کتاب رو بخونیم درسته ؟ یعنی من الان سوالات رو دانلود کنم واقعا لازم نیست کتاب بخونم وقتم خیلی کم هست و 1 بار رد شدم نمی تونم از کارم بزنم هرهفته لطفا راهنمایی کنید واقعا وقت و کتاب خوندن ندارم ممنون .

  • درود , بله , در صورت دانلود سوالات آیین نامه حتی نیاز به خواندن یک صفحه از کتاب آیین نامه را نخواهید داشت زیرا دقیقا اصل سوالات را دانلود خواهید کرد و عینا همان ها را در جلسه امتحان خواهید دید . فقط کافیست سوالات را حفظ کنید .

   موفق باشید . (مدیریت سایت گواهیران )

 35. سلام ببخشید سوالاتو دانلود کرذم و به اشتباهی از گوشیم پاک شده میشه لطفا سوالات رو بدید ؟

  • درود , دوست عزیز اگر مشکلی پیش اومده براتون باید از چت باکس سایت به پشتیبانان پیام بدید تا مشکلتون حل شه , به علت زیاد بودن کامنت ها پاسخدهی بسیار زمان بر خواهد بود .

   به پشتیبانی پیام بدید از قسمت آبی رنگ سمت راست و پایین صفحتون بلافاصله و یا بعد از چند دقیقه به شما رسیدگی خواهد شد و لینک رو پس از چک کردن چهار رقم آخر شماره کارت و تایید خرید , به شما خواهند داد .

   موفق باشید . (مدیریت گواهیران)

 36. جناب امروز امتحانم بود قبول شدم واقعا ممنون و ممنون از پشتیبانیتون که کمک کردن خانوم پوریاری بودن خیلی خیلی متشکرم سوالاتون دقیق تو امتحان اومده بود یه 2 تا جواب غلط داشت که براتون فرستادم اونم درست کنید عالی هست هرچند که از تابلو ها بود . خدانگهدارتون امید وارم شهری قبول شم

  • درود , دوست عزیز ممنون بابت ارسال و تصحیح جواب درست بله به دلیل اصل بودن سوالات ایجاد تغییرات به سرعت امکانپذیر نبود . تشکر می کنم از شما و تبریک عرض میکنم .

   نظر شما در سایت منتشر خواهد شد . شاد , پیروز و سربلند باشید .

   (پشتیبان سایت)

 37. سلام
  شما در بالا گفتین سوالات تا پایان اردیبهشت تغییر نمی کنند
  امتحان من ۶ خرداد هستش
  سوالات جدید رو کی بارگذاری می کنین؟

  • درود . سوالات آپدیت شده دوست عزیز می توانید هم اکنون به راحتی سوالات رو دانلود بفرمایید .

   سوالات تا مهر 1399 معتبر است .

 38. سلام وقت بخیر ‌ میخواستم سوال خریداری کنم
  لطفا شماره تماستون رو بدید ازتون شماره کارت بگیرم
  امکان واریز پرداخت اینترنتی برام فراهم نیست

  • دوست عزیز باید از طریق چت باکس سوالتون رو مطرح کنید , به دلیل حجم بالای نظرات , پاسخ دیر ارسال میشه اما از طریق چت باکس نهایتا 10 دقیقه بعد جوابتون رو به راحتی دریافت خواهید کرد .

   موفق باشید .

   ( مدیریت سایت گواهیران )

 39. آقا سوالاتتون آپدیت شده ؟ گفتید سوالات تا اردیبهشت تغییر نمیکنه الان خرداده ممنون میشم توضیح بدید

  • درود . دوست عزیز سوالات تغییر کرده و آپدیت سوالات با آخرین تغییرات در سایت اعمال شده و سوالات تا اسفند 1399 معتبر است .

   گواهیران به روز ترین سایت ارائه سوالات آیین نامه بوده و هرگونه تغییر در سوالات بلافاصله اعمال خواهد شد .

   ( مدیریت سایت و آموزشگاه گواهیران )

 40. سلام داداش ، دمتون گرم من اولین امتحان آیین نامه قبول شدم ، فقط هم سوالای شما رو خوندم اونم بگم چشمی فقط نگاه کردم یبار کپی سوالای آزمون بود 🙂 خدایش دمتون گرم ♥
  email : amir_azimi021@yahoo.com

 41. سلام چجورى ميتونيم سوالات رو بخريم؟

  • درود . دوست عزیز کمی بالاتر بروید یک دکمه قرمز رنگ میبینید با عنوان ( دانلود آسان و فوری اصل سوالات آیین نامه )

 42. اقا واقعا عالی من قبول شدم با همین سوالا و تصاویر

 43. سلام ببخشید سولی دارم میشه راهنمایی کنید ؟

  • درود دوست عزیز باید از طریق چت باکس سوالتون رو بپرسید . تیم پشتیبانی آنلاین هست .

   موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

 44. سلام یعنی سئوالا هر هفته که امتحان میگیرن یکیه عوض نمیشه؟

  • درود . سوالات 15 آزمون و 30 سوال را در برمیگیرد .

   یکیش به شما خواهد افتاد برای همین تمام سوالات موجود در پی دی اف را باید بخوانید .

   سوالات در تیر ماه آپدیت شده و تا اسفند 99 معتبر است .

 45. سلام
  خیلی عالی بود
  قبول شدمممم
  فقط متاسفامه چ یه تعداد از سوالات جواباش غلطه ک بنظرم حیفه
  درستش کنید دیگه بی نقص میشید

  • درود . تبریک عرض میکنیم .

   سوالات تصحیح و آپدیت شد .

   موفق باشید ( مدیریت تیم فنی سایت گواهیران )

 46. Slm soalaro bayad as koja download konim ?lotfan javab bedin

  • درود

   کمی بالاتر درست در همین صفحه , دکمه قرمز رنگ قرار دارد با کلیک بر روی دکمه میتوانید سوالات رو دانلود کنید .

   اگر سوال داشتید از چت باکس با پشتیبانان به صورت آنلاین در ارتباط باشید .

 47. من سه بار رد شده بودم ۲باره اول با۶ غلط ودفعه سوم با۱۱غللللط
  هفته پیش این سوالا رو خریداری کردم و امروز قبوووول شدممممم
  دوستان پیشنهاد میکنم شماهم این سوالا رو تهیه کنید شک نکنید قبولید عین همینا برام اومده بود به خدا.ممنون ازاین سایت خوب تشکر.موفق باشید

 48. سلام. من امروز امتحانمو رد شدم و اومدم از سایت شما سوال خریدم. دقیقا 3 صفحه از سوالای امتحانمو پیدا کردم. کاش زودتر با سایتتون آشنا می شدم.

 49. 5 روز دارم پیام میدم

  • کاربر گرامی به چت باکس پیام بدید و با پشتیبانان در ارتباط باشید . کامنت دیر پاسخ داده میشه . موفق باشید .

 50. سلام ممنونم از سایت خوبتون واقعاااا ممنونم
  امروز امتحان دادم و قبول شدم
  سپاسگزارم
  شک نکنید دوستان بهترین سایت واسه سوالات راهنمایی رانندگی همینجاست:))

 51. هر روز یه قیمت میزنید این چه وضعشه

 52. سلام
  بینهایت سپاس واقعا باورم نمی شد خود سوالات باشه!!!.تا اینکه رفتم و امتحان دادم و در کمال ناباوری همونا بود و قبول شدم.
  خیلی خیلی ممنونم .با ارزوی موفقیت برای دیگر عزیزان.بازم ممنونم از سایت خوبتون

 53. سلام میشه لطفا سوالات شهریور ۹۹هم قرار بدید من خریداری کنم اخه چهارشنبه امتحان دارم

  • درود .

   سوالات شهریور از جمعه 31 مرداد در سایت قرار داده خواهد شد ( تفاوتی در سوالات نیست 3 مورد تغییر داشته که فورا به وسیله کارشناسان اصلاح شد ) .

 54. سلام من ۱۲ شهریور امتحان دادم ولی الان خریداری کردم ولی تو پیاما دیدم که سوالات شهریور ۳ تاش فرق داره امکان فرستادن اون ۳ تا سوالو دارین ؟ یا باید دوباره خریداری کنم؟!

  • درود , خیر نیازی به خریداری مجدد نیست , تغییرات از تابلو ها بوده و اهمیتی ندارند .
   همان فایلی که در مرداد دانلود کردید را کامل بخوانید قبول هستید .

   پیروز باشید .

 55. واقعاً ممنونم ازتون،برای بار اول قبول شدم،دقیقا همون سوالایی اومده بود که داخل جزوه بود…بازم ممنون ازتون💙

 56. سلام برا امتحان شهریور که من دارم سوالارو قسمتی که سفید زرد هست بخونم کافیه یا باید کل جزوه رو بخونم اون سیاه سفیدا رو هم باید بخونم اکه اون سفید مشکی تایپ شده اوایل جزوه و قسمت بعدیش که زرد هست بخونم کافیه؟! میشه تا صفحه ۴۰
  من تا صفحه ۴۰ بخونم قبولم؟؟! چون خیلی استرس دارم سری قبلی رد شدم کلی گریه مردم این سری قبولم تا صفحه ۴۰ بخونم?!

  • درود .

   دوست عزیز برای پاسخ سریع به سوالاتتون باید از طریق چت باکس با پشتیبانان ارتباط برقرار کنید که در این صورت در کمتر از 1 دقیقه فورا به شما وصل می شوند .

   اما , بله همون هارو بخوانید برای قبولی کافیست ( در توضیحات ابتدا پی دی اف کامل و روان توضیح دایدم ) خیر نیازی به خواندن عکس ها نیست ( به جز برای تمرین )

   برای قبولی همان سوالات با زمینه سفید و زرد را بخوانید کافیست و به راحتی مانند تمامی کاربران قبول می شوید .

   پیروز و موفق باشید .

 57. سلام
  من هزینه رو واریز کردم
  تکلیف چیه؟

  • درود . دوست عزیز بعد از واریز , صفحه سوالات فورا نمایش داده میشه و می توانید به راحتی سوالات رو دانلود کنید ولی اگر به اشتباه صفحه را بستید ایرادی ندارد به پشتیبانی پیام بدید فورا چک میشه

   سوالی داشتید از پشتیبانی بپرسید . موفق باشید .

 58. سلام ،من نزدیک ۲۰ روزه پیش سوال هارو از این سایت خریدم و دیروز درکمال ناامیدی که صد در صد امتحان ایین نامه رو میفتم رفتم سره جلسه امتحان،من اصلا کتاب رو نخوندم و فقط دو بار همین سوال رو که خریدم رو خوندم. و وقتی که سره جلسه سوال هارو دادن اصلا باورم نمیشد که دقیقا همین سوالاس که تو پی دی اف بود و تقریبا ۱۰ دقیقه کشید که ۳۰ تا سوال رو جواب دادم و قبول شدم،😍😍😍😍😍😍.. واقعا باورم نمیشه ، هنوزم تو شوک هستم. حلالتون باشه هر قیمتی که میگیرید . واقعا مرسیییی😍😍

 59. باسلام من یکبارسوالات روخریداری کردم وازگوشیم حذف شده.بگزیم گذشته. اگرسوالات روالان خریداری کنم برای امتحان درمهرماه ۹۹یعنی ماه بعدی سوالات تغییری میکنندیانه؟الان دانلودش کنم یامهرماه فرقی نداره وسوالات تغییری نخواهدکرد؟

  • درود .

   نیازی به خرید مجدد نیست . به پشتیبانی پیام بدید تا خریدتون رو فورا چک کنند و بعد از تایید خرید شما , بلافاصه لینک سوالات در چت باکس به شما داده خواهد شد .
   سوالات به دلیل شرایط کرونا فعلا تا آبان 1399 معتبر است و در صورت تغییرات فورا آپدیت خواهد شد .

   پیروز باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

 60. سلام فوق العاده بود‌ من یک سال درگیر آیین نامه بودم نمیرفتم از ترس افتادن اما واقعا قبول شدم اولش شک کردم به سایت که سوالا همینا نباشه اما دقیقا همینا بدونم خیلی ازتون ممنونم خیلی البته من کتاب رو هم خونده بودم کتاب و این سوالا قبولی صد درصده

 61. سلام ببخشید ما حدود 3 هفته دیگه ازمون اییننامه داریم امروز یکشنبه 16شهریور 99 هستش میخواستم بپرسم کلا یک دور سوالات طرح میشه اخه دوستانی که دیدگاه گذاشتند قبل من گذاشتند میخواستم بدونم که این سوالاتی که 3هفته دیگه امتحان میدیدم مطابقت داره یا خیر

  • درود

   سوالات در ابتدا هر ماه آپدیت می شود

   سوالی داشتید از پشتیبانی آنلاین سایت بپرسید .

   پیروز باشید .

 62. سلام ببخشید چجوری میشه از سایت جریمه پرداخت کنیم ؟ این سایت تبلیغ شده بود الان میگردم جایی برای پرداخت نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

  • درود

   از قسمت منوی سایت می توانید بر روی گزینه ( دریافت خلافی ) کلیک کنید و مستقیما وارد صفحه بشید .

   سپس در صفحه با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ می توانید مستقیما به سایت راهور متصل شده و جریمه رانندگی خود را پرداخت نمایید .

   پیروز باشید ( مدیریت سایت گواهیران ) .

 63. سلام وقتتون بخیر من امروز امتحان آیین نامه دادم و قبول شدم و نمونه سوالت شما دقیقا همون داخل امتحان بود به جز یکی دوتاش
  خیلی مچکرم

 64. سلام فردا صبح امتحان دارم 😐 استرس دارم سئوالارو چژوری دان کنم واسه شهریورو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 65. سلام ببخشین سوالات اصلی ایین نامه که گزاشتین چند صفحه هست چقدر میکشه خوندنش

 66. ببخشین سوالات مهر امسال با سوالات شهریور فرق میکنه یا هر سال یبار عوض میشن؟ سوالات تا کی اعتبار داره ؟

  • درود

   سوالی دارید باید از پشتیبانان سوال کنید پاسخ شما عزیزان در نظرات دیر داده میشه

   گواهیران به روزترین سایت در زمینه آیین نامه رانندگی بوده و در صورت تغییر و یا اصلاحات به سرعت تغییرات صورت خواهد گرفت .

   اما سوالات به دلیل شرایط کرونا تا اسفند 1399 معتبر خواهد بود و در صورتی که هر کاربر اقدام به خرید کند می تواند برای اطمینان قبل از امتحان به پشتیبانی سایت پیام دهند تا آپدیت را به صورت رایگان بعد از تایید خریدشان دریافت کنند . ( البته در صورت تغییر سوالات – هرچند که سوالات دیگر تغییری تا انتهای سال نخواهد داشت )

   پیروز باشید ( پشتیبان )

 67. سلام ، سئوالات ماه به ماه است یا سالیانه

  • درود

   به دلیل شرایط کرونا سوالات تا اسفند 1399 معتبر است .

   سوالی داشتید از پشتیبان سوال کنید ( از قسمت چت باکس ) .

   پیروز باشید ( سید ایمان علوی – مدیریت برنامه نویسی سایت )

 68. سلام میگم من تازه خریداری کردم ولی هنوز کلاس تئوریم شروع نشده کلاس عملیم هم شروع نشده امتحان هم شروع نشده به نظرت تا اون موقع سوالات اعتبار دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 69. سلام خسته نباشید من به پشتیبانی پیام دادم ولی جواب ندادید
  من فردا امتحان دارم و میخوام بدونم که با خوندن اینا صددرصد قبولم دیگه؟؟
  و اینکه من تو شهرستانم سوالات برای ما هم مشترکه؟؟

  • درود

   شما حدودا ساعت 5 صبح پیام دادید عزیز , پشتیبانان از ساعت 11 صبح الی 1 بامداد آنلاین هستند .

   بله کامل بخوانید قبول هستید .

   بله یکی هست سوالات .

   پیروز باشید .

 70. سلام وقتتون بخیر من امروز امتحان آیین نامه دادم و قبول شدم و نمونه سوالات شما دقیقا همون داخل امتحان بود
  خیلی ممنون از لطفتون.

 71. باسلام ممنون ازتون فقط این برای گواهینامه پایه ۳ هستش

 72. سلام من تازه میخوام برای گرفتن گواهینامه اقدام کنم.
  آیا تا زمانی که من میخوام آزمون بدم این سوالات در آزمون تغییری نمیکنند؟

  • درود

   سوالات تا اسفند 99 معتبر است

   نیازی به خرید و یا دانلود مجدد ندارید .

   پیروز باشید . ( سوالی داشتید از پشتیبان بپرسید )

 73. سلام من سوالات خریدم ولی برا شهریور بود میشه اپدیت شدتش رو برام بفرستید؟ ممنون میشم

  • درود

   سوالات تا اسفند 99 معتبر است

   نیازی به خرید و یا دانلود مجدد ندارید .

   پیروز باشید . ( سوالی داشتید از پشتیبان بپرسید )

 74. سلام دوستان
  من امروز امتحان داشتم
  بار اولم بود، بدون غلط قبول شدم
  حتما بخرید، سایتشون معتبر و عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *