قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد نقاش ماشین در آلمان چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد نقاش ماشین در آلمان چقدر است ؟ در صورتی که نقاش ماشین هستید و یا دوست دارید وارد این زمینه کاری شوید اما دوست دارید بدانید در کشور آلمان درآمد شما چقدر است و یا حتی چطور می توانید در این کشور مشغول به کار شوید این مقاله برای شما بسیار مناسب است .

پس در صورتی که می خواهید وارد حرفه نقاشی ماشین شوید و دوست دارید در کشوری به جز ایران کار کنید این مقاله را با دقت دنبال کنید . تمامی نکات گفته شده در این مقاله تجربی بوده و برای سال 2023 می باشد پس با گواهیران همراه باشید …

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه !

درآمد نقاش ماشین در آلمان

درآمد نقاش ماشین در کشور آلمان چقدر است ؟ 2023 !

همانطور که در بالاتر اشاره شد اگر شما دوست دارید در این زمینه وارد شوید باید توانید در کارتان بسیار حرفه ای باشید اما قبل از اینکه بخواهیم در مورد درآمد شما در این زمینه و در کشور آلمان بررسی هایی را انجام دهیم بیایید ببینیم اصلا حداقل درآمد در این کشور که برای یک کارگر ساده است دقیقا چقدر است ؟

حداقل درآمد یک کارگر ساده در این کشور حدودا ماهانه 1.600 یورو بعد از کسر مالیات است و این یعنی در صورتی که شما بدون هیچ حرفه ای در این کشور بخواهید کار کنید این درآمد برای شما به صورت ماهانه می باشد . اما در زمینه نقاشی خودرو های تصادفی چطور ؟

خب در اینجا شما باید بررسی کنید که آیا دوست دارید کارمند شوید ؟ کارمند برند خاصی می خواهید بشوید ؟ و یا صاحب یک کارگاه و یا حتی شریک در یک کارگاه ؟ تمامی موارد به شما بستگی دارد اما بیایید ببینید باید چه کار کنیم ؟ در صورتی که بخواهید در این کشور فعالیت کنید باید یکی از راه های گفته شده در بالا را انتخاب کنید .

مورد اول یعنی کارمندی در کارگاه های عمومی : معمولا هر ماشینی از هر برندی نزد شما بیاید شما باید آن را نقاشی کنید و اصلا برای شما هم فرقی ندارد که چه برندی مشتری شماست و در اصل باید از نمایندگی ها هم پایین تر بگیرید برای مثال کسی که بنزش را نمایندگی نمی برد و پیش شما می آورد دلیلش این است که شما ارزانتر و حرفه ای تر هستید . در آمد شما در این حالت حقوقی است و بعد از کسر مالیات حدودا 3.000 یورو برای شما می ماند .

مورد دوم کار در نمایندگی است : برای مثال شما به عنوان نقاش ماشین تصادفی در بنز کار می کنید و فقط ماشین های بنز پیش شما می آیند در این صورت است که شما درآمدی معادل ماهانه 3.300 یورو خواهید داشت .

مورد سوم : خرید یک کارگاه است که در این صورت شما باید در آلمان اقامت داشته باشید که بتوانید در این کشور کار خودتان را داشته باشید در غیر این صورت درآمد شما از راه هایی مانند کارمندی در می آید . در این صورت درآمد شما حدودا ماهانه بین 18.000 الی 25.000 یورو می باشد در صورتی که در یک مکان شلوغ باشید و شناخته شده هم باشید .

مورد بعدی این است که : شما باید شریک کسی باشید که در این صورت باید درصد خودتان را تعیین کنید و بخشی از قسمت مالی را بر عهده بگیرید .

در هر صورت درآمد نقاش ماشین در آلمان را بررسی کردیم و در صورتی که دوست دارید در این کشور فعالیت کنید در سال 2023 درآمد شما به همین مقدار خواهد بود اما باز هم تکرار می کنیم که شما باید حتما در کارتان حرفه ای باشید .

پیشنهاد مقاله : درآمد نقاش ماشین های تصادفی در ایران چقدر است ؟

درآمد نقاش ماشین در آلمان

آیا زبان انگلیسی کافیست ؟

خیر . اصلا در این زمینه زبان انگلیسی کارساز نیست و شما باید زبان آلمانی را به خوبی بلد باشید زیرا بیشتر مشتریان شما آلمانی زبان هستند و در صورتی که زبان آلمانی شما خوب نباشد بدون شک شما استخدام نخواهید شد و مشکلات زیادی برای شما پیش خواهد آمد .

پس اگر دوست دارید که در این کشور کار کنید باید حتما زبان آلمانی را به خوبی بلد باشید در غیر این صورت درآمد شما در این زمینه شدنی نیست و باید به کار های سطح پایین مشغول شوید .

کیفیت زندگی یک نقاش ماشین در آلمان چطور است ؟

درآمد نقاش ماشین در آلمان واقعا بالاست و برای همین هم در ابتدا مقاله به بررسی درآمد کارگر ساده در این کشور پرداختیم اما باید بدانید درآمد کارگر ساده که نصف شماست انقدری هست که بتواند به خوبی در این کشور زندگی کند پس …

بررسی کنید ببینید درآمد شما و کیفیت زندگی شما با نوع زندگی شما چقدر می تواند در این کشور متفاوت باشد .

درآمد نقاش ماشین در آلمان

چطور می توانیم وارد این کار شویم ؟

در صورتی که شما می خواهید نقاش ماشین شوید به شما پیشنهاد می کنم در ایران حدودا 2 سال در یک کارگاه کار کنید و سپس بعد از کار بسیار زیاد یاد بگیرید باید چطور یک ماشین را به بهترین حالت ممکن رنگ کنید در این صورت است که شما می توانید برای کار در این زمینه آماده شوید .

در صورتی که در ایران نیستید به شما پیشنهاد می کنم حدودا 2 الی 4 سال در کلاس های فنی و حرفه ای کشورتان کار کنید و سپس بعد از اینکه در این زمینه بسیار حرفه ای شدید برای کار در هر کشوری می توانید درخواست کار دهید در هر صورت در صورتی که می خواهید در آلمان کار کنید باید بتوانید به زبان این کشور مسلط شوید در غیر این صورت بسیار بسیار دشوار خواهد بود برای شما که بخواهید در این کشور کار کنید و یا زندگی راحتی داشته باشید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *