قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد راننده لیفتراک در آلمان چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد راننده لیفتراک در آلمان چقدر است ؟ در این مقاله به بررسی درآمد راننده فورک لیفت تراک و یا لیفتراک در کشور آلمان می پردازیم پس در صورتی که می خواهید در این کشور در این زمینه کار کنید این مقاله برای شما نوشته شده است و حتما تا انتها این مقاله با ما همراه باشید .

در این مقاله که به صورت تجربی و همینطور به زبان ساده بررسی هایی را انجام داده ایم در مورد سوالات شما به طور مفصل تمامی مواردی که به دنبالش هستید را توضیح می دهیم . با گواهیران همراه باشید .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ !

درآمد راننده لیفتراک در آلمان

درآمد لیفتراک درایور در آلمان چقدر است ؟

بسیار خب . قطعا الان که این مقاله را می خوانید به دنبال این هستید که بدانید در آلمان این کار برای شما به صرفه است و یا کشور های دیگر برای شما می تواند گزینه خوبی باشد . البته در گواهیران ( همین سایت ) درآمد راننده لیفتراک را در بسیاری از کشور ها بررسی کرده ایم و می توانید به بخش سرچ گواهیران بروید و مقاله خود را جست و جو کنید .

بسیار خب بیایید آسمان ریسمان نبافیم و ببینیم درآمد شما در این زمینه در کشور بارانی و سرد آلمان چقدر است ؟ اما در ابتدا بیایید به بررسی حداقل درآمد در این کشور بررسی هایی را انجام دهیم . برای مثال یک کارگر ساده در این کشور چیزی در حدود ماهانه 2.080 یورو درآمد دارد ( البته قبل از کسر مالیات ) . در بند های پایین تر این مورد را بررسی می کنیم که آیا این درآمد می تواند یک زندگی خوبی را برای کارگر رقم بزند و یا خیر .

بسیار خب حالا که متوجه شدید حداقل درآمد در این کشور چقدر است وقت آن رسیده تا ببینیم درآمد شما در این زمینه در این کشور چقدر است ؟ درآمد شما چیزی در حدود ماهانه 2.333 یورو البته با مالیات کسر شده می باشد . شاید بگویید این درآمد با حداقل درآمد فرقی ندارد . البته این اشتباه را نکنید . حداقل حقوق در صورتی که مالیات را از آن کسر کنیم چیزی در حدود ماهانه 1.800 یورو می ماند .

خب حالا بیایید ببینیم آیا زندگی در این کشور با این درآمد به صرفه است ؟

پیشنهاد مقاله : درآمد راننده لیفتراک در کشور کانادا چقدر است در ماه !

درآمد راننده لیفتراک در آلمان

با حقوق راننده لیفتراک در آلمان می توان زندگی خوبی داشت ؟

در صورتی که تنها هستید و هزینه زندگی کسی بر عهده شما نیست با درآمد 2.300 یورویی خالص از این کار شما می توانید زندگی خیلی معمولی داشته باشید . اما بیایید با هم این مورد را بررسی کنیم .

هزینه اجاره خانه در برلین ماهانه چیزی در حدود 1.100 یورو یک خانه ساده بسیار کوچک است و هزینه خوراک و پوشاک و رفت و آمد و شارژ و تلفن و بیمه و آب و گاز و برق چیزی در حدود 800 یورو می شود و شما با امکانات کم در یک اتاق شاید 25 متری می توانید با این درآمد زندگی کنید .

البته این شروعی برای شماست و قرار نیست تا همیشه این کار را انجام دهید پس یادتان باشد شما باید همیشه در حال رشد باشید . بسیار خب بیایید به سراغ سوال بعدی برویم .

با زبان انگلیسی می توانیم در این کشور در این زمینه کار کنیم ؟

در کشور آلمان شما نمی توانید با زبان غیر آلمانی در کار های غیر آی تی کار کنید دوستان و شما باید زبان آلمانی قوی داشته باشید علاوه بر آن در صورتی که بخواهید به صورت قانونی وارد این کشور شوید باید زبان آلمانی خیلی خوبی داشته باشید تا سفارت شما را برای ورود به این کشور قبول کند .

پس اینکه فکر کنید می توانید با زبان انگلیسی وارد این کشور شوید اصلا فکر درستی نیست و شما باید بتوانید در این کشور با زبان آلمانی وارد شده و کار کنید . علاوه بر آن در صورتی که زبان شما قوی نباشد در این کار نمی توانید وارد شوید و باید به حداقل حقوق ها فکر کنید که البته در این صورت اصلا اجازه ورود به این کشور را ندارید .

بسیار خب بیایید برویم به سراغ سوال بعدی … .

درآمد راننده لیفتراک در آلمان

چگونه باید وارد این کشور شویم ؟

درآمد راننده لیفتراک در آلمان بد نیست اما شاید برای خیلی ها این زندگی مورد پسند باشد برای همین به دنبال راهی برای ورود به آلمان و کار در این کشور هستند . در این مقاله به بررسی این مورد هم می پردازیم اما به صورت دقیق تر باید از وکلا و افراد متخصص در این زمینه سوال کنید .

راه اول : جاب سیکر – در این روش شما می توانید با ارائه مدارک به سفارت آلمان و بعد از آنکه مجوز گرفتید , وارد این کشور شده و برای 6 ماه به دنبال کار با هزینه شخصی خودتان بگردید و در صورتی که کاری برای خود پیدا نکردید باید به کشور خود برگردید .

راه دوم : جاب آفر – البته خیلی نشدنی هست که شرکتی برای این کار بخواهد درخواست نیروی خارجی دهد تا شما وارد این کشور شوید اما شما می توانید شانستان را تست کنید و به کارفرما های زیادی در این کشور از طریق سایت indeed پیام بدید تا بتوانید شاید مورد توجه کارفرما قرار بگیرید در آن صورت است که می توانید وارد این کشور شده و از روز اول کار داشته باشید .

دوستان زبان آلمانی شما هرچقدر قوی باشد شانس پیدا کردن کار برای شما شدیدا زیادتر می شود و این مورد بسیار مهم را باید به یاد داشته باشید .

سخن پایانی !

دوستان , درآمد لیفتراک در آلمان بد نیست و این یعنی خیلی خوب هم نیست چون این کار حرفه ای محسوب نمی شود و در صورتی که شما راننده این وسیله باشید خیلی مهاجرتتان به این کشور ها سخت هست اما در صورتی که زبان آلمان خیلی قوی و خوبی داشته باشید می توانید به این کشور مهاجرت کنید .

یادتان باشد . اکثریت مهاجرین در این کشور کار هایی با درآمد کم انجام می دهند چون زبان آلمانی خوبی ندارند برای همین در شغل های حرفه ای نمی توانند وارد شوند و باید کار های سطح پایین انجام دهند . یادتان باشد هر موفقیتی با هر سختی که دارد یک روز تمام می شود اما اگر شما نتوانید دوام بیاورید بدون شک یک روز پشیمان خواهید شد .

به شما پیشنهاد می کنم نظر کسی برایتان مهم نباشد اما به خوبی تحقیق کنید و در آخر تصمیمتان را خودتان بگیرید . به امید پیروزی و سربلندی برای تمامی هموطنان عزیزمان / گواهیران .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *