قالب وردپرس افزونه وردپرس

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن چقدر است ؟ ( 2022 ) !

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی درآمد یک مهندس مکانیک خودرو و سیالات و یا جامدات و یا تاسیسات و فناوری مکانیک بپردازیم البته مانند تمامی مقالات از پیچیدگی ها دوری کرده ایم و تا می توانستیم برای شما به خوبی و به سادگی توضیحات بسیار مفیدی را داده ایم .

اکر یک مهندس مکانیک هستید و دوست دارید در این کشور به خوبی کار و زندگی کنید و دوست دارید در این کشور تجربیات ارزشمندی به عنوان یک مهندس مکانیک داشته باشید با ما در این مقاله همراه باشید .

مقاله قبلی در مورد : حقوق مهندس مکانیک در فرانسه نوشته ایم که با کلیک روی همین متن می توانید به این صفحه مراجعه کنید !

بیایید با هم بررسی کنیم حقوق مهندس مکانیک در کشور زیبای ژاپن را …

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن

درآمد مهندس مکانیک در ژاپن چقدر است ؟

قبل از اینکه به سراغ حقوق مهندس مکانیک در ژاپن برویم اجازه دهید حداقل حقوق را در این کشور بررسی کنیم تا بسنجیم حقوق یک مهندس در این کشور در چه جایگاهی قرار دارد .

حداقل حقوق یک کارمند ساده در این کشور چیزی در حدود ماهانه 130.000 ین می باشد . در این صورت بیایید ببینیم درآمد مهندس مکانیک در این کشور دقیقا چقدر است ؟

در صورتی که شما دارای 1 سال سابقه کار داشته باشید و در ژاپن هم درس خوانده باشید می توانید با درآمد ماهانه 600.000 به سر کار بروید .

اما اگر مهاجر هستید و سابقه کار شما بالاست برای مثال 3 سال به بالا شما را با حقوق ماهانه 550.000 الی 700.000 ین استخدام می کنند البته باید بدانید که این درآمد بسیار بسیار درآمد خوبی در این کشور محسوب می شود .

آیا مدرک مهندسی ایران در این کشور قابل قبول است ؟

بله اما شما نیاز دارید وقتی در شرکت های ژاپنی استخدام می شوید یک دوره را هم بگذرانید در این صورت است که می توانید در این کشور با مدرک ایرانی کار خود را بیابید اما شاید بپرسید خب چه دوره ای را باید بگذرانم ؟

وقتی مهاجر هستید و یک شرکت در این کشور شما را نیاز دارد خود شرکت برای شما یک دوره به زبان انگلیسی بر قرار می کند تا بتوانید با شرکت و کارهایی که باید انجام دهید آشنا شوید در این صورت است که می توانید به راحتی در این شرکت استخدام شوید .

اما اگر دوره ای را هم نخواهید بروید معمولا شرکت هایی هستند که شما را نیاز داشته باشند پس سعی کنید در کار خود بسیار حرفه ای باشید .

پیشنهاد مقاله : کتاب آیین نامه پایه سه ماشین !

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن

آیا می توانیم به عنوان یک مهندس مکانیک به این کشور مهاجرت کنیم ؟

بله . در صورتی که سابقه کار خوبی داشته باشید و بتوانید به زبان انگلیسی و یا ژاپنی صحبت کنید با ارائه مدارک خود به سفارت ژاپن می توانید به این کشور سفر کرده و به دنبال کار بگردید در این صورت است که می توانید به خوبی در این کشور زندگی کنید .

به عنوان یک مهندس با سابقه کار خوب که با نرم افزار های روز کار می کند و مسلط است شما علاوه بر ژاپن به بسیاری از کشور ها هم می توانید سفر کرده و کار کنید و برای شما مشکلی وجود ندارد اما سعی کنید در کار خود بسیار حرفه ای شوید .

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن بسیار خوب است اما باید سعی کنید واقعا بهترین باشید .

راه های مهاجرت به این کشور چیست ؟

اگر می خواهید به این کشور مهاجرت کنید باید یکی از دو ویزا را داشته باشید یعنی اجازه داشته باشید در این کشور ها به خوبی کار کنید در این صورت است که می توانید وارد این کشور شوید .

ویزای اول » جاب آفر : این ویزا را وقتی به شما می دهند که یک شرکت از ژاپن شما را بخواهد و به سفارت ژاپن در این کشور نامه ای زده و شما را فراخوانی کند در این صورت شما از روز اول که به این کشور برسید کار خود را دارید و نیازی به کار دیگری نیست .

ویزای شماره دو » جاب سیکر : این ویزا را وقتی به شما می دهند که درخواست جستو جوی کار در ژاپن را داشته باشید در این صورت سفارت بعد از تایید مدارک شما به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به این کشور سفر کرده و حدودا 5 الی 6 ماه در این کشور به دنبال کار خود بگردید .

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن بسیار خوب است اما اگر بتوانید در پوزیشن خوبی کار خود را بیابید .

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن

درآمد مهندس مکانیک در کشور ژاپن می تواند کفاف یک زندگی خوب را بدهد ؟

بله . شما یک نگاهی به حداقل حقوق بیاندازید در این حالت شما می توانید با فقط 130.000 ین زندگی کنید حال آنکه مهندس مکانیک در این کشور چیزی در حدود ماهانه تا 700.000 ین هم دریافت می کند در این شرایط می توانید به خوبی زندگی کنید .

حقوق مهندس مکانیک در ژاپن در سطح متوسط رو به بالا قرار دارد و شما می توانید در این کشور به خوبی زندگی و کار کنید .

مهندس مکانیک بهتر است و یا مکانیک ماشین و فنی ؟

باید ببینید از چه نظر این سوال را پرسیده اید آیا منظور شما اتیکت و کلاس کاری است ؟ مسلما در کشور های پیشرفته افراد فنی و مهندسین احترام خوبی را برخوردار هستند اما اگر از نظر کیفیت زندگی می پرسید باید به شما بگوییم که شما می توانید با درآمد مکانیک فنی در این کشور 2 الی 3 برابر بهتر از مهندس مکانیک زندگی کنید .

بله شاید تعجب کنید اما واقعیت است که حقوق مهندس مکانیک در ژاپن بسیار کمتر از درآمد مکانیک فنی در این کشور است .

در این حالت است که باید توجه داشته باشید که شما می توانید در این کشور به خوبی زندگی کنید در هر موقعیتی هم که باشید …

آیا زبان انگلیسی برای کار در این کشور کافیست ؟

بله اگر شما مهندس مکانیک هستید و در این کشور می خواهید کار کنید زبان انگلیسی کافیست زیرا تا بخواهید زبان سخت ژاپنی را بیاموزید بسیار بسیار زمانبر بوده و نمی توانید به این کشور بیایید از آنطرف هم برای اینکه این کشور بتواند نیروی متخصص را در زمینه های مختلف استخدام کند قانون زبان انگلیسی را در ادارت وضع کرده است .

برای همین هم است که در این کشور شما می توانید با زبان انگلیسی هم به خوبی صحبت کنید . همانطور که در این مقاله خواندید حقوق مهندس مکانیک در ژاپن بسیار خوب است پس اگر دوست دارید در این کشور زندگی کنید به شما پیشنهاد می کنم حتما بهترین خود باشید .

پیروز و موفق باشید .

govahiran
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.