قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در آمریکا چقدر است ؟ ( 2022 ) !

درآمد مکانیک در آمریکا چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بسیاری از سوالاتی مانند : آیا می توانیم از ایران به این کشور به عنوان مکانیک وارد شویم و یا آیا می توانیم در این کشور به وسیله کار مکانیکی به راحتی اقامت دائم دریافت کنیم و …

اگر در ایران مکانیک هستید و دوست دارید بدانید درآمد و کار شما در کشور بزرگ آمریکا چگونه است در این مقاله با ما همراه باشید …

قبل از رفتن به ادامه مقاله : می توانید از همین لاین وارد صفحه دانلود کتاب آیین نامه رانندگی رایگان در سال جدید شوید ( پر بازدید ترین ها ) !

درآمد مکانیک در آمریکا

درآمد مکانیک فنی ماشین در آمریکا چقدر است ؟

درآمد مکانیک در آمریکا چقدر است ؟ اصلا قبل از این که بخواهیم بررسی کنیم درآمد مکانیک در این کشور چقدر است بیایید ببینیم حداقل درآمد در این کشور دقیقا چقدر است ؟

حداقل حقوق و درآمد در آمریکا برای شغل های بسیار سطح پایین است که نیازی به سواد خاصی ندارد و درآمد این کار ها حدودا ماهانه 2.000 دلار است که می توانیم با این درآمد در این کشور زندگی بسیار ضعیفی داشته باشید البته باید گفت بیشتر هزینه شما برای اجاره خانه خرج می شود و هزینه خوراک در این کشور بسیار پایین است .

اما از حق نگذریم درآمد مکانیک های بسیار بالاست . در صورتی که بتوانید به عنوان یک مکانیک وارد این کشور شوید حداقل درآمد شما در ماه حدودا 4.000 الی 5.000 دلار است و این یک درآمد بسیار بالایی در این کشور می باشد .

درآمد مکانیک در کشور آمریکا بسیار بالاست و البته به این بستگی دارد که شما چقدر حرفه ای هستید و در چه شرکت و یا کمپانی و یا گاراژی کار می کنید .

آیا می توانیم از ایران به این کشور سفر و مهاجرت کنیم ؟

بله . البته جدید موانع زیادی در سر راه رسیدن به آمریکا وجود دارد اما در دوره جدید آمریکا این محدودیت های برای ایرانیان برداشته شده است و شما می توانید به این کشور سفر کنید البته راه های سختی برای این کار هست که در این بخش به زبان بسیار ساده برای شما بیان می کنیم …

آمریکا در ایران سفارتی ندارد و شما باید برای اینکه بتوانید به این کشور سفر کنید ویزا داشته باشید و باید از کشور هایی مانند ترکیه و یا آذربایجان و ارمنستان و یا قطر و امارات و … اقدام کنید .

برای اینکه بتوانید به این کشور سفر کنید باید یک ویزا دریافت کنید ( البته اگر دعوت نامه کاری و یا عادی ندارید ) باید ویزای کاری در این کشور را بیابید .

شما باید ویزای 6 ماهه از سفارت این کشور دریافت کرده تا بتوانید 6 ماه به این کشور سفر کنید در این صورت است که 6 ماه وقت دارید در این کشور کار خود را بیابید . در صورتی که توانستید کار خود را بیابید می توانید ویزای 6 ماهه خود را به 1 ساله تبدیل کنید و در این کشور حساب کشوری و همینطور کار داشته باشید .

سپس بعد از 6 الی 7 سال می توانید در این کشور مقیم شده و اقامت دائم خود را دریافت کنید . البته درآمد مکانیک و کیفیت زندگی به قدری در آمریکا بالاست که برای شما تمامی این سختی های رسما آسان خواهد بود .

مقاله قبلی سایت : درآمد مکانیک در کشور اتریش چقدر است ؟ ( جدید ) !

درآمد مکانیک در آمریکا

چطور در این کشور می توانیم کار خود را بیابیم ؟

بعد از اینکه وارد آمریکا شدید باید کار خود را بیابید . به شما پیشنهاد می کنم اول حتما سایت ( INDEED ) را که یک سایت کاریابی بین المللی هست را باز کرده و به جستوجو بپردازید .

سپس اگر نتوانستید کار خود را بیابید می توانید از روزنامه های آمریکا استفاده کنید و کار هایی که هر روز برای استخدام منتشر می شوند را بیابید . در بخش مکانیک ها حدودا روزانه در هر ایالت چیزی در حدود 20 مکانیک استخدام می شود و این تعداد واقعا زیاد است .

درآمد مکانیک در آمریکا واقعا زیاد است برای همین اگر شما حرفه ای باشید شانس ورود به این بازار گران را دارید . در صورتی که فکر می کنید در کار خود حرفه ای نیستید به این کشور سفر نکنید زیرا آمریکا در حمایت از کارمندان بسیار ضعیف است و اگر شما در کارتان حرفه ای نباشید ممکن است اخراج شوید و مسلما کار های اقامتی شما به شدت به خطر می افتد .

آیا باید مکانیکی تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

خیر . شما نیازی ندارید مکانیک تمامی ماشین ها را بلد باشید البته که منطقی هم نیست اما ناگفته نماند که مکانیک هایی که تمامی ماشین های خارجی را بلد هستند ( یعنی اکثریت ماشین ها ) در ایران کم هم نیستند . اما باید بدانید که در این کار اگر شما متخصص باشید درآمدتان بسیار زیاد است .

یعنی برای مثال استاد تعمیرات بنز و یا پورش و یا فورد و … باشید . در این صورت است که درآمد شما بسیار زیادتر خواهد بود .

البته در هنگام استخدام هم شما شانس بسیار بالاتری خواهید داشت .

درآمد مکانیک در آمریکا

درآمد مکانیک در کشور آمریکا می تواند کفاف یک زندگی با کیفیت باشد ؟

درآمد مکانیک در آمریکا همانطور که متوجه شدید بسیار زیاد است و این یعنی کیفیت زندگی شما هم مسلما بالاتر از بسیاری از کار های دیگر می باشد البته درآمد مکانیک در کشور آمریکا به ماهانه 10.000 دلار هم می رسد . در این حالت باید یک مکانیک بسیار حرفه ای باشید .

بله درآمد مکانیک در این کشور کفاف یک زندگی بسیار خوب و با کیفیت را می دهد .

زندگی برای یک مکانیک در ایران بهتر است و یا در آمریکا ؟

این سوال بسیار شخصی است و شما نمی توانید بگویید برای همه مانند هم است اما مسلما در آمریکا کیفیت زندگی بسیار بسیار بسیار بیشتر از ایران است اما باید دید شما در ایران بهتر زندگی می کنید و یا در آمریکا ! در این حالت می توانید به جواب برسید .

اما در حالت عادی شما درآمد و کیفیت بسیار بالایی را در آمریکا در زندگی خود می توانید تجربه کنید در این حالت است که اکثریت می گویند مسلما آمریکا برای ما مکانیک های بسیار بهتر از ایران است .

درآمد مکانیک در آمریکا

آیا امکان دارد در این کشور کارگاه خود را تاسیس کنیم ؟

بله . در صورتی که شما اقامت خود را دریافت کنید می توانید کارتان را گسترش داده و گاراژ مکانیکی خود را تاسیس کنید در این شرایط درآمد شما بسیار زیاد تر بوده و می توانید افراد زیادی را هم استخدام کنید . در این حالت درآمد مکانیک در آمریکا با شمایی که کارگاه دارید بسیار فرق می کند .

البته شما می توانید هم کارگاه داشته باشید و هم در کارگاه خودتان کار کنید که درآمدتان سر به فلک می کشد اما حداقل درآمد شما در ماه چیزی در حدود ماهانه 20.000 دلار است ( البته مالیات هم کسر شده ) و این درآمد خالص شما بعد از مالیات می باشد .

سخن پایانی !

دوستان عزیزم پیدا کردم کار و و در کل مهاجرت به این کشور برای ما ایرانیان بسیار سخت است اما در صورتی که کارتان و زبان انگلیسی شما بسیار حرفه ای باشد می توانید درآمد بسیار زیادی داشته باشید .

حتما روی زبانتان و روی حرفتان کار کنید و در یک زمینه خودرویی حرفه ای باشید تا بتوانید به خوبی در آمریکا کار مناسب رو برای خودتان پیدا کنید .

درآمد مکانیک در آمریکا بسیار زیاد است به شرطی که شما بتوانید در این کشور به خوبی خودتان را وفق دهید . امیدواریم همیشه پیروز و موفق باشید .

گواهیران .

govahiran
4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.