قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد صافکاری در آلمان چقدر است ؟ آپدیت 2024 !

درآمد صافکاری در آلمان چقدر است ؟ اگر در ایران و یا در کشور دیگری زندگی می کنید و در این زمینه حرفه ای هستید و یا دوست دارید در این زمینه وارد شوید و در آخر می خواهید به کشور آلمان بروید و بسیاری از سوالات شما بی پاسخ مانده این مقاله برای شما نوشته شده است .

پس به شما پیشنهاد می کنم تا انتها با ما همراه باشید در این مقاله سوالات زیادی را پاسخ داده ایم پس در صورتی که بتوانید تمامی موارد گفته شده را به خوبی بررسی و تحلیل کنید شما به بسیاری از سوالاتتان پاسخ خواهید داد . خب بیایید ببینیم درآمد صافکار ماشین در کشور آلمان چقدر است ؟

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه رانندگی !

درآمد صافکاری در آلمان

درآمد صافکاری ماشین در کشور آلمان چقدر است ؟

خب بیایید ببینیم اصلا در این کشور شما به عنوان یک صافکار چه درآمدی دارید ؟ البته این که تصور کنید در این کشور همه کار ها را دستگاه های هوشمند انجام می دهند سخت در اشتباه هستید و یا موردی که در بین ما ایرانی ها وجود دارد این هست که وقتی ماشینی در این کشور تصادف می کند انقدر خودرو ارزان هست که شما به صافکاری نمی روید و ماشینتان را به پارکینگ های لاشه های ماشین ارسال می کنید و ماشین جدید خریداری می کنید …

خیر اصلا اینطور نیست . البته در این که شما بتوانید یک ماشین بسیار عالی را با کمترین هزینه و قسطی خریداری کنید صحیح است اما باید از هزینه های مهم زندگیتان بزنید آیا این کار را می کنید ؟ خیر ! اما بیایید ببینیم وقتی یک ماشین در این کشور تصادف می کند باید دقیقا چکار کند ؟ و اصلا چه اتفاقاتی برای این ماشین می افتد ؟ خب بیایید بررسی کنیم تا ببینیم چه می شود .

وقتی یک خودرو تصادف می کند اگر تصادف به قدری شدید باشد که ماشین مچاله شود بله شما اجازه صافکاری ماشین را ندارید و ماشین باید به مکان ها مخصوص بازیافت خودرو برود اما در صورتی که ماشین شما کمی آسیب دیده است باید این ماشین را به صافکار ارائه دهید .

در صورتی که می خواهید حتما ماشین شما در نمایندگی برند خودروی شما صافکاری شود هزینه ای بسیار زیاد باید بپردازید اما در صافکاری های عمومی هزینه به مراتب کمتر است . درآمد صافکاری در آلمان دقیقا اینجا مشخص می شود .

در صورتی که شما در یک نمایندگی کار کنید درآمد شما چیزی در حدود ماهانه 8.000 یورو می باشد که این درآمد واقعا خوب است و اگر در کارگاه های عمومی کار کنید درآمد شما حدودا 5000 یورو تا 7.000 یورو است و این یعنی در صورتی که شما در کارتان حرفه ای باشید درآمدتان در این کشور واقعا زیاد است .

مقاله قبلی سایت : درآمد صافکاری ماشین در کشور انگلستان به چه صورت است ؟

چگونه می توانیم در این حوزه وارد آلمان شویم ؟

شما به دو صورت می توانید برای کار به عنوان صافکار ماشین وارد کشور آلمان شوید . اول اینکه شما واقعا در کارتان حرفه ای باشید و در ایران دوره های تخصصی را بگذرانید و مدرک دریافت کنید و سپس به سفارت آلمان بروید . در این صورت است که شما می توانید برای رفتن به آلمان اقدام کنید اما به دو صورت می توانید این کار را انجام دهید .

راه اول گرفتن ویزای آفر و یا جاب آفر است : این ویزا رسما آرزوی همه هست و در صورتی که این ویزا را دریافت کنید قبل از اینکه به آلمان برسید کارتان و جای خوابتان آمادست . آفر به ویزایی گفته می شود که یک کارگاه شما را در آلمان بخواهد و انقدر کارتان عالی باشد که به سفارت آلمان در ایران نامه بزند که شما را فورا نیاز دارد . در این حالت است که شما می توانید به این کشور به راحتی سفر کنید و کار کنید .

راه دوم اما کمی سخت است و شما باید ویزای جاب سیکر دریافت کنید : این ویزا یعنی به شما 6 ماه وقت می دهند تا به این کشور بروید و در صورتی که کارتان را پیدا کردید در این کشور زندگی و کار کنید و گرفتن این ویزا واقعا سخت است و بسیار زمانبر .

درآمد صافکاری در آلمان به قدری زیاد است که شما می توانید هر سختی را تحمل کنید و در کشوری زندگی و کار کنید که بزرگترین برند های خودرو سازی در آن مشغول به کار هستند . البته آلمان واقعا رویای همه فنی کاران در حوزه خودرو می باشد .

درآمد صافکاری در آلمان

آیا به راحتی برای ما کار پیدا می شود ؟

اگر وارد آلمان شدید و 6 ماه وقت دارید به دنبال کار بگردید و هزینه های زیادی را خرج کرده اید تا کارتان را بیابید باید به شما بگویم در یک حالت شما به زودی کارتان را پیدا می کنید . در صورتی که زبان آلمانیتان عالی باشد در غیر این صورت دوستان عزیزم شما باید به ایران برگردید .

حتی اگر شما بسیار بسیار در زمینه صافکاری ماشین حرفه ای باشید اما نتوانید به زبان آلمانی صحبت کنید به هیچ وجه کاری برای شما وجود ندارد و شما با سختی های زیادی در این کشور رو به رو خواهید شد . پس به شما پیشنهاد می دهم زبانتان را خیلی خوب کنید .

اما در هر صورت اگر زبان آلمانی شما خیلی خوب باشد شما می توانید در این کشور و در شهر مدنظرتان به راحتی کار خود را بیابید و شک نکنید شما می توانید به زودی به موفقیت دست پیدا کنید . یادتان باشد درآمد صافکاری در آلمان واقعا زیاد است و فرصت های شغلی در این کشور بسیار بسیار زیادتر و جالب است بدانید جمعیت این کشور مانند ایران است و تعداد زیادی از افراد در این کشور ماشین دارند و هر ساله تصادفات بسیار زیادی را در این کشور مشاهده می کنید .

آیا باید دوره هایی را بگذرانیم ؟

اگر در ایران هستید بله باید دوره های تخصصی صافکاری ماشین را بگذرانید اما در صورتی که در آلمان هستید و دوست دارید در این کشور به سراغ کار در برند ها بروید به شما پیشنهاد می کنم مدرک صافکاری بنز و یا پورش و یا بی ام و را دریافت کنید .

البته باید زبانتان واقعا عالی باشد و کار شما با زبان انگلیسی راه نمی افتد . پس باید خوب بدانید که دقیقا چه هدفی دارید . اما در هر صورت اگر مدرک یکی از کمپانی های بالا را داشته باشید به راحتی می توانید در نمایندگی های شرکت های گفته شده کار کنید .

کیفیت زندگی در آلمان با این درآمد خوب است ؟

ببینید یک کارگر ساده در آلمان بعد از کسر مالیات درآمدی در حدود 1.800 یورو دارد ولی خرج ها و هزینه های بسیار سنگینی را هم باید بپردازید . برای مثال سنگین ترین هزینه زندگی در آلمان اجاره خانه هست و بعد هزینه خوراک و بعد بیمه و یک کارگر با این درآمد می تواند تمامی این موارد را هندل کند .

اما کیفیت خوبی را در زندگی نخواهد داشت اما یک صافکار ماشین با درآمد تا این حد زیاد می تواند بهترین کیفیت را در زندگی داشته باشد در این صورت است که شما می توانید با بهترین کیفیت در این کشور زندگی کنید .

درآمد صافکاری در آلمان

آیا باید صافکاری تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

ببینید اصولا این سوال کمی نادرست است اما اگر به آن به چشم یک فرد تازه کار نگاه کنیم بله . شما در صورتی که اصول اصلی صافکاری ماشین را یاد بگیرید در اصل صافکاری تمامی ماشین ها را بلد هستید اما بدنه ماشین های بنز و پورش و … با ماشین های داخلی بسیار بسیار متفاوت است .

این یعنی در صورتی که شما بخواهید در این زمینه کار کنید باید به خوبی بدنه های ماشین های زیادی را بشناسید . بسیار خب . امیدواریم که توانسته باشیم به سوالات شما پاسخ های مناسب را بدهیم .

پیروز باشید . گواهیران .

گواهیران
3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *