قالب وردپرس افزونه وردپرس

رانندگی بعد از عمل جراحی خطرناک است ؟ چرا ؟

رانندگی بعد از عمل جراحی یکی از بدترین کار هاییست که می توانید انجام دهید در این مقاله از سایت رانندگی گواهیران به بررسی خطرات بعد از عمل جراحی که در حین رانندگی برای شما پیش خواهد آمد می پردازیم پس در صورتی که می خواهید عمل جراحی داشته باشید و یا عمل کرده اید و چند روزی از عمل شما گذشته است و می خواهید بدانید در صورتی که بخوانید با این وضعیت رانندگی کنید چه خواهد شد این مقاله برای شما نوشته شده است .

قبل از هر چیز در صورتی که هنوز گواهینامه رانندگی ندارید و می خواهید برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام کنید این مقاله را از دست ندهید ( دانلود سوالات آیین نامه رانندگی ) . بسیار خب بیایید برویم به سراغ اصل مطلب …

رانندگی بعد از عمل جراحی

رانندگی بعد از عمل !

شاید فکر کنید بدون شک در این مقاله قصد این را داریم تا زیاده روی کنیم و یا همه موارد و خطرات را بولد کنیم اما درست این است که بدانید رانندگی بعد از عمل جراحی یکی از خطرناک ترین کار هایی است که می توانید اینجام دهید اما چرا ؟

وقتی شما پشت فرمان می نشینید در صورتی که از نظر فیزیکی هم بسیار خوب شده اید و عملتان را با موفقیت گذرانده اید و به قولی بهتر شده اید اما هنوز در حال مصرف دارو هستید باید یادتان باشد در اکثر دارو ها موارد مسکن و خواب آور وجود دارد تا بدن شما بتواند به راحتی واکنش نسبت به داروی مصرفی داشته باشد .

شاید بگویید ” من که عمرا خوابم ببرد ” اما اصلا منظور خوابیدن شما در حین رانندگی نیست که البته ممکن است این اتفاق هم در کمال ناباوری بی افتد اما منظور بسیار پیچیده تر از آن است که بگوییم خوابتان خواهد برد . درست در لحظه ای که مغزتان باید آنالیز کند و سریعا تصمیم بگیرد دارو هایی که استفاده کرده اید باعث آن می شود تا شما بسیار کند تر تصمیم بگیرید و این کندی در تصمیم گیری باعث می شود تا شما تصادف کنید .

اما بدتر از این هم هست و موضوع دقیقا اینجاست که شما باید ببینید از نظر فیزیکی در چه وضعیتی هستید و در این حالت باید بدانید شما باید از فرمان ماشین و یا حتی دنده و گاز و ترمز و کلاچ استفاده کنید حتی اگر ماشین شما اتومات هم هست باز هم با دنده و فرمان و گاز و ترمز درگیر هستید .

در این صورت اگر عضوی از بدن شما که مورد عمل جراحی قرار گرفته کش بیاید چه خواهد شد ؟ بدون شک بدن شما فورا عضله را منقبض می کند و باعث می شود تا شما نتوانید به درستی فعالیت رانندگی را انجام دهید و در نتیجه تصادف خواهید کرد .

رانندگی بعد از عمل جراحی

پس پیشنهاد چیست ؟

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که حتما اجازه دهید حالتان خوب شود و دارو ها دوزش برای شما عادی شود و یا در بهترین حالت دارو های شما تمام شود و بعد از یک استراحت مناسب پشت فرمان ماشین بنشینید در غیر این صورت دوستان هزینه های بسیار زیادی از نظر زمان و مالی را برای خود به جان خریده اید .

اما پیشنهاد بعدی این است که تا می توانید از اسنپ استفاده کنید در صورتی که حالتان به اندازه کافی خوب نیست از اسنپ استفاده کنید در این صورت است که بدون شک می توانید به راحتی رفت و آمد کنید شاید به خودتان بگویید برای رفت و آمد حدود 20 روز باید هزینه ای معادل با 2 میلیون شاید هم بیشتر بپردازید . اصلا ما می گوییم 5 میلیون تومان اما یک سوال از شما دارم اگر با ماشین خود در این وضعیت رانندگی کنید و تصادف کنید حداقل هزینه ای که باید بکنید شاید چیزی در حدود 10 میلیون تومان باشد .

بدتر از آن این است که شاید حتی ماشینتان را پلیس بخواباند و باز هم باید با اسنپ رفت و آمد کنید حالا شما بگویید چند روز استفاده از اسنپ ارزش راحتی شما را ندارد ؟ بدون شک بهترین راه این است که راحتی خودتان را در نظر بگیرید و فکرتان درگیر و پر از استرس نباشد .

پیشنهاد مقاله : بهترین ماشین برای رانندگی و کار در اسنپ چیست ؟

آیا اگر پلیس بفهمد جریمه می کند ؟

بله . در صورتی که با پا و یا دسته بسته شده و یا حال خراب و یا حتی با بینی ورم کرده و عمل کرده و یا با چشم چسب خورده و یا با بدن بانداژ شده پشت فرمان بنشینید و پلیس راهنمایی و رانندگی متوجه شود بدون شک شما را نگه می دارد و حتما برای شما جریمه رانندگی خواهد نوشت زیرا کار شما کاملا خطرساز است برای افراد دیگر جامعه .

اما جریمه رانندگی در این شرایط بالاست و حتی امکان خوابیدن ماشین در شرایط حاد هم هست برای همین سوال پیش می آید و آن این است که چرا باید این همه خطرات را به جان بخرید . بهترین حالت این هست که از تاکسی های اینترنتی استفاده کنید حالا اسنپ و یا تپسی …

رانندگی بعد از عمل جراحی

موتور سواری در این شرایط !!

دوستان بدترین و پرخطر ترین کاری است که هر کسی می تواند انجام دهد فکر کنید در حالت گیجی و درد بخواهید با موتور رانندگی کنید و در ترافیک ها مانور دهید خودتان بگویید چه خواهد شد ؟ بدون شک برای شما بسیار خطر ساز هست و این یعنی در صورتی که بخواهید 100% در خطر باشید می توانید این کار را انجام دهید .

بسیار خب در این مقاله تا حد زیادی شاید متوجه شده باشید اصلا نمی ارزد که برای مبلغ کمی بخواهید خود را در دردسر بی اندازید و این یعنی یک ریسک بسیار زیاد و بزرگ . به هر شکل بهتر است به این موارد به خوبی توجه داشته باشید .

گواهیران .

گواهیران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *