قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد صافکاری در فرانسه چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد صافکاری در فرانسه چقدر است ؟ آیا باید در این زمینه متخصص باشیم ؟ آیا باید صافکاری تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟ آیا باید زبان این کشور را بلد باشیم ؟ اصلا به چه صورت می توانیم به این کشور در این زمینه کاری وارد شویم ؟ و سوالات بسیار زیادی که شما در این زمینه دارید .

در این مقاله به سوالات بسیار مهم شما پاسخ داده ایم پس در صورتی که می خواهید بدانید در این کشور در این زمینه کاری به چه صورت می توانید فعالیت کنید و یا اگر دوست دارید صافکار ماشین شوید و دوست دارید در فرانسه زندگی کنید این مقاله برای شما بسیار بسیار مهم است و ما به صورت تجربی موارد بسیار مهمی را در این مقاله برای شما گردآوری کرده ایم .

پس در صورتی که می خواهید در این زمینه نکات مهمی را بدانید تا انتها با گواهیران همراه باشید .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه !

درآمد صافکاری در فرانسه

درآمد صافکاری ماشین در کشور فرانسه چقدر است ؟

در ابتدا قبل از اینکه بخواهیم به بررسی درآمد صافکاری در فرانسه بپردازیم بیایید ببینیم اصلا وضعیت درآمدی در این کشور به چه صورت است . پس در ابتدا از درآمد یک کارگر ساده در فرانسه شروع می کنیم که هیچ تخصص خاصی ندارد و حداقل درآمد و دستمزد را در این کشور دریافت می کند .

حداقل دستمزد در این کشور برای کارگران ساختمانی و یا مکدانلدز است که حدودا ماهانه 1.532 یورو دریافت می کنند که از این مبلغی برای مالیات کسر می شود اما در صورتی که شما به عنوان یک صافکار در فرانسه کار کنید درآمد شما به چه صورت است ؟ در زیر به شرح درآمد شما در این کشور می پردازیم پس با ما همراه باشید .

1 – اگر در یک کارگاه عمومی کار کنید : در این حالت شما باید در یک کارگاه عمومی کار کنید و هر ماشینی با هر برندی را تعمیر و صافکاری کنید در این صورت باید تمامی برند ها را از نظر رنگ و بدنه به خوبی بشناسید برای مثال ممکن است از بنز و یا از فولکس برای شما مشتری بیاید و شما باید بتوانید از پس این موارد به خوبی بر بیایید .

در این حالت درآمد شما حدودا ماهانه 4.000 یورو هست و این یک درآمد خوب در این کشور حساب می شود .

2 – در یک برند کر کنید : برای مثال در برند بنز در کشور فرانسه کار کنید و فقط باید ماشین های این برند را صافکاری کنید اما برای اینکه بخواهید در این شرایط کار کنید باید حتما مدارک تخصصی و فنی زیادی داشته باشید در غیر این صورت نمی توانید در این برند ها کار کنید . درآمد ماهانه شما حدودا 6.000 یورو می باشد و شما درآمد زیادتری نسبن به کار در کارگاه های عمومی صافکاری دارید .

اما ورود به این برند ها کار آسانی نیست .

3 – شریک شوید : در این حالت شما با همکار و یا دوستتان می توانید یک کارگاه تاسیس کنید در این حالت درآمد شما بسیار زیاد می شود اما هزینه های زیادی را هم باید بپردازید در این حالت شما می توانید خودتان هم کار کنید و یا کارگرانتان در این کارگاه کار کنند در این شرایط بسیار بسیار خوب می شود درآمد شما شاید چیزی در حدود ماهانه بالا تر از 20.000 یورو و این درآمد واقعا زیاد است .

4 – شریک درصدی : در این حالت شما به جای گرفتن حقوق باید درصد دریافت کنید برای هر ماشین از صاحب کارگاه البته در فرانسه این نوع درآمد و قرار داد کاری خیلی کمیاب است اما درآمد شما حدودا بین 9 الی 12 هزار یورو در ماه می شود و این درآمد بسیار بسیار خوبی است .

5 – صاحب کارگاه شوید . در این صورت درآمد شما چیزی در حدود ماهانه بالاتر از 60 هزار یورو است البته پیشبینی این مورد بسیار سخت است اما هزینه ها و کار های زیادی هم بر عهده شماست از جمله مدیریت زمان و منابع مالی و …

بسیار خب دیدید که در این کشور در صورتی که یک صافکار ماشین بسیار ماهری باشید چه درآمد ها و چه راه هایی دارید اما باید به بررسی بهتر و درست تر در این زمینه بپردازید . خب میرویم به سراغ سوال بعدی شما !

پیشنهاد مقاله : درآمد صافکاری در کشور کانادا چقدر است ؟

درآمد صافکاری در فرانسه

چگونه باید صافکار شویم ؟

در صورتی که در ایران هستید به شما پیشنهاد می کنم حتما 2 سال شاگردی کنید 1 سال در کارگاه های ماشین های داخلی و سال آخر را در کارگاه های ماشین های خارجی در این حالت است که درآمد شما بسیار بسیار زیاد می شود و این می تواند برای شما بسیار مهم باشد که شما تخصص بسیار خاصی دارید .

در این حالت است که شما می توانید بعد از گرفتن مدرکتان به فرانسه مراجعه و برای پیدا کردن کار در این زمینه اقداماتی را انجام دهید .

چگونه می توانیم به کشور فرانسه برای این کار برویم ؟

از چندین راه می توانید وارد این کشور شوید اما بهترین راه ها را برای شما در این بخش بررسی می کنیم . در صورتی که در کارتان بسیار حرفه ای هستید 3 نوع ویزا برای شما وجود دارد که به شرح زیر است :

1 – ویزای جاب آفر : این ویزا آسان ترین و راحت ترین راه برای رسیدن به فرانسه است و این یعنی انقدر در کارتان عالی باشید که کشور های مختلف شما را بخواهند و یا یک کارگاه به سفارت اعلام کند که کار شما عالی است و به شما برای فعالیت های کاری نیاز هست و شما می توانید به راحتی وارد این کشور شوید .

2 – ویزای کاری : در این حالت شما باید سختی های زیادی را تحمل کنید شما باید زبان این کشور را به صورت حرفه ای بلد باشید و مدرک زبانی این کشور را داشته باشید و به سفارت بروید و مدارک فنی و حرفه ای خود را ارائه دهید در این صورت است که شما می توانید در این کشور برای پیدا کردن کار وارد شوید .

اما در این حالت شما 6 ماه فرصت دارید و می توانید در این مدت کارتان را بیابید و در فرانسه بمانید .

3 – سرمایه گذاری : حقیقتا هزینه های زیادی دارد و شما باید در این کشور هزینه هایی در راستای کار و تخصص خود خرج کنید در این حالت است که شما می توانید یک کارگاه ایجاد کنید و در این کشور زندگی کنید .

پیشنهاد مقاله : دانلود کتاب آیین نامه رانندگی !

درآمد صافکاری در فرانسه

کیفیت زندگی در این کشور به چه صورت است ؟

درآمد صافکاری در فرانسه بسیار زیاد است اما شما اگر می خواهید به بررسی کیفیت زندگی در این کشور بپردازید باید بدانید که یک کارگر ساده با حقوق ماهانه 1500 یورو می تواند در این کشور به خوبی زندگی کند شاید نتواند کیفیت خیلی خوبی را تجربه کند اما …

بیایید با درآمد خودتان در فرانسه آن را مقایسه کنید . آیا کیفیت زندگی شما عالی نخواهد بود ؟ 100 درصد شما بهترین کیفیت زندگی را دارید اما زمان کاری شما هم کم نیست و باید بیشتر کار کنید .

آیا باید حتما فرانسوی بلد باشیم ؟

بله در صورتی که زبان فرانسوی را بلد نباشید اصلا نمی توانید در این کشور کار کنید این یک اشتباه است که فکر کنید شما می توانید در این کشور با زبان انگلیسی کار کنید .

شما باید حتما مدارک زبان این کشور را داشته باشید .

سخن پایانی !

درآمد صافکاری در کشور فرانسه بسیار زیاد است اما شما باید بسیار حرفه ای باشید . در ابتدا شاید شما بخواهید در این کشور حقوق های پایینی را دریافت کنید اما آینده کاری شما بسیار عالی است .

به شما پیشنهاد می کنم حتما و حتما روی زبان فرانسوی خودتان کار کنید در این حالت است که درآمد شما در این کشور تضمینی است .

گواهیران
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *