قالب وردپرس افزونه وردپرس

آیین نامه رانندگی | دانلود فوری اصل تست آیین نامه رانندگی

آیین نامه رانندگی موضوعیست که هر کدام از مارا یکبار و یا حتی چندین بار درگیر خودش کرده است .

بسیاری از افراد ممکن است برای امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی بسیار آماده باشند اما متاسفانه وقتی سر جلسه امتحان که حاضر می شوند نتیجه اش کاملا بر عکس بوده و به راحتی رد می شوند .

تا جایی که هفته ها برای امتحان می خوانند اما باز هم رد می شوند . اما می خواهیم نظر شما را به آمار قبولی در آزمون رانندگی آیین نامه را جلب کنیم :

برای دانلود فوری اصل سوالات آیین نامه رانندگی سال 98 فورا بر روی دکمه زیر کلیک کنید .

برو به صفحه دانلود فوری اصل سوالات آیین نامه

سایت گواهیران

واقعا چند نفر در امتحان آیین نامه رانندگی قبول میشوند ؟؟

معمولا در آزمون رانندگی آیین نامه اگر یک کلاس را 30 نفر در نظر بگیریم در بهترین شرایط از این تعداد 50% ( 15 نفر ) قبول میشوند که نوش جانشان اما تکلیف مابقی افراد شرکت کننده چیست ؟
افرادی که رد میشوند علاوه بر اینکه 1 هفته دیگر از وقتشان را به راحتی از بین میبرند , باید صبح اول وقت در صف طولانی بانک بایستند و مبلغی را هم به حساب آموزگاه و راهنمایی رانندگی واریز کنند که خب واقعا این همه دردسر ازمون راهنمایی خیلی کسل کننده است . پس چاره ای نیست مگر اینکه بار اول قبول شویم . اما چطوری ؟

چطور در این امتحان سخت قبول شویم ؟

خب برای اینکه اون حجم از سختی رو تحمل نکنید , باید بار اول قبول شوید اما برای قبولی 2 راه دارید :

راه اول :
باید کتاب با اون حجم زیادش رو بخونید تا سوالات گواهینامه رو ازون بتونید در بیارید که بسیار بسیار بسیار حوصله سر بر و کسل کننده است

راه دوم :
باید سوالات اصلی ایین نامه رو داشته باشید ( خود خود سوالات ) که خب مسلما به راحتی قبول میشد اگر خود سوالات رو داشته باشید . اما جایی هست که اصل سوالات رو برای دانلود گذاشته باشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دانلود اصل سوالات آیین نامه 98

نمونه سوالات آیین نامه بسیار زیادی رو دیدم که شامل 500 سوال 600 سوال حتی 1000 سوال هست که در سایت های دیگر به وفور و با قیمت های زیاد ارائه میشود اما هیچ فکر کردید که خواندن هرکدام از سوالات و حفظ کردن آنان اگر فقط 1 دقیقه طول بکشد در مجموع چقدر باید بنشینید و زمان بگذارید که آیا سوالات بیاید آیا نیاید ؟
پس چه فرقی با کتاب آیین نامه با اون حجم زیادش دارد ؟

اما …

ما در این سایت اصل سوالات آیین نامه را قرار دادیم که میتونید در کلیپ زیر سوالاتی رو که قرار است دانلود کنید را مشاهده کنید , این سوالات دقیقا همان سوالاتیست که فردا قرار است امتحان بدهید و این نکته بسیار مهمیست که سوالات با آخرین تغییرات سال برای شما عزیزان منتشر شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *