قالب وردپرس افزونه وردپرس

دلایل افزایش قیمت موتور سیکلت ( بسیار مهم ) !

دلایل افزایش قیمت موتور سیکلت چیست ؟ در این مقاله از گواهیران به بررسی دلایل افزایش قیمت موتور می پردازیم پس در صورتی که می خواهید بدانید چه عاملی و یا عواملی باعث می شود تا موتور سیکلت در بازار قیمت بالاتری پیدا کند حتما این مقاله را بخوانید . در نهایت بهتر است بدانید در صورتی که می خواهید موتور سیکلت خریداری کنید بهتر است در ابتدا سال و یا در سرما این کار را کنید .

بسیار خب قبل از آنکه بخواهیم به ادامه مقاله بپردازیم می توانید به مقاله ( عوامل کاهش قیمت موتور ) مراجعه بفرمایید که می تواند برای شما مقاله جذابی باشد . بسیار خب بیایید به اصل مطلب بپردازیم پس با ما همراه باشید …

دلایل افزایش قیمت موتور سیکلت

علت افزایش قیمت موتور سیکلت چیست ؟

در این مقاله به بررسی علل مهم در افزایش قیمت موتور می پردازیم پس در صورتی که موتور خریده اید و یا قصد خرید دارید و یا دوست دارید بر روی موتور سیکلت سرمایه گذاری کنید این مقاله برای شما می تواند بسیار جذاب و مهم باشد پس با ما همراه باشید …

بسیار خب بیایید در ابتدا با هم دلایل افزایش قیمت برای موتور سیکلت را بررسی کنیم که به شرح زیر است :

  • تورم سالانه
  • قیمت واردات و یا هزینه ساخت
  • هزینه سوخت و قطعات
  • هزینه های نگهداری بالا
  • درخواست زیاد برای خرید موتور
  • کمبود موتور سیکلت
  • به صرفه بودن موتور در طول زمان

در موارد گفته شده دیدید در صورتی که موتور سیکلت خریداری کنید قیمت آن به دلایل گفته شده بالاتر خواهد رفت اما بهترین حالت این است که موتوری خریداری کنید که به صفر نزدیک بوده و کمی کارکرد دارد . بسیار خب بیایید به سراغ سوالات بعدی برویم …

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه رانندگی !

دلایل افزایش قیمت موتور سیکلت

آیا اسکوتر بیشترین رشد قیمتی را دارد ؟

در ایران موتور های به سبک اسکوتر دارای رشد قیمت بسیار زیاد تری می باشد زیرا هم ارزانتر از دیگر موتور هاست و هم درخواست خرید زیادی از طرف مشتریان دارد و در طرح ها و استایل های بهتر و شیک تری هستند . اما از طرفی فروش موتور های کارکرده در این دسته و استایل کم نیست و بسیار زیاد است .

پس در اینجا تورم قدرت خود را نشان می دهد پس به نوعی می توان گفت بیشترین رشد قیمتی برای اسکوتر ها نیست و موتور های اسکوتری در امواج تورمی قرار داده شده و قیمتش بالا تر می رود .

آیا موتور های استریت بیشترین رشد قیمتی را دارند ؟

دلایل افزایش قیمت موتور سیکلت را در بالا تر گفتیم اما یک بند آن برای موتور های استریت کفایت می کند زیرا موتور های استریت فروش خوبی دارند و همینطور قیمت بالایی دارند و فروشنده کمتری هم در بازار دارند و همین باعث شده تا موتور های استریت بتوانند بیشترین رشد قیمتی را در بین موتور سیکلت های دیگر داشته باشند .

علاوه بر آن رشد تورمی هم شاملش شده و باعث می شود تا بیشترین رشد قیمتی را در بازار ایران داشته باشد . بسیار خب بیایید ببینیم رشد موتور های کروزر به چه صورت است ؟

دلایل افزایش قیمت موتور سیکلت

رشد موتور های کروزر بالاست ؟

اصولا بله زیرا این موتور ها خواهان زیاد دارند و همینطور به تعداد بسیار محدود وارد کشور می شود برای همین شاید بتوان گفت دارای رتبه دوم افزایش و رشد قیمت در بین موتور سیکلت های داخلی را دارد و برای همین می توان گفت این موتور سیکلت هم شاید گزینه خوبی برای خرید در بازار باشد و می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هم به حساب بیاید .

رشد موتور های مسابقه ای به چه صورت است ؟

این موتور ها اصولا در دسته خاصی از دیگر موتور ها قرار داده می شوند و با دیگر موتور ها متفاوت هستند و در صورتی که شما بتوانید یک موتور مسابقه ای خریداری کنید و سالم نگهدارید به مقدار بسیار زیادی به این موتور اضافه خواهد شد و می توانید سود بسیار زیادی داشته باشید .

آیا سرمایه گذاری روی موتور سیکلت کار درستی است ؟

اصولا در ایران سرمایه گذاری بر روی هر چیزی عالیست اما موتور سیکلت ها بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند برای مثال در صورتی که می خواهید موتور سیکلتی خریداری کنید بهترین حالت این است که برای مثال 20 موتور طرح کلیک و یا 20 موتور استریت و یا بالاتر خریداری کنید و به عنوان یک فروشنده در نمایشگاه خود قرار دهید و در صورتی که بتوانید حتی طی یک سال هم موتور های خود را بفروشید بدون شک درآمدتان بسیار بالا خواهد رفت .

بیایید تصور کنید هر موتور در سال به شما 20 میلیون تومان سود دهد و این مورد را در 40 موتور ضرب کنید و به شما عددی معادل با 800 میلیون تومان می دهد و در این در صورتی باشد که 5 میلیون زیر قیمت کل بازار قرار دهید و فروش شما را حتمی می کند و سود شما هم حتمی و تضمینی خواهد بود .

البته برای این کار باید با کمپانی ها صحبت کنید تا بتوانید به راحتی موتور های خود را خریداری کرده و به فروش بگذارید . بسیار خب امیدواریم این مقاله و موارد گفته شده در مورد دلایل افزایش قیمت موتور سیکلت برای شما مفید بوده باشد . گواهیران .

گواهیران
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *