قالب وردپرس افزونه وردپرس

پر فروش ترین موتور سیکلت در جهان برای چه کمپانی است ؟

در این مقاله به بررسی پر فروش ترین موتور سیکلت در جهان می پردازیم . اگر دوست دارید بدانید چه موتوری در دنیا بیشترین فروش را دارد این مقاله به زبان بسیار ساده برای شما عزیزان نوشته شده است پس تا انتها همراه گواهیران باشید .

البته منبع این نوشته از وبسایت ویکی پدیا بوده و موتور رنج هم می تواند منبع مناسبی برای تحقیقات این مقاله بوده باشد … .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه !

پر فروش ترین موتور سیکلت در جهان

پرفروش ترین موتور سیکلت در جهان چیست ؟

پرفروش ترین موتور های دنیا به موتور هایی هستند و یا بیشترین کشوری که دارای موتور سیکلت فعال هست چه کشوری است ؟

خب همانطور که می دانید پر فروش ترین و معروف ترین موتور سیکلت برای هوندا هست و در سطر جدول فروش موتور ها قرار گرفته است و مقام دوم فروش موتور برای یاماها و سومین مقام فروش موتور سیکلت برای باجاج هست و شما این 3 کمپانی را از مهم ترین فروشندگان موتور سیکلت می توانید در دنیا ارزیابی کنید .

اما اینکه در چه کشوری موتور سیکلت بیشترین استفاده را دارد بدون شک کشور چین . جمعیت میلیاردی کشور چین سبب این شده است تا برای فرار های ترافیکی اکثریت اقدام به خرید موتور سیکلت کنند برای همین جمعیتی بالغ بر 200 میلیون نفر در کشور چین در حال استفاده از موتور سیکلت هستند .

در صورتی که این جمعیت از موتور سیکلت استفاده نکنند ترافیک به شدت زیاد شده و عملا ترافیک های فوق سنگین را مشاهده می کنید .

اما نکته مهم این است که موتور های برقی در این کشور از سال 2020 تا امسال بیشتری فروش را داشته اند . البته این نکته هم بسیار مهم است که بدانید موتور سیکلت ها در این کشور هزینه های خرید و تعمیر به شدت پایینی دارند برای همین هم هست که اکثریت در حال خرید این وسیله برای رفت و آمد هستند .

خب بیایید به سراغ سوال بعدی برویم … .

پرفروش ترین موتور در ایران چیست ؟

همانطور که در مقاله قبلی ذکر شده موتور سیکلت هوندا 125 پرفروش ترین موتور در ایران است و شما می توانید این موتور را با هزینه بسیار پایین خریداری کنید در صورتی که رتبه دوم فروش موتور در ایران برای بنلی هست و رتبه سوم برای طرح کلیک می باشد .

این 3 موتور در سایت گواهیران بررسی کامل شده اند . حالا که پر فروش ترین موتور سیکلت در جهان را شناختید وقت آن است که بررسی کاملی در باره استفاده از موتور سیکلت در کشور های مختلف داشته باشیم … .

آیا در کشور های اروپایی موتور بیشترین فروش را دارد و یا ماشین ؟

سوال خوبیست شاید برای اینکه ایرانیان زیادی در کشور های اروپایی در حال زندگی و مهاجرت به این کشور ها هستند پس شاید به این فکر کنید که موتور سیکلت برای استفاده در این کشور ها خوب است اما اینطور نیست …

در کشوری مانند آلمان انگلستان و فرانسه و بلژیک و … هوای بسیار سرد و بسیار بسیار بارانی را مشاهده می کنید برای همین هم هست که قیمت موتور در این کشور ها بسیار پایین است زیرا عملا مشتری زیادی ندارد از طرفی دیگر بیشتر مردم از مترو و اتوبوس استفاده می کنند و حتی استفاده از ماشین هم به نسبت جمعیت در این کشور ها زیاد نیست .

در کل به علت سرما و بارش باران زیاد در این کشور ها شما شاهد استفاده بسیار کمی از موتور هستید در عوض فروش ماشین در این کشور ها بسیار زیاد تر است .

خب بیایید به سراغ سوال بعدی برویم … .

پر فروش ترین موتور سیکلت در جهان

در کشور های آمریکایی موتور بیشتر فروش دارد و یا ماشین ؟

در کشور هایی مانند کانادا که بارش برف و باران واقعا سنگین و زیاد است موتور اصلا گزینه خوبی نیست برای همین هم هست که شهروندان در این کشور دوست دارند از ماشین استفاده کنند تا موتور سیکلت در این صورت است که فروش موتور سیکلت بسیار رتبه بدی در این کشور دارد .

اما در آمریکا اینطور نیست و شما می توانید تعداد موتور های زیادی را در این کشور ببینید زیرا هم قیمت بسیار پایینی دارند و هم اینکه در این کشور هوا به سردی کانادا و به بارانی اروپا نیست و می توان گفت هوا در این کشور تقریبا مانند ایران است .

خب بیایید برویم به سراغ سوال بعدی … .

در کشور های آسیایی موتور بیشترین فروش را دارد و یا ماشین ؟

پر فروش ترین موتور سیکلت در جهان برای هوندا هست و جالب است بدانید در کشور چین از هوندا و یاماها بسیار استفاده می شود اما در کل در کشور های آسیایی فروش موتور بسیار بیشتر از ماشین است زیرا هوای خوب و قیمت مناسب سبب شده تا اکثریت از این وسیله استفاده کنند .

پس در کل می توان متوجه این شد که پر فروش ترین موتور سیکلت در دنیا برای کشور های آسیایی است .

در کشور استرالیا چطور ؟

در کشور استرالیا به علت سردی و یا گرمای بیش از حد هوا از موتور سیکلت استفاده می شود اما نه زیاد و پر فروش ترین وسیله بدون شک ماشین می باشد .

البته خرید موتور در این کشور به علت هزینه های جانبی زیاد مساوی با ماشین دارای هزینه کمی هم هست اما با این حال در این کشور بیشتر از ماشین استفاده می شود تا موتور سیکلت .

پر فروش ترین موتور سیکلت در جهان

سخن پایانی !

به عنوان سخن پایانی در صورتی که به خوبی دقت کرده باشید متوجه شده اید که هزینه خرید موتور سیکلت در کشور های سرد بسیار پایین است زیرا فروش زیادی هم ندارند اما در کشور هایی مانند ایران و هندوستان هزینه خرید موتور ها بالاست .

در کشور چین به علت تشویق زیاد دولت برای خرید موتور سیکلت شما شاهد قیمت های بسیار کم هستید البته این نکته هم بسیار مهم است که موتور سیکلت های برقی در این کشور فروش بیشتری تا موتور های بنزینی دارند .

خب امیدوارم این مقاله کوتاه برای شما مفید بوده باشد . گواهیران .

govahiran
4/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *