قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک موتور در ترکیه چقدر است ؟ ( 2024 )

درآمد مکانیک موتور در ترکیه چقدر است ؟ در این مقاله از گواهیران به بررسی درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور ترکیه می پردازیم پس در صورتی که در ایران هستید و در این زمینه کاری فعالیت می کنید و یا دوست دارید وارد این زمینه کاری شوید و در کشور ترکیه کار کنید این مقاله برای شما نوشته شده و به تمامی سوالات مهم شما در این زمینه پاسخ داده است پس در صورتی که سوالات زیادی دارید در این مقاله می توانید به اکثر سوالاتتان پاسخ دهید .

در بخش اول نگاهی به آمار تعداد موتور سیکلت های فعال در کشور ترکیه می اندازیم و سپس به بررسی نهایی می پردازیم . بسیار خب قبل از هر چیز می توانید به مقاله قبلی یعنی ” درآمد ماهانه مکانیک موتور سیکلت در کشور انگلستان ” مراجعه کرده و تمامی موارد در زمینه درآمدی مکانیکی موتور سیکلت در آن کشور را بررسی کنید . بسیار خب بیایید ببینیم در ترکیه چه خبر است ؟

آمار موتور سواران در کشور ترکیه !

همانطور که می دانید ترکیه یک کشوری با جمعیت بیشتر از 80 میلیون نفر است و آب و هوایی بسیار نزدیک و شبیه به ایران دارد و نکته ای که با ایران در تضاد است این است که در ترکیه شما می توانید انواع موتور سیکلت ها را مشاهده کنید و اصولا ممنوعیتی در واردتان حجم ها و مدل های مختلف در این کشور برای موتور سیکلت ها وجود ندارد و از آنجایی که هزینه خرید موتور در ترکیه پایین است و همینطور جمیعیت بسیار زیادی دارد که رابطه مستقیم با ترافیک های شهری دارد شما می توانید در ترکیه تعداد زیادی موتور سیکلت را در شبانه روز ببینیم . درآمد مکانیک موتور در ترکیه بسیار زیاد است اما چرا ؟ بیایید به آمار نگاهی بی اندازیم .

در کشور ترکیه طبق آمار رسمی و سالانه کشوری حدودا 8 میلیون موتور فعال وجود دارد و این یعنی این تعداد از موتور ها به صورت شبانه روزی در ترکیه در حال تردد هستند . دقیقا درست حدس زدید این کشور بهشت مکانیک های موتور سیکلت است .

آب و هوای خوب و همینطور جمعیت زیاد و قیمت و آزاد بودن انواع موتور سیکلت ها باعث شده تا مردم این کشور از موتور سیکلت استفاده کنند و تعداد موتور سواران در این کشور بسیار زیاد می باشد . بسیار خب بیایید ببینیم درآمد مکانیک موتور سیکلت در ترکیه چقدر است ؟ پس با گواهیران همراه باشید .

درآمد مکانیک موتور در ترکیه

درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور ترکیه چقدر است ؟

در زیر به 4 روش درآمدی در زمینه مکانیک خودرو در ترکیه می پردازیم اما بیایید مانند همیشه در ابتدا ببینیم حداقل درآمد در کشور ترکیه چقدر است تا بتوانیم مقایسه درستی داشته باشیم . بسیار خب . حداقل درآمد در ترکیه برای کارگران ساده حدودا ماهانه 8.000 لیر است و این یعنی در صورتی که شما به صورت ماهانه تا این حد درآمد داشته باشید زندگی سخت و بسیار بی کیفیت و ساده ای را خواهید داشت اما بیایید ببینیم آیا این مورد برای مکانیک های موتور سیکلت در کشور ترکیه هم صدق می کند و یا خیر ؟

درآمد مکانیک موتور در ترکیه بسیار زیاد است و هر چقدر متخصص تر باشید درآمد بسیار بیشتری دارید البته درآمد شما در ایران هم در این زمینه کاری بسیار زیاد است اما در کشور ترکیه سالانه به تعداد موتور سواران به شدت اضافه می شود و این یعنی در صورتی که شما بتوانید در این زمینه کاری به خوبی حرفه ای شوید درآمد زیاد هم دارید . بسیار خب بیایید ببینیم درآمد شما در این زمینه کاری در ترکیه چقدر است ؟

در روش اول درآمدی شما باید کارکمند یک کارگاه متفرقه مکانیکی و تعمیر موتور باشید در این حالت هر نوع موتوری از هر برندی و هر مدلی را باید بتوانید تعمیر کنید در این حالت درآمد شما خیلی زیاد است و اگر در جای شلوغی کار کنید درآمد بسیار بسیار زیادی هم خواهید داشت پس در نتیجه درآمد ماهانه شما در این حالت مبلغی بین 15.000 الی 22.000 لیر می شود و این یعنی شما در رینج درآمد خوبی قرار دارید .

در روش دوم شما باید مکانیک یک برند مخصوص باشید برای مثال برند موتور سیکلت کاوازاکی و یا هوندا و یا دوکاتی و یا … در این حالت شما باید مدل های این برند را بلد باشید و نیازی ندارید برند دیگری را بررسی کنید پس شما باید به خوبی مکانیکی و برق تمامی موتور سیکلت های برند مخصوص به کارتان را بلد باشید در این حالت درآمد ماهانه شما بین 14.000 الی 20.000 لیر است و کار کمتر اما درآمد بیشتری دارید و همیشه هم برای شما کار هست و یک برند خاصی را فقط به صورت تخصصی کار می کنید .

در روش سوم درآمدی شما می توانید یک کارگاه تعمیر موتور سیکلت در کشور ترکیه تاسیس کنید در این حالت شما درآمد واقعا زیادی دارید برای مثال شما باید حقوق کارمندان و مالیات و اجاره کارگاه و همینطور هزینه تبلیغات زیادی را بپردازید در این حالت است که باز هم شما سود زیادی دارید و از آنجایی که در ترکیه سراسر سال اصولا هوا خوب است و بسیاری از افراد موتور سواری می کنند شاید درآمد ماهانه شما به بیشتر از 200.000 لیر برسد که باید در این صورت هزینه های گفته شده را از آن کسر کنید .

در روش چهارم شما می توانید کارگاه تخصصی یک برند خاص را تاسیس کنید که در این شرایط باز هم درآمد خیلی بالایی دارید و فقط موتور سیکلت های یک برند خاص را باید تعمیر کنید در این صورت است که نیازی به تبلیغ زیادی ندارید و تمامی موتور سواران یک برند شما را به خوبی می شناسند .

درآمد مکانیک موتور در ترکیه بسیار زیاد است و یا شاید بتوان گفت یکی از بهترین روش های درآمدی در کشور ترکیه مکانیکی موتور سیکلت است پس دوستان در این زمینه کاری به صورت خاصی باید حرفه ای باشید تا بتوانید درآمد زیاد را کسب کنید .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه رانندگی چیست ؟

درآمد مکانیک موتور در ترکیه

آیا باید برق موتور سیکلت را هم بلد باشیم ؟

بله . اصولا مکانیک موتور سیکلت باید به برق موتور هم تسلط داشته باشد و در صورتی که در این زمینه کاری تسلطی ندارید باید حتما تمرین بیشتری داشته باشید . بازار رقابتی برای مکانیک های موتور سیکلت در کشور ترکیه بسیار سخت است و در صورتی که حرفه ای نباشید شاید نتوانید درآمد خیلی خوبی هم داشته باشید .

پس دوستان عزیزم حتما باید برق موتور را هم به خوبی بیاموزید در این شرایط است که درآمد خیلی بالا و خوبی خواهید داشت .

سخن نهایی !

درآمد مکانیک موتور در ترکیه بسیار زیاد است اما شما باید زبان رسمی این کشور را به خوبی بلد باشید در غیر این صورت نمی توانید با مشتری ارتباط خوبی بر قرار کنید و این یعنی اگر شما می خواهید درآمد خوبی داشته باشید علاوه بر حرفه ای شدنتان در زمینه فنی باید بر روی صحبت کردنتان هم تمرکز کنید .

بازار مکانیکی موتور سیکلت در ترکیه واقعا داغ است اما زمانی موفق می شوید که در کارتان واقعا حرفه ای باشید در غیر این صورت شاید نتوانید درآمد خیلی خوبی را کسب کنید . بسیار خب امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *