قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد صافکاری در انگلستان چقدر است ؟ ( 2024) !

درآمد صافکاری در انگلستان چقدر است ؟ در این مقاله به بررسی درآمد صافکاری ماشین در کشور انگلستان می پردازیم پس در صورتی که شما در این زمینه در ایران و یا خارج از ایران در حال کار هستید و یا حتی دوست دارید وارد این زمینه کاری بشوید اما نمی دانید درآمد شما در ایران و یا در کشور های دیگر مخصوصا انگلستان چقدر است این مقاله برای شما نوشته شده است .

البته شما می توانید برای اینکه بررسی کنید درآمد شما در این زمینه در ایران چقدر است بهتر هست در سایت گواهیران عبارت ( درآمد صافکاری در ایران ) را سرچ کنید تا به مقاله بررسی درآمد شما در این زمینه در ایران بپردازید . در هر صورت این مقاله برای شماست تا بررسی کنید درآمد شما در این کشور می تواند چقدر باشد و البته نکات بسیار زیادی را در این بخش بررسی می کنیم پس تا انتها با گواهیران همراه باشید .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه !

درآمد صافکاری در انگلستان

درآمد صافکار ماشین در کشور انگلستان چقدر است ؟

در ابتدا قبل از اینکه بخواهیم به بررسی دقیق درآمدی شما در این زمینه و در این کشور بپردازیم اجازه دهید به بررسی حداقل حقوق در این کشور که برای یک کارگر ساده است بپردازیم . در کشور انگلیس اگر بخواهید در یک مکدانلد و یا برگر کینگ کار کنید که حداقل حقوق را به شما می دهند , شما درآمدی در حدود ماهانه 1600 پوند دارید .

حالا بیایید ببینیم درآمد صافکاری در کشور انگلستان چقدر است ؟ درآمد شما در این کشور به چند دسته تقسیم می شود که به صورت زیر است …

1 – شما در یک کارگاه عمومی کار کنید : در این صورت شما باید تمامی برند ها را بررسی و تعمیر کنید و برای شما فرقی ندارد که ماشین برای چه برندی است و هر ماشینی که تصادف داشته باشد را بررسی می کنید و می توانید تعمیر کنید در این حالت حقوق شما هم بر اساس درصدی است و هم بر اساس حقوقی و این یعنی در صورتی که بخواهید در صدی کار کنید 30 تا 40 درصد برای شماست و درآمد شما در یک کارگاه شلوغ حدودا ماهانه 5.000 پوند می باشد البته بیشتر هم می تواند باشد و بستگی به شلوغی آن کارگاه دارد .

بر اساس حقوقی اما کمتر کارگاه عمومی به شما حقوق می دهد اما به صورت حقوقی شما حدودا 3000 پوند دریافت می کنید .

2 – در یک برند خاص کار کنید در این حالت است که شما درآمدتان دیگر در صدی نیست و باید حقوق دریافت کنید برای مثال شما باید در برند بنز کار کنید و باید حتما ماشین های بنز را با آخرین تکنولوژی درست کنید و درآمد شما بسیار خوب است اما ورود به این برند ها بسیار کار سختی است ولی در هر صورت درآمد شما چیزی در حدود ماهانه 4.500 الی 5.500 پوند خواهد بود .

3 – شریکی کار کنید : در این حالت شما شریک کاری و مالی دارید و هر ماشینی که به کارگاه بیاید تمامی مبالغ بین شما تقسیم می شود و این یعنی شما می توانید درآمدی در حدود ماهانه بالای 15.000 الی 20.000 پوند داشته باشید البته باید بدانید که این مبلغ واقعا زیاد است و شما باید در یک جای بسیار بسیار بسیار شلوغ باشید تا همه هم شما را بشناسند و بسیار رقابت خوبی داشته باشید و همچنین باید سیاست کاری شما خیلی بالا باشد .

4 – شما صاحب و دارنده کارگاه باشید : این بهترین حالت کاری است ولی هزینه های بسیار زیادی دارد و شما باید حقوق کارمندان و مالیات و هزینه های زیادی را در نظر بگیرید در این شرایط است که باید هزینه های رقابتی و تبلیغاتی را به خوبی بررسی کنید .

اما درآمد شما به چه صورت است ؟ هر ماشینی که به کارگاه شما بیاید شما صاحب 70% درآمد آن هستید بیایید تصور کنیم حدودا در روز 2 ماشین و در ماه 60 ماشین حدودا به صورت میانگین به کارگاه شما می آیند و هزینه تعمیرات آنها حدودا 2000 پوند برای هر ماشین است . حدودا برای شما 120 هزار پوند در کل می ماند و در صورتی که درصد کارگرانتان را بخواهید بدهید برای شما حدودا 84.000 پوند میماند هزینه های اجازه و تبلیغات و انرژی و خوراک و … را هم حدودا 4000 پوند در نظر می گیریم و هزینه مالیات را هم از آن کسر می کنیم و حدودا برای شما بیشتر از 40.000 پوند در ماه می ماند . این مبلغ بسیار بسیار زیاد هست و واقعا این یک درآمد خیلی زیادی در این کشور است .

خب درآمد صافکاری در انگلستان را بررسی کردیم تا اینجای کار و دیدیم که درآمد بسیار زیادی می توانید از این کار داشته باشید اما در حقیقت باید سوالات بسیار مهمی را پاسخ بدهیم پس با ما همراه باشید …

پیشنهاد مقاله قبلی : درآمد کارشناس تشخیص رنگ چقدر است ؟

درآمد صافکاری در انگلستان

آیا باید در این زمینه خیلی حرفه ای باشیم و یا نقاشی ماشین هم بلد باشیم ؟

بله و خیر !

شما باید در کارتان واقعا حرفه ای باشید در غیر این صورت اصلا نمی توانید در هیچ کارگاهی کار کنید و شما باید بتوانید هزینه های بسیار زیادی را برای جریمه های کاریتان بپردازید پس از فکر اینکه برویم در کار شاید یاد بگیریم بیرون بیایید .

این کار واقعا حساس هست و در صورتی که شما بخواهید درآمد زیادی داشته باشید باید هزینه های زیادی برای یادگیری بدهید از زمان گرفته تا هزینه های مالی .

اما در مورد دوم این اشتباه است و شما به عنوان صافکار اصلا نیازی ندارید نقاشی ماشین را هم بلد باشید و این یک کار اضافه هست و در صورتی که شما این مورد را هم بلد باشید به درآمدتان کمی اضافه می شود اما باید بدانید این کار یک زمینه کاری جدا در کشور های اروپایی است و اصلا نیازی نیست رنگ را هم بلد باشید .

در هر صورت شما باید در زمینه کاری خودتان بسیار خوب باشید در غیر این صورت درآمد شما اصلا زیاد نخواهد بود .
البته باید این مورد را یادتان باشد در صورتی که بخواهید در برند های انگلیسی کار کنید واقعا درآمدتان زیاد است و باید حتما در کارتان خیلی متخصص باشید .

خب بیایید به بررسی موارد دیگر بپردازیم .

درآمد صافکاری در انگلستان

آیا باید زبانمان خوب باشد ؟

بله . در صورتی که زبان شما ضعیف باشد اصلا نمی توانید در هیچ زمینه ای در این کشور کار کنید البته لهجه بسیار شدید مردمان این کشور کار را برای شما سخت تر هم می کند اما چاره ای نیست و باید تمامی موارد را در صحبت کردن یاد بگیرید .

به شما پیشنهاد می دهم حتما روی زبانتان کار کنید .

گواهیران
4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *