قالب وردپرس افزونه وردپرس

حقوق مهندس مکانیک در کانادا چقدر است – جدید ( 2021 ) !

حقوق مهندس مکانیک در کانادا که برای مهندسین مکانیک خودرو بسیار مهم است را در این مقاله بررسی می کنیم .

همچنین در این مقاله به بررسی کیفیت زندگی با درآمد مهندسی و دیگر موارد بسیار مهم اما به زبان بسیار ساده و تجربی می پردازیم . در این مقاله از مهندس کیمیایی مقیم کانادا کمک گرفته ایم تا بتوانیم درآمد دقیق مهندسین مکانیک خودرو را در کشور کانادا بررسی کنیم .

در مقاله قبلی هم در مورد حقوق مهندسین مکانیک خودرو در کشور آلمان گفتیم که به کلیک روی همین نوشه می توانید به راحتی وارد مقاله مد نظر شده و از اطلاعات. مفید در این مقاله استفاده کنید .

با گواهیران همراه باشید .

حقوق مهندس مکانیک در کانادا

حقوق مهندس مکانیک در کشور کانادا چقدر است ؟

از هر چیزی که بگذریم می رسیم به درآمد مهندس مکانیک در کشور کانادا , اگر شما تصمیم به مهاجرت به این کشور کرده اید و تمامی موارد مهاجرتی را بررسی کرده اید که ما در این مقاله کمی هم موارد مهاجرتی را بررسی کرده ایم , به خوبی می دانید این کشور سردسیر می تواند انتخاب مناسبی برای مهندسی مکانیک باشد .

حقوق مهندس مکانیک در کانادا بستگی به موارد متعددی دارد که به شرح زیر است :

1 – زبان قوی
2 – تجربه کاری
3 – مدرک تحصیلی
4 – سن

اما در این بخش به حداقل ترین مورد نگاه کرده ایم . یعنی زبان شما خوب است ولی تجری کاری شما در این زمینه بسیار کم و حدودا 1 الی 3 سال است و همچنین مدرک تحصیلی کارشناسی از ایران داشته و سنتان هم حدودا 25 الی 28 است .

در این حالت درآمد شما با کسر مالیات حدودا ماهانه 2400 تا 2900 دلار کانادایی است .

که در ادامه بررسی می کنیم که چگونه می توانید در این کشور با این درآمد به خوبی زندگی کنید و آیا اصلا این درآمد می تواند برای شما یک زندگی با کیفیت بسازد و یا خیر .

خب می رویم به سراغ بخش بعد …

پیشنهاد مقاله ویژه : قوانین رانندگی در کانادا ( جدید ) ؟

آیا مدارک تحصیلی ایران در این کشور معتبر است ؟

اصولا مدرک تحصیلی ایران در بسیاری از کشور ها مورد تایید نیست مگر اینکه از یک دانشگاه بسیار معتبر مانند شریف و یا تهران فارق التحصیل شده باشید . اما در هر صورت پس از ورود به کانادا مدرک شما معادل سازی شده و اگر بخواهید به صورت تحصیلی وارد شوید باید بعضی از واحد ها رو مجددا پاس کنید .

در هر صورت مدرک تحصیلی در این زمینه بسیار مهم است درست بر خلاف رشته برنامه نویسی که بیشتر به مهارت برنامه نویس توجه می شود , اما مهندس مکانیک وضعیتش اینطور نیست .

برای همین بهتر است در دانشگاه معتبر درس خوانده باشید در غیر این صورت وضعیت شما 50 50 است که خب مسلما در این حالت سابقه کاری و بیمه شما در این زمینه مورد توجه قرار خواهد گرفت .

با گواهیران همراه باشید .

پیشنهاد مقاله پر بازدید این روز ها : هزینه گواهینامه رانندگی پایه 3 چقدر شده است ؟

حقوق مهندس مکانیک در کانادا

چگونه می توانیم به عنوان یک مهندس مکانیک خودرو در کانادا مشغول به کار شویم ؟

ببینید اصولا حقوق مهندس مکانیک در کانادا و یا دیگر رشته های مهندسی می تواند بسیار خوب و حتی رو به بالا باشد اما مهم این نیست که حقوق و درآمد چقدر است . مهم این است که آیا اصلا می توانید به عنوان یک مهندس مکانیک در این کشور مشغول به کار شوید و یا خیر .

بله می شود و هیچ کاری نشد ندارد اما مهم این است که شما 4 شرط گفته شده در بخش بالاتر را دارید و یا خیر , در این حالت اگر شما تمامی شرایط را داشته باشید به راحتی می توانید در این کشور مشغول به کار شوید .

در این حالت شما می توانید با 2 ویزا برای مهاجرت کاری اقدام به رفتن کنید .

1 – تحصیلی : هزینه بسیار بسیار بالایی دارد اما پس از اتمام درستان به راحتی می توانید در کشور کانادا مشغول به کار شوید .

2 – ویزای کاری : در این حالت شما باید یک ویزای کاری 6 ماهه دریافت کنید که در این صورت می توانید به راحتی وارد این کشور شده و شغل مناسب خود را بیابید . در این حالت می توانید با مراجعه به وبسایت ” ideed ” در هر نقطه از کانادا کار مناسب را بیابید .

حقوق مهندس مکانیک در کانادا معمولا در این سایت در هر موقعیت شغلی نمایش داده شده و می توانید از این مورد هم به خوبی استفاده کنید و حتی می توانید برای شغل مد نظر از همینجا اقدام کنید .

آیا برای متخصصین مکانیک خودرو در این کشور موقعیت شغلی مناسبی وجود دارد ؟

همانطور که گفته شد با مراجعه به وبسایت indeed/canada می توانید به راحتی برای شغل مد نظرتان در کوتاه ترین زمان کار های بسیار زیادی را پیدا کنید .

در این حالت حقوق مهندس مکانیک در کانادا را حتی می توانید با درآمد مهندسین مکانیک در دیگر کشور ها مقایسه کنید .

این وبسایت پر بازدید و طرفدار را از دست ندهید .

حقوق مهندس مکانیک در کانادا

کیفیت زندگی در کانادا با این درآمد چگونه است ؟

ببینید اگر ما بخواهیم حداقل حقوق مهندس مکانیک در کاناد را در نظر بگیریم , بیشترین هزینه شما صرف اجاره خانه شما می شود . حقوق طوری در نظر گرفته شده تا 3 لی 4 نفر حداکثر بتوانند از این درآمد برای یک زندگی پایین تر از نرمال زندگی کنند .

اما برای 1 الی 2 نفر معمولا حداقل حقوق در کشور کانادا کافیست و شما می توانید به راحتی در این کشور با کیفیت عالی زندگی کنید .

هزینه خورد و خوراک در این کشور به شدت پایین است و شما حتی می توانید با درآمد یک روز کاریتان به راحتی برای 1 هفته خرید داشته باشید و یخچالتان پر باشد از موارد غذایی .

علاوه بر این امنیت شغلی هم در این کشور بسیار مناسب است و می توان گفت زندگی راحتی را در کانادا خواهید داشت .

نکات پایانی !

کشور کانادا که در همسایگی با آمریکا قرار دارد نسبت به آمریکا از موقعیت بسیار مناسبی بر خوردار است اما منظور ما از موقعیت , سبک زندگیست .

شما در این کشور می توانید به با امنیت کامل زندگی کنید اما در آمریکا از این خبر ها نیست .

امنیت شغلی در کانادا بسیار بهتر است از دیگر کشور های آمریکایی پس می توان گفت کار کردن در کشور کانادا به عنوان مهندس مکانیک خودرو بسیار مناسب است .

در ان حالت بهترین کار این است که شما خود را برای این کشور بسیار زیبا آماده کنید …

حقوق مهندس مکانیک در کانادا مناسب است و می توانید برای مهاجرت کاری به این کشور خود را ارتقا داده و برای موفقیت , گامی نو و جدید بردارید .

گواهیران .

govahiran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *