قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در اتریش چقدر است ؟ ( آپدیت 2024 ) !

درآمد مکانیک در اتریش چقدر است ؟ سوالی که بسیاری از مکانیک ها قبل از تصمیم گرفتن برای انتخاب کشور های اروپایی جهت کار و زندگی به آن فکر می کنند . شاید شنیده اید اتریش در نزدیکی آلمان یک کشور بسیار پر رنق است که می توانید به عنوان یک تکنسین مکانیک در این کشور فعالیت داشته باشید .

درآمد یک مکانیک در این کشور به قدری خوب است که بسیاری از مکانیک ها می خواهند در این کشور زندگی کنند پس با ما در ادامه همراه باشید تا به شما بگوییم چطور می توانید در کشور اتریش به عنوان یک مکانیک کار و زندگی کنید .

مقاله ویژه سایت : هزینه گواهینامه رانندگی چقدر شده است ؟

درآمد مکانیک در اتریش

درآمد مکانیک در کشور اتریش چقدر است ؟

اگر می خواهید به عنوان یک مکانیک حرفه ای به کشور اروپایی و بسیار زیبای اتریش وارد شوید به شما پیشنهاد می کنم اطلاعات مهم و ساده را در این مقاله دنبال کنید .

حداقل حقوق و درآمد مکانیک در اتریش را در این بخش بررسی می کنیم , حداقل حقوق در این کشور چیزی در حدود 3820 یورو بدون کسر مالیات است و حداقل درآمد مکانیک در کشور اتریش چیزی در حدود 4500 یورو می باشد البته در سال جدید به دلیل ایجاد تورم در اروپا حدودا 100 یورو به هر کدام اضافه کنید .

اما اگر شما یک مکانیک بسیار حرفه ای هستید و سابقه بالایی در تعمیر ماشین هایی مانند بنز و بی ام و و پورش و … دارید درآمد شما چیزی در حدود ماهانه 6000 یورو می باشد که می توان گفت یک درآمد بسیار عالی در این کشور می باشد .

چگونه می توانیم در این کشور به عنوان یک مکانیک وارد شویم ؟

برای اینکه بتوانید به این کشور به عنوان یک مکانیک وارد شوید و سنتان از 25 بالا تر رفته است می توانید به صورت ویزای جستوجوی کار و یا ویزای جاب آفر وارد این کشور شوید اما بیایید ببینیم هر کدام از اینها یعنی چه ؟

ویزای جستوجوی کار :

در این ویزا شما باید به سفارت اتریش در ایران بروید و با ارائه مدارک بیمه و سابقه کاریتان یک ویزای 6 ماهه کاری دریافت کنید که در این حالت می توانید 6 ماه از خرج خودتان به کشور اتریش سفر کرده و کارتان را پیدا کنید . در این حالت است که شما می توانید با پیدا کردن کار مورد علاقتان در زمینه مکانیک در این کشور مانده و زندگی کنید .

ویزای جاب آفر :

در این ویزا باید یک شرکت و یا یک مکانیکی بزرگ در اتریش به سفارت اتریش در ایران درخواست دهد تا شما شما را به عنوان یک نیروی بسیار ماهر به این کشور راه دهند . در این حالت به هیچ چیز نیازی ندارید و می توانید به اولین پرواز خود را به این کشور برسانید .

در این حالت می توانید به راحتی در این کشور کار و زندگی کنید .

مقاله قبلی : خرید موتور برقی کار درستیست ؟!

درآمد مکانیک در اتریش

آیا زبان انگلیسی در این کشور کافیست ؟

خیر . به هیچ عنوان با زبان انگلیسی برای زندگی و کار وارد این کشور نشوید . شاید برای توریستی بتوانید کار خودتان را راه بیاندازید اما برای زندگی هرگز نمی توانید .

درست مانند ایران است . شما در صورتی که زبان انگلیسی بلد باشید به عنوان توریست می توانید در ایران چند روزی را بگذرانید اما نمی توانید در ایران با این زبان زندگی کنید . در اتریش هم همین هست شما باید زبان همین کشور را بیاموزید .

درآمد مکانیک در اتریش به قدری خوب است که به یادگیری زبان سخت این کشور می ارزد و بسیاری از ایرانیانی که به عنوان مکانیک به این کشور رفته اند هم دقیقا همین مسیر را طی کرده اند .

چگونه می توانیم یک مکانیک با تجربه شویم ؟

برای اینکه بخواهید یک مکانیک با تجربه باشید باید حدودا 1 الی 2 سال روی ماشین های ایرانی کار کنید تا بتوانید اصول مکانیکی را بیاموزید و سپس برای پیشرفت خود به مکانیکی هایی بروید که روی ماشین های خارجی کار می کنند .

در این حالت است که شما می توانید با گذراندن حدودا 1 الی 2 سال دیگر در این زمینه , بسیار حرفه ای شوید و بتوانید ماشین های خارجی را هم به راحتی تعمیر کنید . دوستان باید حتما 4 الی 6 سال در کل کار کنید تا در زمینه مکانیک حرفه ای شوید .

درآمد مکانیک در اتریش برای شما به قدری زیاد می شود که اگر هزاران بار زمان به عقب برمی گشت باز هم همین راه را انتخاب می کردید .

درآمد مکانیک در اتریش

آیا درآمد مکانیک در اتریش به قدری هست که بتوان زندگی با کیفیتی داشت ؟

بله . حتی اگر شما به عنوان یک مکانیک در این کشور حداقل حقوق را دریافت کنید باز هم درآمد شما برای زندگی دو نفره در این کشور کافیست و می توانید خوب و با کیفیت زندگی کنید .

درآمد مکانیک در اتریش زیاد است اما به مهارت شما بستگی دارد و در صورتی که بسیار حرفه ای باشید می توانید درآمد بسیار زیادتری داشته باشید که مسلما زندگی شما به مراتب بهتر خواهد بود از کسانی که حداقل حقوق را دریافت می کنند .

حقوقی کار می کنیم و یا درصدی ؟

وقتی به این کشور وارد می شوید حدودا تا قبل از اینکه پاس این کشور را دریافت کنید باید حقوقی کار کنید در غیر این صورت نمی توانید بیشتر از یک سال در این کشور بمانید .

اما بعد از اینکه پاس شما آمد می توانید درصدی هم کار کنید و اینکه حتما حقوقی باشید مطرح نیست چون شما دیگر یک اتریشی شده اید .

در این کشور می توانید درآمد خوبی داشته باشید اگر بتوانید منظم و حرفه ای کار کنید .

درآمد مکانیک در اتریش

ساعت کاری معمولا برای مکانیک ها به چه صورت است ؟

درآمد مکانیک در اتریش به ساعت کاری آن هم بستگی دارد و اینکه شما بتوانید درآمد بالایی داشته باشید باید ساعت کاری بیشتری کار کنید . شما می توانید حتی درخواست دهید تا 2 شیفت کار کنید که البته خستگی بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت .

اما اگر همه جوره به فکر پیشرفت هستید و می خواهید تا جوان هستید به خوبی زندگی کنید به شما پیشنهاد می کنم حرفه ای کار کنید و تا می توانید هدفمند قدم بردارید . زیاد کار کردن هم خوب است هم بد . این به شما و روحیه شما بستگی دارد .

آیا می توانیم به راحتی در اتریش کار پیدا کنیم ؟

بله . معمولا کار های فنی خواهان بسیار زیادی در جهان دارد طوری که مکانیک ها و برنامه نویسان را بهترین تکنسین ها در دنیا می دانند که هرجایی اراده کنند می توانند کار کنند .

درآمد مکانیک در کشور اتریش بسیار زیاد است و به شما پیشنهاد می کنم به کار در این کشور به عنوان یک مکانیک بیشتر فکر کنید .

پیروز و موفق باشید .

وبسایت گواهیران .

govahiran
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *