قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد تعمیرکار گیربکس در ایران چقدر است ؟!

درآمد تعمیرکار گیربکس در ایران چقدر است در ماه ؟ آیا می توان به خوبی در این زمینه حرفه ای شد و اصلا چگونه می توانیم در این زمینه مجرب شویم ؟ آیا می توانیم در این زمینه به صورت حرفه ای در ایران کار کنیم ؟ درآمد این کار خوب است ؟ آیا می شود مهاجرت کرد ؟

سوالات بسیار زیادی در این زمینه از ما پرسیده شده که در این مقاله می خواهیم به خوبی در این باره برای شما توضیح دهیم و به بررسی کلی اما به زبان ساده بپردازیم . پس اگر می خواهید یک تعمیر کار خوب در گیربکس ماشین شوید در این مقاله با ما تا انتها همراه باشید … .

پیشنهاد مقاله : درآمد کار در امداد خودرو چقدر است ؟

درآمد تعمیرکار گیربکس

درآمد تعمیرکار گیربکس در ایران در ماه چقدر است ؟

درآمد تعمیرکار گیربکس ماشین در ایران به صورت ماهانه بسیار زیاد است و به اندازه ای هست که اگر شما بخواهید وارد این کار شوید درست است سختی بسیار زیادی دارد اما زندگی بسیار با کیفیتی خواهید داشت و درآمدتان واقعا زیاد خواهد بود .

اما بیایید ببینیم درآمد این کار چقدر است ؟ در این بررسی از یک مکانیک حرفه ای در زمینه گیربکس در ایرانخودرو سوال کرده ایم که الان به صورت آزاد کار می کنند .

درآمد این مکانیک در ماه حدودا 30 الی 45 میلیون تومان است و یک مغازه بسیار حرفه ای در یک مکان خوب در تهران دارد و البته بسیار انسان شریف و منصفیست که بر اساس گفته مشتریان , از اکثر مکانیک ها و تعمیرکاران گیربکس بسیار کمتر دریافت می کند .

اما درآمد شما به عنوان یک متخصصی که مغازه ندارد در ماه چیزی در حدود 10 الی 12 میلیون و اگر درصدی کار کنید کمی بیشتر از این مقدار خواهد بود . پس اگر شما می خواهید به سراغ این کار بروید باید بدانید درآمد تعمیرکار گیربکس در ایران بسیار زیاد است .

اگر شما بتوانید از گیربکس های اتوماتیک هم سردر بیاورید و به صورت حرفه ای در این زمینه کار کنید درآمدتان بسیار بسیار زیاد خواهد شد .

مقاله تصادفی : دانلود کتاب آیین نامه رانندگی به صورت رایگان !

چگونه می توان یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه شد ؟

متاسفانه بسیاری از افراد فکر می کنند که اگر به فنی حرفه ای ها بروند در این زمینه حرفه ای می شوند اما اصلا اینطور نیست و شما باید حتما و قطعا 2 الی 3 سال در یک مکانیکی شاگردی کنید . در این حالت شما می توانید با بسیاری از موارد آشنا شده و تجربه به دست بیاورید .

حالا بیایید برویم به سراغ این مساله که آیا می توانید مکانیک اتومات ها هم بشوید ؟ ببینید در این زمینه هم اگر شما بتوانید مانند گیربکس های دستی عمل کنید درآمدتان به قدری زیاد خواهد شد که نمی توانید تصور کنید اما اگر در کار خود در تمامی زمینه ها حرفه ای باشید .

در هر صورت شما نیاز دارید تا بتوانید بیشتر تجربه به دست بیاورید .

درآمد تعمیرکار گیربکس

آیا می توانیم با این حرفه از ایران مهاجرت کنیم ؟

100% بله . اگر شما مکانیک گیربکس دستی و اتومات هستید ( بیشتر اتومات ) به شما تبریک می گوییم . شما می توانید به امارات در مرحله اول و در مرحله بعدی به کشور های اروپایی مهاجرت کاری داشته باشید . البته بهترین گزینه برای شما آلمان در اروپا و کانادا در آمریکاست و استرالیا را در مراحل بعدی کارتان قرار دهید .

در هر صورت شما می توانید با تکمیل مدارکتان به درآمد بسیار خوب در این زمینه برسید فقط سعی کنید بسیار حرفه ای باشید . درآمد تعمیرکار گیربکس خارج از ایران ( اروپا چیزی در حدودا 4.000 یورو ) و در آمریکا چیزی در حدود ماهانه 5.000 دلار می باشد .

این حرفه بسیار پیچیده بوده و در صورتی که در این کار حرفه ای هستید آینده شما به خوبی تامین است .

مکانیک موتور سخت تر است و یا گیربکس ؟

ببینید سوال بسیار عجیبی هست . مسلما موتور از گیربکس ساده تر است و شما نیازی به دقت زیاد مانند گیربکس ندارید اما معمولا مکانیک گیربکس مکانیک موتور هم هست و شما باید بتوانید در این زمینه ها هم تجربیاتی داشته باشید .

به شما پیشنهاد می کنم در زمینه اصلی خود حرفه ای باشید و نکات دیگر را هم در زمینه های دیگر به دست بیاورید .

درآمد تعمیرکار گیربکس

بین جلوبندی ماشین و یا گیربکس کدام بهتر است ؟

100% گیربکس اما تعمیر جلوبندی در ایران هم درآمد بسیار خوبی دارد ولی برای مهاجرت نمی تواند به اندازه علم گیربکس برای شما کارساز باشد .

در هر صورت درآمد جلوبندی سازی هم در ایران بسیار زیاد است که یک مقاله در این زمینه در سایت ” گواهیران – همین سایت ” نوشته ایم که می توانید با سرچ در سایت گواهیران به راحتی وارد صفحه این مقاله بشوید .

سخن پایانی !

درآمد تعمیرکار گیربکس هم در ایران و هم خارج از ایران بسیار زیاد است . برای اینکه بتوانید در این زمینه خوب و عالی حرفه شوید باید حتما 2 سال شاگردی کنید .

به شما پیشنهاد می کنم حتما مکانیک گیربکس اتوماتیک را هم بیاموزید که می تواند برای شما بهترین نتیجه کاری در این زمینه باشد .

به امید خدا همیشه پیروز و موفق باشید .

govahiran
4.3/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *