قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در هلند چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد مکانیک در هلند چقدر است ؟ این موضوعی بسیار جالب برای مکانیک ها و یا علاقمندان به این رشته می باشد اما منظور ما از مکانیک در اینجا دقیقا آچار به دستان و یا بهتر است بگوییم مکانیک های خودرو هستند و نه مهندسین مکانیک .

البته در مقاله قبلی در مورد حقوق مهندس مکانیک در هلند هم نوشته ایم که می توانید سری به این مقاله در سایت گواهیران بزنید اما در اینجا می خواهیم به بررسی درآمد مکانیک در کشور هلند بپردازیم و اینکه آیا شما می توانید در این کشور به راحتی کار کنید به عنوان یک ایرانی و یا خیر .

قبل از شروع می توانید به پربازدید ترین مقاله سایت گواهیران سری بزنید : هزینه گواهینامه رانندگی چقدر شده است ؟

درآمد مکانیک در هلند

درآمد مکانیک در کشور هلند چقدر است ؟

درآمد مکانیک در هلند چقدر است ؟ اول بگذارید به بررسی حداقل حقوق در این کشور بپردازیم تا وقتی درآمد مکانیک را گفتیم بتوانید به خوبی مقایسه کنید .

حداقل درآمد در کشور هلند مربوط به کارمندان و یا کارگران ساده در این کشور می شود که اگر بخواهیم دقیقتر برای شما بیان کنیم , حقوق این قشر از جامعه حدودا ماهانه 2.900 یورو بدون کسر مالیات می باشد و این یعنی شما اگر مالیات 20% را هم کسر کنید به عددی می رسید که این حقوق خالص برای یک کارگر در این کشور است .

اما درآمد مکانیک در کشور هلند چقدر است ؟ حدودا ماهانه 3.500 الی 5.000 یورو البته اینجا تعجب نکنید چون هنوز نمی دانید که این عدد دقیقا عدد خالص است و یعنی مالیات کسر شده . بله درآمد مکانیک در این کشور بسیار بسیار بالاست .

اما اگر شرکتی نباشید . در صورتی که شما در شرکت یک مکانیک باشید حقوق شما حدودا با کسر مالیات ماهانه 2.800 الی 3.200 می باشد .

آیا می توانیم به عنوان یک مکانیک فنی خودرو به این کشور وارد شویم و کار کنیم ؟

بله . شما می توانید به عنوان یک مکانیک فنی به کشور هلند بیایید اما در صورتی که بتوانید ویزای خود را دریافت کنید . البته برای شما کار بسیار سخت تر از زمینه های کاری دیگر می شود .

شما باید ثابت کنید به سفارت که حداقل در زمینه مکانیکی 3 الی 5 سال سابقه کار دارید و اینکه زبان این کشور را بلد هستید و حدودا 5 الی 9 هزار یورو هم تمکن مالی دارید . در این صورت است که بدون شک می توانید به کشور هلند مهاجرت کرده و برای 6 ماه به دنبال کار بگردید و این یعنی ویزای جاب سیکِر بگیرید .

اما اگر از کشور هلند دعوت به کار شده اید می توانید به راحتی وارد این کشور شده و کار و زندگی کنید .

مقاله پیشین : حقوق مهندسین مکانیک در کشور هلند چقدر است ؟ جدید !

درآمد مکانیک در هلند

چطور باید کار خود را بیابیم ؟

وقتی وارد کشور هلند شوید تازه این سوال برای شما ایجاد می شود که چطور باید کار خود را بیابید در این صورت است که شما باید ساعت ها بر روی این زمینه کار کنید اما دقیقا چه کار باید کنید .

مهم ترین وبسایت برای شما در این زمینه INDEED است که شما می توانید با مراجعه به این سایت هزاران درخواست کار را در این کشور بیابید که در این صورت می توانید برای این مشاغل درخواست کار خود را ارسال کنید تا با شما مصاحبه شود در این صورت است که می توانید کار خود را به راحتی و بدون گشتن در شهر بیابید .

درآمد مکانیک در هلند را هم در این سایت می توانید با دقت بیشتر ببینید .

آیا کیفیت زندگی یک مکانیک در هلند با این درآمد خوب است ؟

بله . همانطور که متوجه شدید درآمد مکانیک در هلند بسیار زیاد است و نسبت به درآمد و حقوق یک کارمند و یا کارگر ساده دیدید که چقدر تفاوت دارد . با این درآمد یک کارگر می تواند به خوبی و با کیفیت مطلوب در هلند زندگی کند .

برای یک مکانیک فنی بسیار حرفه ای هم می توانید تصور کنید که چقدر زندکی با کیفیت و خوبی را در این کشور می تواند داشته باشد .

درآمد مکانیک در هلند

آیا می توانیم با زبان انگلیسی در این کشور کار کنیم ؟

خیر . اصلا این کار درست نیست . شغل مکانیکی دقیقا با عموم مردم کار دارد و در هلند درست مانند ایران بسیاری از مردم نمی توانند به خوبی به انگلیسی صحبت کنند اما اگر شما در یک شرکت می خواهید کار کنید باز هم بسیار نادر است که با زبان انگلیسی با شما صحبت کنند .

در نظر داشته باشید باید بتوانید به خوبی به زبان هلندی صحبت کنید در غیر این صورت پیدا کردن کار برای شما بسیار سخت می شود و شما نمی توانید به راحتی کار خود را بیابید و ناچارا به ایران باید برگردید که این یعنی کلی هزینه های تلف شده که بی نتیجه برای شما ایجاد شد .

آیا باید مکانیک تمامی خودرو ها را بلد باشیم و یا خیر ؟

خیر اما اگر مکانیک تعداد زیادی از ماشین هارا بلد باشید برای شما بسیار خوب هم می شود اما در هلند شما اگر می خواهید به گاراژ های عمومی بروید که در این گاراژ ها مدل های زیادی وارد می شود می توانید کار کنید که درآمد خوبی هم دارید اما در صورتی که می خواهید در یک مدل متخصص باشید می توانید به نمایندگی ها در این کشور بروید .

برای مثال شما استاد تعمیرات مدل های مختلف بنز هستید و می توانید به راحتی در نمایندگی بنز در این کشور کار کنید و یا هر خودروی دیگری .

اما در نمایندگی بنز به شما نمی گویند بیایید لامبورگینی تعمیر کنید پس باید به زمینه تخصصی خود دقت کنید در غیر این صورت باید در گاراژ های عمومی کار کنید .

درآمد مکانیک در هلند

آیا باید تمامی موارد خودرو را بلد باشیم و یا خیر ؟

خیر اصلا اینطور نیست . شما اگر مکانیک هستید باید مکانیک ماشین بمانید اگر برق کار هستید باید برق کار بمانید اگر جلوبندی ساز هستید باید بتوانید در این زمینه کار پیدا کنید شما نمی توانید در بخش های دیگر ورود کنید باید حتما در تخصص خود به صورت حرفه ای کار کنید .

پس به شما پیشنهاد می کنم در زمینه کاری خود برای یک کمپانی کار کنید . درآمد مکانیک در هلند بسیار زیاد است اما شما باید بتوانید در زمینه کاری خود فعالیت حرفه ای داشته باشید .

می توانیم در کشور هلند یک گاراژ مکانیکی تاسیس کنیم ؟

بله شما می توانید در هلند به راحتی کار خود را درست کنید و گاراژ خود را داشته باشید در صورتی که بتوانید در این کشور به خوبی کار کرده و اقامت خود را دریافت کنید .

در صورتی که شما بتوانید در این کشور اقامت خود را دریافت کنید بدون شک درآمد مکانیک در هلند هم دیگر برای شما یک شوخی ساده می شود زیرا درآمد شما قدری زیاد خواهد شد که می توانید چندین مکانیک حرفه ای استخدام کنید تا برای شما کار کنند و حقوق دریافت کنند .

به امید پیروزی و موفقیت شما عزیزان .
گواهیران .

govahiran
4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *