قالب وردپرس افزونه وردپرس

آیین نامه رانندگی و دلیل مردودی زیاد در این امتحان !

آیین نامه رانندگی و دلیل مردودی زیاد در این آزمون ! در این مقاله از سایت رانندگی گواهیران می خواهیم بررسی کنیم چرا در آزمون تئوری و تستی رانندگی تا این حد مردودی وجود دارد و اصلا این آزمون چیست و برای چه گرفته می شود ؟ پس در صورتی که می خواهید بدانید به چه صورت باید در این آزمون قبول شوید حتما تا انتها این مقاله با ما همراه باشید .

در صورتی که هنوز گواهینامه رانندگی خود را دریافت نکرده اید این مقاله می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی کند .

آیین نامه رانندگی

سوالات آیین نامه چیست و چرا تا این حد مردودی دارد ؟

اصولا آیین نامه رانندگی شامل قوانین رانندگی از تابلو ها تا قوانین مهم فنی ماشین و همینطور برای مواردی که نیاز به امداد رسانی دارید و همینطور در مورد راه ها و شرایط رانندگی در راه ها و مسیر ها نکات بسیار مهمی را در خود جای داده است که تماما در کتاب آیین نامه رانندگی وجود دارد اما در بند بعد در مورد کتاب قوانین رانندگی بررسی هایی را انجام می دهیم در این بخش به بررسی مورد مهمی می پردازیم که باعث مردودی زیاد برای شرکت کنندگان شده است .

سوالات آیین نامه شامل قوانین رانندگی و تمامی مواردی است که در کتاب تئوری رانندگی هر کشور وجود دارد و در تمامی کشور های جهان باید در این آزمون شرکت کنید تا قوانین رانندگی را به خوبی بلد باشید و در صورتی که در این آزمون مردود شوید باید هفته ها برای قبولی در این آزمون تلاش کنید .

اصولا این امتحان شامل 30 سوال تستی بوده و شما برای پاسخ دادن به این سوالات تنها 20 دقیقه وقت دارید و باید حداکثر 4 سوال را به صورت نادرست جواب دهید تا قبول شوید و در صورتی که اشتباهات شما بیشتر از 4 بار باشد بدون شک مردود شده و باید برای آزمون بعدی هفته بعد خود را آماده کنید .

آیین نامه به این صورت است که وقتی شما در کلاس های تئوری آموزشگاه رانندگی ثبت نام کرده اید باید قوانین رانندگی را به خوبی به وسیله استاد بیاموزید و بعد به سراغ کتاب آیین نامه رانندگی بروید و آزمون دهید در این صورت است که قبول شده و باید به مرحله بعدی بروید .

آیین نامه رانندگی

کتاب آیین نامه رانندگی چیست ؟

این کتاب مجموعه ای از قوانین رانندگی هر کشوری است که در آن حضور دارید و در تمامی کشور ها برای اینکه بتوانید در این آزمون شرکت کنید باید کتاب قوانین رانندگی را به خوبی بخوانید در این صورت است که با قوانین رانندگی به خوبی آشنا شده و می توانید به خوبی از پس آزمون بر بیایید در غیر این صورت بدون شک شما نیاز دارید تمرین بیشتری کنید تا قوانین رانندگی را بیشتر و بهتر بیاموزید .

در این کتاب در مورد راه ها و شرایط رانندگی در راه ها گفته شده برای مثال قوانین رانندگی در راه های یخی و یا برفی و یا بارانی و یا خشک را بررسی می کند و بعد به سراغ تابلو های رانندگی می روید در این حالت شما باید به خوبی تمامی تابلوهای رانندگی را بیاموزید و یکی از سخت ترین مراحل تست و یادگیری آیین نامه رانندگی دقیقا تابلو ها هست و در صورتی که به خوبی تابلو های رانندگی را بلد نباشید بدون شک مردود می شوید زیرا بیشتر سوالات امتحان رانندگی از این بخش می آید و شما باید به خوبی تمامی تابلو ها را بلد باشید .

در بخش بعدی به سراع موارد و نکات فنی می روید و این یعنی در صورتی که ماشین شما خراب شد باید چکار کنید و باید تمامی موارد خودرو را به خوبی بیاموزید در این صورت است که می توانید در آزمون رانندگی قبول شوید و البته باید بدانید در اصولا از بخش فنی نسبت به بخش های دیگر کتاب قوانین رانندگی سوال کمتر طرح شده است اما باید تمامی موارد را به خوبی تمرین کرده باشید .

در بخش بعدی به سراغ مورد بسیار مهم تری می رویم و آن این است که شما باید حتما موارد امدادی را به خوبی بیاموزید و این مورد بسیار مهم است برای مثال در صورتی که در صحنه تصادف باشید و سرنشین دچار آسیب شده باشد شما باید حتما بدانید که در این شرایط باید چکار کنید در این صورت است که می توانید جان فرد آسیب دیده را تا رسیدن نیرو های امدادی نجات دهید .

اصولا قوانین رانندگی در هر کشور با کشور دیگر یکیست اما بعضا قوانین در کشور های دیگر دارای تفاوت است برای مثال از مصرف الکل گرفته تا هزینه های جریمه رانندگی و یا موارد مهم در رانندگی و قوانین سرعت ها و اصولا اگر کتاب آیین نامه رانندگی را به خوبی بیاموزید می تونید از پس این آزمون بر بیایید .

آیین نامه رانندگی

چرا تا این حد مردودی وجود دارد ؟

یکی از سخت ترین موارد آیین نامه رانندگی و یا گرفتن گواهینامه رانندگی این آزمون است و مردودی های بسیار زیادی دارد که در این بخش به بررسی تمامی موارد می پردازیم . اصولا یکی از مهم ترین دلایل مردودی در این آزمون استرس است زیرا در صورتی که مردود شوید باید هفته بعد مجدد برای آزمون در آموزشگاه رانندگی حاضر شوید و این یعنی به هدر رفتن زمان و همینطور هزینه های زیاد برای شما و در صورتی که به خوبی کتاب تئوری رانندگی را نخوانید و سوالات آیین نامه را به خوبی تمرین نکرده باشید مجدد برای هفته های متوالی مردود می شوید .

مورد بعدی این است که شما باید کتابی با بیش از 200 صفحه را بخوانید که نکات بسیار زیادی دارد و در صورتی که نتوانید به خوبی تمامی موارد کتاب را بیاموزید بدون شک مردود خواهید شد و این یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد را مردود می کند زیرا نکات کتاب آیین نامه بسیار زیاد است و شما شاید زمان کمی داشته باشید و بعد از خواندن کتاب شما باید حتما به صورت دقیق تمامی موارد را تمرین کنید در غیر این صورت مردود خواهید شد .

آیین نامه رانندگی

راه قبولی چیست ؟

بهترین راه قبولی در آزمون تئوری رانندگی این است که شما باید کتاب قوانین رانندگی را به خوبی بخوانید و سپس نمونه سوالات آیین نامه را به خوبی تمرین کنید و این بهترین حالت قبولی در آزمون رانندگی است و در صورتی که شما بخوانید به تنهایی فقط نمونه سوالات رانندگی را بخوانید و یا بخواهید کتاب آیین نامه را بخوانید بدون شک قبولی برای شما خیلی سخت تر از کسی است که قوانین رانندگی را از کتاب خوانده و نمونه سوالات رانندگی را به خوبی تمرین کرده است .

پس بهترین راه تمرین این است که از سایت گواهیران نمونه سوالات رانندگی را دانلود کرده و بخوانید و در این شرایط است که می توانید به خوبی و راحتی در این آزمون سخت قبول شوید و به مرحله بعدی بروید و البته مرحله بعد آخرین مرحله و سخت ترین حالت گرفتن گواهینامه رانندگی است و آن امتحان عملی رانندگی در شهر است …

امیداوریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد . گواهیران .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *