قالب وردپرس افزونه وردپرس

حقوق مهندس مکانیک در سوئیس چقدر است ؟ ( 2022 )!

حقوق مهندس مکانیک در سوئیس چقدر است ؟ همانطور که قول داده بودیم امروز می خواهیم در مورد حقوق و درآمد مهندس مکانیک در کشور سوئیس به صورت تجربی و بسیار عامیانه و ساده برای شما مقاله ای در سایت گواهیران تهیه کنیم .

بسیاری از مهندسان مکانیک دوست دارند بعد از کشور آلمان , کشور سوییس را هم مورد بررسی قرار دهند پس اگر دوست دارید به این کشور برای این کار مهاجرت کنید با ما در این مقاله بسیار مفید و جالب همراه باشید .

در مقاله قبلی در مورد درآمد مکانیک های فنی و آچار به دست در این کشور مقاله ای تهیه کرده ایم که می توانید روی همین نوشته بولد شده کلیک کرده و به این مقاله مراجعه کنید .

تا انتها با ما همراه باشید …

حقوق مهندس مکانیک در سوئیس

درآمد مهندس مکانیک در کشور سوییس چقدر است ؟

در ابتدا بهتر است برویم سر اصل مطلب , درآمد شما در این کشور در این زمینه چیزی در حدود سالانه 80.000 الی 160.000 فرانک است که می توان گفت جزو درآمد های نسبتا خوب در این کشور است .

پس برای اینکه بتوانید با کشور های دیگر مقایسه ای داشته باشید بهتر است درآمد مهندس مکانیک را در آلمان با این کشور مقایسه کنید که می توانید در همین سایت در قسمت سرچ این عبارت را وارد کنید ( مهندس مکانیک در آلمان ) .

اما سوالات بسیار زیاد دیگری پرسیده شده که در این مقاله می خواهیم به بررسی آنها برای شما بپردازیم …

مقاله پربازدید : دانلود رایگان کتاب آیین نامه رانندگی جدید !!!

چطور می توانیم به این کشور در این زمینه کاری مهاجرت کنیم ؟

برای اینکه بتوانید در این کشور به عنوان مهندس مکانیک سفر کنید باید دو ویزا داشته باشید . اول ویزای جاب سیکر و دوم ویزای جاب آفر . این دو ویزا از معمول ترین ویزا های برای این است که شما بتوانید مهاجرت کنید .

درآمد مهندس مکانیک در سوئیس بسیار خوب است و به شما پیشنهاد می کنم تا انتها این مقاله همراه ما باشید …

حقوق مهندس مکانیک در سوئیس

ویزای جاب آفر سوئیس چگونه است ؟

در این ویزا شما به سادگی و راحتی هرچه تمام به این کشور می آیید . یعنی یک کمپانی برای اینکه بتواند شما را در مجموعه خود داشته باشد به سفارت سوئیس در ایران نامه ارسال کرده و از آنان می خواهد تا شما را به این کشور بفرستند .

در این حالت شما دعوتنامه دارید که می توانید به راحتی وارد این کشور شوید . برای این مورد نیازی به هیچگونه مدارک خاص نداشته و می توانید صرفا با ارائه مدارک هویتی و بررسی چند روزه سفارت , وارد سوئیس شوید . اما سوال پیش می آید که چطور می توانید این ویزا را داشته باشیم ؟

به شما پیشنهاد می کنم به وبسایت ( INDEED ) مراجعه کنید و به هر کمپانی که می توانید درخواست دهید تا شما را قبول کنند تا برای شما بتوانند ویزای جاب آفرتان را تکمیل کنند . این بهترین راه است و شما می توانید در خلال یادگیری زبان این کشور حدودا 1 سال به هر شرکتی که در این کشور وجود دارد پیام و درخواست همکاری ارسال کنید .

به شما قول می دهم اگر در کار خود بسیار ماهر و با تجربه باشید شرکت های بسیار زیادی با شما مصاحبه می کنند .

ویزای جاب سیکر چیست ؟

این ویزای معروف یعنی اینکه سفارت به شما اجازه می دهد 4 الی 7 ماه در این کشور وارد شده و به دنبال کار بگردید برای اینکه بتوانید در این کشور کار خود را بیابید باید حتما و حتما هر روز به سایت های مختلف سر زده و درخواست ارسال کنید و به مصاحبه بروید .

اما چطور می توانید در یک شرکت استخدام شوید ؟ مسلما باید زبان آن کشور را بلد باشید در غیر این صورت به مشکل بسیار بسیار بزرگی بر می خورید . پس روی این موضوع بسیار جدی باشید .

اما شرایط این ویزا چیست ؟ شرایط به شرح زیر است :

  • زبان آن کشور را بلد باشید
  • مدرک دانشگاهی مرتبط داشته باشید
  • حداقل 6 الی 10 هزار فرانک داشته باشید
  • حداقل 3 سال کار مرتبط داشته باشید

این شرایط عمومی بود که باید داشته باشید . در ضمن سوء سابقه می تواند بسیار در این زمینه مهم باشد .

حقوق مهندس مکانیک در سوئیس

آیا کیفیت زندگی به عنوان مهندس مکانیک در این کشور خوب است ؟

بله 100% بله . حقوق مهندس مکانیک در سوئیس به قدری خوب است که می توانید کیفیت بسیار بسیار عالی را در زندگی تجربه کنید . علاوه بر این اگر شما موفق به دریافت اقامت در این کشور شوید بدون شک شما یک زندگی بسیار رویایی خواهید داشت .

برای اینکه بتوانید درآمد خوبی داشته باشید باید سابقه کار شما در این کشور بالاتر رفته و زبان این کشور را درست مثل زبان مادری بیاموزید . در هر صورت در صورتی که زبان این کشور را بلد باشید به عنوان مهندس مکانیک در این کشور بدون شک موفق می شوید .

آیا حقوق مهندس مکانیک در سوئیس بیشتر است و یا در کشوری مانند آلمان ؟

بدون شک شما درآمد بیشتری در آلمان دریافت خواهید کرد اما سوئیس بدون شک کیفیت بسیار بالاتری برای زندگی نسبت به آلمان دارد و شما در این کشور می توانید به معنای واقعی به خوبی زندگی کنید .

کشور سوییس برای مکانیک ها انتخاب بسیار خوبیست اما فراموش نکنید اتریش و آلمان و کانادا هم می تواند انتخاب های بسیار عالی برای شمایی که مهندس مکانیک هستید و می خواهید مهاجرت کنید می باشد .

حقوق مهندس مکانیک در سوئیس

نژاد پرستی در سوییس برای ما ایرانی ها وجود دارد ؟

بله اما بسیار بسیار کم طوری که شما اصلا متوجه این موضوع نمی شوید البته باید به شما بگوییم که فقط برای ایرانیان نیست . اگر شما موی مشکی و پوستی تیره دارید یعنی اروپایی نیستید و با شما رفتاری که با خودشان دارند را هرگز ندارند .

یعنی شما می توانید به خوبی زندگی کنید اما هرگز خودی به حساب نخواهید آمد این را هرگز فراموش نکنید . البته در زندگی شما هیچ تاثیری ندارد و در این مورد اصلا نگران نباشید .

حقوق مهندسین مکانیک در سوئیس به صورت درصدی هم هست ؟

خیر به طور معمول شما حقوقی هستید و ماهانه به شما حقوق داده می شود اما اینکه شما درصدی کار کنید در نایاب ترین شرکت ها معمولا در پروژه ها علاوه بر حقوق به مهندسین ارشد درصد هم داده می شود .

اما شما برای ورود اصلا روی این موضوع حساب باز نکنید .

حقوق مهندس مکانیک در سوئیس

آیا در ایران می توانید کیفیت زندگی سوئیس را داشته باشیم ؟

ببینید حقوق مهندس مکانیک در سوئیس بسیار بسیار بیشتر از یک مهندس مکانیک در ایران است اما باید بدانید در ایران خودمان در صورتی که شرکت داشته باشید می توانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید .

در غیر این صورت با کار کامندی شما نمی توانید خود را با سوئیس مقایسه کنید و این قیاس هم دردناک است و هم خنده دارد . پس به شما پیشنهاد می کنم اصلا در این باره فکر هم نکنید و اگر می خواهید مهاجرت کنید و تمامی شرایط را دارید از همین حالا اقدام کنید که فردا بسیار دیر است .

سخن پایانی !!!!

دوستان عزیزم حقوق مهندس مکانیک در سوئیس و همینطور کیفیت زندگی در این کشور بسیار زیاد است اما این که شما فکر کنید می توانید با زبان انگلیسی در این کشور کار کنید کاملا اشتباه است .

برای اینکه بتوانید در سوئیس موفق باشید باید بتوانید زبان این کشور را به خوبی بلد باشید در این صورت است که شما می توانید همیشه در کشور سوییس به خوبی زندگی کنید .

به امید موفقیت شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی
مهندس عسگری
گواهیران .

govahiran
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.