قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در سوئیس چقدر است ؟ ( 2022 ) !

درآمد مکانیک در سوئیس چقدر است ؟ آیا می توانیم به عنوان یک مکانیک فنی ماشین ماهر به کشور سوییس مهاجرت کنیم ؟ شرایط برای مهاجرت به این کشور زیبا و قدرتمند اقتصادی چیست ؟ آیا از ایران می توانیم بسیار آسان به این کشور جهت کار در کمپانی های مختلف مهاجرت کنیم ؟

در این مقاله می خواهیم به صورت بسیار ساده و تجربی در خصوص کار در کشور سوئیس به عنوان یک مکانیک بررسی های بسیاری را انجام دهیم پس با ما همراه باشید .

قبل از شروع می توانید به پربازدید ترین مقاله رسانه گواهیران سری بزنید ( دانلود سوالات آیین نامه رانندگی ) تمرینی . خب بریم سراغ اصل داستان …

درآمد مکانیک در سوئیس

درآمد مکانیک در کشور سوییس چقدر است ؟

اگر می خواهید به عنوان یک مکانیک بسیار ماهر به این کشور مهاجرت کنید باید بدانید درآمد سالانه شما حداکثر 200.000 فرانک و حداقل چیزی در حدود 57.000 فرانک می باشد .

این درآمد برای مکانیک ها جزو درآمد های بسیار بالای کشور های اروپاییست که نظیر آن را در کشور هایی مانند اتریش و آلمان می توانید بیابید البته در این کشور های نام برده شده شما می توانید درآمد بسیار بالاتری هم داشته باشید که می توانید در سایت گواهیران ( همین سایت ) سرچ کنید و درآمد مکانیک در کشور های مختلف را بررسی کنید .

اما سوئیس یک کشور بسیار بسیار عالی از نظر کیفیت زندگی و درآمدی می باشد و درآمد مکانیک در سوئیس یکی از بالاترین درآمد ها را دارد .

باید مکانیک چه خودرو هایی باشیم تا بتوانیم در این کشور به خوبی کار پیدا کنیم ؟

شما باید بتوانید در مکانیک ماشین هایی مانند ولوو و بنز و بی ام دبلیو و پورش و … بسیار حرفه ای باشید البته بسیاری سوال می کنند که ما باید در کمپانی ها کار کنیم و یا در گاراژ های موجود در این کشور ؟

مسلما در سوییس کار ها مانند ایران نیست و هر مکانیکی مطرحی باید ثبت شرکت داشته باشد در این حالت است که شما استخدام شرکت های مختلف می شوید البته این را هم باید بدانید بسیاری از شرکت های بزرگ در این کشور مکانیک هایی را برای کار در شرکت استخدام می کنند تا سرویس های این شرکت همیشه سالم باشد و مشکلی برای کارمندان در رفت و آمد به وجود نیاید .

اما در گاراژ ها هم می توانید فعالیت کنید که درآمد شما یا حقوقی و یا درصدی می باشد .

مقاله قبلی و پربازدید سایت : مهاجرت کاری مکانیک ها به آلمان چه شرایطی دارد ؟

درآمد مکانیک در سوئیس

درآمد فنی کاران مکانیک ماشین درصدی است و یا حقوقی ؟

شما در ابتدا ورود به این کشور باید به صورت حقوقی کار کنید تا بتوانید بعد از 8 سال بعضا 6 سال پاسپورت این کشور را دریافت کرده و در این کشور زندگی کنید .

اما اگر به شما درصد پیشنهاد داده شد باید درخواست حقوق کنید در این صورت شما نمی توانید در این کشور مقیم شده و شهروند شوید و باید هر سال برای حتما برای گرفتن اجازه کار به اداره مهاجرین مراجعه کنید .

آیا باید هم برق و هم مکانیک و هم جلوبندی و … را بلد باشیم ؟

خیر شما در هر فیلدی که مهارت خاص دارید باید کار کنید و نمی توانید تمامی کار ها را شما انجام دهید اما در صورتی که مکانیک هستید و برق و در زمینه سیستم برقی خودرو هم فعالیت حرفه ای دارید , می توانید درآمد بیشتری کسب کنید .

در هر صورت شما به عنوان یک مهارت در یک شرک استخدام می شوید و نمی توانید در تمامی زمینه ها فعالیت داشته باشید که در این صورت انرژی شما برای انجام آن کار از بین رفته و کم کم در کار هم اثر منفی خواهید گذاشت . پس به شما پیشنهاد می کنم حتما در زمینه خود حرفه ای باشید و کار کنید .

درآمد مکانیک در سوئیس

آیا کیفیت زندگی در سوئیس به عنوان یک مکانیک خوب است ؟

مسلما و 100% بله . شما اگر بخوانید زندگی خود را با ایران مقایسه کنید به نتایج عجیبی می رسید . درآمد مکانیک در سوئیس به قدری زیاد است که می توانید کیفیت بسیار بالایی را در زندگی تجربه کنید .

در این خصوص باید به شما بگوییم درآمد شما می تواند بسیار بسیار زیاد تر هم باشد اما چیزی که بسیار مهم است این هست که شما کیفیت بسیار بالایی در زندگی در سوییس دارید که بعد از چندین سال اگر به شما 10 برابر درآمد سوئیس را هم بدهند دوست ندارید به کشورتان به عنوان یک مکانیک برگردید .

اگر دوست دارید به این کشور در این زمینه مهاجرت کنید شک نکنید بهترین انتخاب را کرده اید و بدون شک موفق خواهید شد .

راه های مهاجرتی به کشور سوئیس از راه مکانیک خودرو چیست ؟

شما برای اینکه بتوانید به این کشور به عنوان یک مکانیک ماهر سفر کنید باید حتما در ابتدا وضعیت مالی خوب خود را به سفارت ارائه دهید تا بدانند شما قرار نیست در این کشور سختی بکشید و سربار دولت سوئیس باشید .

سپس باید حتما زبان این کشور را به خوبی در حدی که مورد تایید سفارت است بلد باشید و سفارت درصورتی که شما زبان این کشور را به خوبی بلد باشید به شما بیشتر از بقیه امتیاز می دهد که بسیار برای شما خوب می شود .

باید ثابت کنید که چندین سال در این زمینه در ایران کار کرده اید , شما باید به عنوان یک مکانیک بیمه خود را پرداخت کرده باشید در این صورت است که اگر 3 سال کار کرده باشید می توانید مورد تایید سفارت سوئیس باشید .

در این صورت به شما ویزای کار و یا جاب سیکر داده می شود که به شما 6 ماه فرصت داده می شود تا به این کشور رفته و کار خود را بیابید در این صورت می توانید در این کشور برای 1 الی 2 سال بمانید و هر ساله تمدید کنید . در صورتی که کار پیدا نکردید باید برگردید به کشور خودتان .

دومین ویزا این است که شما باید از طرف یک کمپانی دعوتنامه داشته باشید . در این زمینه به شما فورا ویزا داده شده و می توانید به راحتی به سوییس سفر کرده و کار کنید . این شرایط بسیار عالی تر و بهتر از شرط قبلی برای ورود به این کشور است .

درآمد مکانیک در سوئیس به قدری زیاد است که بسیاری از فنی کاران دوست دارند در این کشور با این عنوان مشغول به کار شوند . ”

درآمد مکانیک در سوئیس

درآمد مکانیک در سوئیس بیشتر است و یا مهندس مکانیک ؟

البته درباره مهندس مکانیک و درآمدشان در این کشور مقاله ای منتشر کرده ایم اما در هر صورت درآمد مکانیک فنی بسیار بالاتر از مهندس مکانیک ماشین است .

اگر شما فکر می کنید در زمینه خودرو های خارجی بسیار حرفه ای هستید باید بدانید که مهاجرت یک راه بسیار عالی برای شما است . تخصص شما در اروپا حکم طلا را دارد و شما می توانید به راحتی در این کشور زندگی خوبی داشته باشید و از کار خود لذت ببرید .

مهندسین مکانیک هم درآمد خوبی دارند اما نه به اندازه مکانیک های بسیار فنی در این کشور .

سخن پایانی !!

دوستان عزیزم درآمد مکانیک در سوئیس بسیار بسیار زیاد است و شما اگر می خواهید برای کار به این کشور وارد شوید باید بدانید هدف بسیار عالی را در ذهن خود دارید .

حتما زبان این کشور را باید به خوبی بلد باشید زیرا زبان انگلیسی اصلا در این کشور طرفدار زیادی ندارد و مردم عادی بسیار زیاد هم هستند که نمی توانند در این کشور با زبان انگلیسی صحبت کنند و مشکلاتشان را به شما بگویند در نتیجه شما هم نمی توانید کار خود را در این کشور بیابید .

ویزا گرفتن بسیار سخت است اما وقتی شرایط گفته شده را داشته باشید برای شما درست مثل آب خوردن آسان می شود . یادتان باشد برای هدف خود درست فکر کنید و خسته نشوید .

الان خسته شوید بسیار بهتر از این است که 10 سال دیگر حسرت زمان از دست رفته تان را بخورید و بگویید کاش در آن روز ها تلاش زیادی برای زندگی ام می کردم .

govahiran
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.