قالب وردپرس افزونه وردپرس

راهکار های قبولی در آزمون آیین نامه ( آپدیت جدید ) !

راهکار های قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی چیست ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی دقیق راهکار های قبولی در تست های آیین نامه رانندگی بپردازیم پس در صورتی که ثبت نام کرده اید و می خواهید در آموزشگاه رانندگی مراحل گرفتن گواهینامه رانندگی را طی کنید این مقاله به شما در بسیاری از موارد کمک خواهد کرد .

در این بخش در مورد نمونه سوالات آیین نامه رانندگی بررسی های بسیاری را انجام می دهیم پس در صورتی که مانند اکثریت داوطلبان آزمون آیین نامه مردود شده اید بار ها و بار ها این مقاله می تواند به شما در این زمینه کمک بسیار زیادی را بکند .

پس تا انتها این مقاله با سایت گواهیران همراه باشید … .

راهکار های قبولی در آزمون آیین نامه

نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی !

راه های زیادی برای قبولی در این تست بسیار سخت وجود ندارد و شما تنها 3 راه برای قبولی فوری در این آزمون دارید . همانطور که می دانید شما باید از کتاب آیین نامه رانندگی برای یادگیری قوانین رانندگی استفاده کنید که البته به دلیل آنکه حجم این کتاب بسیار زیاد است بدون شک برای شما یادگیری و حفظ بیش از 200 صفحه کتاب آسان نیست .

در کتاب آیین نامه رانندگی شما باید قوانین رانندگی و همینطور تابلوهای رانندگی را به خوبی یادبگیرید و البته موارد فنی و امدادی نیز در این کتاب وجود دارد و این کار را برای شما بسیار سخت تر می کند اما راه چاره چیست ؟ در زیر به 3 راه حل برای این مورد اشاره می کنیم و آن ها را بررسی می کنیم .

1 – شما باید تنها کتاب آیین نامه رانندگی را مطالعه کنید : راهکار های قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی بسیار ساده است اما طی کردن آن ها اصلا ساده نیست . در کتاب آیین نامه شما بیشتر از 200 صفحه برای خواندن دارید پس اولین راه این است که شما باید این کتاب را به صورت بسیار بسیار دقیق و خط به خط بخوانید .

اکثریت مردود شدگان از این سبک برای آزمون استفاده می کنند و در جلسه آزمون آیین نامه تمامی این موارد را فراموش می کنند و شاید با تعداد غلط های زیادی بار ها و بارها مردود شوند . اما باز افرادی هستند که با این روش حتی در اولین بار قبول می شوند .

2 – استفاده از سوالات آیین نامه رانندگی : عده بسیار زیادی هم بدون خواندن کتاب آیین نامه رانندگی از سوالات و نمونه سوالات آیین نامه رانندگی استفاده می کنند این افراد صرفا شاید در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوند اما بسیاری از قوانین رانندگی را یاد نمی گیرند و حتی شاید هم در آزمون آیینن نامه رانندگی 20 دقیقه ای با 30 تست مردود شوند .

مورد اول و مورد دوم راه های رایج است اما حقیقتا برای قبولی ریسکی راه دوم بسیار بهتر است . اما راه سوم پیشنهاد گواهیران چیست ؟

3 – کتاب و بعد نمونه سوالات : در این روش شما یکدور کتاب آیین نامه رانندگی را مطالعه می کنید و سپس به سراغ منابع مختلف می روید . نمونه سوالات آیین نامه رانندگی که در آموزشگاه ها و دکه ها و مجله فروشی ها و گواهیران می توانید آن ها را بیابید در این روش بدون شک و به صورت قطعی به شما در قبولی 100 درصدی کمک می کنند .

پس بهترین پیشنهاد این است که شما کتاب آیین نامه رانندگی را بخوانید و سپس نمونه سوالات آیین نامه را به خوبی تمرین کنید در این حالت است که بدون شک شما در آزمون آیین نامه رانندگی قبولی صد در صدی دارید .

چرا این آزمون انقدر سخت است ؟

علت سختی زیاد این آزمون این است که شما باید در 20 دقیقه 30 سوال را پاسخ دهید و در صورتی که بیش از 4 پاسخ اشتباه داشته باشید مردود می شوید و باید مجددا هفته دیگر برای آزمون در آموزشگاه رانندگی حاضر شوید . راهکار های قبولی در آزمون آیین نامه کم نیست اما شما باید بدانید که به چه صورت می توانید از 3 روش یاد شده استفاده کنید .

اما سختی کار در اینجاست که سوالات متفاوت است . شاید باور نکنید اما بسیاری از افرادی به امید تقلب به سر جلسه آیین نامه می روند اما باید بدانید سوالات شما با نفرات کناری شما متفاوت است و برای همین هم هست که ممکن است به صورت قطعی مردود شوید در این حالت است که باید بدانید شما باید از قبل از 3 روش یاد شده در بالا استفاده می کردید .

برای دانلود رایگان کتاب آیین نامه رانندگی روی عبارت داخل پرانتز کلیک کنید ( دانلود کتاب آیین نامه رانندگی پایه سوم )

بعد از قبولی در این آزمون باید چکار کنیم ؟

بعد از اینکه در این آزمون قبول شدید وارد مرحله بعدی می شوید و این مرحله این است که شما باید برای تمرین رانندگی به صورت عملی از مربیان آموزشگاهی استفاده کنید در این شرایط است که شما باید حتما رانندگی را به صورت اصولی بیاموزید .

تعداد جلسات شما زیاد است و شما می توانید باز هم درخواست جلسه اضافی کنید اما این مورد هزینه های زیادی را برای شما دارد اما باور کنید یادگیری رانندگی اصولی به تمامی این هزینه های می ارزد و شما باید به معنای واقعی رانندگی را به خوبی بیاموزید .

راهکار های قبولی در آزمون آیین نامه

اگر در آزمون آیین نامه رانندگی مردود شویم چه می شود ؟

در صورتی که شما در این آزمون مردود شوید باید 1 هفته دیگر صبر کنید تا بتوانید به آموزشگاه رانندگی مراجعه کنید و مجددا آزمون دهید و این یعنی زمان گرفتن گواهینامه رانندگی برای شما به شدت به عقب می افتد و شما در روند این کار بسیار بسیار دیر تر گواهینامه رانندگیتان را دریافت می کنید .

البته هزینه هایی را هم مجددا باید به آموزشگاه رانندگی بپردازید در این حالت است که شما اجازه دارید هفته بعد مجددا در آزمون آیین نامه رانندگی تستی شرکت کنید .

دوستان به شما پیشنهاد می کنم به خوبی از منابع آموزشگاهی استفاده کنید و یا از گواهیران نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را دانلود کنید تا بتوانید در این آزمون بسیار سخت قبول شوید اما باید حتما در ابتدا کتاب آیین نامه رانندگی را به خوبی بیاموزید در این حالت است که بدون شک شما می توانید در این آزمون قبول شوید .

گواهیران .

گواهیران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *