قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک موتور در کانادا چقدر است ؟ ( 2024 )

درآمد مکانیک موتور در کانادا چقدر است ؟ شاید مکانیک موتور سیکلت هستید و یا حتی دوست دارید وارد این زمینه فنی شوید و یا اصلا دوست دارید با این کار به کانادا رفته و مشغول کار شوید و یا حتی اصلا در کشور کانادا هستید و دوست دارید در این زمینه کار کنید . در این مقاله از سایت گواهیران به بررسی درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور کانادا می پردازیم پس در صورتی که سوالات زیادی در این زمینه دارید این مقاله برای شما نوشته شده تا تمامی اطلاعات مورد نیاز را به شما بدهد پس تا انتها مقاله به ما همراه باشید .

پیشنهاد مقاله قبلی گواهیران : روش های جلوگیری از دزدیده شدن موتور سیکلت چیست ؟

درآمد مکانیک موتور در کانادا

درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور کانادا چقدر است ؟

بیایید در ابتدا به بررسی درآمد یک کارمند و یا کارگر ساده در این کشور بپردازیم و ببینیم یک کارگر چقدر درآمد دارد و سپس به سراغ درآمد مکانیک موتور سیکلت در کانادا بپردازیم تا بتوانیم مقایسه دقیقی از درآمد فنی کاران در این زمینه کاری در این کشور با دیگر مشاغل داشته باشیم . بسیار خب بیایید برویم سر اصل داستان …

حداقل درآمد یک کارمند ساده در این کشور چیزی در حدود ماهانه حدود 2.000 دلار کانادایی می باشد و این حداقل حقوقی است که می توانید به عنوان یک کارگر در این کشور داشته باشید که البته درآمد واقعا کمی است و شما با این درآمد شاید بتوانید حداقل حقوق و زندگی را داشته باشید و زندگی برای شما در این کشور با این درآمد واقعا قرار است برای شما خیلی سخت باشد . بسیار خب حالا که فهمیدیم درآمد یک کارمند ساده چقدر است بیایید ببینیم درآمد مکانیک موتور در کانادا چقدر است ؟

درآمد شما در این زمینه به موارد بسیاری بستگی دارد که به شرح زیر می توان این موارد را بررسی و توضیح داد :

1 – شما کارگر یک کارگاه متفرقه باشید : در این شرایط هم درآمد شما معمولی است و هم کار شما سخت است اما باید بدانید درآمد شما با اینکه معمولی است اما از حداقل درآمد بیشتر است چون شما یک فن حرفه ای دارید اما باید بدانید کار شما هم سخت تر است چون باید مکانیک و برق تمامی برند های موتوری را بلد باشید در این صورت است که درآمد ماهانه شما به صورت حقوقی بوده و چیزی در حدود ماهانه 4.000 دلار می باشد .

2 – شما مکانیک یک برند هستید : در این حالت شما باید برای یک برند کار کنید برای مثال دوکاتی و یا هوندا و یا حتی بی ام دبلیو و باید تمامی موارد مکانیکی و برقی موتور سیکلت های این برند را بلد باشید البته برای شما کلاس های متعددی گذاشته می شود تا به سیستم های فنی هر برندی که در آن هستید به صورت کامل آشنا شوید در این حالت شما باید هزینه زیادی برای گرفتن مدرک یک برند بپردازید شاید چیزی در حدود 3.000 دلار اما درآمد ماهانه شما هم بسیار زیاد است و مبلغی در حدود ماهانه 6.000 الی 8.000 دلار می باشد و در این حالت شما یک متخصص حرفه ای برای موتور سیکلت های یک برند هستید و در یک کارگاه اختصاصی کار می کنید .

3 – کارگاه متفرقه برای خودتان باشد : در این حالت شما باید هزینه اولیه بسیار زیادی داشته باشید از خرید وسایل تا اجازه کارگاه و یا حتی تبلیغات البته بعد از حدود یک سال درآمد ماهانه شما با وجود چندین مکانیک به ماهانه بالاتر از 100.000 دلار هم می رسد که بستگی به مکان و تبلیغات شما هم دارد اما این مبلغ کلی بوده و شما باید هزینه های انرژی و حقوق و تبلیغات و اجاره کارگاه و مالیات بسیاری از موارد را بپردازید و در این صورت شاید برای شما ماهانه مبلغی در حدود 30.000 دلار باقی بماند شاید کمی بیشتر و یا کمی کمتر .

4 – کارگاه اختصاصی : در این حالت شما باید یک کارگاه از برند به خصوصی را تاسیس کنید که نیاز به شرایط و مدارک فنی برای هر برند دارید اما خوبی کار شما در این است که دیگر نیازی به تبلیغات زیادی ندارید زیرا تبلیغات شما را خود برند انجام می دهد و شما باید حقوق کارمندان و موارد دیگر با بپردازید در این حالت هم درآمد شما بین 20 الی 40 هزار دلار می باشد البته در این حالت هم می توانید فقط شغل مدیریت را داشته باشید که درآمدی در حدود 10 هزار دلار کانادایی در ماه دارید و تمامی هزینه ها با خود برند است .

درآمد مکانیک موتور در کانادا بسیار بسیار زیاد است اما باید بدانید به چه صورت باید کار کنید و دقیقا جای شما در کدام مورد از این 4 مورد است . البته پیشرفت برای هر کسی ممکن است و شما باید ببینیم چقدر پشتکار دارید و هدف نهایی شما دقیقا چیست !

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه رانندگی و آزمون تئوری رانندگی !

درآمد مکانیک موتور در کانادا

تعداد موتور سوار در کانادا چقدر است ؟

البته این سوال خیلی کلی است برای مثال شما در شهر هایی مانند مونترال و یا کبک درآمد بسیار کمی دارید زیرا این ایالات به قدری سرد هستند که اصلا موتور سوار زیادی در آن وجود ندارد اما در تورنتو و یا ونکوور می توانید درآمد خیلی زیادی از این راه داشته باشید در هر صورت طبق آمار سالانه کانادا در این کشور حدودا 600 هزار موتور سیکلت فعال وجود دارد .

البته اینکه از چه برندی و یا چه شرکتی هستند موردی است که باید به خوبی مورد تحقیق قرار بگیرد .

درآمد مکانیک موتور در کانادا

سخن نهایی !

درآمد مکانیک موتور در کانادا بسیار زیاد است اما باید بدانید در کدام ایالت و استان می خواهید در این زمینه کار کنید و نکته بسیار مهم در این جاست که شما باید حتما زبانتان در حد عالی باشد در غیر این صورت پیدا کردن کار برای شما بسیار بسیار سخت خواهد بود .

در صورتی که می خواهید در کارگاه های متفرقه کار کنید به شما توصیه می کنم دوستان عزیزم حتما متخصص باشید . در این کشور جایی برای افراد تازه کار بین این حجم از رقابت نیست و در صورتی که حرفه ای نیستید به شما پیشنهاد می کنم حتما به خوبی مکانیکی موتور سیکلت را بیاموزید زیرا درآمد شما در کشور کانادا در این زمینه کاری واقعا زیاد است و رقابت هم در این کشور در این زمینه کم نیست .

امیدواریم این مقاله از گواهیران برای شما مناسب بوده باشد . به امید پیروزی و موفقیت برای تمامی شما عزیزان .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *