قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد کار در امداد خودرو چقدر است ؟ ( 1401 جدید ) !

درآمد کار در امداد خودرو چقدر است ؟ آیا می توانیم ما هم یک امداد خودرو شویم ؟ آیا می توانیم با کار در این حرفه درآمد خوبی داشته باشیم ؟ این سوالات بسیار زیادیست که کاربران درباره حرفه امداد از ما پرسیده اند و می خواهیم به خوبی به بررسی این رشته بپردازیم .

در مقاله گذشته درمورد درآمد فروشندگان ماشین در ایران نوشتیم ( نمایشگاه ماشین ) که با کلیک بر روی همین نوشته می توانید به راحتی به مقاله مربوطه بروید .

پس با ما همراه باشید .. .

درآمد کار در امداد خودرو

درآمد کار در امداد خودرو چقدر است ؟

بیایید بدون وقت کشی به سراغ سوال اصلی شما برویم . اصلا درآمد کار در این رشته چقدر است ؟ ما در این مقاله در مورد مکانیک های امداد خودرو ایرانخودرو در تهران صحبت می کنیم .

اگر شما یک مکانیک بسیار حرفه ای باشید باید بتوانید تمامی خودرو های ایرانخودرو را به راحتی تعمیر کرده و یا عیب یابی کنید در این خصوص باید شما تجربه بسیار زیادی هم داشته باشید .

اما بیایید ببینیم درآمد شما در این کار چقدر است ؟

درآمد تعمیر کار سیار خودرو در تهران حدودا ماهانه 15 الی 20 میلیون تومان است . به این شکل که هم حقوق می گیرند و هم درصد و هم هزینه رفتن به سمت مشتری که ماشینش در خیابان خراب شده است و یا به گونه ای ایاب ذهاب . حدودا در روز یک مکانیک امداد باید 5 الی 7 خودرو را ببینید که در این صورت درآمد بسیار خوبی خواهد داشت .

البته بسیاری از امداد ها هم هستند که درآمدی معادل ماهانه 10 میلیون تومان درآمد دارند ( این درآمد 70% از امداد خودرو های ایرانخودرو در تهران است ) .

مقاله پر بازدید : هزینه گواهینامه رانندگی در ایران چقدر است ؟

چگونه می توانیم مکانیک حرفه ای شویم ؟

برای اینکه مکانیک حرفه ای شوید باید حدودا 2 الی 3 سال در کارگاه های مکانیکی شاگردی کنید . در این صورت حرفه شما کامل شده و به قدری درآمدتان بالا می رود که از تمامی روز هایی که در این کار سختی کشیده اید لذت خواهید برد .

اما برای اینکه در امداد خودرو بتوانید کار کنید باید حتما متخصص فنی باشید که البته در ادامه توضیح خواهیم داد . درآمد کار در امداد خودرو می تواند در بسیاری از موارد خوب و حتی عالی باشد که تماما بستگی به حرفه ای بودن شما و همچنین سابقه کار شما در این زمینه دارد .

در ادامه با ما همراه باشید …

درآمد کار در امداد خودرو

چگونه می توانیم در امداد خودرو مشغول به کار شویم ؟

برای اینکه در امداد خودرو بتوانید مشغول به کار شوید باید یک خودرو بر اساس استاندارد روز ایرانخودرو داشته باشید که یا سمند است و یا ال نود . تا بتوانید لوازم یدکی های مورد نیاز را در خودرو خود قرار داده و استفاده کنید .

در این شرایط باید کلاس های ایرانخودرو را در این زمینه پاس کنید و پس از تایید شدن توسط مدیر ارشد می توانید در این زمینه مشغول به کار باشید .

شما ساعت کاری مشخصی دارید و کار شما شناور نیست و درست مانند یک کارمند مشغول به کار می شوید .

آیا امداد خودرو باید تمامی کار های تخصصی را بلد باشد ؟

البته بهتر است همینطور باشد در اصل درآمد کار در امداد خودرو به همین دلیل می تواند بالا برود و اگر شما تمامی مبانی خودرو را به خوبی بلد باشید درآمدتان هم بالا می رود .

اگر شما برق و یا جلوبندی و یا مکانیکتان بسیار حرفه ای باشد درآمد بالاتری هم خواهید داشت .

اما ایرانخودرو با توجه به مشکل شما معمولا امداد خودرو برای شما می فرستد .

آیا امداد ماشین باید بتواند هرجا که هستید خودروی شما را تعمیر کند ؟

در اصل خیر . اگر برای مثال خودروی شما تسمه تایم بریده باشد مکانیک سیار نمی تواند خودروی شمارا تعمیر کند و یا اگر ماشین شما نیاز مبرم به چال داشته باشد مکانیک سیار نمی تواند در این زمینه به شما کمک مکانیکی کند .

اما طبق وظیفه ای که دارد باید یک نیسان کشنده برای شما ارسال کند تا خودروی شما را تا یک مکانیکی ببرد . در این حالت شما باید هزینه ای جدا به کشنده خودرو پرداخت کنید که معمولا زیاد هم هست .

پس از امداد مکانیک نباید در خواست های اشتباهی داشته باشید .

درآمد کار در امداد خودرو

آیا با درآمد کار در امداد ماشین می توانیم درآمد خوبی داشته باشیم ؟

اینکه شما بتوانید با درآمد کار در امداد خودرو کیفیت خوبی در زندگی داشته باشید به شما بستگی دارد . شما باید هزینه های زندگیتان را بررسی کنید و ببینید که آیا می توانید درآمدتان را به بهترین شکل در زندگیتان مصرف کنید و یا خیر ؟

اما در کل درآمد شما 2 الی 3 حتی 4 برابر یک کارمند در ماه می تواند باشد اگر هم سابقه کاری خوب داشته باشید و هم به خوبی در این زمینه کار کنید و متخصص در کارتان باشید .

در این صورت کیفیت زندگی شما هم بسیار بالا خواهد بود .

آیا می توانیم با سابقه کار در این رشته از ایران مهاجرت کنیم ؟

بله . در هر صورت شما می توانید با علم مکانیک خودرو به هر کشوری به راحتی مهاجرت کنید اما برای اینکه بتوانید به خوبی در آن کشور کار کنید و اصلا بتوانید پذیرفته شوید باید حتما مدرک مکانیک یک خودروی برند را داشته باشید .

در این زمینه شما می توانید یک مدرک بین المللی برای مثال تعمیر خودروهای بی ام و و یا بنز را دریافت کنید و سپس مهاجرت کنید . مکانیک در تمامی کشور های جهان یک نیاز به خصوص است .

در کل در پایان این مقاله باید عرض کنم درآمد کار در امداد خودرو در ایران بین 10 الی 20 میلیون تومان در ماه است و برای داشتن درآمد بیشتر باید سابقه کار بیشتری هم داشته باشید .

به امید پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان .

govahiran
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.