قالب وردپرس افزونه وردپرس

خرید تسلا در آلمان به زبان بسیار ساده ( 2022 ) !

خرید تسلا چرا یک گزینه بسیار به صرفه است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی بسیار ساده و عامیانه این ماشین بپردازیم . سوالات بسیار زیادی در این باره پرسیده شده است که می خواهیم در این باره با شما کمی صحبت کنیم .

چرا در آلمان تسلا بخریم ؟ چرا تسلای چینی ؟ برای چه باید دیگر با خودرو های بنزینی و گازوئیلی و گازی خداحافظی کنیم ؟ در این مقاله به بسیاری از سوالات پاسخ تجربی خواهیم داد پس با ما همراه باشید .

مقاله قبلی : درآمد صافکار ها در ایران دقیقا چقدر است ( جدید ) !

خرید تسلا

خرید خودروی تسلا ! چرا اصلا تسلا بخریم ؟

یکی از سوالات پر تکرار این است که اصلا چرا باید این خودروی برقی را خریداری کنیم ؟ چه مزیتی دارد ؟

خودروی تسلا ساخت کمپانی تسلای آمریکا بوده و با برق کار می کند در این خودرو از سیستم تمام هایبرید استفاده نشده بلکه از یک باطری بسیار قدرتمند استفاده شده که به خودروی تسلا شتاب بسیار زیادی می دهد . جالب است بدانید به قدری شتاب در این خودرو زیاد است که گویی سوار یک خودرو سوپر اسپرت شده اید .

اما اصلا برای چه باید به فکر خرید تسلا بی افتیم ؟ این همه خودروی برقی در دنیا وجود دارد اما برای چه این برند ؟ .

تسلا به قدری بر روی طراحی داخلی خودرو کار کرده که برعکس دیگر خودرو های برقی شما یک خودروی خاص سوار خواهید شد که می توانید به راحتی در تمامی شرایط از این خودرو استفاده کنید . چه برف و چه باران و …

اما دیگر خودرو های برقی را دیده اید که بسیار کوچک است و طراحی جذابی ندارد و از لحاظ قیماتی بعضا به پای تسلا می رسند و این موضوع مصرف کننده را به فکر فرو می برد که وقتی با این قیمت می توانم یک خودروی همه چیز تمام داشته باشم برای چه باید از دیگر خودرو ها استفاده کنم .

اما بیایید ببینیم اصلا برای چه تسلا داشته باشیم بهتر است ؟

خرید تسلا

اصلا چرا بهتر است تسلا داشته باشیم ؟

اولین مورد برای تمامی مصرف کنندگان خاص بودن و ترند بودن یک خودروست وگرنه پراید هم هست برای چه همه دوست دارند خودرو های گران بخرند ؟

بله . بحث اول پولدار به نظر رسیدن است که البته خوب هم هست و مشکلی ندارد . بحث بعدی معروفیت بسیار زیاد این ماشین در دنیاست که وقتی شما این وسیله را داشته باشید به این معناست که یک خودروی معروف دارید نه یک خودروی ساده دم دستی ولی گران .

سوم این هست که در تمامی کشور های پیشرفته در دنیا اگر شما این ماشین را داشته باشید نیازی به پرداخت هزینه برای پارکینگ ندارید و همینطور بسیاری از موارد برای راننده تسلا رایگان است .

اما مهم تر از تمامی این موارد هزینه سوخت است . شما اگر بخواهید 400 کیلومتر را در آلمان با بی ام و برانید باید هزینه سوختی معادل 70 الی 80 یورو بپردازید اما این هزینه برای تسلا حدودا 15 تا 20 یورو است .

هزینه نگهداری و گارانتی بسیار بسیار خوب برای این ماشین می تواند عامل این شود که شما این خودروی بسیار زیبا را خریداری کنید و هوشندی بسیار زیاد این خودرو و اینکه اگر جایی خودروی شما خراب شود می تواند پالسی برای کمپانی ارسال کند تا بلافاصله مکانیک به لوکیشن شما برسد و شما را حتی در دور دست ترین راه ها نجات دهد .

البته خرابی در این خودرو بسیار کم است . در ادامه می توانید مقاله : دانلود سوالات آیین نامه رانندگی را هم بخوانید !

خرید تسلا

بین بی ام دبلیو و بنز و … چرا این ماشین انقدر در میان اروپاییان ترند شده ؟

تبلیغات . این بسیار مهم است و این که این خودرو را وقتی سوار می شوید مردم به شما طوری نگاه می کنند که انگار یک سفینه گران قیمت سوار شده اید . اما از این ها که بگذریم …

مردم کشور های اروپایی بسیار به آب و هوای کشور و محیط زیست اهمیت می دهند و وقتی ببینند شما یک خودروی دوست دار محیط زیست دارید این مورد را بسیار دوست دارند .

هزینه های بسیار پایین این خودرو قیمت خرید بسیار پایین این خودرو و برگرداندن حدود 12 درصد قیمت این خودرو در آلمان به شما باعث می شود تا شما نا خودآگاه و یا آگاهانه برای خرید این خودروی بسیار شیک اقدام کنید .

خرید تسلا در کشور های اروپایی جدیدا بسیار ترند شده و تبلیغات گسترده ای در این زمینه در حال اجراست جالب است بدانید در سال 2025 آلمان هم خودروی تمام برقی بسیار شیکی را معرفی می کند که محصول 3 برند معروف دنیا مانند بنز و پورش و بی ام دبلیو خواهد بود .

و جالب تر این است که شما هزینه بسیار کمی برای خرید این خودرو ها خواهید پرداخت . نویسنده تخصصی مکانیک گفته است که تا سال 2050 تمامی خودرو ها در اروپا به اجبار برقی خواهند شد و تولید خودرو های غیر برقی در این قاره ممنوع خواهد شد .

چرا از آلمان خودروی دست دوم تسلا را خریداری می کنند و در دیگر کشور ها می فروشند ؟

برای مثال لهستان . خرید تسلا در کشور لهستان ( تسلای 3 ) حدودا 50.000 یورو است . اما در آلمان شما می توانید این ماشین را به قیمت 36.000 یورو خریداری کنید .

دلالان بسیاری از کشور های اروپایی از شما تسلایتان را با قیمت های بسیار خوبی خریداری می کنند طوری که شما هم سود کنید برای مثال تسلای مدل 3 را چیزی در حدود 40.000 یورو خریداری می کنند از شما و خود این خودرو را حدودا 47.000 یورو در لهستان و یا ایتالیا و یا … می فروشند .

بسیار جالب است که آلمان این خودروی بسیار خاص را انقدر ارزان می فروشد . شاید بگویید این هزینه کمی نیست اما بیایید با هم خرید تسلا را بررسی کنیم .

حقوق متوسط یک کارمند در حدود ماهانه : 2.700 یورو است . وقتی هزینه های زندگی را کسر کنید حدودا باید چیزی در حدود 1.200 یورو برای شما بماند البته این برای کسانی است که یک زندگی پر هزینه در آلمان دارند .

حالا بیایید حساب کنید . تسلا را به شما با پیش پرداخت 5.000 یورو داده و در ماه شما باید حدودا 500 الی 600 یورو قسط دهید . معادله بسیار بسیار ساده و عالی و این یعنی شما می توانید با درآمدتان در این کشور هرچند بسیار کم , یک خودروی خاص خریداری کنید .

خرید تسلا

بدی های این ماشین چیست ؟

از بدی هایی که تمامی مصرف کنندگان این خودرو می گویند این است که داخل ماشین بسیار طراحی ساده ای دارد و خبری از شلوغ کاری های طراحان نیست .

شما انگار در یک اتاق شیک اما خالی نشسته اید و این برای کسانی که بسیار از طراحی داخلی بنز و … خوششان می آید قابل تحمل نیست .

و دیگر بدی این خودرو این است که گاها آتو پایلت و یا ( آتو درایو ) در این خودرو دچار اشتباه می شود که می تواند در بعضی از موارد خطر ساز باشد .

دید مردم دنیا نسبت به این ماشین چگونه است ؟

همانطور که گفته شد , تبلیغات بسیار زیادی برای این خودرو انجام شده و واینر ها و یا یوتیوبر های بسیار حرفه ای در این زمینه فعالیت کرده و یا تبلیغات بسیار زیادی کرده اند . برای همین به صورت ذهنی این خودرو در جهان ترند شده است .

اما دید مردم دنیا نسبت به این ماشین در حال خوب شدن است و بسیاری از مردم بین خودرو های برند های بسیار مهم در دنیا تسلا را هم یاد کرده اند و این یعنی شروع واقعا عالی برای این برند .

خرید تسلا از تمام لحاظ ها بسیار به صرفه است که باعث شده مشتریان زیادی در دنیا به سمت خرید این خودروی زیبا و خاص بروند .

خرید تسلا

تسلای آمریکایی بخریم و یا چینی ؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه برای شما بگوییم ! تسلای چینی بسیار بهتر از آمریکاییست .

در چین این خودرو به وسیله ربات های حرفه ای با هوش مصنوعی واقعا بالا و با دقت بسیار زیاد ساخته می شود ولی در آمریکا پیکر بندی این خودرو توسط کارگران ساخته می شود که این موضوع یعنی می تواند اشتباهاتی در مونتاژ این خودرو صورت بگیرد .

برای همین می توانید از برند تسلا ساخته شده در چین استفاده کنید . خرید تسلا را همه جوره به شما پیشنهاد می کنیم .

گواهیران – وبسایت رسمی رانندگی ایران .
مهندس عسگری .

govahiran
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.