قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک لیفتراک در ترکیه چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد مکانیک لیفتراک در ترکیه چقدر است ؟ در صورتی که راننده لیفتراک در ایران و یا در ترکیه و یا هر کشور دیگری هستید و یا اصلا هیچ تخصص و تجربه ای برای کار در زمینه لیفتراک ندارید و دوست دارید وارد این زمینه کاری یعنی مکانیک لیفتراک شوید و یا همین حالا در حال کار در همین زمینه در ایران هستید وی می خواهید بدانید کار در زمینه فنی لیفتراک در ترکیه به چه صورت است و درآمد شما چقدر است این مقاله دقیقا برای شما نوشته شده است .

در این مقاله به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ داده این و در صورتی که می خواهید بدانید درآمد شما در این زمینه کاری چقدر است و یا سوالات زیاد دیگری دارید و می خواهید به بررسی آنها بپردازید این مقاله برای شما اطلاعات خیلی مفیدی را ارائه داده است .

قبل از شروع می توانید به بررسی مقاله پربازدید سایت یعنی نمونه سوالات آیین نامه نامه رانندگی بپردازید . بسیار خب بیایید به بررسی تمامی سوالات شما در این زمینه بپردازیم .

درآمد مکانیک لیفتراک در ترکیه

درآمد مکانیک لیفتراک در کشور ترکیه چقدر است ؟

خب اگر مقاله قبلی یعنی ( درآمد مکانیک سیستم لیفتراک در کشور ایران ) را خوانده باشید شاید بتوایند مقایسه دقیقی با ترکیه در این زمینه داشته باشید اما بیایید به بررسی دقیق تر این مورد بپردازیم . همانطور که می دانید در ایران 3 روش مکانیکی برای سیستم لیفتراک وجود داشت اما در کشور ترکیه چندین روش درآمدی وجود دارد که با هم در این بخش بررسی می کنیم .

روش اول ( کارمندی ) :

در این روش شما باید به دنبال آگهی های استخدامی در شرکت های مختلف بگردید و سپس بعد از گرفتن وقت مصاحبه با شرکت های مختلف باید به آنجا مراجعه کنید تا بتوانند شما را در این زمینه کاری تست کنند و سپس باید تمامی تلاشتان را انجام دهید تا به عنوان یک مکانیک حرفه ای ماشین لیفتراک شما را در شرکت استخدام کنند .

در این حالت شما باید تمام وقت در شرکت جضور داشته باشید و به صورت مرتب در حال تعمیر و تست لیفتراک های شرکت باشید از سیستم برق تا مکانیک و موارد دیگر .

درآمد مکانیک لیفتراک در ترکیه به عنوان یک کارمند مبلغی در حدود ماهانه 17.000 لیر است و این یعنی درآمد شما به عنوان یک فنی کار در این کشور به این رقم میرسد ( البته این سوال که آیا با این درآمد زندگی در این کشور می صرفد و یا خیر را با هم در بند های پایین تر بررسی می کنیم ) .

روش دوم ( پروژه ای ) :

در این حالت شما با چندین شرکت در تماس هستید و در هر ماه و یا هر زمانی از شما می خواهند در یک الی 2 روز تمامی سیستم های لیفتراک شرکت را بررسی کنید در این صورت شما می توانید بعد از بررسی تمامی موارد در شرکتی که به شما پروژه بازدید و بررسی داده است مبلغ خود را دریافت کنید و درآمد خوبی در این زمینه داشته باشید .

اصولا درآمد شما در این زمینه خیلی بالاست و شما برای بالاتر رفتن درآمدتان می توانید به استخدام 3 هم تیمی بپردازید و همینطور داشتن بازاریاب برای کار شما بسیار مفید است و می تواند برای شما درآمد زیادی را ایجاد کند اما در مجموع با بررسی تیم های مکانیکی لیفتراک و تاور و … در ترکیه می توان متوجه درآمد های بسیار سنگین ماهانه مانند 200.000 لیر در ماه فقط از مکانیکی لیفتراک شد .

البته هرچقدر تیم شما بزرگتر باشد و مشتریان شما بیشتر باشد بدون شک درآمد ماهانه شما هم بالاتر خواهد رفت .

روش سوم ( تماسی ) :

در این حالت شما نه دفتر کار دارید و نه پروژه ماهانه کار می کنید . در این حالت وقتی لیفتراک شرکت خراب شد با شما تماس گرفته می شود و از شما می خواهند تا برای تعمیر این سیستم به شرکت مراجعه کنید در این صورت است که درآمد شما آزاد بوده و می توانید با شرکت های زیادی کار کنید .

درآمد مکانیک لیفتراک در این حالت مبلغی برابر با حدودا 20.000 الی 40.000 لیر می باشد و هزینه های بیمه و رفت و آمد و خوراک و درمان بر عهده شما می باشد .

روش چهارم ( استارت آپ ) :

در این حالت شما می توانید با راه اندازی شرکتی در زمینه مکانیک ماشین های لیفتراک به استخدام مکانیک ها بپردازید و شرکت ها وقتی به شما درخواست مکانیک می دهند شما با ارسال مکانیک و دریافت درصد از این افراد درآمدتان را کسب کنید .

میبینید ؟ درآمد فنی کاران لیفتراک در ترکیه واقعا زیاد است و می توانید بر روی درآمد های بسیار بالا در کشور ترکیه حساب کنید . خب بیایید به بررسی سوالات دیگر شما بپردازیم … .

کیفیت زندگی با این درآمد در ترکیه خوب است ؟

بله , وقتی به افرادی که حداقل درآمد ماهانه را در این کشور دارند نگاه می کنید میبینید که با آن درآمد حداقلی می توانند هرچند سخت اما زندگی کنند .

اما شما به عنوان فنی کار لیفتراک با این درآمد زیاد به راحتی و بسیار خوب می توانید در کشور ترکیه زندگی کنید .

آیا باید زبان این کشور را بلد باشیم ؟

بدون شک بله و در صورتی که زبان ترکیه ای شما خوب نباشید نمی توانید در این کشور و در زمینه مکانیک سیستم های لیفتراک فعالیت کنید .

درآمد مکانیک لیفتراک در ترکیه

آیا باید مدرک ترکیه ای داشته باشیم ؟

گواهینامه مکانیک و تعمیر لیفتراک در ترکیه هزینه بسیار بالایی دارد . برای مثال شما باید هزینه ای معادل 20.000 لیر بپردازید تا به شما در مدت زمان 4 ماه مکانیک و برق سیستم های لیفتراک را آموزش دهند و سپس می توانید وارد بازار کار شوید .

اما در صورتی که مدرکتان را از ایران بگیرید می توانید با ترجمه مدرکتان در این کشور مشغول به کار شوید . بسیار خب بیایید به بررسی سوال دیگر بپردازیم .

چگونه باید مکانیک لیفتراک شویم ؟

خب همانطور که مشاهده کردید درآمد مکانیک لیفتراک در ترکیه واقعا زیاد است و یکی از بهترین زمینه های کاری در شرکت های این کشور دقیقا همین کار است اما بیایید ببینیم اصلا به چه صورت باید مکانیک این سیستم شد .

در صورتی که شما در ترکیه مقیم هستید به شما پیشنهاد می کنم با پرداخت هزینه گواهینامه و مدرک لیفتراک مکانیکی این سیستم را به صورت حرفه ای بیاموزید اما در صورتی که ایران هستید به شما پیشنهاد می کنم در ابتدا در فنی حرفه ای ها کار کنید و سپس بعد از کار در این سیستم به مدت 1 سال هم در یک مکان و شرکتی به کارآموزی بپردازید . این بهترین راه برای حرفه ای شدن در زمینه مکانیک ماشین های لیفتراک است .

در نهایت کار کردن در زمینه مکانیک لیفتراک در کشور ترکیه درآمد خیلی زیادی دارد و می تواند یکی از گزینه های خوب برای شما باشد … .

گواهیران
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *