قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد اسپرتی های ماشین در ایران چقدر است ؟ ( جدید 1401 ) !

درآمد اسپرتی های ماشین در ایران و یا همان لوازم اسپرت ماشین چقدر است ؟ آیا ما هم می توانیم در این زمینه مشغول به کار شویم ؟ برای این که در این زمینه حرفه ای شویم باید چکار کنیم ؟ و …

سوالات بسیار زیادی در این زمینه پرسیده شده است که در این مقاله می خواهیم به بررسی تمامی این موارد به زبادن ساده بپردازیم . در این حالت اگر شما می خواهید در زمینه اسپرت سازی ماشین فعالیت کنید این مقاله برای شما بسیار مفید و اثر بخش خواهد بود .

برای همین با ما همراه باشید …

مقاله قبلی : درآمد متخصصین گیربکس ماشین در ایران چقدر است ؟

درآمد اسپرتی های ماشین

درآمد اسپرتی ها در ایران چقدر است ؟

می رسیم به اصل داستان . برای اینکه بدانیم درآمد اسپرتی ها در تهران چقدر است از یک متخصص در این زمینه سوال کرده ایم که برای شما در این مقاله تمامی موارد را بررسی خواهیم کرد .

درآمد اسپرتی های ماشین که تماما به حرفه و به موارد چند بند پایین تر بستگی دارد بسیار بالاست . برای مثال این فرد در ماه چیزی در حدود 60.000.000 تومان درامد خالص داشت و البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این موفقیت بعد از سالها به دست آمده است .

همچنین مغازه اسپرتی برای این فرد بوده و هزینه ای برای اجاره نمی دهد و نکته خوب داستان این است که ایشان در منطقه بسیار شلوغ مغازه دارند که در روز در حالت متوسط روزانه 2 میلیون سود خالص برایشان می می ماند .

دلیل بعدی هم این است که بسیار ارزان تر از بقیه رقبا کار می کند و همچنین در کار خود متخصص بوده و حداقل 10 سال سابقه کار دارد .

برای حرفه ای شدن در این زمینه باید چکار کنیم ؟

برای اینکه در زمینه اسپرت ماشین بتوانید بسیار حرفه ای شوید باید تجربه کسب کنید . حداقل 1 سال تمام وقت در یک مغازه شاگردی کنید .

یادتان باشد در این زمینه هیچ کلاسی نمی تواند به شما کمک زیادی کند و شما باید برق ماشین و بسیاری از نکات را به صورت عملی و تجربی به دست بیاورید . پس بنابراین برای اینکه در این زمینه حرفه ای شوید به هیچ وجه به کلاس ها تکیه نکنید . شما باید حتما در این زمینه و اصلا در هر زمینه فنی دیگر در ابتدا شاگردی کنید .

بدون شک یک سال بعد از شروع کارتان درآمدتان بالا می رود که البته در 2 بند پایین تمامی موارد برای بالا بردن درآمد در این زمینه را بررسی کرده ایم . پس با ما همراه باشید .

مقاله پر بازدید سایت : دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی در ایران !

درآمد اسپرتی های ماشین

سرمایه شروع برای کار چقدر است ؟

برای اینکه بتوانید در این زمینه کار کنید و خودتان مغازه ای داشته باشید باید حتما سرمایه ای در حدود 60 میلیون برای لوازم کنار بگذارید . اما اگر می خواهید درآمد بسیار بیشتری داشته باشید حتما مغازه مدنظرتان را رهن کامل کنید .

در این شرایط است که استرس صاحب مغازه را نخواهید داشت و هزینه ای که برای اجاره می خواستید پرداخت کنید برای تبلیغ کارتان استفاده می کنید .

راز های موفق شدن و فروش بیشتر لوازم اسپرت چیست ؟

راز های موفق شدن و بالا رفتن درآمد اسپرتی های ماشین در ایران به موارد زیر بستگی دارد پس برای اینکه بتوانید درآمد بسیار زیادی از فروش لوازم اسپرت ماشین داشته باشید باید حتما موارد زیر را بررسی کنید :

1 – مغازه شما در مکانی شلوغ باشد
2 – رهن کامل و یا خرید مغازه
3 – حرفه ای بودن در کار
4 – ارزانی کار برای کسب مشتری بیشتر
5 – خوب صحبت کردن و با مشتری راه آمدن
6 – کامل بودن لوازم اسپرت در مغازه
7 – کمبود رقبا در محل کارتان
8 – و …

درآمد اسپرتی های ماشین

آیا می توان با درآمد این کار زندگی خوبی داشت ؟

قطعا بله . شما در صورتی که در کارتان بسیار حرفه ای باشید درآمدتان هم بالا خواهد رفت . درکل درآمد اسپرتی ها بسیار زیاد است اما باید نکات گفته شده در بند بالا را هم به خوبی عمل کنید و حتما سرلوحه کارتان قرار دهید .

اما حداقل درآمد اسپرتی ها در ایران چیزی در حدود ماهانه 7 میلیون تومان سود خالص است و البته باید در این حالت هم مشتری های خود را داشته باشید .

مشتری رازی برای شما مشتری می آورد پس همه جوره در این زمینه متخصص شوید . باید این مورد راهم اضافه کرد که درآمد شما از فروش باند و ظبط , شیشه دودی , کربن , تنظیم ارتفاع و لوازم جانبی و همچنین رینگ اسپرت برای ماشین است .

برای اینکه درآمد بیشتری داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم حتما در لوازم خاص و کمی هم عامه پسند داشته باشید و سعی کنید لوازم اسپرت بیشتر ماشین های موجو در ایران را داشته باشید .

اگر شما بتوانید برای تمامی برند ها در زمینه اسپرت سازی کار کنید در این حالت می توان گفت درآمد اسپرتی های ماشین در ایران بسیار زیاد است .

آیا می توانیم شغل مکانیکی را با این زمینه مقایسه کنیم از لحاظ درآمدی ؟

ببینید این اشتباه است که شما درآمد اسپرتی ماشین و یا لوازم اسپرتی ماشین را با مکانیک مقایسه کنید . اما برای این که موفق باشید باید به خوبی بتوانید کار کنید . در این حالت است که شما می توانید درآمد بسیار بالایی در هر دو زمینه داشته باشید .

مقایسه در کار های تخصصی را نمی توان کار عاقلانه ای دانست و برای اینکه موفق باشید باید حتما نکات گفته شده را مد نظر داشته باشید .

سخن پایانی !

درآمد اسپرتی های ماشین و یا فروشندگان لوازم اسپرت ماشین در ایران زیاد است اما باید حتما در کار خود به اندازه کافی متخصص باشید .

به هیچ وجه تبلیغات در فضای مجازی را فراموش نکنید که می تواند برای شما مشتریان بسیار زیادی حتی از استان های دیگر بیاورد پس برای اینکه درآمدتان زیاد شود حتما تبلیغات کرده و این مورد را فراموش نکنید .

سعی کنید حتما و حتما یک سالی را شاگردی کنید تا بتوانید در این زمینه موفق باشید .

به امید پیروزی برای شما عزیزان .

govahiran

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.