قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک لیفتراک در ایران چقدر است ؟ ( 1402 ) !

درآمد مکانیک لیفتراک در ایران چقدر است ؟ در صورتی که راننده لیفتراک هستید و دوست دارید در زمینه مکانیک لیفتراک هم وارد شوید و یا دوست دارید شروع زمینه کاریتان در زمینه مکانیک لیفتراک باشد این مقاله برای شما اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد که به صورت تجربی و میدانی گردآوری شده است .

پس به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید . قبل از شروع مقاله می توانید به مقاله پر بازدید دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی تمرینی هم سری بزنید . بسیار خب بیایید به سراغ اصل ماجرا بریم . درآمد فنی کاران لیفتراک چقدر است ؟

درآمد مکانیک لیفتراک

درآمد ماهانه مکانیک لیفتراک چقدر است ؟

البته قبل از شروع به محاسبه درآمدی باید بدانید که مکانیک های لیفتراک به 3 صورت می توانند کار کنند که در این بخش به بررسی هر سه مورد آن می پردازیم پس با گواهیران همراه باشید .

راه اول :

به عنوان یک مکانیک آگهی های استخدامی را بررسی می کنید و بعد چندین مکان را برای کار انتخاب می کنید و با شرکت ها تماس می گیرید و بعد از گرفتن وقت مصاحبه به شرکت ها مراجعه می کنید و در نهایت استخدام می شوید . در این حالت شما باید تمام وقت در شرکت ها باشید اما کار شما در این حالت به چه صورت است ؟

در این حالت شما باید حتما در شرکت حضور داشته باشید در طول هفته و هر روز بعد از اتمام کار لیفتراک از سیستم های مکانیکی تا ترمز و موارد دیگر را بررسی می کنید و در صورتی که مورد تایید شما بود لیفتراک برای کار فردا آماده می شود و باید کاملا درست و بدون ایراد کار کند و نباید وقت شرکت برای خرابی لیفتراک ها گرفته شود و شما مسئول تمامی این موارد هستید .

راه دوم :

در این حالت به صورت پیمانکاری و پروژه ای کار می کنید برای مثال شرکت ها به صورت ماهانه از شما می خواهند که به آنجا مراجعه کنید و به صورت کلی طی چندین روز به بررسی خرابی و تعمیر لیفتراک های مجموعه بپردازید در این صورت بعد از تست کامل و گزارش ایرادات شما می توانید مبلغ تعریف شده را دریافت کنید .

در این حالت شما می توانید در چندین شرکت کار کنید و ماهانه پروژه های زیادی را انجام دهید و در این صورت می توانید به صورت شبانه روزی هم کار کنید تا بتوانید به شرکت های دیگر هم برسید و یا حتی می توانید به مکانیک استخدام کنید تا کار های شما سریعتر انجام شود .

راه سوم :

شما در یک مکان حضور ندارید و به کار های روزمره خود می رسید که با شما تماس گرفته می شود و از شما می خواهند تا برای تعمیر لیفتراک به شرکت های مختلف بروید در این صورت شما به ازای تعمیر هر لیفتراک دستمزد خود را دریافت می کنید .

شاید بپرسید این روش با روش دوم چه فرقی دارد ؟ تفاوت در اینجاست که شما سرویس ماهانه ندارید اما هر موقع که لیفتراک ها به مشکل خورد می توانید در محل حاضر شوید . بسیار خب حالا که 3 روش را بررسی کردیم بیایید ببینیم درآمد مکانیک لیفتراک چقدر است ؟

در روش اول درآمد شما حدودا ماهانه بین 10 الی 12 میلیون تومان می باشد زیرا شما کارمند شرکت هستید و البته مزایا و بیمه هم برای شما در نظر گرفته می شود .

در روش دوم درآمد شما بسیار بسیار زیاد است و کافیست با چند شرکت کار کنید و اخلاق خوب و حرفه ای داشته باشید و در کار خودتان هم استاد باشید . همین دو مورد کافیست تا شرکت های بسیار زیادی از شما بخواهند برای سرویس سیستم های لیفتشان در شرکت حضور داشته باشید .

در این صورت اگر شما تیم 3 نفره داشته باشید درآمد شما به عنوان مدیر تیم ماهانه بیشتر از 100 میلیون تومان می شود و این سیستم کاری فوق العاده عالی می باشد . بسیار خب بیایید به روش سوم بپردازیم .

در روش سوم درآمد شما به صورت روزانه و یا سرویس ماهانه نیست و اگر لیفتراکی خراب شود فورا به شما زنگ می زنند . در این صورت درآمد شما متغییر بین 20 الی 40 میلیون درماه هم می رسد و البته اگر ارتباطات شما بیشتر باشد بدون شک درآمد شما بیشتر از این مقدار هم می شود .

میبینید ؟ در صورتی که در کار خود حرفه ای باشید درآمدتان بسیار زیاد می شود . خب بیایید برویم به سراغ سوال بعدی … .

مقاله قبلی گواهیران : درآمد راننده فورک و لیفتراک در کشور فرانسه چقدر است ؟

درآمد مکانیک لیفتراک

چگونه باید مکانیک لیفتراک شویم ؟

همانطور که متوجه شدید درآمد مکانیک لیفتراک واقعا بالاست و در صورتی که در این کار حرفه ای شوید بدون شک درآمد خیلی بالایی را تجربه می کنید اما در هر صورت باید از یک جا شروع کنید . در صورتی که می خواهید به عنوان مکانیک این سیستم وارد کار شوید باید در ابتدا به فنی حرفه ای ها بروید و بعد از آن به صورت عملی شاگرد کارآموز یک متخصص شده و به آن فرد مبلغی را بدهید تا بتوانید در این زمینه کار کنید .

باید یادتان باشد که حدودا 1 سال زمان می برد تا در این زمینه کاری حرفه ای شوید و در صورتی که در این زمینه حرفه ای شوید درآمد بسیار زیادی خواهید داشت البته یادتان باشد باید ارتباطات و اخلاق حرفه ای خیلی خوبی داشته باشید در غیر این صورت موفقیت برای شما سخت تر از افراد دیگر خواهد بود .

آیا باید سیستم برقی لیفتراک را هم بلد باشیم ؟

بله . مکانیک لیفتراک باید در زمینه سیستم برقی این ماشین به صورت حرفه ای عمل کند و شما نمی توانید صرفا مکانیک باشید و اصلا از برق این سیستم سر در نیاورید .

وقتی شما به عنوان مکانیک لیفتراک وارد این زمینه کاری می شوید باید در تمامی موارد آن هم به صورت حرفه ای عمل کنید .

سیستم مکانیک و برق این ماشین در عین سادگی جزییات بسیار زیادی دارد و شما باید تمامی این موارد را به خوبی تجربه کنید در این صورت است که می توانید در این زمینه کاری به صورت حرفه ای فعالیت کنید و البته شما می توانید با این فنی که دارید به کشور های زیادی مهاجرت کاری کنید که در ادامه در مقالات بعدی به بررسی تمامی این موارد می پردازیم .

پس در این مقاله متوجه شدید درآمد مکانیک لیفتراک چقدر زیاد است اما شما باید در این زمینه کاری واقعا حرفه ای باشید و در این صورت است که می توانید به خوبی در این زمینه فعالیت کاری داشته باشید .

به امید موفقیت و پیروزی روز افزون برای تمامی شما کاربران گواهیران .

گواهیران
3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *