قالب وردپرس افزونه وردپرس

بررسی رولز رویس – بررسی کامل این برند گرانقیمت (آپدیت 2024)

بررسی رولز رویس را به صورت جامع در این مقاله انجام می دهیم. شرکت رولز رویس یکی از معروف ترین و قدیمی ترین تولید کنندگان خودرو های لوکس در جهان است که امروز همه ما این برند معروف را می شناسیم.

تأسیس این برند معروف به سال 1906 بر می گردد که توسط هنری رویس یک مهندس با استعداد از انگلستان و چارلز رولز یک تاجر پولدار اهل انگلستان برند رولز رویس ساخته شد.

این دو رویا پرداز تصمیم گرفتند با ترکیب هوش فنی و قدرت مالی ، خودرو هایی تولید بکنند که هیچ کمپانی خودرو سازی توان مقابله با آن را نداشته باشد و برای افراد سلطنتی و رده بالا مناسب باشد .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه !

بررسی رولز رویس

محصولات و خطوط محصولی برای بررسی رولز رویس

رولز رویس در حال حاضر دو خط محصولی را تولید میکند که خط محصولات خودرویی و خط محصولات موتور های پر قدرت جز این دسته است.
خط محصولات خودرویی : این شرکت در حوزه تولید ماین های لوکس جز برترین تولید کنندگان به شمار می آید که خط محصولی آن شامل خودرو های زیر است :

 • فانتوم (Rolls-Royce Phantom)
 • گوست (Rolls-Royce Ghost)
 • وریت (Rolls-Royce Wraith)
 • داون (Rolls-Royce Dawn)

رولز رویس فانتوم : این خودرو به عنوان نمادی از لوکس بودن به شمار می رود و لوکس ترین خودرو این شرکت می باشد. رولز با استفاده از مواد بسیار با کیفیت ، فناوری پیشرفته ، طراحی شگفت انگیز ، تجربه یک رانندگی فوق العاده را برای مصرف کنندگان فراهم می کند.

رولز گوست : این خودرو یک مدل لوکس کوچک تر است که در کنار طراحی زیبا و کیفیت بی نظیر عملکرد قدرت مندی را دارا است. گوست مجهز به امکانات پیشرفته ای مثل رانندگی هوشمند و سیستم های هوشمند دیگر می باشد.

رولز رویس وریت : وریت جز خودرو های سواری لوکس با عملکردی باورنکردنی است و به طور خاص برای رانندگی دینامیکی و هیجان انگیز طراحی شده است. طراحی این مدل به صورت کوپه انجام شده است.

رولز داون : داون یک خودرو کابریولت که بسیار لوکس است و ترکیبی از طراحی بسیار زیبا ، مترِیال های فوق العاده و موتور قدرتمند که راحتی بسیاری را برای مشتریان فراهم می کند. این خودرو با موتور بسیار قدرتمند و سقف قابل تبدیل است که با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و تجربه رانندگی بی نظیری را فراهم می کند .

پیشنهاد مقاله : دانلود کتاب آیین نامه !

خط محصولات موتور های قدرتمند شرکت رولز رویس

رولز رویس به عنوان یک برند در زمینه طراحی و تولید موتورهای قدرتمند برای صنایع  ساخته می شوند. محصولات موتورهای قدرتمند رولز به شرح زیر است :

 • موتورهای هواپیما
 • موتور های دریایی
 • موتور صنعتی

موتورهای هواپیما : رولز در زمینه تولید موتور های هواپیما جز پیشگامان این صنعت به شمار می روند. این موتور های بسیار قدرتمند با کارایی بسیار بالا ، عملکرد فوق العاده و اعتماد پذیری شناخته می شوند.
این موتور ها برای هواپیما های تجاری ، هواپیما های خصوصی و هواپیما های نظامی استفاده می شوند.

موتور های دریایی : رولز موتور های قدرتمندی برای کشتی ها و قایق های لوکس طراحی میکند که به عنوان نمادی از کیفیت و کارایی شناخته می شوند. مشتریانی که به دنبال کیفیت و کارایی بالا برای قایق های خود هستند شرکت رولز در این زمینه حرف اول را می زند و برای قایق های لوکس موتور هایی کم صدا با قدرت بالا تولید می کند.

موتور های صنعتی : شرکت رولز همچنین موتور های بسیار قدرتمندی برای صنایع نفت و گاز ، صنایع نساحی ،  نیروگاه ها و صنایع دریایی تولید می کند. این موتور ها کارایی ، استحکام و طول عمر زیادی دارند که برای صنایع که نمی خواهند نگران خرابی موتور هاییشان باشند و طول عمر زیادی می خواهند بسیار مناسب است .

بررسی رولز رویس را در بخش های مختلف در این قسمت از مقاله انجام دادیم حالا بیایید به ادامه بررسی این برند معروف انگلیسی بپردازیم …

بررسی رولز رویس

لوکس ترین امکانات داخلی در خودرو های رولز رویس

شرکت رولز امکاناتی فوق العاده در ماشین های خود فراهم میکند که به این امکانات معروف است و تجربه بسیار فوق العاده ای را برای هم راننده و هم سرنشینان فراهم می کند به طوری که شما وقتی در حال رانندگی هستید از تایم خود لذت می برید در ادامه چندین امکانات داخلی این خودرو لوکس را با هم بررسی می کنیم این امکانات به شرح زیر است :

 • صندلی های فوق العاده راحت
 • سیستم سرگرمی و اطلاعات
 • سیستم صوتی پیشرفته
 • نور پردازی داخلی
 • تنظیمات هوا و سیستم تهویه
 • سیستم تصویه هوا
 • سقف شیشه ای بزرگ
 • جعبه های نگه دارنده مخصوص
 • کیفیت بافت و مواد
 • سیستم کنترل هوش مصنوعی

صندلی های فوق العاده راحت : صندلی های مخملی یا چرمی بسته به علاقه مشتریان با فناوری های پشتیبانی از بدن ، تنظیمات گرمایش وسردی حتی ماساژور که به مسافران اجازه می دهد در طول مسافرت های طولانی احساس خستگی نکند و از مسافرت خود نهایت لذت را ببرند.

سیستم های سرگرمی و اطلاعات : این سیستم پنل کنترلی بسیار پیشرفته با صفحه نمایش لمسی ، امکانات ناوبری و اتصال به اینترنت به مشتریان اجازه می دهد هر نوع دسترسی و سرگرمی در طول سفر خود داشته باشند و از تایم خود نهایت استفاده را ببرند.

سیستم صوتی پیشرفته : این شرکت ماشین های خود را به آخرین امکانات روز ممکن مجهز کرده است که سیستم های صوتی با کیفیت بالا ، اسپیکر های فراگیر با تنظیمات پردازش صدا از جمله این امکانات هستند که به مسافران تجربه شگفت انگیزی از موسیقی و صدا می دهد.

نور پردازی داخلی : استفاده از نور های LED با انواع رنگ ها و تنظیمات مربوط به آن که داخل ماشین را فوق العاده زیبا می کند و چلوه خاصی به ماشین های رولز می دهد.

تنظیمات هوا و امکانات تهویه : این ماشین مجهز به سیستم تهویه خودکار و تنظیمات دما و هوا می باشد. وقتی که با این ماشین سفر می کنید فرقی نمی کند در مرکز آب و فاضلاب باشید یا در لوکس ترین نقطه شهر در هر صورت هیچ بویی به داخل ماشین نفوذ نکرده و می توانید حتی تنظیمات ماشین را به صورت خودکار روی حالت تصویه به صورت هر یک ساعت قرار دهید.

سیستم تصویه هوا : به این فکر کنید که شما در کشور عربستان در حال سفر با ماشین لوکس خود هستید و برای مدت کوتاهی شیشه ماشین را پایین می دهید به این صورت که داخل ماشین پر از گرد غبار می شوند یا اینکه در فصل بهار در جنگلی در حال سفر هستید و به این فصل آلرژی دارید این ماشین حتی فکر اینجا را هم کرده است. با استفاده از فیلتر های هوا و سیستم تصویه داخلی هیچ گرد و غبار و ذرات معلقی در ماشین شما جایی ندارد و هوای داخل خودرو را کاملا تمیز نگه می دارد.

سقف شیشه ای بزرگ : سقف شیشه ای پانوراما با قابلیت باز بسته شدن که در شب های پر ستاره قابلیت اتصال مسافران به محیط بیرونی را می دهد و تجربه بسیار شگفت انگیزی برای آن ها فراهم می سازد.

جعبه های نگهدارنده مخصوص : شرکت رولز همچنین در این ماشین جعبه های کمکی و فضاهایی با طراحی بسیار زیبا برای نگهداری وسایل مهم و قیمتی شما تدارکت دیده است.

کیفیت بافت و مواد : شرکت رولز در این زمینه شاهکار خود را تحویل داده است البته در زمینه های دیگر و امکاناتی که تا اینجا بررسی کردیم نیز جز بهترین ها می باشد. مواد اولیه ای که در این ماشین استفاده شده از جمله چرم بسیار با کیفیت ، چوب های بسیار مرغوب ، فلز های تزئینی که جلوه بی نظیری به فضای داخلی ماشین داده است.

سیستم کنترل هوش مصنوعی : در اینجا شاهکاری که رولز به برخی مدل های خود اضافه کرده است می رسیم . این شرکت با اضافه کردن سیستم هوش مصنوعی به این ماشین امکانات تنظیم هوا ، تصویه هوای داخلی ، امکانات صوتی ، تنظیمات دمای داخلی ، تنظیمات سرگرمی و دسترسی به اینترنت را به صورت خودکار فراهم کرده است وشما با توجه به نیاز خود به هوش مصنوعی می گویید چه چیزی نیاز دارید . این شاهکار رولز رویس که با این همه امکانات ، دسترسی آن ها را به هوش مصنوعی متصل کرده و تجربه کاربری فوق العاده ای را در اختیار کاربر می گذارد .

در این بخش از بررسی رولز رویس موارد بسیار مهمی را در باره این برند معروف به دست آوردیم حالا نوبت یکی از موارد مهم درباره این برند رسیده است …

مقاله قبلی سایت : گرفتن گواهینامه هواپیمایی !

بررسی رولز رویس

نوآوری و برنامه ریزی شرکت رویس برای آینده

شرکت رولز رویس علاوه برامکانات منحصر به فردی که هم اکنون برای ماشین های خود فراهم کرده همچنان برنامه هایی برای آینده این شرکت در سر دارد این برنامه ها به شرح زیر است :

 • الکتریفیکیشن و پایداری : با تمرکز بر روی کاهش اثر گلخانه ای
 • تکنولوژی خودران : اضافه کردن هوش مصنوعی به قسمت هدایت خودرو برای بهبود تجربه رانندگی و افزایش ایمنی
 • سفر به فضا : شرکت رولز اعلام کرده است در حال همکاری با شرکت های هواپیمایی فضایی برای بهبود تکنولوژی برای سفر به فضا است.
 • تجربه مشتری محور : تعهد به بهبود تجربه مشتری از طریق خدمات برتر
 • پژوهش و توسعه : سرمایه گذاری بیشتر در توسعه برای بهبود تکنولوژی و عملکرد ماشین ها ، کاهش مصرف سوخت و بهبود ساختار های ماشین
 • تطبیق با تغییرات فرهنگی : این تغییرات بسته به جایی که مشتری زندگی می کند و نیاز ها و سفارشاتی که دارد متغیر است.


خب در این مقاله بررسی رولز رویس را انجام دادیم و امکانات لوکس آن را که در حال حاضر دارا می باشد و در آینده نیز می خواهد اضافه شود را بررسی کردیم.

امیدوارم این مقاله براتون مفید بوده باشد.

گواهیران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *