قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد صافکاری در کانادا چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد صافکاری در کانادا به چه صورت است ؟ آیا می توانیم به عنوان یک صافکار ماشین به این کشور برویم ؟ اصلا نیازی هست تا زبانمان عالی باشد ؟ آیا باید مدارک زیادی را برای این کار ارائه دهیم و یا خیر ؟ .

در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ می دهیم پس در صورتی که در ایران و یا کشور های دیگر در این کار فعالیت دارید و دوست دارید با این کار به کشور کانادا مراجعه کنید این مقاله برای شما می تواند بهترین مرجع برای رسیدن شما به پاسخ های مناسبتان در این زمینه باشد پس تا انتها با ما همراه باشید .

مقاله پیشنهادی متفرقه قبل از شروع مقاله نمونه سوالات آیین نامه می باشد و می توانید به این مقاله هم سر بزنید . بسیار خب بریم سراغ بررسی درآمد صافکاری ماشین در کشور کانادا !

درآمد صافکاری در کانادا

درآمد صافکاری ماشین در کانادا چقدر است ؟

در ابتدا بیایید به بررسی حداقل درآمد یک نفر در این کشور و در شهر تورنتو بپردازیم در این بخش می خواهیم به بررسی سوالات شما بپردازیم اما قبل از آن باید بدانیم یک کارمند ساده در این کشور چقدر حقوق دریافت می کند . در شهر تورنتو یک کارگر ساده حدودا ماهانه 4.000 دلار کانادایی دریافت می کند که هزینه های زیادی از جمله مالیات و اجاره خانه و … را باید بپردازد .

و این حقوق بسیار بسیار کم می باشد زیرا بدون شک شما نمی توانید در این کشور مخصوصا در این شهر و با این حقوق پس انداز زیادی داشته باشید . بسیار خب اما می رسیم به سراغ درآمد یک صافکار ماشین در این کشور .

در این زمینه موارد مختلفی وجود دارد اما بهتر است که بدانید شما باید در کارتان بسیار بسیار حرفه ای باشید در غیر این صورت استخدام شما در این زمینه در کشور کانادا بسیار دشوار است و شاید باید ماه ها به دنبال یک کار در این زمینه بگردید .

مورد اول : شما باید در یک کارگاه عمومی کار کنید . اگر شما بخواهید در یک کارگاه عمومی کار کنید این یعنی تمامی برند هایی که به کارگاه شما می آیند را باید تعمیر و صافکاری کنید در این صورت درآمد شما به عنوان یک فرد متخصص حدودا ماهانه 7.000 دلار کانادایی است و این یک درآمد نسبتا متوسط برای زندگی در شهر تورنتور کانادا برای یک نفر می باشد .

مورد دوم : شما باید در برند ها کار کنید . در این حالت برای این که بخواهید در یک برند کار کنید باید مدرک و تجربه کاری در زمینه صافکاری در این برند را داشته باشید و یا انقدر کارتان عالی باشد که یک برند بعد از تست شما شما را به کلاس های آموزشی بفرستد و بعد شما بخواهید روی ماشین های این برندها کار کنید برای مثال برند بنز و یا …

در این حالت حقوق شما بسیار بیشتر می باشد برای مثال حدودا حقوق شما در ماه بین 8.000 الی 10.000 دلار می باشد . در این حالت شما حقوق خوبی را دریافت می کنید .

مورد سوم : در این مورد شما باید شریک باشید در یک کارگاه . در این مورد محاسبان مشخص نیست اما قطعا درآمد شما باید بالاتر از ماهانه 15.000 دلار باشد .

مورد چهارم : صاحب کارگاه صافکاری باشید . در این مورد شما باید هزینه های بسیار زیادی را در نظر داشته باشید برای مثال باید یک کارگاه خریداری کنید و هزینه های زیادی برای تبلیغات بدهید در این حالت است که شما باید بسیار بسیار سیاستمدارانه عمل کنید . بیایید فرض کنیم یک سال از کار شما گذشته و شما در بهترین و شلوغ ترین نقطه در حال کار هستید و روزانه 4 خودرو به کارگاه شما می آید .

در این حالت به ازای صافکاری هر ماشین شما فقط 5.000 دلار دریافت کنید . درآمد شما بسیار زیاد خواهد شد و برای هندل کردن این مورد شما باید حداقل 20 کارمند صافکار داشته باشید و می توان گفت با هزینه های بسیار زیاد حقوق ها و نگهداری و … برای شما در ماه درآمد های بسیار زیادی حتی بیشتر از 150.000 دلار می ماند . دوستان این درآمد واقعا زیاد است .

در کشور کانادا به علت بارش برف زیاد تصادفات رانندگی هم زیاد است و شما می توانید درآمد زیادی را از این طریق به دست بیاورید و بهترین راه این است که شما هزینه های بسیار کمتر از دیگر مکان ها دریافت کنید و بهترین خدمات را ارائه دهید در این صورت است که درآمد شما بسیار زیاد شده و می توانید شعبات زیادی را هم تاسیس کنید . درآمد صافکاری در کانادا بسیار بسیار زیاد است و این به شما بستگی دارد که دقیقا چه مسیری را انتخاب می کنید .

بسیار خب میرویم به سراغ سوال بعد …

پیشنهاد مقاله : درآمد یک صافکار ماشین در کشور ترکیه چقدر است ؟

درآمد صافکاری در کانادا

چگونه باید صافکار ماشین شویم ؟

در صورتی که در ایران هستید به شما پیشنهاد می کنم برای 2 سال در یک کارگاه شاگردی کنید در این حالت است که شما در این زمینه متخصص می شوید اما بهترین پیشنهاد این است که شما در یک کارگاه عمومی ساده برای 1 سال کار کنید و سپس برای سال دوم به سراغ نمایندگی های صافکاری ماشین های خارجی بروید در این صورت است که کار روی ماشین های خارجی رو هم به خوبی یاد می گیرید .

در این حالت تجربه شما بسیار بسیار زیاد می شود اما در صورتی که خارج از ایران هستید و دوست دارید در این زمینه بسیار حرفه ای شوید تا بتوانید در کانادا درآمد زیادی داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم به کلاس های آموزشی برند های مختلف بروید .

در این صورت هم تجربه کاری خوبی دارید و هم مدرک کاری در این زمینه که این بسیار بسیار می تواند برای شما عالی باشد . درآمد صافکاری در کانادا بسیار زیاد است اما شما باید بتوانید در این زمینه متخصص شوید و در حالت نرمال در یک کارگاه برند کار کنید .

درآمد صافکاری در کانادا

چگونه با این کار وارد کانادا شویم ؟

برای این که در زمینه صافکاری ماشین بخواهید به کشور کانادا بروید بهترین پیشنهاد این است که شما باید در این زمینه اولا واقعا حرفه ای باشید دوما باید تجربه زیادی برای کار روی ماشین های مختلف را داشته باشید و از اصول کاری کشور های خارجی مطلع باشید در این صورت است که می توانید درآمد بسیار زیادی داشته باشید .

اما شما می توانید با دو ویزا به این کشور وارد شوید که در این جا به بررسی این دو را می پردازیم . راه اول این است که شما باید ویزای آفر داشته باشید . یعنی در صورتی که بتوانید از یک کارگاه در کانادا پیشنهاد کاری دریافت کنید می توانید این پیشنهاد را به سفارت برده و درخواست سفر به این کشور را کنید .

البته این مورد آرزوی همه هست زیرا هم کار دارید و اینکه زمان سفر شما و گرفتن ویزا برای شما بسیار بسیار کم خواهد شد .

مورد دوم ویزای جستوجوی کار است یعنی شما باید از سفارت یک ویزا بگیرید و بفرمایید که می خواهید برای کار به این کشور بروید . در این حالت کانادا به شما ویزای کاری می دهد و شما می توانید در این کشور به مدت 6 ماه به دنبال کار بگردید .

درآمد صافکاری در کانادا بسیار زیاد است و به این نیروی کار هم واقعا به شدت نیاز دارند همیشه در صورتی که ویزای کار دریافت کنید بدون شک در ماه اولیه ورود به کانادا می توانید کارتان را بیابید .

کیفیت زندگی در این کشور با این کار به چه صورت است ؟

درآمد شما به عنوان یک صافکار ماشین در کشور کانادا خوب و یا حتی عالی است ولی شما باید بدانید در صورتی که درآمد شما بالای ماهانه 12.000 دلار باشد می توانید به خوبی در این کشور زندگی کنید اما در صورتی که درآمد شما چیزی در حدود 6 الی 8 هزار دلار باشد زندگی شما دچار چالش های زیادی می شود .

هزینه های اجاره خانه امسال در تورنتور از 3 هزار دلار شروع می شود و هزینه های رفت و آمد و هزینه های بسیار زیاد دیگر مانند خوراک بیمه و مالیات و … را باید بپردازید در این شرایط است که شما با این حقوق کمی سخت زندگی می کنید اما در صورتی که کمتر از این مقدار دریافتیتان باشد بسیار سخت زندگی می کنید .

البته درآمد صافکاری در کانادا بسیار زیاد است و شما نیازی نیست که نگران درآمدتان باشید در این کشور همیشه به افراد متخصص نیاز هست .

پیشنهاد مقاله : هزینه گواهینامه رانندگی چقدر شده است ؟

درآمد صافکاری در کانادا

آیا باید زبانمان بسیار خوب باشد ؟

بدون شک بله در صورتی که زبانتان خوب نباشد اصلا اجازه ورود به این کشور را ندارید در صورتی که می خواهید در کشور کانادا کار کنید باید زبانتان بسیار بسیار خوب باشد در غیر این صورت به مشکلات زیادی بر خواهید خورد .

زبان در این کار بسیار مهم هست و شما نمی توانید به صورت مبتدی وارد این کشور شوید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *