قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مهندس مکانیک در فرانسه چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد مهندس مکانیک در فرانسه چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی بسیاری از سوالات شما در خصوص درآمد مهندسین مکانیک در کشور فرانسه بپردازیم اما مانند همیشه سوالاتی را پاسخ داده ایم که به دور از پیچیدگی های مهاجرتی بتوانند به شما انگیزه داده و شما را تشویق کنند .

در این مقاله بسیاری از سوالات شما پاسخ داده خواهد شد پس اگر دوست دارید به این کشور به عنوان مهندس مکانیک وارد شوید حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

مقاله پربازدید سایت : نمونه سوالات آیین نامه رانندگی جدید !

درآمد مهندس مکانیک در فرانسه

درآمد مهندس مکانیک در کشور فرانسه چقدر است ؟

درآمد مهندس مکانیک در فرانسه را می توان به عنوان یکی از درآمد های متوسط رو به بالا در نظر گفت اما دقیقا چقدر است ؟ برای این که بتوانیم به خوبی مقایسه ای داشته باشیم باید حداقل حقوق در این کشور را بدانیم و بررسی کوتاهی داشته باشیم .

حداقل حقوق در این کشور چیزی در حدود ماهانه 2.800 یورو بدون کسر مالیات است و عملا حدود 1.800 یورو بعد از کسر مالیات حدودا برای کارگر می ماند البته اگر در آلمان هستید شاید تعجب کنید اما در فرانسه به علت تورم بالاتر حقوق ها هم بیشتر است اما هزینه هم بسیار بیشتر است .

اما درآمد مهندس مکانیک در این کشور چقدر است ؟ حدودا ماهانه 3.400 الی 4.200 یورو حقوق ماهانه بدون کسر مالیات برای مهندسین مکانیک در پاریس می باشد . این یعنی شما در رده متوسط حقوق قرار دارید .

چگونه می توانیم به عنوان مهندس مکانیک به این کشور سفر کنیم ؟

برای این که به این کشور سفر کنید باید مدارکی را داشته باشید مانند مدرک زبان و تحصیلی و تمکن مالی اما یعنی چه ؟ شما می توانید برای ورود به این کشور یکی از دو ویزای زیر را دریافت کنید .

اول : ویزای جاب سیکر . در این ویزا شما بعد از تایید شدن در سفارت 6 ماه وقت دارید تا در فرانسه به دنبال کار بگردید و اگر پیدا کردید باید ویزای خود را به ویزای 1 ساله کاری تبدیل کنید در این صورت است که بعد از 4 الی 6 سال می توانید اقامت دائم را در این کشور دریافت کنید .

دوم : ویزای جاب آفر . در این ویزا برای شما از فرانسه دعوتنامه کاری ارسال شده و می توانید به این کشور رفته و از روز اول کار کنید . درآمد مهندس مکانیک در فرانسه نسبتا خوب است و اگر شما دوست دارید در این کشور زندگی کنید می تواند برای شما بسیار خوب هم باشد .

درآمد مهندس مکانیک در فرانسه

آیا برای شروع کار باید دوره ای در فرانسه بگذرانیم و آیا مدرک ایران را قبول می کنند ؟

اکثرا خیر اما بعضا شرکت ها برای اینکه شما را بعد از قبولی در شرکت بتوانند با محیط کاری آشنا کنند دوره ای کوتاه برای شما به صورت رایگان همراه با حقوق می گذارند در این حال شما می توانید با این شرکت و کارهای خود آشنا شوید .

اما بعضا شرکت های بزرگ تر این اجازه را به شما می دهند تا برای حضور خود در این شرکت 1 ماه دوره مخصوص ببینید که هزینه آن با شماست و باید حتما این دوره را بگذرانید تا در شرکت مورد نظر بتوانید مشغول به کار شوید .

کیفیت زندگی یک مهندس مکانیک در این کشور چگونه است ؟

ببینید درآمد مهندس مکانیک در فرانسه خوب است ولی متوسط هم هست یعنی شما نمی توانید تصور کنید که بهترین خانه و ماشین و … را خواهید داشت اما سطح زندگی و کیفیت زندگی شما کمی بهتر و یا کمی بیشتر بهتر از کارمندان ساده است .

در فرانسه اینطور هست که حتی یک دکتری هم به یک کارگر معمولی چند هزار یورو در سال تفاوت حقوقی دارد البته در کل اروپا همین است برای همین باید به یاد داشته باشید برای این که بتوانید در این کشور به خوبی زندگی کنید باید بتوانید خیلی از موارد را هندل کنید اما خوبی زندگی در فرانسه و در کل اروپا داشتن امید به زندگیست و شما برای حداقل های زندگی در این کشور ها دچار دردسر ها و افسردگی ها نمی شوید .

حقوق مهندس مکانیک در فرانسه خوب است اما باید بتوانید به خوبی این درآمد را مدیریت کنید البته باید بدانید کمی هم سختگیری در ادارات فرانسوی وجود دارد و امنیت کاری در این کشور کمی کم هست ولی برعکس آن در آلمان همه چیز بسیار خوب است .

درآمد مهندس مکانیک در فرانسه

آیا می توانیم به راحتی کار خود را بیابیم ؟

در کشور فرانسه می توانید کار خود را با گشتن های زیاد بیابید اما به راحتی خیر . در هر صورت شما می توانید به سایت indeed رفته و کار خود را بیابید .

باید در نظر داشته باشید که کشور فرانسه دچار تورم است و سطح درآمد در این کشور کمی پایین تر از هزینه هاست برای همین کار هم معمولا به سختی پیدا می شود برای همین باید بدانید در این کشور باید حتما و حتما بسیار سخت کوش باشید .

در کل درآمد مهندس مکانیک در فرانسه می تواند امید بخش این باشد که شما می توانید در این کشور بهتر از بقیه اقشار جامعه زندگی کنید .

آیا باید حتما زبان فرانسوی در این کشور بلد باشیم ؟

بله شما برای اینکه بتوانید در فرانسه کار خود را بیابید باید حتما و حتما زبان این کشور را بلد باشید و اینکه فکر کنید می توانید با زبان انگلیسی به این کشور بیایید اشتباه است .

شما باید بتوانید زبان خود را بسیار قوی کنید زیرا در فرانسه کمتر کسی پیدا می شود که بتواند با شما به زبان انگلیسی صحبت کند برای همین حتما فرانسوی خود را بلد باشید در غیر این صورت بدون شک به مشکل بر می خورید و بعد از 6 ماه باید به ایران برگشته و کلی هم ضرر هزینه ای خواهید کرد .

درآمد مهندس مکانیک در فرانسه

مهندس مکانیک و یا مکانیک خودرو ؟ کدامیک ؟

درآمد مکانیک ماشین بسیار بیشتر از درآمد مهندس مکانیک در فرانسه است برای همین اگر شما می خواهید در این کشور زندگی کنید و مکانیکی را هم دوست دارید می توانید بعد از دو الی سه سال کار به یک مکانیک با تجربه تبدیل شده و بعد به فرانسه بیایید .

البته می توانید با کلیک بر روی عبارت داخل پرانتز به صفحه مربوطه بروید ( درآمد مکانیک فنی ماشین در فرانسه چقدر است ؟ آپدیت جدید ) !

در هر صورت بهتر است بدانید پشت میز نشینی درآمد چندانی برای شما ندارد و شما نمی توانید خود را با فنی کاران مقایسه کنید البته در این کشور …

به امید پیروزی برای شما عزیزان .
موفق باشید .

govahiran
4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *