قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد شیشه دودی ماشین چقدر است ؟

درآمد شیشه دودی ماشین چقدر است ؟ بهتر است بگوییم درآمد نصاب شیشه دودی و یا برچسب دودی ماشین چقدر است ؟ در این مقاله به بررسی درآمد نصب کننده های شیشه های دودی می پردازیم و البته شهر مدنظر ما تهران است و با هم بررسی می کنیم که ببینیم درآمد شما در صورتی که مغازه داشته باشید و یا درصدی کار کنید و یا در کنار خیابان ها مشغول این کار شوید چقدر است ؟

بسیار خب بیایید ببینیم در صورتی که در ایران بخواهید این کار را شروع کنید چقدر سرمایه نیاز دارید و از همه مهمتر چقدر تخصص نیاز دارید و یا اصلا آیا نیازی به مغازه دارید و یا خیر و تمامی سوالات مهم شما در این باره . بسیار خب با گواهیران همراه باشید .

پیشنهاد مقاله : دانلود آسان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی در گواهیران

درآمد شیشه دودی ماشین

درآمد نصب کننده شیشه دودی چقدر است ؟

در ابتدا شما باید این کار را به صورت حرفه ای در یک ماه در دوره های آموزشی بیاموزید و بعد از آن به بررسی تمامی مواردی که یادگرفتید بر روی ماشین خود بپردازید در آخر شما باید به قدری تمرین کنید تا به خوبی یاد بگیرید اما مهم تر از همه این است که شما باید در کارگاه ها و یا اسپرتی های ماشین این موارد را به خوبی برای مدت 3 ماه تمرین کنید و آزمون خطا کنید .

در نهایت شما نیاز به ابزار دارید و اول از همه شما نیاز به چند رول شیشه دودی ماشین دارید از درصد های مختلف حدود 4 رول کافی هست برای شروع و همینطور شما نیاز به کاتر و آبپاش حرفه ای و همینطور سشوار برقی و یا شارژی دارید و تمامی این موارد را امسال می توانید با مبلغی در حدود 12.000.000 تومان خریداری کنید و سرمایه اولیه شما برای شروع این کار همین مبلغ می باشد اما باز هم تکرار می کنیم شما باید تخصص بالا و تجربه بسیار بالاتری در این زمینه داشته باشید .

حالا می رسیم به سراغ درآمد شیشه دودی ماشین که ببینیم چقدر در ماه می توانید با نصب برچسب شیشه دودی درآمد داشته باشید و در نتیجه ببینیم باید چکار کنیم . بسیار خب شروع می کنیم …

روش اول درآمدی این است که شما یک مغازه داشته باشید در جایی که کنار شما مکانیک و کارگاه های تعمیر ماشین و یا لوازم یدکی فروشی باشد و یا نمایشگاه ماشین قرار داشته باشد در این صورت شما باید مرحله دوم را بررسی کنید که آیا منطقه شما شلوغ است و یا خیر اصلا چند نفر در حال انجام کار شما به عنوان رقیب هستند و قیمت آنها چقدر است ؟

در نهایت شما مغازه خود را تاسیس می کنید . در صورتی که خاک خوری های خود را انجام دهید و روزانه در بدترین شرایط 3 بار برای شیشه دودی مشتری داشته باشید از ماشین های مختلف و ارزان تا متوسط , درآمد روزانه شما به صورت خالص حدودا 1.5 الی 2 میلیون تومان می رسد . حالا تصور کنید در صورتی که شما روزانه بالای 5 مشتری داشته باشید چقدر درآمد خوبی دارید ؟

البته در کارواش های شلوغی که به شما پارکینگ اختصاصی برای کارتان می دهند هم می توانید کار کنید در این صورت است درآمد شما ممکن است بسیار بالاتر هم بروید . در این حالت درآمد شیشه دودی ماشین را در صورتی که مغازه داشته باشید بررسی کردیم البته مواردی مانند اجاره و یا هزینه های انرژی را هم باید در نظر داشته باشید . بسیار خب بیایید باهم به بررسی حالت دیگر کاری در این زمین بپردازیم .

در روش دوم شما مغازه ندارید و باید با ماشین خود در خیابان ها بایستید و با تابلویی به مشتری های خود اعلام کنید که کار شیشه دودی ارزان تر از تمامی مغازه ها انجام می دهید در این شرایط شما باید به مدت 30 روز حداقل در یک محل باشید تا مردم شما را ببینند و بشناسند . در این حالت انتظار درآمد بالایی را نداشته باشید اما شاید روزانه 1 الی 2 نفر برای این کار به شما رجوع کند اما چون شما باید ارزان بگیرید درآمد خیلی کمتری دارید شاید در حدود روزانه 1 میلیون تومان .

بهترین حالت این است که ببینید چه مغازه ای کار شیشه دودی می خواهد و به آنجا بروید و به صورت درصدی کار کنید و موارد دیگر را هم در آن مغازه مانند ظبط و باند را هم به خوبی بیاموزید در این حالت است که درآمد شما بالاتر هم می رود . بسیار خب در این بخش به بررسی درآمد شیشه دودی ماشین و یا درآمد نصب شیشه دودی پرداختیم حالا بیایید ببینیم سوالات دیگر شما چیست ؟

پیشنهاد مقاله قبلی گواهیران : هزینه جریمه شیشه های دودی و کد 2114 چقدر است ؟

درآمد شیشه دودی ماشین

این کار را برای خانم ها پیشنهاد می کنید ؟

نمی توان قاطعانه گفت خیر اما باید بدانید در صورتی که بخواهید به عنوان یک خانم وارد این کار شوید باید حتما همکار مرد با شما در محل کارتان حضور داشته باشد در غیر این صورت شاید برای شما کمی سخت باشد بسیاری از موارد مخصوصا برش برچسب و موارد دیگر …

شاید بهتر باشد این کار را در دسته کار هایی قرار دهیم که بانوان بهتر است انجام ندهند زیرا سختی های بسیاری در سرما و گرما دارد و شما باید با مشتریان حساس سر و کله بزنید اما در صورتی که این موارد برای شما مهم نیست این کار می تواند بای شما هم بسیار مناسب باشد . بسیار خب بیایید ببینیم سوال بعدی شما چیست ؟

دوره آموزشی را کجا بگذرانیم ؟

بهترین راه این است که به یک اسپرتی بروید و از آنها بخواهید که با دادن هزینه ای برای یادگیری به شما اجازه حضور 2 ماهه و یا 3 ماهه در محل را بدهند در این صورت است که شما بدون استرس و با یک قرار داد و بدون دادن کار اضافی به شما در محل یادگیری می توانید کار شیشه دودی را به خوبی بیاموزید .

البته شما هم در روند کار باید به کسی که به شما یاد می دهد کمک کنید و این کار ها باعث می شود تا شما به خوبی تمامی موارد را بیاموزید .

درآمد شیشه دودی ماشین

سخن پایانی

درآمد شیشه دودی ماشین و یا نصاب شیشه دودی می تواند بسیار زیاد باشد اما در صورتی که مغازه خود را در جای مناسب گرفته باشد در این صورت است که درآمد بسیار خوبی می تواند داشته باشد . البته باید بازار و رقبا را در نظر داشته باشید در این صورت است که درآمد شما بالا تر هم خواهد رفت .

درآمد این کار خوب است اما شما باید در کارتان بسیار بسیار حرفه ای باشید در غیر این صورت بدون شک نمی توانید به خوبی در این کار بمانید و در آخر شاید این کار برای شما یک تجربه شود و بخواهید به سراغ کار دیگر بروید . امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد .

گواهیران
5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *