قالب وردپرس افزونه وردپرس

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا + درآمد ( 2024 ) !

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا چقدر درآمد ماهانه دارد ؟ در صورتی که مکانیک موتور سیکلت در ایران هستید و یا در هر کشور دیگری زندگی می کنید و می خواهید وارد این زمینه کاری شوید و بدانید درآمد یک مکانیک موتور در آمریکا چقدر است این مقاله از گواهیران برای شما نوشته شده تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهد پس در صورتی که می خواهید بدانید شرایط کاری و درآمدی مکانیک موتور سیکلت در این کشور به چه صورت است به شما پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا انتها بخوانید .

قبل از شروع می توانید به مقاله ( درآمد باتری ساز خودرو در کشور آمریکا ) مراجعه بفرمایید بسیار خب بیایید ببینیم در این کشور چه خبر است ؟ البته برای عاشقان موتور سیکلت … !

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا

درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور آمریکا چقدر است ؟

بسیار خب همانطور که می دانید حداقل درآمد یک کارگر ساده بدون تخصص در کشور آمریکا برابر است با 1900 دلار و در صورتی که این درآمد را دریافت کنید بدون شک شما در حال دریافت حداقل حقوق در این کشور هستید اما بیایید ببینیم در صورتی که تخصص داشته باشید درآمد شما به چه صورت است ؟

کشور آمریکا دارای جمعیت بسیار زیادی معادل با 331 میلیون نفر است و طبق آمار سالانه این کشور موتور های فعال در آمریکا در سال گذشته بالغ بر 10 میلیون موتور بوده و این یعنی در صورتی که شما مکانیک موتور سیکلت باشید دقیقا جای شما در این کشور پر تقاضاست و درآمد بسیار زیادی خواهید داشت اما بیایید به بررسی دقیق تری در این زمینه بپردازیم .

روش اول درآمدی : کارمندی در یک کارگاه متفرقه , اما کار به این صورت است که اگر شما بخواهید در کشور آمریکا به کار در این زمینه بپردازید باید به خوبی فنی و مکانیک تمامی مدل ها را بلد باشید و این یعنی در صورتی که مکانیک انواع موتور ها را به خوبی بلد نیستید شاید برای شما کار در کارگاه های متفرقه بسیار سخت باشد اما باید بدانید بر عکس تمامی کشور ها شما در این حالت درآمد بیشتری را در این کشور به دست می آورید و باید بگوییم درآمد شما در ماه چیزی در حدود 6000 دلار آمریکاییست و این یعنی درآمد بسیار بالایی دارید .

روش دوم کار در برند هاست : در این حالت شما باید تمامی مدل های یک برند را به خوبی بلد باشید برای مثال برند دوکاتی و یا هارلی و … شما باید تمامی مدل های این برند را به خوبی بلد باشید و نیازی به تعمیر موتور های برند های دیگر را ندارید در این حالت درآمد ماهانه شما مبلغی در حدود 5000 دلار می باشد و دوستان این درآمد بسیار زیادی در آمریکا محسوب می شود .

روش بعد این است که شما بتوانید کارگاه خود را تاسیس کنید در این حالت باید هزینه های اولیه بسیار زیادی داشته باشید و در صورتی که بتوانید یک کارگاه در یک مکان بسیار شلوغ تاسیس کنید درآمد شما به قدری بالا می رود که می توانید درآمد یک سال یک کارگر را در کمتر از 1 سال به دست بیاورید در این حالت است که می توانید با درآمد بسیار بالا در این کشور زندگی کنید .

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا درآمد بسیار زیادی دارد اما باید راه و روش خاصی را برای به دست آوردن آن طی کنید . بسیار خب بیایید به بررسی موارد دیگر در این زمینه بپردازیم .

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا

چه موتور هایی در آمریکا بیشتر استفاده می شود ؟

اصولا در این کشور پر جمعیت موتور های ریس و استریت بیشترین استفاده را دارند و از بین این دو موتور می توان گفت موتور های استریت فروش و استفاده بسیار زیادی را در این کشور دارند و در رتبه های بعدی به موتور های اسکوتر و بابر و یا کروزر می رسیم و رقابت بین این موتور ها در رده های خودشان بسیار زیاد است و اگر بخواهیم بدانیم که بیشترین فروش موتور در این کشور برای چه برندی است باید بگوییم پرچمدار موتور های استفاده شده در کشور آمریکا برند دوکاتی و بعد هونداست و این دو برند با قدرت بسیار زیادی در حال رقابت با یکدیگر هستند .

پس شاید اگر مکانیک موتور های هوندا شوید می توانید در این کشور درآمد بسیار زیادی داشته باشید .

چقدر طول می کشد تا در کشور آمریکا مکانیک موتور سیکلت شویم ؟

برای این که بتوانید در این کشور در برند خاصی کار کنید باید کلاس های آموزشی مربوط با هر برند را شرکت کنید که اصولا هزینه زیادی دارند اما باید بدانید که بلافاصله استخدام همان برند می شوید و این نکته بسیار جذابی است اما باید بدانید برای یادگیری مکانیکی موتور سیکلت در هر برندی نیاز دارید تا زمانی معادل با 12 الی 15 ماه را بگذرانید .

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا درآمد بسیار زیادی دارد اما در صورتی که بتوانید در ابتدا در برند خاصی کار کنید و یا به صورت همزمان به یادگیری مکانیکی هر دو برند بپردازید در این حالت است که شما می توانید به خوبی تکنیک های مکانیکی برای موتور های مختلف را بیاموزید .

اما دوستان اگر می خواهید مکانیک موتور های متفرقه شوید باید حدودا بیشتر از 2 سال در کارگاه های مکانیکی در این کشور به صورت رایگان کار کنید البته در این حالت شما می توانید با موتور سیکلت های متعددی آشنا شوید و شاید حتی مکانیک حرفه ای تری هم بشوید .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا

به چه صورت باید در این کشور کار مکانیک موتور سیکلت را بیابیم ؟

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا جزو پر تقاضا ترین شغل های ممکن است و در صورتی که بخواهید در این کشور به دنبال این کار بگردید باید بدانید به قدری تقاضا زیاد است که بیکار نمی مانید اما این که به چه صورت باید کار خود را بیابید اجازه دهید به شما راهی را نشان دهیم .

شاید بهترین حالت استفاده از سایت های کاریابی در این کشور است اما می توانید به صورت رایگان به وسیله سایت INDEED در کشور آمریکا کار خود را در این زمینه بیابید . در حالت دیگر این است که به شرکت های کاریابی بگویید تا برای شما به دنبال کار بگردند در این حالت باید تا 10 ماه هر ماه در صدی از حقوقتان را به این شرکت ها بدهید در این صورت است که به راحتی کار خود را پیدا می کنید و شروع به کار می کنید .

مکانیک موتور سیکلت در آمریکا درآمد خوبی دارد اما شما باید در کارتان بسیار حرفه ای باشید زیرا همانطور که تقاضا زیاد است بدون شک رقابت این رشته کاری هم کم نیست . امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *