قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک موتور در انگلستان چقدر است؟! ( 2024 )

درآمد مکانیک موتور در انگلستان چقدر است ؟ در صورتی که در کشور انگلستان زندگی می کنید و یا در ایران هستید و دوست دارید بدانید درآمد مکانیک موتور سیکلت در انگلستان چقدر است و یا اصلا می خواهید بدانید آیا با این زمینه کاری می توانید وارد این کشور شوید و بسیاری از سوالات دیگری که دارید , این مقاله از گواهیران برای شما نوشته شده است پس با ما تا انتها مقاله همراه باشید … .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه رانندگی و آزمون آیین نامه !

درآمد مکانیک موتور در انگلستان

درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور انگلستان به صورت ماهانه چقدر است ؟

بیایید مانند همیشه در ابتدا به بررسی حداقل درآمد در این کشور بپردازیم و سپس به سراغ مقایسه درآمد شما با حداقل حقوق بپردازیم . بسیار خب حداقل حقوق در کشور انگلیس مبلغی در حدود ماهانه 1.800 پوند می باشد . در صورتی که می خواهید کاری ساده و بدون فن خاصی انجام دهید می توانید این حقوق را در ماه دریافت کنید اما بیایید ببینیم درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور انگلستان چقدر است ؟

اصولا روش های درآمدی در این زمینه به چند بخش تقسیم می شود که به صورت زیر است :

  • مکانیکی در کارگاه متفرقه
  • مکانیکی در کارگاه تخصصی
  • مکانیکی در کارگاه متفرقه شخصی
  • مکانیکی در کارگاه متفرقه برند و تخصصی

بسیار خب بیایید به بررسی درآمد شما در این 4 مورد بپردازیم . در مورد اول درآمد شما مبلغی در حدود ماهانه 3.000 پوند است ولی کار شما کمی سخت تر می شود و این یعنی شما باید مکانیک تمامی برند های موتور سیکلت را به خوبی بلد باشید در غیر این صورت نمی توانید در کارگاه های متفرقه کار کنید و باید به کارگاه های تخصصی مراجعه کنید . اصولا شما باید در این حالت هر موتور سیکلتی که به کارگاه شما می آید را به خوبی تعمیر کنید و با بیسیک تمامی موتور سیکلت ها آشنا باشید . از موتور های ریس گرفته تا پرشی و یا حتی ریس و استریت و این کمی کار شما را سخت می کند اما درآمد به نسب خوبی دارید .

افزایش حقوق شما می تواند تا به ماهی 4.000 پوند هم برسد و شما باید در کارتان خیلی حرفه ای باشید . دوستان با این درآمد یک زندگی بسیار عالی را می توانید در کشور انگلیس تجربه کنید و درآمد مکانیک موتور در انگلستان در این زمینه بسیار خب و مناسب است .

اما در روش دوم کار کمی فرق می کند . دیگر شما نیاز ندارید تا مکانیک تمامی برند ها را بلد باشید اما باید مکانیک تمامی مدل های یک برند را به خوبی و به صورت حرفه ای بلد باشید در این صورت برند های مخصوص موتور سیکلت برای شما کلاس های 5 ماهه می گذارند و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشی در این برند ها به خوبی تمامی مدل ها را یاد بگیرید و تجربه خود در این زمینه را بیشتر کنید در این حالت درآمد مکانیک موتور سیکلت در انگلستان به مبلغی در حدود ماهانه بیشتر از 4.000 الی 5.000 پوند می رسد . دوستان این درآمد واقعا زیاد و عالی است و در این صورت شما به خوبی می توانید در این کشور و در شهری مانند لندن زندگی کنید .

در روش بعدی شما باید کارگاه شخصی خودتان را داشته باشید در این صورت باید هزینه اولیه بسیار زیادی برای شروع کارتان داشته باشید و مواردی مانند حقوق ها و مالیات ها و بسیاری از موارد دیگر را هندل کنید در این صورت درآمد ماهانه شما واقعا زیاد است و مبلغی در حدود شاید بیشتر از 30.000 پوند به صورت خالص برای شما بعد از کسر اجاره و حقوق کارمندان و هزینه های تبلیغاتی و بسیاری از موارد دیگر بماند اما سختی کار برای شما بسیار بسیار زیاد تر خواهد شد .

در روش آخر شما باید کارگاه تخصصی یک برند را تاسیس کنید که نیاز به مجوز های متعدد از طرف برند موتور سیکلت مد نظر دارید در این حالت درآمد شما واقعا زیاد است و هزینه های تبلیغاتی برای شما بسیار کم می شود . شاید درآمد شما در این حالت بیشتر از ماهانه 30.000 پوند باشد .

دوستان دو مورد آخر نیاز به هزینه های اولیه بسیار سنگین و زیادی دارد و شما باید مجوز های متعددی را دریافت کنید و در این حالت است که درآمد شما بسیار زیاد خواهد شد . درآمد مکانیک موتور در انگلستان خیلی خوب و زیاد است اما شما باید واقعا در کارتان بسیار حرفه ای و خبره باشید .

پیشنهاد مقاله قبلی گواهیران : مکانیک موتور سیکلت در کشور کانادا چقدر درآمد دارد ؟

درآمد مکانیک موتور در انگلستان

آیا باید برق موتور سیکلت را هم در انگلستان به خوبی بلد باشیم ؟

شاید در کشور های دیگر ببینید که کار برق موتور سیکلت با یک برقکار باشد اما در این کشور اصولا کار به این صورت است که اگر شما مکانیک موتور هستید باید به صورت بسیار حرفه ای برق و مکانیک موتور را بلد باشید در غیر این صورت شما در بازار تنگاتنگ رقابتی این کشور به جایی نخواهید رسید .

اصولا به دلیل کوچکی این کشور و کم بودن موتور سواران شاید کارگاه های مکانیکی موتور سیکلت بسیار زیاد باشد اما در هر صورت افراد متخصص هیچوقت بی کار نمی مانند و می توانند در هر جایی مشغول به کار شوند .

پس به شما توصیه می کنیم حتما در کنار کار مکانیک و فنی انجینی موتور به بخش برق و الکتریک آن هم توجه زیادی داشته باشید در این صورت است که می توانید درآمد بسیار زیادی را در این کشور داشته باشید … .

درآمد مکانیک موتور در انگلستان

سخن نهایی !

سوال بسیار مهمی که پرسیده می شود این است که آیا باید زبانمان خوب باشد ؟ دوستان کار مکانیکی آن هم مکانیک موتور سیکلت در کشور انگلستان کاری است که شما باید با مشتری ارتباط بر قرار کنید در غیر این صورت شاید هرگز نتوانید به کار خود را بیابید پس حتما بر روی زبانتان کار کنید .

در صورتی که می خواهید مکانیک موتور سیکلت یک برند خاص باشید باید تجربه کاری بسیار زیادی داشته باشید و سپس به دنبال کلاس های آموزشی موتور سیکلت از برند دلخواه باشید در این صورت است که بدون شک می توانید در یک برند خاص کار کنید . البته درآمد مکانیک موتور در انگلستان در این زمینه بسیار بهتر است پس توصیه می کنم در یک برند خاص کار کنید نه به صورت متفرقه …

بسیار خب امیدواریم این مقاله از گواهیران برای شما مفید بوده باشد .

گواهیران
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *