قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد در تپسی چقدر است ؟ ( محاسبه درآمد 100% واقعی )!

درآمد در تپسی چقدر است ؟ شاید شمایی که در حال خواندن این مقاله هستید می خواهید بدانید مسافرکشی در این شرکت بهتر است و یا اسنپ که در ادامه به بررسی بسیار ساده و به دور از کلمات عجیب و غریب و بر اساس تجربه خواهیم پرداخت .

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی درآمد مسافر کشی در تپسی بپردازیم شما می توانید به صفحه اصلی سایت رفته و در سایت گواهیران موارد زیر را هم سرچ کنید ( درآمد در اسنپ و درآمد در الوپیک ) که در این دو مقاله به خوبی درمورد این شرکت ها بحث و بررسی انجام داده ایم .

مقاله غیر مرتبط : درآمد لوازم یدکی فروشان ماشین در ایران چقدر است ؟

درآمد در تپسی

درآمد در تپسی چقدر است ؟

درآمد در شرکت تپسی ! بیایید به صورت بسیار خلاصه برای شما بررسی کنیم که درآمد در این شرکت چگونه است ؟ آیا مسافرکشان در تهران و دیگر شهر ها از کار در این شرکت راضی هستند و یا خیر .

آیا تپسی شرکت خوبی است ( از دید مسافرکشان و مسافران )

ببینید در ابتدا تپسی با قرار دادن قیمت بسیار پایین تر از اسنپ و البته الان هم در بعضی از مسیر ها این شرکت قیمت کمتری برای مسافران تعیین می کند , قرار داده بود که باعث شد این شرکت شهرت زیادی پیدا کند و بسیاری از مسافر ها هم به سمت این شرکت بروند .

این شرکت بزرگ با مدیریت بسیار قوی می تواند یکی از بهترین سیستم های آنلاین مسافربری در ایران باشد .

درآمد مسافرکشان در این شرکت در صورتی که روزانه حدودا 10 ساعت کار کنند چیزی در حدود خالصی 750 الی 1 میلیون تومان است . البته بسیار از شما عزیزان تجربه کار پشت فرمان را ندارید اما 10 ساعت کار در خیابان ها در سرما و گرما کار آسانی نیست .

در هر صورت درآمد در تپسی هم می تواند بسیار خوب باشد و اگر ماهانه در نظر بگیرید می فهمید درآمدتان بسیار خوب است البته توصیه می کنم به شما عزیزان که هرگز از پرداخت بیمه خویش فرما غافل نشوید و در کنار کارتان حتما از این بیمه استفاده کنید .

درآمد در تپسی

آیا می توان با درآمد در شرکت تپسی زندگی با کیفیتی داشت ؟

کیفیت زندگی هر فردی به نحوه زندگی همان فرد بستگی دارد و این طور نیست که بشود تعیین هزینه برای زندگی کرد اما بیایید برای یک فرد مجرد در تهران , کیفیت زندگی با درآمد در تپسی را بررسی کنیم :

اگر شما یک فرد مجرد هستید و درآمدتان در تپسی حدودا ماهانه 25 میلیون تومان خالصی باشد باید 2 میلیون تومان هزینه بیمه شخصی خودتان را بدهید حدودا 7 میلیون تومان اجاره خانه و حدودا 7 میلیون تومان هزینه خورد و خوراک و حدودا 2 میلیون تومان هزینه پوشاک و حدودا 2 هزینه تفریح و مابقی جهت پس انداز .

البته این محاسبه بسیار به واقعیت نزدیک است اما شما می توانید با خرج خودتان مقایسه کنید و ببینید درآمد در شرکت رانندگی تپسی و در کل ماهانه حد میانگین 25 میلیون تومان می تواند برای شما کافی باشد و یا خیر .

در ضمن شما می توانید با تلاش بیشتر روزانه حدودا بیشتر از 1 میلیون تومان هم درآمد داشته باشید که در این صورت می توانید تفریحات و یا زندگی با کیفیت تری داشته باشید .

مقاله غیر مرتبط : دانلود نمونه سوالات تمرینی آیین نامه رانندگی

درآمد در تپسی

بدی های مسافر کشی در تپسی چیست ؟

اگر شما هم مسافر کشی کرده باشید می توانید به این نتیجه برسید که سختی های بسیاری در این کار وجود دارد . بیایید به بررسی خلاصه سختی های این کار بپردازیم :

1 – سرمای راه :

در این حالت شما باید در شرایط بارانی و برفی و یا سرما در خودرویتان کار کنید البته این شرایط بسیار بهتر از مورد بعدیست

2 – گرمای شدید :

در این حالت مسافر از شما می خواهد کولر را روشن کنید در غیر این صورت می تواند به شما در برنامه تپسی نمره پایین دهد که در این حالت شما در کارتان به مشکل بر می خورید البته این سیستم نمره دهی در اسنپ و الوپیک هم وجود دارد .

3 – ترافیک های زیاد :

این یکی از سختی های این کار است که ممکن است شما ساعت ها در ترافیک بمانید در این حالت بسیار خسته کننده شده و ممکن است چند روزی کار نکنید که این یعنی درآمد شما در روز به 0 می رسد و این اصلا خوب نیست .

4 – مسافرین بی فرهنگ و بعضا بی ادب :

بله شاید بسیار شنیده ایم که تعریف های اشتباه از مردم می کنند . بسیاری از مسافرکشان آنلاین از همین مورد ناراحت هستند و متاسفانه بعضی از مسافرین طوری با مسافرکش ها برخورد می کنند که انگار صاحب کار و زندگی این افراد هستند و این می تواند برای هرکسی تلخ باشد … امیدوار هستیم که فرهنگ استفاده از این سیستم به خوبی جا بی افتند .

5 – نشستن های طولانی مدت :

بله . اگر شما در حین کار حدودا 5 ساعت بدون پیاده روی بنشینید به مشکل های فیزیکی در این کار بر می خورید پس به شما عزیزان توصیه می کنم حتما بعد از 2 الی 3 ساعت حدودا 20 دقیقه استراحت کنید و دراز بکشید .

درآمد در تپسی

مزیت های مسافرکشی در تپسی چیست ؟

مزیت های بسیار زیاد کار در تپسی را در این بررسی می خواهیم به شما عزیزان بگوییم :

1 – مسافران بسیار زیاد و درخواست های بسیار زیاد در این سیستم
2 – پرداخت بدون مشکل کرایه ها در این شرکت
3 – پشتیبانی واقعا عالی به همراه مدیریت بسیار خوب

اما اگر بخواهیم مزیت مسافرکشی آنلاین را بررسی کنیم می توانیم بگوییم :

1 – نیازی نیست مسیری که رفته اید را خالی برگردید
2 – نیازی نیست برای کار ساعت ها منتظر بمانید
3 – درخواست ها در شهری مثل تهران و کرج به قدری زیاد است که اصلا بی کار نمی مانید .


بله این از مزایای این کار است . البته درآمد در تپسی می تواند بیشتر از این ارقام باشد و کسانی هستند که روزانه خالصی برایشان 1 میلیون تومان و یا بیشتر هم می ماند و این به کارکرد رانندگان عزیزان بر می گردد .

بین اسنپ و تپسی کدامیک بهتر هستند ؟

بین شرکت های تپسی و اسنپ از دید کاربران اسنپ به دلیل گسترده بودن و قدیمی بودن نسبت به تپسی می تواند امتیاز بیشتری دریافت کند .

البته شرکت تپسی هم از بزرگترین شرکت های موجود در ایران است .

نظرات کاربران درباره کار در مسافرکشی آنلاین !

بیایید با هم چندین نظر درباره مسافر کشی آنلاین را بخوانیم و در نهایت برای خودمان بررسی کنیم ( این نظرات از بخش نظرات در مقاله ” درآمد در اسنپ چقدر است ” برداشته شده که برای خواندن بیشتر این مقاله می توانید روی این نوشته کلیک کنید ( برو به صفحه مقاله درآمد در اسنپ ) !

نفر اول :

بعد 7ماه کار در شرکت مسافرکشی آنلاین که میانگین 20تا مسافر که هر کدوم 70 80 هزارتومان درامدش بود یک ماشین داغون رو دستم موند که فاکتورها موجوده 12 میلیون خرج ماشین کردم اگزوز تا واترپمپ تسمه تایم لاستیکای جلو تعویض کمک فنرها اما چه فایده دیگه مثل اول نمیشه .

از هرجاش صدا میاد هزینه های مصرفی مثل تعویض روغن هم که جدا هارد موبایلم سوخت یکی دیگه گرفتم تعمیرکاره گفت برنامه مسافرکشی آنلاین برای این گوشیهای میان رده سنگینه خلاصه اگر در آژانس فعال بودم حداقل موبایلم نمی سوخت مسافر کمتر میشد ولی درامد بهتری داشتم .

از همه مهمتر میدونستم مسافرا کی هستن نه اینکه برم دنبال مسافر وسط ترافیک ده دقیقه منتظر بمونم تازه میگه باهام تماس نگرفتی انگار نوکر پیدا کرده یا خیلی راحت لغو کنه درحالیکه آژانس تا 5تومان برای کنسلی میگیره مسافر خوب هم زیاد هست ولی بعضیا پرتوقع مفتخور واقعا رو اعصاب هستن از گرگ بیابون بدترن که حتما در این کار برخورد با چنین مسافرایی تجربه ای میشه براتون از من میشنوید بروید دنبال هرکاری غیر از این.

نمیگم کار در استارت آپ بده ولی هرکاری وقتی واسه یه نفر باشه یچیزی شبیه بهره کشیه همه برای یکی کار میکنن حتی هیچ سابقه ای و حمایت بیمه ای هم برای کارکن ثبت نشه این اصلا انصاف نیست


نفر دوم :

دوستان برای کار در مسافرکشی آنلاین چند شرایط مهم رو اگه داشته باشید ساعتی ۶۰ تومن به بالا از اسنپ در شهر تهران و حومه میتونید درآمد داشته باشید .

اول اینکه ماشینت مدل بالا باید باشه(ماشین مدل پایین و قراضیه بدرد اسنپ و تپسی نمیخوره)
دوم بلد باشی کجا سرویس بگیری که با کار کردن دستتون میاد

سوم اینکه بین ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر و ۹ شب تا ۱ بامداد کارکنی
چهارم جمعه و روز تعطیل نباید کار کنی مسافر کمه نمیصرفه و ضمنا بدن خودت نیاز به ریکاوری داره
بیشترین درآمد در روزهای شنبه و چهارشنبه ور پنجشنبه هست

حتما تو فصل گرما همیشه کولر بزن واسه خودت و نباید به خودت فشار تا ساعت کاری منظم مثلا روزی ۱۰ ساعت داشته باشی به ماشین فشار بیاد بهتره از فشار به خودته چون تو اونو میرونی( باز یه عده میان میگن ماشینمون خراب میشه بله اگه مدل پایین باشه عمرا بشه)

و در آخر در هر کاری و کاسبی یه عده دارن پول پارو میکنن یه عده هم در همون کار میان مینالن میگن خوب نیست چون بلد نیستنو…


و …


عزیزان از این دست نظرات بسیار زیاد است اما شمایید که درآخر باید تصمیم بگیرید که چکار باید بکنید . درآمد در تپسی بسیار زیاد است و هم می تواند بسیار کم باشد و این مورد کاملا به شما عزیزان بستگی دارد .پیروز باشید .
گواهیران .

govahiran
4.2/5 - (17 امتیاز)

یک دیدگاه

  1. این آمار مال کی هست من الان راننده تپسی هستم تو شهر تبریز سال ۱۴۰۲ تقریبا هر روز ۵ ساعت کار میکنم ساعت خنک روز از ساعت ۲۰ الی ۱ میانگین درآمد ۴۰۰_۵۰۰ هزارتومان تومان هست تقریباً واسه هر ساعت میانگین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان اونم جدی نه خیلی استراحت میکنم و سفرهای خواصی رو انتخاب میکنم نه همشو اگر کسی روزانه جدی کار کنه و گاز هم داشته باشه روزانه حتماً ۱ میلیون درآمد داره یعنی ماهانه ۳۰ میلیون اونم بعد کسر هزینه کمیسیون و سوخت درآمدش واسه کسی که شغل اصلی رانندگی و انتخاب کنه درسته گرونه ولی میشه گفت خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *