قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد راننده لیفتراک در ایران چقدر است ؟ ( 1402 ) !

درآمد راننده لیفتراک در ایران چقدر است ؟ در این مقاله به زبان بسیار ساده و تجربی به بررسی دقیق درآمد رانندگان لیفتراک در ایران می پردازیم پس در صورتی که می خواهید در این زمینه کار کنید این مقاله برای شما نوشته شده است و به هیچ وجه این مقاله را از دست ندهید .

قبل از آنکه وارد بررسی این سوال در طول مقاله شویم می توانید درآمد راننده فورکتراک و یا همان لیفتراک در تمامی کشور های دیگر را در همین سایت بررسی کنید و ببینید درآمد شما در این زمینه دقیقا در چه کشوری بهتر است ؟

پیشنهاد مقاله : آزمون آیین نامه !

درآمد راننده لیفتراک در ایران

درآمد ماهانه راننده لیفتراک در ایران چقدر است ؟

همانطور که می دانید در ایران حداقل حقوق مبلغی معادل حدودی 7 میلیون تومان می باشد و جالب است بدانید که اگر در زمینه رانندگی لیفتراک تا دو سال سابقه داشته باشید حقوق شما چیزی در حدود ماهانه 6 الی 7 میلیون تومان است و در صورتی که بیشتر از این سالها سابقه داشته باشید درآمد شما در ایران مبلغی در حدود ماهانه 8 الی 9 میلیون تومان می باشد .

البته این درآمد تمام وقت بوده و در صورتی که بخواهید دو شیفت کار کنید قطعا درآمد شما بیشتر هم می شود . بسیار خب بیایید به بررسی سوالات مختلف شما بپرادازیم .

کدام استان بیشترین آمار استخدام راننده لیفت را دارد ؟

بدون شک بیشترین نرخ استخدام در این زمینه برای تهران و بعد البرز و سپس بوشهر است و مابقی استان ها در صورتی که کارخانه جات و شهرک های صنعتی داشته باشند به رانندگان این وسیله نیاز بیشتری دارند .

آیا باید مدرک تحصیلی خاصی داشته باشیم ؟

خیر . شما باید گواهینامه و مدرک تاییدیه مخصوص لیفتراک را داشته باشید در غیر این صورت در این زمینه نمی توانید وارد شوید . البته شما باید تجربه کافی کار با این وسیله را داشته باشید برای مثال در شرکت های قدیمی نیرو ها کار زیادی اصلا مدرک رانندگی با این وسیله را نداشتن و صرفا تجربه کار با این سیستم را داشتند اما امروزه نیاز به مدرک در این حوزه دارید .

درآمد راننده لیفتراک در ایران

درآمد از این کار مناسب است ؟

بدون شک درآمد 8 تا 9 میلیونی در این روز ها نمی تواند جوابگوی نیاز های شما باشد اما به هر شکل این درآمد می تواند در ریت متوسط درآمدی ایران قرار داشته باشد که اکثریت نیروی کار در ایران این درآمد را دارند .

در کل می توانید بعد از شیف کاریتان به کار دیگری بپردازید و اکثریت در اسنپ مشغول به کار می شوند .

آیا می توانیم در این زمینه افزایش حقوق چشمگیری داشته باشیم ؟

بدون شک خیر . در این زمینه کاری شما نمی توانید رشد و افزایش حقوق خیلی زیادی را تجربه کنید اما در صورتی که بتوانید مدرک خود در این زمینه را بالاتر ببرید و با فورکتراک های قطاری و برجی کار کنید بدون شک درآمد شما در ماه چیزی در حدود 15 میلیون تومان می باشد و شما یک اوپراتور بسیار حرفه ای در این زمینه خواهید بود .

شرایط سنی استخدام ؟

همانطور که متوجه شدید درآمد راننده لیفتراک در ایران زیاد نیست و در حدود متوسط درآمد کارمندی است البته در تمامی کشور ها هم این زمینه کاری درآمد زیادی ندارد اما به هر شکل بسیار خوب هست که در هر کاری که هستید حرفه ای باشید .

کار برای حرفه ای ها همیشه هست . اما در کل برای استخدام در این زمینه اصولا حداقل سن استخدام چیزی در حدود 24 سال می باشد البته در صورتی که رانندگی شما مورد تایید باشد .

معایب و مزایای این کار چیست ؟

خب تمامی کار ها معایب و بدی های خود را دارد اما در کنارش بدون شک مزایای خوبی هم می تواند داشته باشد . در این کار هم به همین شکل . اما بیایید به معایت و مزایای این کار بپردازیم که به صورت زیر است – معایت کار در حوزه لیفتراک :

1 – درآمد کم
2 – ساعت کاری بالا
3 – مسئولیت خسارتی بسیار بالا
4 – سختی کار زیاد

بسیار خب بیایید به بررسی مزایای این کار بپردازیم که به صورت زیر است :

1 – یادگیری سریع و آسان
2 – استخدام زیاد اوپراتور فورک و لیفت
3 – نیاز به مدرک تحصیلی ندارید
4 – حقوق متوسط کارمندی
5 – فعالیت فیزیکی کم

بسیار خب این هم از مزایای کار در این زمینه . خب می رویم به سراغ سوال بعدی شما .

درآمد راننده لیفتراک در ایران

درآمد رانندگی با لیفتراک در ایران بهتر است و یا کشور های دیگر ؟

البته همانطور که در مقالات دیگر نوشته ایم کار در این زمینه در ایران فرق زیادی با کار در کشور های دیگر ندارد اما در کشور آلمان وضعیت شما در این حوزه کاری خیلی بهتر است . برای مثال با درآمد این کار می توانید خانه خودتان را اجاره کنید و هزینه های خوراک و پوشاک و تمامی موارد مانند تفریح را بپردازید و پس انداز اندکی هم داشته باشید .

اما در ایران بعید می دانم چنین چیزی امکان پذیر باشد اما در هر صورت این زمینه کاری درامد خیلی زیادی ندارد و در تمامی کشور های دیگر نیز دارای درآمد متوسط رو به پایین است و نمی توانید انتظار داشته باشید که برای مثال درآمد شما با یک برنامه نویس یکی باشد هرچند کار شما سخت تر و پر تلاش تر است اما نیروی کار در این زمینه بسیار زیاد است و درآمد به طبع پایین .

پیشنهاد مقاله قبلی : درآمد رانندگی لیفتراک در کشور صنعتی آلمان چقدر است ؟

بدترین کشور در این زمینه ؟

در صورتی که می خواهید بدانید بدترین حقوق در این زمینه برای چه کشوری است می توانیم به کشور هند اشاره کنیم که درآمد راننده لیفتراک در ایران به مراتب بهتر از درآمد همین فرد در هند است .

اصولا جمعیت هند زیاد است و کارخانه های زیادی هم دارد به همین جهت نیروی کار بسیار زیادی هم در این زمینه دارد و نمی توانید به این فکر کنید که در هند نیاز زیادی به این کار هست و متخصصش نیست خیر در هند این تخصص ها به قدری افراد زیادی در آن فعالیت دارند که حقوق بسیار پایینی برای آن در نظر گرفته اند .

بسیار خب این بود از بررسی درامد شما در این حوزه در ایران . امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و هر سوالی دارید می توانید در همین صفحه در بخش نظرات بنویسید تا پاسخ به سوال شما داده شود . پیروز باشید / گواهیران .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *