قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در فنلاند چقدر است ؟ ( 2022 )!

درآمد مکانیک در فنلاند چقدر است ؟ کشوری به زیبایی بهشت به قدری برای مکانیک ها در این روزها جذاب شده که بسیاری دوست دارند برای ادامه کار و زندگی خود به این کشور بروند اما بیایید با هم به بررسی درآمد مکانیک در این کشور زیبا بپردازیم . البته منظور ما از مکانیک ها مهندسین مکانیک نیست بلکه در مورد مکانیک های فنی کار صحبت می کنیم .

در مقالا زیادی در رسانه گواهیران در مورد درآمد مکانیک ها در کشورهای مختلف خواندید اما در این مقاله می خواهیم به بررسی درآمد مکانیک فنی در کشور زیبای فنلاند بپردازیم . پس با ما همراه باشید .

مقاله ویژه سایت : گواهینامه رانندگی ایران در چه کشور هایی در سال جدید معتبر شده است ؟ ( آپدیت جدید ) !

درآمد مکانیک در فنلاند

درآمد مکانیک در کشور فنلاند چقدر است ؟

درآمد مکانیک در فنلاند موضوع این بحث ماست اما بیایید قبل از اینکه به سراغ درآمد مکانیک ها در این کشور برویم به بررسی درآمد ها در این کشور بپردازیم اما به صورت خیلی کوتاه و ساده و به دور از پیچیدگی های زیاد !

حداقل درآمد در این کشور چیزی در حدود ماهانه 1600 یورو است و این درآمدیست که هنوز مالیات از آن کسر نشده است اما بیشترین درآمد ثبت شده برای فنلاند چیزی در حدود ماهانه 6.000 یورو با مالیات کسر شده است البته برای کارمندی و نه کار های آزاد .

حالا بیایید به بررسی درآمد مکانیک فنی در این کشور بپردازیم . درآمد شما به عنوان یک مکانیک در فنلاند چیزی در حدود ماهانه 1.700 الی 3.800 یورو است و این خالص دریافتی شماست درست وقتی مالیات کسر شده است . پس درآمد شما در این کشور از خوب رو به عالیست اما شاید بپرسید 1.700 برای کیست و 3.800 برای کیست ؟

در صورتی که شما مبتدی باشید درآمدتان 1.700 و وقتی سابقه کار بالاتری داشته باشید به مراتب درآمدتان هم بالاتر می رود .

اما در کل درآمد مکانیک در این کشور خوب رو به عالیست ! درست مانند کشور آلمان .

آیا می توانیم از ایران به این کشور جهت پیدا کردن شغل مکانیکی وارد شویم ؟

بله . شما می توانید از طریق مراجعه به سفارت فنلاند برای دریافت ویزای کاری اقدام کنید اما برای شما پیشنهاد بهتری را هم دارم و آن این است که از طریق سایت هایی مانند indeed درخواست کار دهید و تا شمارا قبول کنند در این صورت است که به جای دردسر های ویزای کاری به راحتی از ویزای آفر استفاده می کنید .

در این ویزا شما حتی نیازی ندارید مدرک خاصی را ارائه دهید حتی تمکن مالی هم نیازی ندارید زیرا از روز ورود به این کشور شما کار خودتان را دارید .

مقاله ویژه سایت : دانلود سوالات آیین نامه رانندگی جدید !

آیا کیفیت زندگی برای مکانیک ها در این کشور خوب است ؟

وقتی شما درآمد مکانیک در فنلاند رو با درآمد کارمند ساده ای که در این کشور می تواند به خوبی زندگی کند را مقایسه می کنید می فهمید بله شما به عنوان یک مکانیک می توانید درآمد بسیار زیاد تری داشته باشید و این مورد خیلی می تواند برای شما مشوق باشد .

اما اگر سابقه کاری شما بیشتر باشد بدون شک زندگی بهتری را با درآمد بالاتر خواهید داشت !

حقوق مهندس مکانیک در فنلاند بیشتر است و یا درآمد مکانیک های فنی کار ؟

سوال جالبیست اما درآمد مکانیک های فنی در تمامی کشور های جهان از حقوق مهندسین مکانیک بیشتر است و این یعنی در صورتی که شما درآمدتان در تاپ ریت مهندسی باشد باز هم از تاپ ریست فنی کاران کمتر دریافت درآمدی دارید .

مکانیک های در تمامی کشور ها درآمد بالاتری از کارمندی دارند و در کشور فنلاند هم دقیقا همینطور است .

مقاله قبلی سایت : بررسی آیرودینامیک و اهمیت آن برای ماشین ها !

درآمد مکانیک در فنلاند

آیا می توانیم به زبان انگلیسی صحبت کنیم ؟

به عنوان یک مکانیک خیر . شما باید بتوانید به زبان این کشور ( فینیش و یا سوئدی ) صحبت کنید در غیر این صورت شما نمی توانید در این کشور با مردم ارتباط برقرار کنید پس بدون شک کارهم نمی توانید پیدا کنید و در کل اگر زبان این کشور را بلد نباشید نمی توانید به خوبی در این کشور زندگی کنید .

درآمد مکانیک در کشور فنلاند حتی به زبان این کشور هم بستگی دارد در صورتی که شما نتوانید با مشتری ارتباط بر قرار کنید بدون شک شما نمی توانید کار خود را حتی به دست بیاورید پس باید از فکر زبان انگلیسی در این کشور بیرون بیایید .

آیا نیاز هست دوره ای را در این کشور بگذرانیم ؟

در اکثر شرکت ها بله اما در گاراژ های مکانیکی خیر شما نیازی ندارید دوره ای را بگذرانید اما در صورتی که برای مثال در شرکت ها و نمایندگی های پورش و بنز و بی ام و و … کار می کنید باید دوره هایی را قبل و یا حتی در حین کار در این کشور بگذرانید در این صورت است که می توانید در کارتان رشد کنید .

اما در هر صورت دوره ای که می گذرانید بیس مکانیکی نیست و باید حتما دوره های زیادی را بگذرانید که به سیستم های جدید هر کمپانی بستگی دارد .

آیا باید مکانیکی تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

خیر اگر منظورتان این است که شما باید مکانیک بنز و بی ام و و … را بلد باشید در اینجا یک دوراهی درست می شود . شما در صورتی که در یک نمایندگی کار می کنید باید برای مثال مکانیک تمام ماشین ها بنز را بلد باشید چون در نمایندگی بنز پورش را برای تعمیر نمی آورند .

ولی اگر در کارگاه ها کار می کنید در صورتی که مکانیک ماشین های زیادی را بلد باشید درآمد ماهانه شما حتی از 5.000 یورو هم بیشتر می شود .

اما بستگی به مکان کاری شما دارد در هر صورت بهتر است در زمینه مکانیکی یک برند کارتان حرفه ای باشد تا اینکه چندین برند را بلد باشید اما نه حرفه ای … .

آیا باید برق خودرو را هم بلد باشیم ؟

لزوما خیر اما در صورتی که بتوانید به جز مکانیک ماشین برق ماشین را هم بلد باشید درآمدتان بدون شک بسیار بالاتر خواهد رفت اما باز هم می گویم در صورتی که در یک برند خاص کار می کنید هرچه تخصصتان بالاتر باشد بدون شک درآمدتان هم بیشتر است .

اما باید این مورد را بدانید که برق خودرو یک زمینه بسیار بزرگ است و در صورتی که هم در مکانیک و هم در برق خودرو کارتان خوب شود می توانید درآمد ها نجومی را در فنلاند تجربه کنید .

سخن پایانی !

درآمد مکانیک در فنلاند بسیار بالاست اما در صورتی که شما بتوانید به زبان این کشور صحبت کنید بدون شک فرصت های شغلی برای شما در فنلاند بسیار بالاست اما در صورتی که شما به زبان انگلیسی تسلط دارید این کشور برای شما خوب نیست و می توانید به کانادا و استرالیا و انگلستان فکر کنید .

در هر صورت درآمد مکانیک در کشور فنلاند در ریت خوبی قرار دارد و امکاناتی که شما در این کشور به عنوان یک مکانیک دارید بسیار خوب است .

پیروز و موفق باشید .

govahiran
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.