قالب وردپرس افزونه وردپرس

برقکار ماشین در آلمان چقدر درآمد دارد ؟ ( 2024 )

برقکار ماشین در آلمان ماهانه چقدر درآمد دارد ؟ در این مقاله به بررسی درآمد باتری سازی ماشین در آلمان می پردازیم پس در صورتی که در ایران هستید و دوست دارید وارد این زمینه کاری شوید و یا در آلمان و هر کشور دیگری هستید و دوست دارید بدانید در کشور آلمان درآمدی باتری سازی و برق کاری ماشین چقدر است این مقاله از سایت گواهیران برای شما نوشته شده است پس به شما پیشنهاد می کنم حتما تا انتها این مقاله با ما همراه باشید …

در مقاله قبلی سایت در مورد درآمد باتری ساز ماشین در کشور ترکیه موارد بسیار زیادی را بررسی کردیم پس در صورتی که می خواهید بدانید در کشور ترکیه درآمدتان در این زمینه کاری چقدر است پیشنهاد می کنم در ابتدا آن مقاله را بررسی کرده و نتیجه گیری کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال در بخش نظرات همین صفحه از پشتیبانان فنی گواهیران سوال خود را بپرسید .

بسیار خب بیایید ببینیم در کشور آلمان یک باتری ساز حرفه ای چقدر درآمد دارد ؟

برقکار ماشین در آلمان

درآمد برق کار ماشین در کشور آلمان چقدر است ؟

در ابتدا مانند همیشه اجازه دهید به بررسی حداقل درآمد و یا حقوق در کشور آلمان بپردازیم . در این کشور در صورتی که شما درآمدی در حدود 1.900 یورو در ماه داشته باشید یعنی شما حداقل درآمد در این کشور را دارید اما بیایید ببینیم درآمد برقکار ماشین در کشور آلمان چقدر است و در صورتی که بخواهید در این زمینه کار کنید و به این کشور وارد شوید به چه روش هایی می توانید درآمد خوبی داشته باشید که روش های درآمدی در این زمینه را در بخش پایین تر با هم بررسی می کنیم که به شرح زیر است :

روش اول ( کارمندی و حقوقی ) : در این روش شما باید در کارگاه های متفرقه و یا اختصاصی کار کنید در این حالت اگر در کارگاه های سیستم های برقی در این کشور به صورت حقوقی بخواهید کار کنید باید بتوانید باتری سازی تمامی ماشین هایی که به کارگاه شما می آیند را بررسی کرده و تعمیر کنید در این صورت درآمد شما خوب است اما کار شما واقعا سخت است . در این حالت درآمد شما در ماه معادل است با 5000 یورو که دوستان این درآمد یکی از بیشترین درآمد برای فنی کاران ماشین مخصوصا برقکاران ماشین در کشور آلمان است و در صورتی که این درآمد را داشته باشید بدون شک با کیفیت بسیار زیاد و خوبی می توانید زندگی کنید .

اما در همین روش اگر بخواهید در کارگاه های اختصاصی کار کنید اوضاع کمی متفاوت است . درآمد شما در این حالت حدودا ماهانه بیشتر از 5500 یورو می باشد اما شما باید تمامی مدل های یک برند را تعمیر کنید در این حالت شما برای مثال باید سیستم های برقی ماشین های متعدد بنز و یا تسلا را درست کنید و شما باید در زمینه سیستم های برقی این ماشین ها به قدری حرفه ای باشید که هر مدلی را به خوبی بتوانید هندل کنید . اصولا درآمد شما در این حالت واقعا زیاد است و باید به صورت حقوقی کار کنید اما موردی که وجود دارد این است که شما باید در کلاس های متعدد سیستم های برقی و باتری سازی هر برندی که می خواهید در آن فعالیت کنید حدود 1 الی 2 سال به صورت عملی درس بخوانید و در صورتی می توانید در برند های مد نظر کار کنید که به خوبی تمامی نمرات را گرفته باشید و در این حالت است که می توانید برای هر برندی که می خواهید کار کنید .

برقکار ماشین در آلمان


خوبی کشور آلمان این است که تمامی برند های جهان در این کشور وجود دارند و بیشتر مردم این کشور از خودرو های شخصی استفاده می کنند و این یعنی شما با جمعیت بیشتر از 80 میلیون نفر طرف هستید و طبق آمار سالانه آلمان حدودا در این کشور تعداد 31 میلیون خودروی فعال وجود دارد و در این کشور جا برای برق کاران ماشین همیشه وجود دارد و در صورتی که در کارتان حرفه ای شوید می توانید به خوبی در این کشور و در این زمینه کاری کار و زندگی کنید .

درآمد برق کار ماشین در آلمان واقعا زیاد است و در صورتی که بتوانید در این کشور به تخصص بالایی دست پیدا کنید بدون شک درآمد بسیار عالی خواهید داشت .

روش دوم ( تاسیس ) : در این حالت شما یا باید کارگاه متفرقه و یا شعبه ای از کارگاه های یک برند را دریافت کنید و به تعمیر سیستم های برقی بپردازید در این حالت شما باید هزینه بسیار زیادی برای گرفتن کارگاه کنید و اصولا در کارگاه شما مکانیک ها هم باید حضور داشته باشند در این شرایط شما با چالش های بسیار زیادی رو به رو هستید و یکی از این چالش ها هزینه های بالا و تبلیغات است .

اما درآمد برقکار در آلمان در صورتی که خودش کارگاه شخصی خود را داشته باشید و همچنین کارمندان متخصص متعددی داشته باشد بسیار بسیار زیاد است و شاید در ماه برای شما که صاحب کارگاه هستید درآمدی بیش از 50 هزار یورو بماند البته در صورتی که کار شما به معنای واقعی کلمه عالی باشد و مشتریان بسیار زیادی داشته باشید .

مقاله رانندگی : سولات آیین نامه رانندگی !

آیا باید زبان این کشور را بلد باشیم ؟

بدون شک بله . در صورتی که کار شما غیر فنی بود شاید نیازی به زبان سخت این کشور نداشته باشید اما چون کار شما فنی است و با خودرو و به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط هستید باید زبان این کشور را به خوبی بلد باشید در غیر این صورت نه کاری دارید و نه درآمدی و نه مشتری !

اصولا در این کشور اگر بتوانید به زبان آلمانی صحبت کنید کار برای شما بسیار بسیار زیاد خواهد بود و در نتیجه درآمد خوبی هم خواهید داشت .

برقکار ماشین در آلمان

چگونه به عنوان برقکار ماشین در آلمان استخدام شویم ؟

در صورتی که می خواهید در این کشور در زمینه باتری سازی ماشین کار کنید سعی کنید در ابتدا زبان را به خوبی بیاموزید و سپس برای دریافت مدارک حرفه ای در این کشور اقدام کنید برای مثال می توانید به وسیله کار و دانش عملی که آن را آئوسبیلدونگ می نامند در این کشور به صورت عملی به آموزش بپردازید و کار خود را بیابید در این صورت است که بدون شک می توانید در هر کارگاهی استخدام شوید .

دوستان کشور آلمان به نیروی کار و فنی به شدت نیاز دارد و در صورتی که تخصص خوبی داشته باشید مخصوصا باتری سازی ماشین می توانید به راحتی در این کشور کار خود را بیابید .

درآمد برقکار ماشین در آلمان بسیار خوب است در صورتی که تمامی نکات گفته شده را به خوبی بررسی کرده و به آن عمل کنید . بسیار خب امیدواریم این مقاله از گواهیران برای شما مفید بوده باشد . پیروز باشید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *