قالب وردپرس افزونه وردپرس

پر طرفدار ترین بی ام و در ایران چیست ؟ ( 2024 ) !

پر طرفدار ترین بی ام و در ایران در این روز ها چه مدلی از این برند است ؟ البته در این مقاله توجه داشته باشید در صورتی این قیاس درست هست که تعداد ورودی از هر مدل را برای مثال حدودا 100 عدد در ایران در نظر بگیریم و این عدد صرفا یک مثال عددیست اما آمار پر طرفدار ترین خودروی بی ام و در ایران شامل بررسی های بازاری و میدانی است .

پس در این مقاله با قیاس یکسان به پر طرفدار ترین و نه پر فروش ترین مدل می پردازیم پس اگر طرفدار بی ام و هستید این مقاله به زبان بسیار ساده برای شما این موضوع را بررسی می کند و می تواند برای مقالات شما بسیار مفید واقع شود .

در ادامه به بررسی های بسیار مفیدی در این زمینه می پردازیم و مقاله بعدی در مورد برند بنز خواهد بود پس در صورتی که دوست دارید مقاله بررسی پر طرفدار ترین ماشین بنز را در ایران بخوانید از سایت گواهیران در بخش جستوجو عبارت ” بنز ” را وارد کنید .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه رانندگی !

پر طرفدار ترین بی ام

پرطرفدار ترین مدل BMW در ایران چیست ؟

می دانید در این روز های دیگر مدل های جدید بی ام و وارد نمی شود و ما تنها مدل های سال های گذشته را در خیابان های ایران می بینیم و این مورد یکی از دلایل افزایش بسیار زیاد قیمت این ماشین ها هست برای همین هم هست که تعداد طرفداران این ماشین بسیار زیاد بوده و تعداد عرضه به شدت پایین است .

اما دو مدل از این برند در ایران سر و صدای بسیاری کرده است و این دو مدل BMWX4 و BMWZ4 است . شاید مدل های دیگر فروش زیادی داشته باشند اما تعداد ورودی آن مدل های بسیار زیاد تر از این دو مدل از بی ام در ایران است . اما بررسی ها نشان داده که این دو مدل در ایران بسیار پر طرفدار است اما بیایید دلیل پر طرف دار بودن این دو مدل را + معایب و مزایای آن ها را بررسی کنیم .

مقاله قبلی سایت : درآمد تعویض روغنی و سرویس کار ماشین در روسیه !

بررسی bmw x4 !

این مدل از بی ام و دارای شاسی بلند بوده و برای خانواده بسیار مناسب است اما فروش بسیار زیادی هم داشته است زیرا فرم طراحی بدنه و داخلی این خودرو و همینطور موتوری و فنی این ماشین به قدری با کیفیت و عالیست که در آلمان این مدل را یکی از برترین مدل های موجود نامگذاری کردند که البته در ایران به این مدل ” کرگدن ” هم می گویند .

اصطلاح جالبیست اما واقعا این مدل علاوه بر مزایای زیاد چه معایبی دارد ؟ در زیر به بررسی معایب مشترک این خودرو های + این مدل از بی ام و اشاره می کنیم :

1 – مصرف سوخت بسیار بالا :

در این مدل مصرف سوخت بسیار بالاست و در صورتی که بخواهید این خودرو را به صورت روزانه در خیابان های ایران برانید باید هزینه های زیادی برای سوخت این مدل بپردازید . البته حساسیت بسیار زیاد این ماشین به کیفیت بنزین خود به تنهایی یک مورد از معایب است اما با بنزین های ایران هم می تواند به خوبی کار کند .

2 – نایاب بودن قطعات :

هزینه قطعات این ماشین به قدری زیاد است که اگر شما درآمد زیادی نداشته باشید بدون شک بعد از یکسال باید به فکر فروش این مدل باشید . اما بدی کار اینجاست که این مدل خرابی قطعات پدیده ای نرمال است و شما نیاز دارید هر 30 روز یک بار این مدل را بررسی و چک آپ کنید در غیر این صورت ممکن است در موارد بسیاری در راه ها ارور های زیاد این ماشین شما را سورپرایز کند و این مورد اصلا خوشایند نیست .

3 – ارور های بسیار زیاد :

BMW X4 معروف است به ماشین پر از خطا و ارور و شما باید به این مورد عادت کنید اما بعضا ارور های موجود امکان استفاده از این ماشین را از شما می گیرند و شما باید همیشه در مکانیکی حضور داشته باشید البته این مورد برای ماشین هایی رخ می دهد که استفاده بسیار زیادی از آنها می شود و نگهداری راننده از ماشین اصلا خوب نیست .

4 – بدنه لایه ای :

در صورت تصادف های شدید شما نمی توانید بسیاری از موارد را صافکاری کنید شما باید موارد بسیاری را تعویض کنید که این مورد هزینه های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت .

پر طرفدار ترین بی ام

مدل BMW Z4 !

این مدل اما برای چه جزو پر طرفدار ترین بی ام و در ایران است ؟ بله بدون شک به علت فرم بسیار زیبای بدنه این ماشین و همچنین کوپه و کروک بودن این ماشین است . البته این ماشین برای جوانان بسیار مناسب است و در صورتی که تعداد این مدل در ایران زیاد بود بدون شک فروش های تعداد بالایی را در بازار از این مدل شاهد بودیم اما …

قیمت این مدل از خودرو به قدری بالا رفته است که به نوعی برای قشر متوسط رو به بالای کشور هم آرزو شده است و در صورتی که شما درآمد زیادی نداشته باشید از پس هزینه های این ماشین زیبا بر نخواهید آمد اما معایبی که برای ماشین X4 گفته شد برای Z4 هم صدق می کند اما کمی بیشتر .

یعنی در صورتی که این مدل از بی ام و تصادف شدیدی داشته باشد هزینه های زیادی باید برای تعویض قطعات و بدنه بپردازید زیرا با صافکاری درست نمی شود و همچنین سقف متحرک این ماشین هم خود به تنهایی یک مورد بسیار مهم است که باید از این مورد به خوبی مراقبت شود .

پر طرفدار ترین بی ام

آیا در آلمان هم این دو مدل پرطرفدار هستند و یا فقط در کشور های آسیایی به این شکل است ؟

در کشور آلمان اگر بخواهیم در میان مدل های بی شمار موجود بررسی را فقط بین این دو مدل انجام دهیم این دو مدل بسیار در این کشور پرفروش بودند اما از بین این دو مدل , Z4 فروش بیشتری داشته است زیرا کمی ارزانتر از مدل شاسی بلند بی ام و هست .

اما در کشور آلمان این دو مدل طرفدار زیادی دارد اما در کشور های آسیایی این دو مدل از این برند فروش افسانه ای داشته و شما تعداد زیادی از جوانان را می بینید که دوست دارند از بین مدل های بی ام و یکی از این دو مدل را داشته باشند برای همین هم هست که تولید این دو مدل از بی ام و بسیار زیاد بوده و همینطور صادرات این دو مدل به کشور های آسیایی بسیار بسیار زیاد بوده است .

سخن پایانی !

در این مقاله پر طرفدار ترین بی ام و در ایران را بررسی کردیم که البته به دو مدل ختم شد اما در صورتی که این دو مدل در ایران تعداد بالایی داشتند وضعیت خیابان های ما بسیار بهتر می شد و شاهد حضور ماشین های افسانه در ایران بودیم .

در هر صورت اگر درآمد شما بالا نیست این دو گزینه بسیار اشتباه است و باعث می شود شما وارد مشکلات هزینه ای زیادی شوید در این صورت است که پیش خود می گویید اشتباه کردم که این ماشین را خریداری کردم .

پیروز باشید .

گواهیران
4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *