قالب وردپرس افزونه وردپرس

⭐️سوالات آیین نامه رانندگی ( دانلود اصل سوالات آذر 1402 ) قبولی 100%

در ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم , اگر می خواهید اصل سوالات آیین نامه رانندگی را فورا دانلود و دریافت کنید می توانید از همین صفحه , کمی پایین تر , اصل سوالات سال 1402 با آخرین تغییرات را به راحتی دانلود کنید .

توجه داشته باشید :

سوالات آیین نامه رانندگی , به صورت سراسری و کشوری می باشد یعنی , سوالات در آموزشگاه های رانندگی سراسر کشور باهم مشابه می باشند .

منظور ما از سوالات ” اصل سوالات آیین نامه رانندگی ” است .

در زیر چند نمونه از سوالات آیین نامه 1402 که ( بعد از دانلود با وضوح بالا ) دریافت خواهید کرد را مشاهده می کنید .

سوالات آیین نامه

سوالات آیین نامه

سوالات آیین نامه

سوالات آیین نامه

سوالات آیین نامه

معمولا چند نفر در آزمون آیین نامه قبول می شوند ؟

به طور طبیعی اگر بخواهیم آمار دقیقی از تعداد قبولی های امتحان آیین نامه بدهیم به این صورت می باشد که :

اگر شما یک کلاس 30 نفره را در نظر بگیرید , تعداد قبولی حدود 8 الی 10 نفر خواهد بود که این آمار بسیار به واقعیت نزدیک است .

کسانی که قبول میشوند خب مبارکشان باشد اما مابقی تکلیفشان چیست و چکار باید انجام بدهند ؟

خب واضح است که یک هفته دیگر از زمان با ارزششان را به راحتی می سوزانند و بدتر از آن باید سر صبح بروند بانک و در یک صف طولانی ایستاده یک فیش به حساب آموزشگاه و راهنمایی و رانندگی پرداخت کنند که واقعا ( فااااجعست ) و در هزینه گواهینامه نیز ضرر چشمگیری خواهند کرد .

پس چه کار کنیم تا جزو قبول شدگان باشیم ؟

خب واضح است که دو راه دارید :

1_ یا باید کتاب آیین نامه رانندگی با آن حجم زیادش که بسیار حوصله سر بر هست را بخوانیم , که برای دانلود رایگان کتاب آیین نامه می توانید از همین صفحه , کمی پایین تر , کتاب را دانلود کنید اما پیشنهاد ما به شما این است که :

اصل سوالات را دانلود کنید , زیرا دقیقا خود سوالات امتحان آیین نامه 1402 را قرار داده ایم و پس از دانلود شما هیچ نیازی به خواندن کتاب نخواهید داشت .

2_ یا باید سوالات ایین نامه که قرار است فردا امتحان بدهیم را فراهم کنیم !!!!!!!!!!!!! بله , اکثر کسانی که بار اول قبول می شوند یا ساعت ها کتاب آیین نامه با آن حجم زیادش را خواندند و یا اصل سوالات را داشتند .

که ما در همین صفحه اصل سوالات سال 1402 , با آخرین تغییرات را برای شما قرار داده ایم .

سوالات آیین نامه

توجه کنید !!!!

نکته بسیار مهم :

شما “” دقیقا خودِ سوالات با آخرین تغییرات که قرار است در امتحان ببینید “”را دانلود خواهید کرد . نه صدها نمونه سوال که باعث کلافگی شما و در نتیجه مردود شدن در امتحان می شود .

وقتی اصل سوالات هست نمونه سوال دیگر چرا ؟ و این یعنی قبولی 100% و قطعی , چون شما دیگر خودِ سوالات را خواهید داشت و یکبار برای همیشه امتحان خواهید داد

جهت سوالات آیین نامه رانندگی سال 98

توجه کنید :

تا دانلود کامل سوالات و رسیدن سوالات به دست شما , تیم پشتیبانی آنلاین سایت , همواره در کنار شما خواهد بود


دانلود اصل سوالات آیین نامه ” 1402 ” ” به علت تخفیف ویژه آذر ماه , تا پایان 8 آذر ماه 1402 ” از قیمت اصلی به “” 28/500 “” تومان تغییر یافت

پس از تاریخ ذکر شده اصل سوالات آیین نامه به قیمت اصلی سایت , 75/000 تومان باز خواهد گشت .

باز هم تکرار می کنیم : شما دقیقا خود سوالات با آخرین تغییرات در آذر ماه 1402 را دانلود خواهید کرد و این یعنی قبولی 100% و قطعی .

” این سوالات عینا در امتحان آمده است ”

” سوالات به صورت کشوری بوده و سوالات تمام آموزشگاه های رانندگی در سراسر کشور یکیست ”

** سوالات دارای گارانتی بازگشت وجه بی قید و شرط می باشد .

” درگاه پرداخت : زرین پال “
” درگاه امن بانکداری اینترنتی ایران “

” راه های ارتباط با پشتیبانی 7 روز هفته از ساعت 11 صبح الی 10 شب “


⭐️ نماد اعتماد الکترونیک از زرین پال

جهت سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

دانلود آسان و فوری اصل سوالات آیین نامه

تعداد دانلود از 1 آبان 1402 تا 1 آذر 1402 : 1081 نفر
ارائه آمار ماهانه سایت گواهیران از , زرین پال درگاه پرداخت ایمن بانکداری اینترنتی ایران
نام دارنده حساب ( مدیریت وبسایت گواهیران ) : محمد سجاد عسگری

نکته مهم :

به دستور بانک مرکزی : از بهمن ماه 1398 , هم می توانید از رمز عادی خود و هم از رمز پویا استفاده کنید . یعنی عزیزانی که رمز پویای خود را هنوز فعال نکرده اند نیز , می توانند اصل سوالات آیین نامه را از همینجا به راحتی دانلود کنند .

جهت سوالات آیین نامه

برخی از نظرات کاربران عزیز سایت گواهیران


در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق چت باکس سایت با ما در ارتباط باشید و فورا پاسخ سوالات و مشکلاتتان را دریافت کنید ( ساعات پاسخگویی همه روزه از 11 صبح الی 10 شب )

سوالات آیین نامه

سوالات آیین نامه ۱۴۰۱

سوالاتی که پس از دانلود دریافت خواهید کرد

در ابتدا باید بگوییم که سوالات دانلود شده در تمامی ” موبایل ها و لپ تاپ ها و کامپیوتر ها ” قابل اجرا می باشد . در زیر عکس فایلیست که پس از دانلود در موبایل و یا کامپیوتر خود , خواهید دید .

آیین نامه و سوالات آیین نامه 98 99

دانلود رایگان کتاب آیین نامه رانندگی

برای دانلود کتاب آیین نامه میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید , اما پیشنهاد ما به شما عزیزان دانلود اصل سوالات سال 1402 با آخرین تغییرات است .

که در این صورت دیگر هیچ نیازی به خواندن کتاب آیین نامه با آن حجم زیاد و حوصله سر برش را نخواهید داشت .

برو به صفحه دانلود رایگان کتاب آیین نامه

سوالات متداول ؟!

1 _ سایت پشتیبان آنلاین دارد ؟

بله .
در صورت داشتن هرگونه سوال , میتوانید به راحتی از طریق قسمت ” چَت باکس ” ( مانند عکس زیر )

سوالات آیین نامه _ پشتیبانی سایت

به ما پیام دهید تا با پشتیبانان سایت گواهیران به راحتی در ارتباط باشید .

در ضمن بعد از دادن پیام , جهت برقراری ارتباط لطفا حتما در سایت حضور داشته باشید .

2 _ سوالاتی که دانلود میکنیم در قبولی ما تاثیری دارد و یا صرفا چندین سوال متفرقه است ؟

بله , در صورت خواندن کامل پی دی اف سوالات , به راحتی مانند تمامی کاربران قبول می شوید .

خیر ! در این سایت شما به هیچ وجه ” نمونه سوالات متفرقه و ساختگی ” دریافت نمی کنید .

3 _ اصل سوالات چه سال هایی را دانلود خواهیم کرد ؟

اصل سوالات سال ( 1401 _ 1402 ” امسال ” )

4 _ سوالات به راحتی دانلود و دریافت میشوند ؟

بله , دانلود سوالات را طوری قرار داده ایم که به راحتی دانلود و دریافت شوند .

5 _ سوالات بعد از دانلود در چه سیستم هایی باز میشوند ؟

سوالات بعد از دانلود به راحتی در” انواع موبایل ها و تبلت ها و کامپیوترها و لپ تاپ ها ” باز میشوند .

خب بعد از قبولی در امتحان آیین نامه چه اتفاقی می افتد ؟

خب همانطور که می دانید برای قبولی در امتحان آیین نامه ( که واقعا هم کار سختیست بدون داشتن نمونه سوالات آیین نامه قبول شدن و متاسفانه هر کسی حداقل 1 بار مردود شده و 1 هفته خود را به هدر داده و به شدت به زحمت خواهد افتاد ) باید از منابع به خوبی استفاده کنید .

در این مرحله کسانی که قبول می شوند باید به سراغ امتحان شهری بروند .

امتحان شهری برای موتور سواران شامل رانندگی با موتور در پیست آموزش موتور درست در جلوی دید افسر صورت میگیرد که بسیار هم آسان است .

امتحان شهری برای افرادی که میخواهند گواهینامه رانندگی با ماشین را بگیرند کمی سخت می شود که واقعا هم می شود گفت بعضی ها به قدری مردود میشوند که امید خود را از دست می دهند .

کار ساده ای نیست , امتحان دادن و راندن خودرو در کنار افسر جدی راهنمایی و رانندگی اما خوبی کار اینجاست که بعد از چند مدت به مواردی که از شما درخواست میشد خواهید خندید که چقدر ساده بود , دور دو فرمان _ دور یک فرمان , پارک دوبل , دنده عقب و …

می بینید بسیار ساده است اما جو روانی باعث میشود که بارها خراب کنید . تنها راه اینه که با مشکل و ترستان به شدت رو به رو شوید . باور کنید حتی اگه 4 بار به بالا هم مردود شوید بالاخره قبول می شوید اما ضرر مالی و زمانی به خودتان میزنید , که این هم مهم نیست .

تنها چیزی که مهم است این است که بعد از گرفتن گواهینامه می توانید بدون محدودیت به هرجایی که میخواهید بدون ترس رانندگی کنید , پس می ارزد .

کلام آخر

دوستان عزیز , گرفتن گواهینامه اصول دارد , عده ای بعد از مردودی در ازمون ایین نامه یعنی تئوری و یا حتی شهری , بارها باز هم دچار مردودی می شوند .

زیرا نمی خواهند تمرین کنند , مثلا شخصی پس از مردودی در امتحان شهری نمی خواهد دوباره تمرین کند چون آموزشگاه گران می گیرد خب حق هم دارد اما با ماشین خانواده هم تمرین نمی کند .

یا سعی می کند ساعت های تمرین را نادیده بگیرد و تا می تواند از ساعتها کم کند تا زودتر ساعت های تمرین تیک بخورد .

هرچند که باید در حضور مالک خودرو تمرین انجام شود آن هم در کوچه ها و راه های خلوت , که این کار را هم نمی کند و می رود و باز هم متاسفانه مردود می شود .

یا در امتحان آیین نامه بارها و بارها مردود می شود . ضرر زمانی حتی مالی هم به خود میزند اما حاضر نمی شوند از منابع استفاده کنند .

دوستان برای قبولی در تمامی مراحل به شما پیشنهاد می کنیم از منابع موجود در این سایت استفاده کنید , بدون شک مانند تمامی کاربران می توانید بدون هرگونه اتلاف وقت , قبول شده و گواهینامه رانندگیتان را دریافت کنید .

در هر صورت آرزوی پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان را داریم و بدانید گرفتن گواهینامه هفت خان رستم نیست اگر با اصول پیش بروید .

موفق باشید .

سوالات آیین نامه _ افسر راهنمایی و رانندگی

4.8/5 - (7767 امتیاز)

263 دیدگاه

 1. سلام من دیشب خریدم فایل سوالارو با قیمت 65 تومن الان امزور اومدم یه سوال بپرسم ازتون دیدم تخفیف زدید 39 تومن سوالارو … مبلغش مهم نیست چون عددی نیست اما خواهشا پاسخگو باشید الان سوالا فرق کرده یا این فقط یه تخفیفه ؟ من شنبه امتحان دارم لطفت جواب بدید سریعتر واقعا دیگه خسته شدم از امتحان سر صب دومین باره دارم رد میشم راهنمایی کنید ممنونم

  • درود .

   سلامت باشید .

   خیر عزیز سوالات تغییری نکرده . در هر ماه حدودا 1 الی 2 بار تخفیف ویژه در سایت برای سوالات اعمال می شود .

   فایلی که در اختیار دارید رو کامل بخوانید مثل تمامی کاربران به راحتی در امتحان آیین نامه قبول می شوید . سوالی داشتید از پشتیبان آنلاین بپرسید کامنت ها کمی دیر پاسخ داده می شوند .

   پیروز باشید .

   • سلاممم مرسی بابت سوالاتون عااالییی بودن من امروز امتحان داشتم فقط سوالای شما و تابلوها تو کتاب خوندم اصلا عاااالیییی براوووو مرسیییی

    ایمیل : fatemekhaledee1378@email.com

   • داداش نظرت واسه 2 سال پیشه ولی الان دارم می خونم می خوام بگم من بعده 9بار امتخان دادن با کلی دعا و صلوات قبوا شدم خدایی سوالاشون راسته راسته . دمتوم بد گرم کلا می خاستم ول کنم گواهینامه گرفتنو انقدر افتادم خسته شدم هیم ازت پول میخان آموزشگاه حالا از آیین نامه گذشتم غولی بود واسه خودش امیدوارم تو امتحام شهری اینطوری گیر نکنم الان که می نویسم 29 تیر 1401 از کرج بمونه به یادگار تو این سایت باحال

  • سلام ببخشیت امتحان من میوفته برای سال بعد یعنی اردیبهشت 1400 چون می وخوام فروردین ثبت نام کنم می خواستم بدونم سوالتون تا کی اعبار داره ؟

   • درود .

    سوالات آپدیت و تا انتهای سال 1400 ( اسفند 1400 ) معتبر است . سوالی داشتید از پشتیبانی سایت بپرسید .

    پیروز باشید .

  • شما قبول شدی؟

  • خیلی ممنون از برنامه خوبتون

   gmail : mohammadzahedi697@gmail.com

 2. سوالات تو آیفون باز میشه ؟

  • سلام دوست عزیز . بله سوالات در تمامی موبایل ها و لپ تاپ ها و کامپیوتر ها به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی باز می شود , در صورت داشتن سوالی دیگر لطفا با پشتیبانان در قسمت چت باکس پیام دهید .

 3. سوالات آیین نامه رانندگی کشوری هستند ؟

  • سلام بله عزیز , سوالات آیین نامه رانندگی به صورت کشوری میباشد و سوالات هیچ تفاوتی باهم در استان های مختلف ندارند .

 4. سلام من از طریق زرین پال خریدم ….چطوری دانلود کنم ؟شماره پیگیری هم دارم

  • سلام دوست عزیز . بعد از خرید به صورت کاملا واضح لینک دانلود نمایش داده میشه که خیلی راحت مثل همه میتونید کلیک کنید و سوالات رو دانلود کنید به همین راحتی اما اگر صفحه را بسته اید به پشتیبانی خیلی راحت از طریق چت باکس سمت راستِ صفحتون پیام بدید تا لینک سوالات براتون ارسال شه . (( پیام شما دیده شد , سوالات برای شما ارسال شد . با تشکر از شما )) .
   مدیریت گواهیران .

 5. سلام اصل سوالات آیین نامه رو گرفتم و 2 تا از عکسها بدون پاسخ بود شما که گفتید همه آن ها پاسخ داره??

  • سلام دوست عزیز . اون عکسی که واضح نیست و جواب نداره اگر دقت کنید پایین تر از همان پوشه به صورت واضح و سیاه سفید با جواب قرار دارد هرچند که کل سوالات رو در پی دی اف در همان پوشه قرار داده ایم تا در صورت خوانا نبودن از پی دی اف سوالات رو بخوانید ( چون اصل سوالات هست و با موبایل عکس گرفته شده بعضی از آنها تار بود که درستشان کردیم ) . باز سوالی بود به پشتیبانان سایت از طریق چت باکس پیام دهید . با تشکر .

 6. سوالات رو دانلود کردم و جالب بود برام که اصل سوالا بود اما سوالات آموزشگاه ما با آموزشگا رانندگی دیگه واقعا فرقی نداره ؟ ممنون میشم جواب بدید دوشنبه امتحان دارم .

  • سلام وقت بخیر . بله خیالتان راحت باشد . سوالات آیین نامه رانندگی به صورت سراسری بوده و فرضا سوالات آموزشگاه رانندگی تجریش تهران با سوالات آموزشگاهی در اصفهان یا در کل هر شهری , هیچ تفاوتی با هم ندارند اما ممکن است رنگ بندی صفحات یا ترتیب سوالات فرق داشته باشد که اصلا اهمیتی ندارد . اگر سوال دیگری داشتید لطف کنید از قسمت چت باکس سوالتون رو بپرسید تا سریع تر به جواب سوالتون برسید . ممنون از شما دوست عزیز .

  • سلام عزیزم شما سالای ۹۸رو خوندین قبول شدین

 7. اشتباه در جوابها وجود دارد

  • سلام سوالاتی که شما چند غلط در اون پیدا کردید سوالات دست اول با آخرین تغییرات بهمن ماه هست که به لطف شما و دوستان دیگر کاملا درست و اصلاح شدند . چون این سوالات دست اول هستند و در هیچ سایتی هنوز قرار نگرفته است کمی ایراد در جواب 5 سوال داشت که تصحیح شد با این حال ممنونیم از لطف شما همه سوالات الان درست هستند . موفق باشید .

 8. من امروز امتحان داشتم قبول شد سوالات عالی بودن ممنونم

  • ممنون اولا بابت مطلع کردن تیم گواهیران برای تصحیح سوالات و دوما خوشحالیم دوست عزیز به امید خدا زود گواهینامه رانندگیتون رو هم بگیرید . میتونید از منو وارد صفحه ” آزمون شهری عملی ” شوید و نکات مهم رو بخوانید . سربلند و موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

 9. سلام ببخشید من به اشتباه 2 بار خرید کردم یعنی بار اول خرید کردم و اشتباها زدم رفت و دوباره خرید کردم و بعد از چند دقیقه اس ام اس کسر از حساب برام اومد برای هر دو خرید میشه لطفا کمک کنید باید چیکار کنم ؟؟!!!!!!

  • درود . هیچ مشکلی نیست عزیز , از طریق قسمت چت باکس ( قسمت آبی رنگ , پایین سمت راست صفحتون ) به پشتیبانان پیام بدید که در صورت تایید , از شما شماره حسابتون رو خواهند گرفت و فورا مبلغ به حسابتون واریز خواهد شد , اصلا جای نگرانی نیست . موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

   • واقعا ممنونم ازتون جناب , مبلغ به حسابم واریز شد واقعا ممنون بابت پشتیبانی قویتون و سوالاتی که دانلود شد من 2 بار رد شدم سوالاتی که به من افتاده بود رو یادم مونده بود و همشون تو سوالات شما هست الان … من بازم تشکر میکنم .

 10. ببخشید سوالم اینه که گفتید اصل سوالات , منظورتون نمونه سوال هست یا خود سوالات امتحان آیین نامه ؟ بنده دوشنبه هفته بعد امتحانم هست ممنون میشم راهنمایی کنید به پشتیبانی هم حدود 5 صبح پیام دادم . منتظرتون هستم .

  • سلام . دوست عزیز , سایت گواهیران ” اصل سوالات , یعنی : خود سوالات امتحان را که در جلسه امتحان آیین نامه خواهید دید ” را ارائه می دهد و این یعنی قبولی 100% قطعی و تضمینی سایت گواهیران به شما عزیزان . ما به هیچ وجه نمونه سوال ارائه نمی دهیم زیرا فایده ای هم ندارد پس از بابت قبولی بار اول در امتحان مطمئن باشید همانطور که تمامی عزیزان موفق به قبولی بار اول در این امتحان با سوالات سایت گواهیران شدند . اما اینکه فرمودید به پشتیبانان پیام داده اید , بله چک شد . دوست عزیز ساعت کاری پشتیبانان از 10 صبح الی 22 هست و در بعضی ساعات خارج از ساعات کار مدیریت سایت حضور دارد و شما در ساعت غیر کاری پیام داده بودید . موفق باشید . ( پشتیبان سایت )

 11. سلام من سوالات رو دانلود کردم , شما گفتید دیگه نیاز نیست کتاب رو بخونیم درسته ؟ من اولین بار هست که میخوام امتحان بدم خیلی استرس میدن کسایی که 5بار یا حتی شیش باره که دارن امتحان میدن لطفا پاسخگو باشید .

  • درود . دوست عزیز اگر سوالات آیین نامه دانلود شده را نگاه کرده باشید متوجه شده اید که شما اصل سوالات را دانلود کرده اید ( نَه نمونه سوال ) و این یعنی قبولی 100% و تضمینی . بله افراد بسیار زیادی در این امتحان مردود می شوند که همانطور که در سایت توضیح داده ایم تعدادشان بسیار زیاد است زیرا صرفا کتاب آیین نامه را خوانده اند . خیر شما دیگر به هیچ وجه نیاز به خواندن کتاب آیین نامه ندارید , با خواندن سوالات بار اول قبول خواهید شد ( زیرا دقیقا خود سوالاتی را که قرار است در امتحان آیین نامه رانندگی ببینید را در اختیار دارید ) . لطفا اگر سوالی دارید از قسمت چت باکس سایت به پشتیبانان پیام دهید , در قسمت نظرات , پاسخگویی کمی طول خواهد کشید در هر صورت نظر شما را در سایت منتشر کرده ایم تا پاسخی برای سوالات مشابه مخاطبین عزیز و همچنین پاسخی برای شما , باشد . با تشکر ( مدیریت سایت گواهیران ) .

 12. ممنونم از پشتیبانی و پاسخگوییتون جناب کمتر سایتی هست که این امکاناتو داره موفق باشید همیشه

  • درود به شما دوست عزیز . این از لطف شماست , سایت گواهیران معتبر ترین سایت ارائه سوالات آیین نامه رانندگی در ایران , به لطف خدا و شما عزیزان می باشد . ساختن اعتماد و پاسخگویی به مشکلات کاربران و رفع آنها نکته بسیار مهمیست که در این سالها هدف اصلی سایت و تیم بزرگ گواهیران بوده است . امیدواریم گواهینامه رانندگیتان را خیلی زود دریافت کنید . پیروز و موفق باشید ( مدیریت سایت گواهیران ) .

 13. ببخشید سوالی که داشتم این هست که آیا واقعا اگر این سوالات رو دانلود کنیم دیگه نیاز نیست کتاب آیین نامه رو بخونیم ممنون میشم جواب بدید

  • درود . دوست عزیز بعد از دانلود سوالات متوجه خواهید شد که دقیقا اصل سوالات را در اختیار دارید . بله ” به هیچ وجه , تکرار می کنم به هیچ وجه نیاز به خواندن کتاب آیین نامه با حجم بسیار زیاد و حوصله سر برش را ندارید ” زیرا دقیقا “”” خود سوالات را دانلود خواهید کرد “”” . موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران ) .

  • من دفعه اول مردود شدم امتحان بعدیم 12 تیر هست
   اسن سوال ها بدردم میخوره؟؟
   چون واقعا نمیخوام اون کتابو بخونم دفعه قبلیم فقط نمونه سوال خوندم

   • درود . دوست عزیز سوالی دارید باید از طریق چت باکس از پشتیبانان سایت بپرسید نه از طریق کامنت . اما بله سوالات سایت عینا در امتحان آمده است و ما اصل سوالات رو در سایت قرار داده ایم نه نمونه سوال .

    موفق باشید ( پشتیبان فنی – سید ایمان علوی )

 14. برای خرید سوالات باید فیلتر شکن خاموش باشه ؟ تو صفحه خرید زده بودید

  • درود به شما دوست عزیز . بله “” برای دانلود سوالات حتما باید فیلتر شکن خاموش باشد “” تا ارتباط فورا برقرار شود . موفق باشید . ( مدیریت گواهیران )

 15. سلام من سوالات بهمن ماه رو از سایتتون دانلود کرده بودم ولی اسفند امتحان آیین نامه دارم سوالات اسفند با بهمن فرق می کنه ؟

  • درود به شما دوست عزیز , خیر شما همان سوالات آیین نامه بهمن ماه را بخوانید به راحتی مثل تمام مخاطبین عزیز سایت گواهیران همان بار اول قبول خواهید شد . سوالات در اسفند ماه تغییر بسیار جزیی کرده است که به صورت آپدیت در سایت قرار داده ایم و به راحتی می توانید اصل سوالات اسفند 98 رو فورا دانلود کنید اما پیشنهاد من به شما این است که , همان سوالات بهمن ماه را بخوانید و نیازی به دانلود مجدد سوالات ندارید .

   موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران ) .

   • سلام من پولو واریز کردم ولی وقتی تکمیل فرایند و زدم گوشیم عمل نکرد و نتونستم دانلودش کنم کمکم میکنید شماره تراکنشم دارم

    • درود . مشکلی نیست دوست عزیز از طریق چت باکس به پشتیبانان پیام بدید لینک رو مجدد برای شما ارسال می کنند
     به مشکلی بر خوردید می توانید از طریق چت باکس سایت با ما در ارتباط باشید و فورا مشکلتان را حل کنید .

    • سلام من خرداد امتحان دارم این سوالات تغییر میکنه یا بازم همینا هست باید صبرکنم سوالات خرداد بزارید بعد خرید بزنم؟

 16. قسمت دانلود سوالات پس کجاس ؟!!!!!!!

 17. سلام من سوالاتو دیشب 28/000 تومن خریدم بعد الان زدید 12/500 !!!!!!!!!!

  • درود .

   دوست عزیز قبل از تخفیف در هیچ سایتی خبر نمی دهند .

   سوالی داشتید از پشتیبان سایت بپرسید در خدمت شما هستیم .

   پیروز و سربلند باشید .

 18. سلام من 3 بار رد شدم آقا الان عکسایی که گزاشتید دقیقا همون سوالاتی هست که تو امتحان اومد بعد از دانلود همین ها به دستمون میرسه ؟ من شنبه امتحان دارم لطف میکنید راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟

  • درود , بله دوست عزیز ما فقط اصل سوالات را ارائه می دهیم ( نمونه سوال متفرقه به هیچ وجه در سایت گواهیران قرار داده نمی شود ) و این یعنی قبولی 100% شما . موفق باشید .

  • سلام سه شنبه آزمون دارم واقعا اگه سوالات همیناس خرید کنم؟
   ممنون

 19. ببخشید من سوالاتو حتما میخوام اما رمز دوم ندارم که بتونم دانلود کنم میشه شماره حساب بدید ؟

  • درود .

   به دستور بانک مرکزی برای پرداخت زیر 100.000 تومان نیازی به رمز پویا نیست اما اگر به کل رمز دوم ندارید , به دلیل ایجاد امنیت برای کاربران , سایت حدود 1 سال هست که از درگاه زرین پال استفاده می کند .

   می توانید از کارت دیگری اقدام کنید .

   پیروز باشید .

 20. سلام من سوالات پارسال رو از سایتتون دانلود کردم سوالات اسفند 98 الان سوالات تو سال 99 تغییر کرده ؟

  • درود به شما دوست عزیز . اگر سوالات اسفند ماه رو دارید نیازی به دانلود سوالات فروردین 99 نیست . طبق آخرین تصمیم راهنمایی و رانندگی , سوالات آیین نامه تا اسفند ماه 99 تغییر نخواهد کرد . اما 3 سوال تشریحی تغییر داشته که ما کاملا سوالات رو به روز رسانی کردیم . در هر صورت اگر سوالات 98 رو دارید نیازی به دانلود سوالات 99 ندارید و همان را بخوانید به راحتی قبول خواهید شد . موفق باشید .

 21. سلام سوالات رو دانلود کردم . برای امسال هست دیگه ؟ و اینکه نیاز به خوندن کتاب دیگه نداریم ؟ و سوال آخر اینکه آموزشگاه ها بستس کی باز میشه ؟

  • درود . بله سوالات آیین نامه , اصل سوالات با به روزترین ویرایش سال 1399 است . خیر نیازی هم به خواندن کتاب حتی 1 صفحه , نخواهید داشت زیرا دقیقا خود سوالات سر جلسه امتحان را در پکیج قرار داده ایم . بله درسته به دلیل بیماری کرونا و تعطیلات عید فعلا آموزشگاه ها بسته هستند اما به زودی , آموزشگاه ها دوباره به فعالیت خود ادامه خواهند داد . موفق باشید .

 22. سلام ببخشید آموزشگاه ها کی باز میشن ؟ سوالات دقیقا برای جلسه امتحان هست یعنی مثل بقیه سایتا نمونه سوال نیست ؟ ممنون میشم جواب بدید .

  • درود , آموزشگاه ها تا اطلاع ثانوی بسته هستند , خیر در سایت گواهیران دقیقا اصل سوالات یعنی خود سوالاتی که سر جلسه امتحان خواهید دید , برای دانلود قرار داده شده است .
   موفق باشید . ( پشتیبان سایت گواهیران )

 23. سلام خسته نباشید پی دی اف رو بخونیم یا عکسارو ؟

  • درود , دوست عزیز در پی دی اف توضیحات اگر دقت بفرمایید توضیح داده شده , سوالات از پی دی اف ها می آیند ( عکس ها به صورت ویرایش شده در پی دی اف قرار داده شدند تا راحت و با کیفیت سوالات را بخوانید )
   موفق باشید .

 24. سلام من سوالات درفروردین ماه 99دانلودکردم احتیاجی هست سوالات دراردیبهشت 99هم دانلودکنم یانیازنیست وچرانوشتین آخرین پدیت دراردیبهشت 99ودوپی ادف یکی سوالات اصل 99وپی ادف 98و99بخونم کافیه؟

  • درود , در صورتی که سوالات را در فروردین ماه دانلود کرده اید ,نیازی به دانلود سوالات اردیبهشت ندارید . پی دی اف ها را کامل بخوانید , کل سوالات از همان پی دی اف ها می آیند , در پی دی اف توضیحات هم توضیحات لازم داده شده است . موفق باشید .

 25. سلام وخسته نباشید خدمت دست اندر کاران سایت ممنون از لطف شما
  این سوالات رو که بخونیم قبولی صد در صد هست؟؟؟

 26. سلام بخشید من امتحانم میوفته برای خرداد , سوالاتون فقط برای اردیبهشت 99 هست یا خیر و اینکه 3 بار کامنت گزاشتم جواب ندادید لطفا پاسخ بدید

  • درود . دوست عزیز سوالات در این ماه آپدیت شده و تا اسفند ماه 1399 معتبر بوده و تغییری نخواهد کرد .

   اگر سوالی دارید فقط از طریق چت باکس با پشتیبانان سایت در ارتباط باشید , نظرات زیادی در روز از سمت کاربران و مخاطبین عزیز برای ما ارسال میشود که به دلیل تکراری بودن سوالات لزومی به نشر آنان در سایت نیست . پس اگر سوالی دارید از قسمت آبی رنگ سمت راست پایین صفحتون به ما پیام بدید . موفق باشید . ( پشتیبان سایت ) .

 27. سلام من کتاب آیین نامه رو از سایتتون دانلود کردم نوشته بودید که اگر سوالات رو دانلود کنیم دیگه نیاز نیست کتاب رو بخونیم درسته ؟ یعنی من الان سوالات رو دانلود کنم واقعا لازم نیست کتاب بخونم وقتم خیلی کم هست و 1 بار رد شدم نمی تونم از کارم بزنم هرهفته لطفا راهنمایی کنید واقعا وقت و کتاب خوندن ندارم ممنون .

  • درود , بله , در صورت دانلود سوالات آیین نامه حتی نیاز به خواندن یک صفحه از کتاب آیین نامه را نخواهید داشت زیرا دقیقا اصل سوالات را دانلود خواهید کرد و عینا همان ها را در جلسه امتحان خواهید دید . فقط کافیست سوالات را حفظ کنید .

   موفق باشید . (مدیریت سایت گواهیران )

 28. سلام ببخشید سوالاتو دانلود کرذم و به اشتباهی از گوشیم پاک شده میشه لطفا سوالات رو بدید ؟

  • درود , دوست عزیز اگر مشکلی پیش اومده براتون باید از چت باکس سایت به پشتیبانان پیام بدید تا مشکلتون حل شه , به علت زیاد بودن کامنت ها پاسخدهی بسیار زمان بر خواهد بود .

   موفق باشید . (مدیریت گواهیران)

 29. جناب امروز امتحانم بود قبول شدم واقعا ممنون و ممنون از پشتیبانیتون که کمک کردن خانوم پوریاری بودن خیلی خیلی متشکرم سوالاتون دقیق تو امتحان اومده بود یه 2 تا جواب غلط داشت که براتون فرستادم اونم درست کنید عالی هست هرچند که از تابلو ها بود . خدانگهدارتون امید وارم شهری قبول شم

  • درود , دوست عزیز ممنون بابت ارسال و تصحیح جواب درست بله به دلیل اصل بودن سوالات ایجاد تغییرات به سرعت امکانپذیر نبود . تشکر می کنم از شما و تبریک عرض میکنم .

   نظر شما در سایت منتشر خواهد شد . شاد , پیروز و سربلند باشید .

   (پشتیبان سایت)

 30. سلام
  شما در بالا گفتین سوالات تا پایان اردیبهشت تغییر نمی کنند
  امتحان من ۶ خرداد هستش
  سوالات جدید رو کی بارگذاری می کنین؟

  • درود . سوالات آپدیت شده دوست عزیز می توانید هم اکنون به راحتی سوالات رو دانلود بفرمایید .

   سوالات تا اسفند 1399 معتبر است .

 31. آقا سوالاتتون آپدیت شده ؟ گفتید سوالات تا اردیبهشت تغییر نمیکنه الان خرداده ممنون میشم توضیح بدید

  • درود . دوست عزیز سوالات تغییر کرده و آپدیت سوالات با آخرین تغییرات در سایت اعمال شده و سوالات تا اسفند 1399 معتبر است .

   گواهیران به روز ترین سایت ارائه سوالات آیین نامه بوده و هرگونه تغییر در سوالات بلافاصله اعمال خواهد شد .

   ( مدیریت سایت و آموزشگاه گواهیران )

 32. سلام داداش ، دمتون گرم من اولین امتحان آیین نامه قبول شدم ، فقط هم سوالای شما رو خوندم اونم بگم چشمی فقط نگاه کردم یبار کپی سوالای آزمون بود 🙂 خدایش دمتون گرم ♥
  email : amir_azimi021@yahoo.com

 33. سلام چجورى ميتونيم سوالات رو بخريم؟

  • درود . دوست عزیز کمی بالاتر بروید یک دکمه قرمز رنگ میبینید با عنوان ( دانلود آسان و فوری اصل سوالات آیین نامه )

 34. اقا واقعا عالی من قبول شدم با همین سوالا و تصاویر

 35. سلام ببخشید سولی دارم میشه راهنمایی کنید ؟

  • درود دوست عزیز باید از طریق چت باکس سوالتون رو بپرسید . تیم پشتیبانی آنلاین هست .

   موفق باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

 36. سلام یعنی سئوالا هر هفته که امتحان میگیرن یکیه عوض نمیشه؟

  • درود . سوالات 15 آزمون و 30 سوال را در برمیگیرد .

   یکیش به شما خواهد افتاد برای همین تمام سوالات موجود در پی دی اف را باید بخوانید .

   سوالات در تیر ماه آپدیت شده و تا اسفند 99 معتبر است .

 37. سلام
  خیلی عالی بود
  قبول شدمممم
  فقط متاسفامه چ یه تعداد از سوالات جواباش غلطه ک بنظرم حیفه
  درستش کنید دیگه بی نقص میشید

  • درود . تبریک عرض میکنیم .

   سوالات تصحیح و آپدیت شد .

   موفق باشید ( مدیریت تیم فنی سایت گواهیران )

   • سلام وقت بخیر
    ببخشید من سوالات رو تابستون 99 خرداد یا تیر دانلود کردم ولی الان یعنی مهرماه امتحان دارم، سوالات تغییری کردن؟؟ باید دوباره دانلود کنم پی دی اف جدید رو؟؟ یا نیازی نیست!!

    • درود

     بله تغییر کرده است

     به پشتیبانان پیام بدید ( نیازی به خرید دوباره نیست , به صورت رایگان برای شما ارسال می شود )

     پیروز باشید .

 38. Slm soalaro bayad as koja download konim ?lotfan javab bedin

  • درود

   کمی بالاتر درست در همین صفحه , دکمه قرمز رنگ قرار دارد با کلیک بر روی دکمه میتوانید سوالات رو دانلود کنید .

   اگر سوال داشتید از چت باکس با پشتیبانان به صورت آنلاین در ارتباط باشید .

 39. من سه بار رد شده بودم ۲باره اول با۶ غلط ودفعه سوم با۱۱غللللط
  هفته پیش این سوالا رو خریداری کردم و امروز قبوووول شدممممم
  دوستان پیشنهاد میکنم شماهم این سوالا رو تهیه کنید شک نکنید قبولید عین همینا برام اومده بود به خدا.ممنون ازاین سایت خوب تشکر.موفق باشید

 40. سلام. من امروز امتحانمو رد شدم و اومدم از سایت شما سوال خریدم. دقیقا 3 صفحه از سوالای امتحانمو پیدا کردم. کاش زودتر با سایتتون آشنا می شدم.

 41. 5 روز دارم پیام میدم

  • کاربر گرامی به چت باکس پیام بدید و با پشتیبانان در ارتباط باشید . کامنت دیر پاسخ داده میشه . موفق باشید .

 42. سلام ممنونم از سایت خوبتون واقعاااا ممنونم
  امروز امتحان دادم و قبول شدم
  سپاسگزارم
  شک نکنید دوستان بهترین سایت واسه سوالات راهنمایی رانندگی همینجاست:))

 43. هر روز یه قیمت میزنید این چه وضعشه

 44. سلام
  بینهایت سپاس واقعا باورم نمی شد خود سوالات باشه!!!.تا اینکه رفتم و امتحان دادم و در کمال ناباوری همونا بود و قبول شدم.
  خیلی خیلی ممنونم .با ارزوی موفقیت برای دیگر عزیزان.بازم ممنونم از سایت خوبتون

 45. سلام میشه لطفا سوالات شهریور ۹۹هم قرار بدید من خریداری کنم اخه چهارشنبه امتحان دارم

  • درود .

   سوالات شهریور از جمعه 31 مرداد در سایت قرار داده خواهد شد ( تفاوتی در سوالات نیست 3 مورد تغییر داشته که فورا به وسیله کارشناسان اصلاح شد ) .

 46. سلام من ۱۲ شهریور امتحان دادم ولی الان خریداری کردم ولی تو پیاما دیدم که سوالات شهریور ۳ تاش فرق داره امکان فرستادن اون ۳ تا سوالو دارین ؟ یا باید دوباره خریداری کنم؟!

  • درود , خیر نیازی به خریداری مجدد نیست , تغییرات از تابلو ها بوده و اهمیتی ندارند .
   همان فایلی که در مرداد دانلود کردید را کامل بخوانید قبول هستید .

   پیروز باشید .

 47. واقعاً ممنونم ازتون،برای بار اول قبول شدم،دقیقا همون سوالایی اومده بود که داخل جزوه بود…بازم ممنون ازتون?

 48. سلام
  من هزینه رو واریز کردم
  تکلیف چیه؟

  • درود . دوست عزیز بعد از واریز , صفحه سوالات فورا نمایش داده میشه و می توانید به راحتی سوالات رو دانلود کنید ولی اگر به اشتباه صفحه را بستید ایرادی ندارد به پشتیبانی پیام بدید فورا چک میشه

   سوالی داشتید از پشتیبانی بپرسید . موفق باشید .

 49. سلام ،من نزدیک ۲۰ روزه پیش سوال هارو از این سایت خریدم و دیروز درکمال ناامیدی که صد در صد امتحان ایین نامه رو میفتم رفتم سره جلسه امتحان،من اصلا کتاب رو نخوندم و فقط دو بار همین سوال رو که خریدم رو خوندم. و وقتی که سره جلسه سوال هارو دادن اصلا باورم نمیشد که دقیقا همین سوالاس که تو پی دی اف بود و تقریبا ۱۰ دقیقه کشید که ۳۰ تا سوال رو جواب دادم و قبول شدم،??????.. واقعا باورم نمیشه ، هنوزم تو شوک هستم. حلالتون باشه هر قیمتی که میگیرید . واقعا مرسیییی??

  • درود . به امید پیروزی و موفقیت روز افزون شما .
   نظر شما در سایت منتشر خواهد شد .
   موفق باشید .

  • خدایی راستو حسینی قبوب شدین ؟ به خدا خسته شدم انقد افتادم میشه به منم بدید سوالاتو ؟

   • بله الان چند وقتی هست گواهیناممو به کمک خدا و این سایت گرفتم ولی واقعا پاسخگو هستن یعنی من قبل خرید واقعا شک داشتم کلی اذیتشون کردم ولی واقعا قبول شدم شک نکن آقا . من هر روز مقاله سایتشونو با اجازه خودشون کپی می کنم تو وبلاگام جزو بهترین سایتاس واقعا مهم کاراییو پشتیبانی آنلاینشونه که تو کمتر سایتی دیدم . قبول میشید شک نکن الانم عوض شدن سوالا از همین صفحه می تونید دانلود کنید .

 50. باسلام من یکبارسوالات روخریداری کردم وازگوشیم حذف شده.بگزیم گذشته. اگرسوالات روالان خریداری کنم برای امتحان درمهرماه ۹۹یعنی ماه بعدی سوالات تغییری میکنندیانه؟الان دانلودش کنم یامهرماه فرقی نداره وسوالات تغییری نخواهدکرد؟

  • درود .

   نیازی به خرید مجدد نیست . به پشتیبانی پیام بدید تا خریدتون رو فورا چک کنند و بعد از تایید خرید شما , بلافاصه لینک سوالات در چت باکس به شما داده خواهد شد .
   سوالات به دلیل شرایط کرونا فعلا تا آبان 1399 معتبر است و در صورت تغییرات فورا آپدیت خواهد شد .

   پیروز باشید . ( مدیریت سایت گواهیران )

 51. سلام فوق العاده بود‌ من یک سال درگیر آیین نامه بودم نمیرفتم از ترس افتادن اما واقعا قبول شدم اولش شک کردم به سایت که سوالا همینا نباشه اما دقیقا همینا بدونم خیلی ازتون ممنونم خیلی البته من کتاب رو هم خونده بودم کتاب و این سوالا قبولی صد درصده

 52. سلام ببخشید ما حدود 3 هفته دیگه ازمون اییننامه داریم امروز یکشنبه 16شهریور 99 هستش میخواستم بپرسم کلا یک دور سوالات طرح میشه اخه دوستانی که دیدگاه گذاشتند قبل من گذاشتند میخواستم بدونم که این سوالاتی که 3هفته دیگه امتحان میدیدم مطابقت داره یا خیر

  • درود

   سوالات در ابتدا هر ماه آپدیت می شود

   سوالی داشتید از پشتیبانی آنلاین سایت بپرسید .

   پیروز باشید .

 53. سلام ببخشید چجوری میشه از سایت جریمه پرداخت کنیم ؟ این سایت تبلیغ شده بود الان میگردم جایی برای پرداخت نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

  • درود

   از قسمت منوی سایت می توانید بر روی گزینه ( دریافت خلافی ) کلیک کنید و مستقیما وارد صفحه بشید .

   سپس در صفحه با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ می توانید مستقیما به سایت راهور متصل شده و جریمه رانندگی خود را پرداخت نمایید .

   پیروز باشید ( مدیریت سایت گواهیران ) .

 54. سلام وقتتون بخیر من امروز امتحان آیین نامه دادم و قبول شدم و نمونه سوالت شما دقیقا همون داخل امتحان بود به جز یکی دوتاش
  خیلی مچکرم

 55. سلام فردا صبح امتحان دارم ? استرس دارم سئوالارو چژوری دان کنم واسه شهریورو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 56. ببخشین سوالات مهر امسال با سوالات شهریور فرق میکنه یا هر سال یبار عوض میشن؟ سوالات تا کی اعتبار داره ؟

  • درود

   سوالی دارید باید از پشتیبانان سوال کنید پاسخ شما عزیزان در نظرات دیر داده میشه

   گواهیران به روزترین سایت در زمینه آیین نامه رانندگی بوده و در صورت تغییر و یا اصلاحات به سرعت تغییرات صورت خواهد گرفت .

   اما سوالات به دلیل شرایط کرونا تا اسفند 1399 معتبر خواهد بود و در صورتی که هر کاربر اقدام به خرید کند می تواند برای اطمینان قبل از امتحان به پشتیبانی سایت پیام دهند تا آپدیت را به صورت رایگان بعد از تایید خریدشان دریافت کنند . ( البته در صورت تغییر سوالات – هرچند که سوالات دیگر تغییری تا انتهای سال نخواهد داشت )

   پیروز باشید ( پشتیبان )

 57. سلام ، سئوالات ماه به ماه است یا سالیانه

  • درود

   به دلیل شرایط کرونا سوالات تا اسفند 1399 معتبر است .

   سوالی داشتید از پشتیبان سوال کنید ( از قسمت چت باکس ) .

   پیروز باشید ( سید ایمان علوی – مدیریت برنامه نویسی سایت )

 58. سلام میگم من تازه خریداری کردم ولی هنوز کلاس تئوریم شروع نشده کلاس عملیم هم شروع نشده امتحان هم شروع نشده به نظرت تا اون موقع سوالات اعتبار دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 59. سلام خسته نباشید من به پشتیبانی پیام دادم ولی جواب ندادید
  من فردا امتحان دارم و میخوام بدونم که با خوندن اینا صددرصد قبولم دیگه؟؟
  و اینکه من تو شهرستانم سوالات برای ما هم مشترکه؟؟

  • درود

   شما حدودا ساعت 5 صبح پیام دادید عزیز , پشتیبانان از ساعت 11 صبح الی 1 بامداد آنلاین هستند .

   بله کامل بخوانید قبول هستید .

   بله یکی هست سوالات .

   پیروز باشید .

 60. سلام وقتتون بخیر من امروز امتحان آیین نامه دادم و قبول شدم و نمونه سوالات شما دقیقا همون داخل امتحان بود
  خیلی ممنون از لطفتون.

 61. باسلام ممنون ازتون فقط این برای گواهینامه پایه ۳ هستش

 62. سلام من تازه میخوام برای گرفتن گواهینامه اقدام کنم.
  آیا تا زمانی که من میخوام آزمون بدم این سوالات در آزمون تغییری نمیکنند؟

  • درود

   سوالات تا اسفند 99 معتبر است

   نیازی به خرید و یا دانلود مجدد ندارید .

   پیروز باشید . ( سوالی داشتید از پشتیبان بپرسید )

 63. سلام من سوالات خریدم ولی برا شهریور بود میشه اپدیت شدتش رو برام بفرستید؟ ممنون میشم

  • درود

   سوالات تا اسفند 99 معتبر است

   نیازی به خرید و یا دانلود مجدد ندارید .

   پیروز باشید . ( سوالی داشتید از پشتیبان بپرسید )

 64. سلام دوستان
  من امروز امتحان داشتم
  بار اولم بود، بدون غلط قبول شدم
  حتما دانلود کنید، سایتشون معتبر و عالیه

 65. سلام خسته نباشید من خرید کردم سوالا تا کی اعتبار دارن ؟ ممنون میشم جواب بدید

 66. اقا دستت طلا بدون غلط قبول شدم

 67. خداوکیلی دمتون گرم
  من دو روز قبل امتحان آیین نامه سوالات شما رو خوندم عینا همونا اومد
  تونستم تو ۵ دقیقه ۳۰ تا سوال رو جواب بدم و بدون غلط بار اول قبول شم .
  ممنون از سایت گواهیران.???

  • درود . به امید پیروزی و موفقیت شما در تمامی مراحل رانندگی

   نظر شما در سایت درج می شود . ( پشتیبان )

 68. سلام
  من سوالاتو شهریورماه گرفتم
  سوالات تغییر کرده یا ن؟

 69. سلام سوالا فقط یه پی دی اف ۴۷ صفحه ایه

 70. سلام
  امروز امتحان دادم قبول شدم .
  ممنون

 71. سلام سئوالات آپدیت شده برای آبان۹۹هست؟

  • درود

   بله سوالات آپدیت و تا اسفند 1399 معتبر است

   لطفا اگر سوالی دارید از پشتیبان بپرسید

   پیروز باشید

 72. نمونه سئوالات رو دانلود کردم فقط یک پی‌دی‌اف 43صفحه‌ایی هست،درسته؟
  بعد اول pdf نوشته کتاب خوانده شود بعد نمونه سئوالات را بخوانید
  الان باید کتاب هم بخونیم؟

 73. سلام من چطوری میتونم سوالات رو دانلود کنم…وکجا باید هزینش رو پرداخت کنم..بیشتر توضیح بدید..کلی لینک اینجاست?

  • درود .

   دانلود رو به شیوه ای قرار داده ایم که حتی کسانی که اولین بار هست دانلود می کنند بتوانند به راحتی دانلود کنند .

   مشکلتون رو از طریق ارتباط با پشتیبانی می توانید به راحتی بر طرف کنید .

   در کل دانلود سوالات مجموعا 20 ثانیه هم نمی شود .

   سوالی داشتید از پشتیبان بپرسید .

   پیروز و سربلند باشید .

 74. سلام واقعاخسته نباشد و ممنون بابت سوالا من امروز امتحان داشتم و قبول شدم و اصلا به کتاب دست نزدم و یک کلمه از کتاب نخوندم و فقط همین سوالات رو خوندم و قبول شدم خیلی خیلی ممنون بابت سوالات

 75. سلام. سوالات تا اسفند99 همینایی است که روی سایت گذاشتید؟

 76. سلام اطلاعی ندارین کی امتحانا شروع میشن؟
  هنوز بخاطر محدودیتای کرونایی آزمونا تعطیله و خیلی از کارامون عقب افتادیم…!

 77. سلام قبول شدم امروز ممنونم ازتون خیلی ممنونم ازتون از پستیبان تون تشکر کردم خواستم نظرمو بزرام خدا خیرتون بده الان برای اتحان شهری چیکار باید کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • درود

   تبریک عرض میکنیم خدمتتون .

   برای قبولی در امتحان شهری از طریق منوی سایت بالا صفحه راست وارد صفحه ( آزمون شهری بشید ) .

   پیروز و موفق باشید ( مدیریت وبسایت گواهیران ) .

 78. سلام وقت بخیر
  اگه سوالا رو از الان بخرم، این سوالا بدرد ماه های دیگه(بهمن و یا حتی اسفند)میخورره؟
  زود جواب بدین از تخفیف استفاده کنم…

 79. واقعا دمتون گرم اصلا فک نمیکردم با خوندن این pdf قبول بشم
  اولش شک کردم که سرکاری باشه ولی خب ریسک کردم خریدم و امروز از آزمون برمیگردم و برا بار اول قبول شدم
  یه توصیه برای بقیه که میخوان pdf رو بخونن
  سوالایی که با یه بار خوندن تو ذهنتون نمیره(مخصوصا قسمت فنی) رو تو یه دفتر بنویسین و چنبار بخونین صددرصد قبولین
  به امید موفیت بقیه دوستان♥️

 80. سلام خسته نباشین.سوالات فنی هم هست؟

  • درود

   بله . کامل فایل رو بخوانید و طبق توضیحات درون فایل عمل کنید به راحتی قبول هستید .

   پیروز باشید .

 81. سلام ممنون از سایت خوبتون خواستم تشکر کنم واقعا سئوال های ازمون کاملا با سئوال های شما یکی بود و من قبول شدم برای بار اول

  • درود .

   به امید پیروزی و موفقیت شما .

   برای قبولی در آزمون رانندگی در شهر حتما مقاله ( آزمون شهری ) از طریق منوی سایت را بخوانید .

   پیروز باشید ( پشتیبان سایت )

 82. سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۲ بهمن ماه آزمون دارم سوالات رو الان دانلود کنم یا اینکه در خود بهمن ماه با آخرین تغییرات دانلود کنم؟ و اینکه اگر سوالات بعد از خرید تغییری داشته باشه مجددا رایگان میتونیم سوالات آپدیت شده را دانلود کنیم؟

  • درود .

   سوالات تا اسفند 1399 معتبر است .

   هر چند قبل از امتحان می تونید پیام بدید تا در صورت تغییر که بعید هم هست تغییری داشته باشد , فایل آپدیت برای شما رایگان ارسال خواهد شد .

   موفق باشید .

 83. سلام ببخشید میشه بگید تعداد آزمون ها و سوالات چند تاست؟ و اینکه بعد از خرید آزمون های چه سالهایی را دانلود میکنیم؟ چون در بالا اشاره کرده بودید که سوالات 97-98 و 98-99 را دانلود خواهیم کرد

  • درود .

   سوالات امسال رو دانلود خواهید کرد .
   فایل کامل هست .

   باز هم سوالی داشتید از پشتیبانی آنلاین سایت و یا از طریق راه ارتباطی سایت به واتس اپ آنلاین پیام بدید فورا پاسخگو خواهیم بود .

 84. دستتون دردنکنه. من با سوالاتتون قبول شدم.

 85. سلام ببخشید بعدازخریدسوالات -سوالات روبه چه صورت ارسال میکنید؟؟

  • درود .

   سوالات پس از پرداخت بلافاصله برای شما نمایش داده شده و می توانید به راحتی دانلود کنید اگر مشکلی داشتید می توانید از 2 راه ارتباطی پیام داده و سریعا پاسخگو خواهیم بود .

   هر چند دریافت فایل رو بسیار ساده قرار دادیم تا هرکسی حتی برای اولین بار هست خرید اینترنتی می کند بتواند به راحتی فایل رو دریافت کند .

   پیروز باشید . ( پشتیبان سایت گواهیران )

 86. ببخشید شما از این سوالا قبول سدی

 87. ممنون ک پیگیری کردید

 88. بطور یقین میتونم بگم که میطونین به این سایت اعتماد کنین
  ممنون از شما

  • درود .

   خواهش می کنم , وظیفه تیم پشتیبانی هست سرکار خانم . سوالی داشتید باز هم در خدمت هستیم .

   پیروز باشید ( پشتیبان سایت گواهیران )

 89. من سوالاتتونو خریدم و امروز در ازمون آیین نامه قبول شدم ممنوون ازشمااا…

 90. عالییییی بود???بار اول قبول شدم
  کتابو وقت نکردم بخونم فقط چند صفحه تابلو ها و حق تقدم و سرعت های مجاز رو خوندم و سوالای شما
  اونم ۷ ۸ صفحه اخرو نرسیدم
  همه سوالا تو پی دی اف بود همشون تکراری بود?اگه نگرفته بودم قبول نمیشدم?مرسی واقعا

 91. با سلام
  امروز امتحان آیین نامه داشتم و قبول شدم
  واقعا واقعا سوالات شما خیلی کمکم کرد
  خدا خیرتون بده
  ممنون

 92. من همین الان از جلسه امتحان رسیدم خونه و قبول شدم. فقط سوالای شما رو خوندم و هنوزم باورم نمیشه! یه دنیا ممنون???

 93. واقعا ممنون من دوبارامتحان دادم اون دفعه کتاب رو خونده بودم کلی استرس داشتم ولی این بار خیلی کارداشتم حوصله خوندن این کتاب حوصله سربرروهم نداشتم همه نکات که گفته بودیدرو رعایت کردم قبول شدم آرامشمم بیشتربود

 94. حلالتون باشه من با سوالات شما قبول شدم

 95. درود یک سوال داشتم
  من به دلیل قرمز شدن شهرمون نتونستم ثبت نام کنم
  میخوام بدونم سوالات تا یک تا دوماه دیگه معتبره یا هرزمان که ثبت نام کردم اقدام به خرید کنم
  ممنون از شما

  • درود . سوالات تا مهر ماه 1400 معتبر هستند .

   در هر صورت بعد از دانلود می توانید آپدیت های بعدی را به صورت رایگان از تیم پشتیبانی آنلاین سایت دریافت کنید .

   پیروز و سربلند باشید .

 96. سلام خسته نباشین من سوالات۸/ اردیبهشت/ ۱۴۰۰رو دانلود کردم ۱۲اردیبهشت ازمون دارم ایا سوالات آپدیت شده یا همونارو بخونم؟

 97. سلام مهربونا😍😍
  من دوبار کتابو خوندم آزمون رد شدم سؤالا رو خریدم فقط دو روز وقت داشتم تو همین دو روز فقط سؤالا رو خوندم و امروز قبوووول شدم❤️❤️
  واقعأ ممنون سؤالای من همینا بود که اوایل سایتتون هست

 98. سوالای ازمون دقیقا همینا بود…ینی خوده خوده خودش،من فقط دیر گرفتم این فایلو صبح ازمون•_•

 99. سلام من امروز برای اولین بار امتحان دادم و قبول شدم
  فقط ۱ غلط داشتم ،سوالاهم همین سوالات شما بود دقیقا ، اجرتون باخدا ♥️

 100. سلام لطفا پیام منو جواب بدید

  • درود .

   دوست عزیز کامنت ها دیر پاسخ داده می شوند . سوالی دارید یا از طریق چت آنلاین و یا از واتس اپ سایت سوال کنید فورا و کمتر از 3 دقیقه پشتیبانان پاسخگو هستند .

   از قسمت ارتباط با ما در سایت به ما پیام دهید .

   پیروز باشید .

 101. سلام وقتتون بخیر من بار اول آزمون قبول شدم با سوالات شما . ممنونم

 102. سلام خیلی ممنون من جزوه شمارو خوندم دیروز امتحان دادم و بار اول قبول شدم

 103. سلام به همگی من ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ امتحان آیین نامه دادم و چون هم کارمندم هم یه دختر یکساله دارم اصلا نمیرسیدم کتاب بخونم سوالات رو از این سایت دانلود کردم به همراه تابلوها از کتاب خوندم و با اولین آزمون قبول شدم خواستم هم تشکر کرده باشم و هم به همه ی اونایی که شرایط بنده رو دارن توصیه کنم حتما این سوالات رو دانلود کنن و بخونن فوق العاده ست روز امتحان از کلاس ۴۰ نفری فقط ۳ نفر قبول شدیم و سوالات انصافا سخت بود…بازم تشکر میکنم و امیدوارم همگی موفق باشید

 104. من امروز آزمون داشتم، کلا یک دور کتاب رو خوندم و دیشب سوالات شما رو دانلود کردم و خوندم و دفعه اول قبول شدم.
  خدا خیرتون بده

 105. سلام من دوبار رد شده بودم نمونه سوال شمارو گرفتم يك دور خوندم و با توجه به مرور هاي قبليم قبول شدم ممنون ازتون 🙏🌹
  روزيتون پر بركت انشاالله 🌹

 106. سلام وقت بخیر
  با تشکر از سایت خوب شما
  من سوالات رو دانلود کردم و عینا همین سوالات توی ازمون اومده بود..
  میتونید با خیال راحت فایل رو دانلود کنید و سوالات رو چندین بار بخونید تا راحت ملکه ذهنتون بشه اینطوری حتما قبولید من بار اولم بود و قبول شدم

 107. با سلام
  امروز تونستم با کمک شما و سایت خوبتون به تمامی ۳۰ سوال ایین نامه پاسخ صحیح بدم با تشکر از شما. 🌺❤

 108. من امروز امتحان داشتم و قبول شدم ،با ی بچه کوچیک خیلی سخته ک بخوای همش بخونی ،من سوالات و دان کردم اول سوالارو خوندم ،بعد هر جا ک مربوط ب سوالا میشد تو کتاب مرور کردم و قبول شدم ،عالی بود قبلا فقط کتاب و خونده بودم ولی قبول نشده بودم ،دقیقا سوالا بودن ،ممنون از سایتتون 💖

 109. سلام
  خیلی خیلی ازتون ممنونم من فقط سوالای شمارو خوندم و بدون غلط قبول شدم خدا خیرتون بده🌹

 110. سوالات بسیار خوب بودند و من با خوندنشون تونستم قبول بشم

 111. عالی‌ بود بدون هیچ غلطی قبول شدم

 112. سلام وقتتون بخیر،من حدودا ۲ ماه پیش سوالات رو خریدم ولی هنوز موفق نشدم امتحان بدم،میخواستم بدونم سوالات تغییر کرده که مجدد خریداری کنم یا خیر؟

 113. سلام وقتتون بخیر،خواستم ازتون تشکر کنم ،امروز صبح امتحان دادم و خداروشکر قبول شدم

 114. سلام من حدودا یک ماه پیش سوالات رو خریدم اما بهمن ماه امتحان دارم خواستم بدونم الان تعقیر کرده سوالا

 115. سلام خیلی ممنونم واقعا متشکرم من امروز دوشنبه در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۳ قبول شدم بدون غلط🤩🤩🤩🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 116. سلام. سوالات آپدیت ۱۴۰۱ هستند؟

 117. سلام
  دمتووووووون گرررررررررم امروز تو اولین بار قبول شدم

 118. سلام دفعه ی اول قبول شدم 😍سپاس فراوان 🌺❤

 119. سلام. خدا خیرتون بده. من بار اول بدون غلط قبول شدم . بچه ها حتما بخش تابلو ها و بخش سرعت و سبقت و حق قدم رو بخونید و سوالاتم چند بار مرور کنید . حتما قبول میشین

 120. سلام من میخوام خود سوالات رو بخرم اما امتحانم 10 روز دیگست، حالا تو 10 روز سوالات فرق میکنه یا ن؟ اگه فرق میکنه بگین من ی روز مانده ب امتحان بخرم. لطفا جوابگو باشید.

 121. سلام خسته نباشید واقعا اگه اینا خونده بشن قبول می شیم و اینکه سوالات برای 1401هم هستن ؟

 122. سلام
  خسته نباشید
  من امروز آزمون دادم و با پی دی افی که شما گذاشتید قبول شدم
  اصلااا باورم نمیشد
  مرسی ازتون واقعا

 123. من سوالات شما رو خریدم و امروز ازمون رو قبول شدم خیلی ممنونم ازتون

 124. فاطمه ایراندوست

  سلام،دیروز سوالاتتون رو خوندم و امروز ازمون دادم و قبول شدم،باره اول قبول شدم ممنونم عالی بود سوالات

 125. سلام وقت بخیر
  من فایل شما رو تهیه کردم و مطالعه کردم و امروز قبول شدم ، بابت این موضوع از شما متشکرم
  پیشنهاد میکنم کمی فایل رو منسجم تر و شکیل ترش کنید .
  داوطلبان آزمون حتما فایل رو تهیه کنید و خوب مسلط بشید

 126. دمتون گرم
  دیشب سوالا رو خریدم و یه دور خوندم
  امروز صبح آزمون دادم و قبول شدم
  عاالی بود😍😍

 127. من یک هفته پیش سوالا رو خریدم و دو سه دور خوندم و بدون غلط قبول شدم
  واقعا دمتون گرم عالی بود💙💙

 128. عالی بود قبول شدم همین امروز دمتون گرم 🌹🌹🌹

 129. سلام دمتون گرم دفعه اول قبول شدم🌹

 130. سوالات عالی هستن

 131. قبول شدم مرسی مرسی سوالات بروز و عالی

 132. سوالات شمارو خریدم و خوندم به علاوه بخش تابلو های کتاب و دفعه ی اول بدون غلط قبول شدم ..واقعا دستتون درد نکنه .کلی براتون دعا کردم :)))). (۷ آبان ۱۴۰۱)

 133. ما قبول شدیم ممنونم ازتون زیااااااد حاجییی

 134. سلام ، من اگه امروز سوالات رو بخرم تا کی این سوالات معتبر هست ؟
  چون الان تخفیف گذاشتین میخام بخرم اما امتحانم دو هفته دیگه اس

 135. سلام ممنونم سوالا عالی بود امروز ۲۱ خرداد قبول شدم 🙏

 136. سلام
  قبول شدم به تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۲
  سوالات واقعا عالی بودن
  خیلی ممنونم‌
  اگه کتاب یه دور بخونید و بقیه وقتتون برای این فایل بزاریید ۱۰۰٪قبول میشین

 137. سلام و عرض ادب
  بنده سوالهای این سایت رو تهیه کردم و با مطالعه تابلوها ها از روی کتاب تونستم قبول شم.
  بر خودم لازم دونستم این کامنتو اینجا بذارم تا دوستانی که ازمون دارن بتونن استفاده کنن
  خیلی ممنونم🌸🙏

 138. سلام من امروز ازمون دارم و بدون غلط قبول شدم خیلییییی ممنونم 💗🌷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *