قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در فرانسه چقدر است ؟ ( آپدیت 2024 ) !

درآمد مکانیک در فرانسه چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به سوالات بسیاری از مکانیک ها که دوست دارند به این کشور مهاجرت کنند پاسخ دهیم . در این مقاله به شما توصیه می کنم تا انتها با ما همراه باشید .

در این مقاله به دور از پیچیدگی ها برای شما به صورت تجربی تمامی موارد را بررسی می کنیم و به شما می گوییم چگونه می توانید به عنوان یک مکانیک به کشور فرانسه رفته و اقامت دائم این کشور را داشته باشید .

مطلب غیر مرتبط : دانلود کتاب آیین نامه رانندگی ( جدید ) !

درآمد مکانیک در فرانسه

درآمد مکانیک در کشور فرانسه چقدر است ؟

درآمد مکانیک در فرانسه به قدری بالاست که شما می توانید در صورت حرفه ای بودن در کارتان به راحتی زندگی رویاییتان را در این کشور بسازید اما بیایید قبل از اینکه به شما درآمد مکانیکی در این کشور را بگوییم به بررسی حداقل درآمد یک کارمند در این کشور بپردازیم …

حداقل درآمد در فرانسه حدودا 2.800 یورو می باشد که از این درآمد باید مالیات های بسیاری هم کسر شود اما درکل باید بدانید فرانسه را نباید با کشور های دیگر مقایسه کنید زیرا در این کشور گرانی بسیار زیاد تر از کشوری مانند آلمان است پس درآمد مکانیک در این کشور را نباید با کشور های دیگر مقایسه کرد .

درآمد مکانیک ماشین در کشور فرانسه در حدود ماهانه 4.800 یورو الی 8.000 یورو می باشد . بله شاید باورتان نشود اما دقیقا این حداقل و حداکثر درآمد مکانیک هایی است که در این کشور در حال کار کردن هستند .

البته یا می توانید به صورت درصدی و یا به صورت حقوق کار کنید و این درآمد هم بدون کسر مالیات در نظر گرفته شده است .

همانطور که دیدید درآمد شما در این کشور به قدری زیاد است که پزشک های متخصص می توانند به شما در این زمینه برسند و مورد قیاس قرار بگیرند .

مقاله پیشین : درآمد مکانیک در کشور هلند چقدر است ؟

آیا می توانیم به عنوان یک ایرانی متخصص به این کشور برای مکانیکی مهاجرت کنیم ؟

بله شما باید حتما حداقل 3 الی 5 سال سابقه بیمه به عنوان یک مکانیک در یک نمایندگی مطرح را داشته باشید در این صورت است که می توانید سفارت فرانسه در تهران رفته و درخواست ویزا دهید .

در این صورت دو نوع ویزا وجود دارد که می توانید از سفارت دریافت کنید . ویزای اول آفر است که این یعنی از کشور فرانسه یک کارفرما برای شما دعوتنامه ارسال کند و شما به سفارت نشان دهید و شما بعد از 1 هفته به این کشور می رسید .

مورد دوم ویزای کاری است که شما باید برای این که بتوانید در این کشور کار کنید باید زبان و تمکن مالی و همچنین باید 3 سال سابقه کاری در زمینه مکانیکی داشته باشید در این صورت است که می توانید به این کشور 6 ماه وارد شده و به دنبال کار بگردید .

در صورتی که بتوانید در این کشور کار پیدا کنید می توانید در این کشور بمانید و سالانه ویزای خود را تمدید کنید در غیر این صورت باید به ایران برگردید و دیگر نمی توانید در این کشور زندگی کنید .

درآمد مکانیک در فرانسه

آیا درآمد مکانیکی در فرانسه می تواند جوابگوی یک زندگی با کیفیت باشد ؟

بله . به شما پیشنهاد می دهم بخش درآمد ها را یکبار دیگر بخوانید . درآمد مکانیک در فرانسه به قدری بالاست که می توانید به راحتی در این کشور زندگی کنید در این شرایط است که می توانید حتی خانه و خودروی لوکس هم تهیه کنید .

بسیار بسیار برای شما خوب می شود اگر بتوانید در این کشور به سابقه خوب کاری و بالاهم دست پیدا کنید که در این شرایط درآمد شما بسیار بالاتر از حد تصورتان خواهد رفت .

به شما پیشنهاد می کنم تا می توانید سخت کار کنید و حرفه ای شوید تا در این کشور به هرچه می خواهید برسید .

آیا باید حتما زبان فرانسوی بلد باشیم ؟

بله 100% . در صوتی که شما زبان انگلیسی بلد باشید و زبان فرانسه بلد نباشید و یا زبانتان خوب نباشد نمی توانید در این کشور کار پیدا کنید در صورتی که اگر شما بتوانید به زبان این کشور صحبت کنید زندگیتان متحول می شود .

درآمد مکانیک در فرانسه بسیار بالاست اما به شرطی که بتوانید به خوبی به این زبان مسلط باشید و با عموم مردم صحبت کنید در غیر این صورت چطور می خواهید بفهمید مشکل خودرو دقیقا چیست و یا مشتری چه می خواهد ؟

درآمد مکانیک در فرانسه


باید مکانیک تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

خیر اما اگر مکانیک ماشین های متعدد را بلد باشید برای شما بهتر است بایید منظورم را بهتر بیان کنم . اگر می خواهید در گاراژ های عمومی کار کنید که ماشین های زیادی در آن می آیند برای مثال بنز و بی ام و و … شما باید بتوانید مکانیک اکثر ماشین ها را بلد باشید .

اما اگر می خواهید در یک نمایندگی خاص کار کنید باید بتوانید تمامی مدل های یک برند را بلد باشید . برای مثال تمامی مدال های بنز را بتوانید تعمیر کنید و دیگر نیازی نیست تمامی مدل های پورش را بلد باشید .

به شما پیشنهاد می کنم که حتما در زمینه کاری خود بسیار حرفه ای شوید در این زمان است که می توانید به خوبی پیشرفت کرده و درآمدتان را هم بالاتر ببرید .

درآمد مکانیک در فرانسه بسیار بالاست اما باید بتوانید در یک زمینه خاص خیلی حرفه ای باشید .

باید در تمامی زمینه های خودرو در این کشور ماهر باشیم ؟

خیر برای مثال اگر شما برق کار هستید نیازی نیست مکانیکی هم بلد باشید اگر شما مکانیک هستید نیازی نیست شما کار جلوبندی انجام دهید .

هر کسی کار خودش را دارد اما اگر شما بتوانید هم برق و هم مکانیکی و هم جلوبندی تمامی مدل های بنز را بلد باشید دیگر نیازی نیست به درآمد فکر کنید زیرا به معنای حقیقی درآمد مکانیک در فرانسه را رتبه بندی می کنید و یکی از بهترین ها در این کشور می شوید .

درآمد مکانیک در فرانسه

آیا می توانیم در این کشور گاراژ خود را تاسیس کنیم ؟

بله در صورتی که بتوانید در فرانسه اقامت دائم خود را دریافت کنید می توانید به راحتی در این کشور گاراژ خود را داشته باشید . در این صورت درآمد شما دیگر خیلی بالا خواهد رفت و حتی می توانید به مکانیک های زیادی هم در محل کارتان حقوق دهید .

در صورتی که این هدف را دارید سعی کنید هوشمندانه قدم بردارید و به خواسته هایتان برسید .

سخن پایانی !

دوستان عزیزم اگر شما می خواهید در این کشور کار کنید باید بتوانید به زبان این کشور صحبت کنید . درآمد مکانیک در فرانسه بسیار بالاست اما شرط اصلی آن این است که شما بتوانید به خوبی به زبان این کشور مسلط باشید در این صورت است که موفق می شوید .

به امید پیروزی برای تمامی شما عزیزان . پیروز و موفق باشید .

گواهیران .

govahiran
3.8/5 - (5 امتیاز)

یک دیدگاه

  1. طارق جلالی پور

    سلام: وقت شما بخیر معلومان خوبی را در اینجا خواندم، من در فرانسه و در اورلئان زندگی میکنم و دوست دارم شغل مکانیکی را تعقیب نمایم، لطفا در این باره اگر جزوه‌ای دارید برایم بفرستید، ممنون از شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *