قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد نقاش ماشین در آمریکا ( آپدیت 2024 ) !

درآمد نقاش ماشین در آمریکا چقدر است ؟ در این مقاله از مجموعه مقالات درآمد نقاش ماشین در هر کشور این بار به سراغ کشور آمریکا می رویم که در این کشور روند کاری نقاش های ماشین دقیقا مثل ایران هست که البته کمی جلوتر با تمامی این موارد آشنا می شویم پس در صورتی که دوست دارید بدانید با حرفه شما درآمد و نوع زندگی در این کشور به چه صورت است این مقاله را از دست ندهید .

البته در این مقاله به بررسی سوالات پر تکرار در این حوزه می پردازیم و همینطور می توانید از بخش جستوجوی سایت گواهیران در مورد کشور های دیگر هم به صورت کاملا رایگان موارد مفیدی را به دست بیاورید پس با گواهیران همراه باشید … .

پیشنهاد مقاله : آزمون آیین نامه !

درآمد نقاش ماشین در آمریکا

درآمد نقاش ماشین در کشور آمریکا به چه صورت است ؟

در صورتی که نقاش ماشین در ایران هستید و یا دوست دارید در این حوزه ورود کنید و می خواهید بدانید درآمد شما به عنوان یک فرد بسیار حرفه ای در این زمینه چقدر است حتما در این بخش با ما همراه باشید .

در ابتدا اجازه دهید مثل همیشه به بررسی حداقل درآمد در کشور آمریکا بپردازیم و این کار را از کارمندی در مک دانلدز شروع می کنیم . حداقل حقوق در این کشور برای کار در این برند است و حقوق ماهانه شما چیزی در حدودا 2800 دلار آمریکایی می باشد که با این حقوق می توانید اجاره خانه و خرج خورد و خوراک را برای یک نفر بدهید در این صورت می توانید با پس انداز بسیار کم و حداقلی به تفریحات خود بپردازید . پس در این بخش متوجه شدیم که حداقل درآمد یک کارگر در این کشور چقدر است حالا بیایید ببینیم درآمد نقاش ماشین در آمریکا چقدر است و با هم به بررسی موارد مختلف در این مورد بپردازیم .

در صورتی که شما در زمینه نقاشی ماشین بسیار خبره هستید در این کشور به راحتی استخدام می شوید اما حوزه کاری شما بسیار متفاوت است .

1 – اگر نقاش ماشین در یک کارگاه عمومی باشید : در این حالت شما به صورت حقوقی کار می کنید و حداقل حقوق شما در این کشور چیزی در حدود ماهانه 3.500 دلار می باشد در این شرایط شما باید هر برندی را به صورت حرفه ای کار کنید و این حداقل حقوقی است که برای شما در نظر گرفته می شود و واقعا هم زیاد نیست آنهم با خرج های بسیار بسیار سنگین در این کشور .

2 – اگر نقاش ماشین در یک برند باشید : در این حالت کار شما بسیار متفاوت است اما استخدام در برند ها کار ساده ای نیست و شما باید حتما و حتما دوره های برند های مدنظر را بگذرانید و اما چرا ؟ برای مثال برند بنز برای هر کشور یک کیفیت رنگ را استفاده می کند یعنی در آلمان برای اینکه هوا همیشه ابری و بارانی هست رنگ باید به گونه ای باشد که در برابر رطوبت زیاد مقاوت خوبی داشته باشد و یا برعکس آن در آمریکا که رنگ ماشین به علت آفتاب زیاد باید حتما مقاوم به حرارت باشد برای همین شما باید علم زیادی را در این زمینه به دست بیاورید .

در هر صورت اگر بتوانید در یک برند خوب مانند برند های آمریکایی و یا آلمانی کار کنید درآمد ماهانه شما حدود 5.000 الی 6.000 دلار است و این یک درآمد نسبتا خوب در این کشور است . درآمد نقاش ماشین در آمریکا بسیار زیاد است اما به شرطی که وارد زمینه درستی شوید .

3 – اگر نقاش ماشین به صورت شریکی باشید و کارگاه شما عمومی باشد : در این حالت شما هر ماشینی را درست می کنید و باید دستمزد کمتری نسبت به نمایندگی ها و برند ها بگیرید اما در این حالت یا کار از شماست و سرمایه از کسی دیگر و یا هم سرمایه در کار قرار دادید و هم کار می کنید اما در این حالت اگر کارگاه شما کارمند های زیادی هم داشته باشد باید درآمد آنها را هم در نظر بگیرید + خرج های بسیار زیاد انرژی و …

اما در صورتی که شما در یک مرکز شلوغ باشید درآمدی در حدود ماهانه بالای 120.000 دلار دارید که در بدترین حالت با دادن هزینه های مختلف و همینطور کسر 50% و مالیات ها برای شما چیزی در حدود ماهانه بالای 30.000 دلار می ماند که البته باز باید مالیات را مجددا حساب کنید که در این صورت درآمد شما واقعا بالاست .

4 – در صورتی که کارگاه برای خود شما باشد : این بهترین حالت کار به عنوان نقاش ماشین در کشور آمریکاست و درآمد ماهانه شما در حالت نرمال بالای 50.000 دلار است البته باید ببینید چقدر مشتری دارید در جای شلوغ هستید و یا خلوت و …

خب دیدید که درآمد نقاش ماشین در آمریکا چقدر است و شما می توانید در این کشور به بهترین حالت ممکن درآمد خود را زیاد کنید و همه چیز در این بخش به شما ارتباط دارد که دوست دارید واقعا در چه زمینه ای کار کنید و هرچقدر درآمد شما زیاد تر شود بدون شک سختی های شما هم زیادتر می شود برای همین هم هست که باید در این کشور به خوبی جا بی افتید و سپس بعد از این که توانستید به مبلغ خوبی برسید کارتان را ارتقا بدید و همه چیز به شما بستگی دارد .

پیشنهاد مقاله قبلی : درآمد یک نقاش ماهر خودرو در کشور استرالیا چقدر است ؟

درآمد نقاش ماشین در آمریکا

آیا باید حتما زبانمان خوب باشد ؟

قطعا بله در صورتی که زبان انگلیسی شما حتی متوسط هم باشد ممکن هست متوجه نشوید که مشتری از شما چه می خواهد برای همین بدون شک به دردسر زیادی می افتید برای همین هم هست که به شما باید بگویم حتما روی زبانتان باید خیلی شدید و جدی کار کنید .

کم پیش می آید یک ایرانی بخواهد بیاید و با شما فارسی صحبت کند و شما باید همیشه این مورد را در نظر داشته باشید که اگر زبانتان خوب نباشد به دردسر های زیادی می افتید .

کیفیت زندگی یک نقاش ماشین خوب است ؟

خب همانطور که در دو بند بالا بررسی کردیم اگر شما بخواهید فقط یک کارمند متخصص ساده در یک کارگاه باشید بدون شک خیر درآمد شما به قدری نیست که بتوانید در آمریکا با آن هزینه های بسیار زیادش به خوبی زندگی کنید ولی اگر بتوانید سختی های زیادی را تحمل کنید و پول خود را با ارزش بدانید و هزینه های بی منطق نداشته باشید قطعا درآمد شما بالا تر خواهد بود .

بیایید به بررسی و مقایسه یک نقاش ماشین ساده با 3500 دلار حقوق و یک نقاش ماشین حرفه ای صاحب کارگاه با درآمد بالای 50000 دلار در ماه بپردازیم .

آیا واقعا این دو قابل مقایسه هستند ؟ این فرد در یک ماه بیشتر از یک سال درآمد نقاش ماشین ساده را به دست می آورد پس قطعا کیفیت زندگی به شدت عالی خواهد داشت .

درآمد نقاش ماشین در آمریکا

آیا نقاش ماشین در کشور آمریکا به راحتی استخدام می شود ؟

در صورتی که شما حرفه ای باشید و رزومه خوبی داشته باشید از شما به صورت 1 ماه تست می گیرند و در صورتی که شما کارتان عالی باشد استخدام می شوید در غیر این صورت این اتفاق نخواهد افتاد .

و در صورتی که می خواهید در برند ها کار کنید برای مثال فورد آمریکایی و یا حتی بنز و پورش آلمانی و … و کارتان خوب باشد بعد از یک تست 1 ماهه به شما کار خواهند داد اما یادتان باشد جمعیت این کشور واقعا زیاد است و ماشین های زیادی هم در این کشور به صورت روزانه تصادف می کنند و نیاز زیادی به صافکار و نقاش در این کشور هست پس کار شما واقعا یک نیاز در این کشور می باشد .درآمد نقاش ماشین در آمریکادر صورتی که شما حرفه ای باشید و رزومه خوبی داشته باشید از شما به صورت 1 ماه تست می گیرند و در صورتی که شما کارتان عالی باشد استخدام می شوید در غیر این صورت این اتفاق نخواهد افتاد .

گواهیران
4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *