قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در استرالیا چقدر است ؟ ( تجربه شخصی و مهم )

درآمد مکانیک در استرالیا زیاد است و یا کم ؟ شما صفحه مناسبی را برای این سوال پیدا کرده اید . من به عنوان یک مکانیک فنی در استرالیا برای شما از تجربه شخصی می نویسم . درآمد شما به عنوان مکانیک در سال 2021 در کشور استرالیا را در این مقاله با هم بررسی می کنیم . پس با ما همراه باشید .

در مقاله پیشین هم از درآمد مکانیک در آلمان گفتیم که می توانید به خوبی در مورد درآمدتان در آلمان هم اطلاعات مفیدی به دست بیاورید .

با گواهیران همراه باشید …

درآمد مکانیک در استرالیا

درآمد مکانیک در استرالیا چقدر است ؟

از هرچیزی که بگذریم بحث مالی و درآمد بسیار مهم است آن هم در کشوری مانند استرالیا که اگر شما در این کشور و در شهر سیدنی باشید به دلیل هزینه های زندگی بسیار بالا در این شهر باید درآمد بالایی هم داشته باشید .

البته جای نگرانی نیست , درآمد مکانیک بسیار بسیار زیاد است . اما …

اما اگر شما در حرفه خود بسیار حرفه ای باشید . 90% مکانیک ها در این کشور حقوق دریافت می کنند که اگر بسیار حرفه ای باشید درآمدی حدود 4.000 دلار دریافت می کنید . و این یک درآمد برای مهاجران تازه وارد است .

اگر شما در این کشور برای 5 سال مکانیکی کنید درآمدتان به ماهیانه 6.000 دلار هم می رسد و این یعنی یک زندگی بسیار عالی .

اگر شما حتی 4.000 دلار هم داشته باشید می توانید به قدری با کیفیت زندگی کنید که دیگر برای زندگی به پول حتی فکر هم نکنید چون اگر آدم کم خرجی باشید می توانید با درآمد 1 ماه 3 ماه زندگی کنید .

حالا فکر کنید درآمدتان 6.000 دلار باشد . البته درآمد مکانیک در استرالیا خیلی وقتها کمتر و بعضا بیشتر از این ارقام است .

پیشنهاد مقاله پربازدید : دانلود رایگان و فوری سوالات رانندگی جدید

درآمد مکانیک در استرالیا

چگونه به عنوان یک مکانیک به استرالیا برویم ؟

در ابتدا اصلا و به هیچ عنوان مهاجرت پناهندگی پیشنهاد نمیشه . اما می توانید برای رفتن به استرالیا از دو سبک استفاده کنید .

البته ما در اینجا اصلا از فیلد مهاجرت تحصیلی هم استفاده نمی کنیم . شما برای رسیدن به استرالیا و برای کار در این کشور باید از 2 راه اقدام کنید .

راه اول :

دریافت ویزای کاری 6 ماهه , در این ویزا شما وقت دارید برای 6 ماه در استرالیا به دنبال کار بگردید و وقتی کار پیدا کردید می توانید به راحتی به اداره مهاجرت در استرالیا رفته و اعلام کنید که در این کشور کار پیدا کرده و می خواهید مستقر شوید . در این حالت ویزای شما به کاری تغییر کرده و می توانید سالیان سال در این کشور زندگی کنید .

معمولا پس از 6 الی 8 سال زنذگی در این کشور می توانید پاسپورت استرالیایی خود را دریافت کنید . درآمد مکانیک در استرالیا طوری است که در آخر به خودتان خواهید گفت : می ارزید این همه دوندگی و تلاش .

راه دوم :

گرفتن پیشنهاد کاری , این مورد خیلی خیلی سخت است . در این ویزا باید یک کارفرما برای شما دعوت نامه ارسال کند , در این حالت شما با دعوت نامه به سفارت رفته با هزینه بسیار بسیار کمی می توانید وارد استرالیا شده و کار خود را آغاز کنید .

البته درآمد مکانیک در استرالیا به قدری عالیست که شما هرچه می خواهید می توانید فراهم کنید .
البته باید این را هم بدانید برای کاریابی بهتر است از طریق سایت indeed کشور استرالیا ( با فیلتر شکن روی لینک بزنید تا سایت ایندید باز شود . صفحه لینک داده شده برای مکانیک هاست وی می توانید درآمد مکانیک در استرالیا را هم به خوبی مشاهده کنید ) و شغل مد نظر را انتخاب کنید و سپس ببینید چقدر در روز برای کار شما در این وبسایت مهم آگهی اعلام می شود .

نگران نباشید . در استرالیا همیشه به مکانیک نیاز است و زود کار پیدا می کنید .

درآمد مکانیک در استرالیا

نوع کار مکانیکی در کشور استرالیا چگونه است ؟

از درآمد مکانیک در استرالیا بگذریم به نوع کار می رسیم .

شما یا باید برق کار باشید , یا باید جلوبندی و سیستم تعلیق بلد باشید و یا باید مکانیک حرفه ای باشید . اگر شما هر سه را بلدید و در آن حرفه ای هستید و کار شما ماشین های خارجی بوده به شما تبریک می گویم شما یک ثروتمند هستید که درآمدتان به بالای 8.000 دلار در ماه می رسد .

می دانید 8.000 دلار یعنی چقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقغا در استرالیا می توانید پادشاهی کنید . البته توصیه می کنم در یک زمینه متخصص باشید و از این شاخه به آن شاخه نپرید .

مقاله پیشین : بررسی فنی موتور 125

محاسبه مالیاتی چگونه است ؟ ( ساده )

خیلی ساده توضیخ می دهم . شما اگر درآمدی بالای 3.800 دلار داشته باشید بیاد 32% آن را به عنوان مالیات پرداخت کنید .

یعنی از هر 1 دلار 32 سنت را باید برای مالیات پرداخت کنید البته الان که می نویسم ممکن هست کمی تغییرات ایجاد شده باشد پس بهتر است حتما به سایت مالیاتی استرالیا سری بزنید .

آیا می توانیم به عنوان مکانیک در شرکتی استخدام شویم ؟

بسیار نادر است که شرکتی مکانیک فنی استخدام نماید اما در شرکت های بسیار بزرگی مانند آمازون و دیگر شرکت ها هر سال بالای 20 نفر از مکانیک های بسیار حرفه ای را استخدام می کند . اتفاقا در آمد مکانیک ها در استرالیا در این شرکت ها بسیار زیادتر است زیرا افراد دست به آچار کلا در این کشور خیلی خیلی کمیاب هستند .

در این حالت شما می توانید در شرکت های بسیار معتبر استخدام شده و کار کنید . البته بسیار نادر است اما اگر می خواهید کار بیرون از شرکت داشته باشید آگهی های استخدامی در این زمینه بسیار زیاد است .

و از همه مهم تر این است که شما 100% کار پیدا می کنید آن هم نه با زحمت زیاد اصلا !!!! فنی کاران بسیار در این کشور و حتی کشور های اروپایی برد می کنند حتی با یک تعویض روغن ساده هم شما می توانید بهترین درآمد در کشور استرالیا را تجربه کنید .

درآمد مکانیک در استرالیا

فرق مهندس مکانیک در استرالیا با یک مکانیک فنی چیست ؟

استخدام مهندسین مکانیک در این کشور کمی سخت است و باید بسیار در کار خود حرفه ای باشید علاوه بر این باید حتما از مراحل بسیار سختی عبور کنید و حداقل 3 تا 5 سال هم سابقه کاری داشته باشید .

نه اینکه نشود خیر , بسیار سخت است که به عنوان مهندس مکانیک در این کشئور استخدام شوید علاوه بر این درآمد مکانیک در استرالیا بسیار بیشتر از مهندس مکانیک است هر چند مهندسینی هستند که بالای 20 سال سابقه کاری دارند و بالای 10.000 دلار درآمد دارند که مسلما این درآمد برای تازه وارد ها به ان کشور بسیار رویاییست .

استخدام مهندس مکانیک هم بسیار زیاد است اما شرایط به شدت سخت تری دارد که برای این کار هم می توانید با ویزای تحصیلی و یا 6 ماهه کاری به استرالیا بیایید .

آیا می توانیم خودمان یک گاراژ بزنیم ؟

اگر در کار خود بسیار حرفه ای هستید و پول زیادی هم دارید می توانید با ویزای سرمایه گذاری به استرالیا بیایید و یک گاراژ را در این کشور افتتاح کنید و در این صورت اقامت شما هم بسیاز زود تر درست می شود .

اما اگر پولی ندارید و می خواهید در استرالیا کار کنید و سپس پس از چند سال این کار را کنید بسیار سادست و فقط با مراجعه به شهرداری و گذراندن کلاس های رایگان و یا پولی مربوطه می توانید به راحتی در این کشور گاراژ خود را تاسیس کنید .

درآمد مکانیک در استرالیا بسیار زیاد است اما اگر برای خودتان کار کنید که سر به فلک می کشد .

آیا باید مکانیکی تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

بله . در این کشور خبری از پراید و 206 و 207 و سمند و … نیست .

شما با هوندا هیوندا بنز و پورش و بی ام دبلیو و آئودی و … سر کاری دارید . البته هر کمپانی خودروی خود را تعمیر می کند که شما یا باید به استخدام نمایندگی یک کمپانی در استرالیا در بیایید و یا باید مکانیکی تمامی ماشین ها را به خوبی بلد باشید و البته مورد بسیار بهتر است .

و برای مورد دوم بهتر است صافکار باشید تا مکانیک . که البته بهتر است بدانید درآمد صافکار ها در این کشور بسیار بسیار بیشتر از مکانیک هاست .

گواهیران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *