قالب وردپرس افزونه وردپرس

برقکار ماشین در ترکیه + درآمد ماهانه ( 2024 )

برقکار ماشین در ترکیه چقدر درآمد دارد ؟ شاید شما در ایران هستید و در زمینه کاری باتری سازی ماشین فعالیت دارید و یا دوست دارید وارد این زمینه کاری شوید و می خواهید بدانید در کشوری مانند ترکیه درآمد برق کار ماشین به صورت ماهانه چقدر است ؟ در این مقاله از گواهیران به بررسی دقیق درآمد شما در زمینه کاری باتری سازی ماشین در کشور ترکیه می پردازیم پس در صورتی که می خواهید بدانید کار در این کشور و در این زمینه کاری و فنی به چه صورت است به شما توصیه می کنم این مقاله را از دست ندهید .

در ادامه به بررسی موارد عمومی در این زمینه فنی در ترکیه می پردازیم . قبل از شروع این مقاله به شما توصیه می کنم مقاله ( درآمد یک باتری ساز ماشین در کشور امارات ) را نیز بخوانید تا متوجه درآمد بسیار بالا در این زمینه کاری در آن کشور شوید . بسیار خب بیایید برویم به سراغ کار باتری سازی ماشین در کشور ترکیه و ببینیم درآمد شما در این کشور چقدر است ؟

برقکار ماشین در ترکیه

درآمد برق کار و باتری ساز ماشین در ترکیه چقدر است ؟

در ابتدا باید بدانید درآمد برقکار ماشین در کشور ترکیه واقعا زیاد است اما چرا ؟ و دقیقا همین مورد را با هم بررسی می کنیم . همانطور که می دانید این کشور دارای ماشین های بی کیفیت زیادی است شاید درست مانند کشور خودمان اما از طرفی ماشین های به روز و بسیار با کیفیت خارجی در این کشور کم نیست و شاید بهتر باشد بدانید که جمعیت این کشور حدودا بیشتر از 85 میلیون نفر بوده و اکثریت این افراد دوست دارند ماشین خود را خریداری کنند و در خیابان های شلوغ ترکیه رانندگی کنند و همین باعث شده تا درآمد برق کار ماشین در ترکیه و همینطور مکانیک ها هم بالا برود .

در ابتدا باید بدانید حداقل درآمد در کشور ترکیه مبلغی در حدود 8 هزار لیر در ماه است و در صورتی که درآمد شما در این اندازه است باید بدانید شما در قشر ضعیف جامعه قرار دارید اما در صورتی که درآمد بیشتری می خواهید باید فن خاصی را بلد باشید که برق کاری ماشین و یا باتری سازی ماشین یکی از بهترین تخصص ها در این کشور می باشد که با هم به بررسی درآمد آن در این بخش می پردازیم اما باید بدانید در صورتی که می خواهید درآمد بسیار زیادی داشته باشید باید یکی از روش های زیر را به صورت تخصصی بررسی کنید . بسیار خب بیایید ببینیم درآمد برق کار ماشین در کشور ترکیه واقعا چقدر است و روش های درآمدی در این زمینه کاری را با هم بررسی کنیم که به صورت زیر است :

روش اول ( کارمندی در کارگاه متفرقه ) : در این حالت شما باید در کارگاه هایی کار کنید که کار و تعمیر تمامی برند ها را انجام می دهد و برایش فرقی ندارد که ماشین شما برای چه برندی است و تمامی موارد و ایرادات ماشین شما را بررسی و تعمیر می کند در این حالت شما باید با سیستم های برقی تمامی ماشین به خوبی آشنا باشید . در این حالت درآمد ماهانه شما چیزی در حدود ماهانه بیشتر از 20 هزار لیر می باشد و این درآمد خوبی در این کشور است .

روش دوم ( کار در برند خاص ) : در این حالت شما باید در یک برند خاص کار کنید برای مثال در برند پورش و شما باید سیستم های برقی تمامی مدل های این برند را به خوبی بلد باشید . در این شرایط که شما به صورت حقوقی درآمد خود را دریافت می کنید شاید درآمدی بالاتر از ماهانه 30 هزار الی 35 هزار لیر داشته باشید و این بستگی به سابقه کار شما دارد و در صورتی که سابقه کمتری داشته باشید درآمد شما ماهانه چیزی در حدود 22 الی 25 هزار لیر خواهد بود و باید بدانید برای ورود به برند های خاص شما باید مدرک تخصصی آن برند را در سیستم های برقی داشته باشد و در این صورت است که می توانید در آن برند کار کنید .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه !

برقکار ماشین در ترکیهروش سوم ( تاسیس شخصی ) : در این حالت شما یک مکانیکی و یا کارگاه باتری سازی تاسیس می کنید که باید هزینه اولیه بسیار زیادی داشته باشید شاید چیزی در حدود 400 هزار لیر تا بتوانید برای کار در این زمینه استارت خوبی داشته باشید . اصولا در این حالت شما باید سیستم های برقی تمامی برند های ماشین ها را به خوبی انجام دهید و درآمدتان را بالا ببرید . در این حالت درآمد شما از باتری سازی ماشین در ترکیه چیزی در حدود ماهانه بیشتر از 100 هزار لیر خواهد بود البته در صورتی که مشتریان خوب و زیادی داشته باشید شاید حتی رقم های بالاتری را تجربه کنید . در این صورت است که می توانید در این زمینه به خوبی فعالیت کنید .

روش چهارم ( تاسیس برندی ) : در این حالت شما باید شعبه فنی و تخصصی از یک برند را دریافت کنید در این حالت است که درآمد شما به ماهانه بالاتر از روش سوم می رسد اما سختی این کار در این گرفتن مجوز از سوی برند است . برای مثال شما می خواهید از برند بنز مجوز دریافت کنید و باید برای این کار حتما مدارک زیادی را داشته باشید اما در صورتی که بتوانید در شهری مانند استانبول تعمیرگاه سیستم های برقی و یا باتری سازی برند خاصی را تاسیس کنید درآمد بسیار بسیار زیادی خواهید داشت .

بسیار خب همانطور که دیدید در این بخش به بررسی درآمد برقکار ماشین در ترکیه در روش های مختلف پرداختیم و شما می توانید با بررسی این موارد روش کاری خود را بیابید و در آن به تحقیق و بررسی بیشتری بپردازید . دوستان ماشین های فعال در کشور ترکیه طبق آمار این کشور در سال 2023 تعدادی در حدود 41 میلیون خودرو بوده و در صورتی که شما در زمینه سیستم های برقی در این کشور به خوبی فعالیت کنید درآمد بسیار زیادی خواهید داشت .

برقکار ماشین در ترکیه

چگونه باید در ترکیه باتری ساز ماشین شویم ؟

اگر سوالتان این است که به چه صورت می خواهید در این کشور برقکاری ماشین را بیاموزید که باید بگوییم شما باید حتما در ترکیه حدود 1 الی 2 سال شاگردی کنید اما این مورد در ایران خودمان هم صدق می کند و شما باید شاگردی کنید تا بدانید سیستم های برقی به چه صورت خراب می شوند و باید به چه صورت درست شوند و در نهایت به کارگاه های ماشین های خارجی بروید و تجربه خودتان را بالاتر ببرید .

در کشور ترکیه کلاس های فنی آموزشی ماشین هایی مانند پورش و بنز وجود دارد و شما می توانید با شرکت در کلاس های این برند های در این کشور مدرک خود را به دست بیاورید و به صورت حرفه ای تر کار کنید و این یعنی یک فرصت بسیار خوبی دارید که متاسفانه در ایران وجود ندارد و شما با دریافت این مدارک می توانید در هر شعبه از برند مدنظرتان به خوبی کار و فعالیت کنید .

بسیار خب امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم تا به خوبی شما را در این زمینه کاری در کشور ترکیه راهنمایی کرده باشیم در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از بخش نظرات در همین صفحه آن را مطرح کنید تا به سرعت به سوال شما پاسخ دهیم . پیروز باشید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *