قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در امارات چقدر است ؟ ( آپدیت 2022 )!

درآمد مکانیک در امارات چقدر است ؟ آیا میتوانیم به عوان یک مکانیک وارد این کشور شویم و درآمد داشته باشیم ؟ اصلا می توانیم خودمان در این کشور کار آزاد داشته باشیم و آیا می توانیم اقامت این کشور را بگیریم ؟

در این مقاله می خواهیم به بررسی بسیار ساده و دور از پیچیدگی های این زمینه بپردازیم تا شمایی که یک مکانیک حرفه ای هستید و به دنبال مهاجرت هستید بتوانید به خوبی در این زمینه اطلاعاتتان را بالا ببرید . اما باید بدانید شما یکی از بهترین کشور ها را برای مهاجرت انتخاب کرده اید . پس با ما همراه باشید …

مقاله قبلی سایت : دلایل خرابی شمع ماشین چیست ؟

درآمد مکانیک در امارات

درآمد مکانیک در کشور امارات چقدر است ؟

حداقل درآمد یک کارگر در امارات حدودا ماهانه 2500 الی 3000 درهم است . خب حالا که حداقل درآمد را متوجه شدید بیایید ببینیم درآمد یک مکانیک متخصص در کشور امارات چقدر است .

ما فرض را بر این میگیریم که شما هم زبان عربی خوب و هم زبان انگلیسی بسیار خوب بلد هستید در این حالت است که می خواهید مهاجرت کنید و در زمینه مکانیک خودرو هم بسیار بسیار تجربه بالایی دارید حالا چه در زمینه برق چه مکانیک و چه جلوبندی که به زودی درباره تمامی این موارد در مقالات بعدی هم توضیح خواهیم داد .

درآمد مکانیک در امارات به قدری بالاست که اگر شما حرفه ای باشید می توانید یک زندگی بسیار عالی را در این کشور داشته باشید . درآمد شما در صورتی که کارمند یک برند خاص مثل بنز و یا بی ام دبلیو و یا پورش و … باشید حدودا ماهانه 12.000 درهم می باشد .

حالا درهم را با نرخ روز به ریال حساب کنید .

البته خرج زندگی در این کشور هم باید حساب کنیم که در ادامه به آن می پردازیم .

آیا می توانیم از ایران به عنوان مکانیک به این کشور مهاجرت کنیم ؟

100% بله . اگر می خواهید از ایران به عنوان یک مکانیک به این کشور وارد شوید و مهاجرت کنید باید حتما و قطعا استاد کارتان باشید تا شما را بخواهند .

شما یا می توانید با ویزای جاب آفر به این کشور بیایید و یا با ویزای جستوجوی کار 6 ماهه که بسیار شرایط سختی برای این کشور دارد .

شما باید حتما زبان عربی خوبی بلد باشید و همچنین باید مدارک خاص مکانیک را به صورت بین المللی در اختیار داشته باشید برای مثال مکانیک بنز باشید تا بتوانید به وسیله مدرک آلمانی و یا … خود به دنبال کار در این کشور بگردید .

پس کار نشد ندارد و شما حتما در این زمینه موفق می شوید . درآمد مکانیک در امارات واقعا نمره بسیار خوبی در میان دیگر کشور های جهان دارد .

مقاله پربازدید سایت : دانلود سوالات آیین نامه رانندگی جدید !

درآمد مکانیک در امارات

چگونه باید به یک مکانیک ماهر تبدیل شویم ؟

برای اینکه به یک مکانیک بین المللی تبدیل شوید باید در ابتدا اصول مکانیکی را با شاگردی بیاموزید در این حالت است که شما می توانید درامد آیندتان را تضمین کنید . باید حتما و حتما 2 سال در یک گاراژ شاگردی کنید .

اما بعد از آن باید حتما مکانیک یک برند خاص باشید برای مثال باید بدانید بنز در امارات بسیار خواهان دارد و شما اگر مکانیک این برند باشید قطعا در این کشور کار خود را به راحتی پیدا خواهید کرد .

شما باید 3 دوره مکانیک را در آلمان و یا در ترکیه و حتی در امارات بگذرانید و با مدرک به سفارت مراجعه کنید تا به شما اجازه کار در امارات را بدهند . در این حالت است که شما می توانید به عنوان یک متخصص وارد این کشور شوید .

پس شما علاوه بر تجربه به دوره های آکادمیک در این زمینه هم نیاز دارید .

درآمد مکانیک در امارات می تواند کفاف هزینه های زندگی در این کشور را بدهد ؟

سوال خوبیست . درآمد یک کارگر ساده در این کشور حدودا ماهانه 3.000 درهم است و می توانید خرج خود و خانواده خود را هم بدهد اما اگر شما به عنوان یک متخصص به این کشور بیایید درآمدتان چیزی در حدود 12.000 درهم است .

حالا شما حساب کنید که حتی اگر هزینه های تفریح شما بسیار زیاد هم باشد شما می توانید به راحتی در این کشور زندگی کنید و زندگی شما کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت .

سعی کنید حتما عربی را قبل از ورود به این کشور بیاموزید .

آیا می توانیم در این کشور یک گاراژ مکانیکی بزنیم و یا باید زیر نظر برند خاصی باشیم ؟

سوالی که بسیاری از کاربران از ما می پرسند این است که آیا می توانیم در این کشور یک کارگاه مکانیکی بزنیم ؟ بله که می توانید اما باید حتما اقامتتان را در این کشور گرفته باشید و باید چندین سال در این کشور کار کنید به عنوان یک کارمند .

اما راه دیگری هم هست و آن گرفتن ویزای سرمایه گذاری در این کشور است که شما می توانید مبلغی در حدود 10 میلیارد تومان ( نرخ امروز که شاید برای فردا تغییر کند ) به این کشور وارد کنید و یک کارگاه مکانیکی در این کشور خریداری کنید .

در این صورت می توانید بدون کارمندی کار خودتان را در این کشور داشته باشید که البته از امنیت بسیار بالایی هم برخوردار می باشد .

درآمد مکانیک در امارات

آیا کیفیت زندگی یک مکانیک در ایران با امارات قابل مقایسه است ؟

درآمد مکانیک در امارات انقدر زیاد است ( البته به عنوان یک کارمند ) که اگر شما این درآمد را با کشور ایران مقایسه کنید تقریبا به مانند یک شوخی تلخ می باشد .

اگر شما در این کشور به عنوان مکانیک صاحب کار باشید که دیگر هیچ …

پس درآمد و کیفیت زندگی یک مکانیک کارمند در یک گاراژ در ایران بسیار بسیار پایین تر از همکارش در امارات می باشد .

سخن پایانی !!

درآمد مکانیک در امارات بسیار خوب است اما رسیدن به این کشور کاری بسیار دشوار است که شما باید مراحل بسیار سختی را بگذرانید . در این حالت است که شما باید حتما زبان های عربی و انگلیسی را به خوبی بلد باشید تا بتوانید با مشتری های خود در ارتباط باشید .

باید حتما مدارک معتبر داشته باشید و مکانیک یک برند خاص را به صورت تخصصی بلد باشید . در این حالت است که درآمد شما بسیار زیاد خواهد شد .

پس برای رسیدن به هدف خود حتما تلاش خود را زیاد کنید تا بتوانید موفق شوید .

govahiran
4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.