قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک رولز رویس چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد مکانیک رولز رویس چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی درآمد مکانیک این ماشین بپردازیم و شاید شمایی که یک مکانیک هستید و یا دوست دارید یک مکانیک شوید این مقاله برای شما بسیار بسیار با ارزش و مفید باشد .

در این مقاله درآمد مکانیک ماشین رولز رویس بر اساس دلار آمریکا و در آمریکا بررسی شده است و در آخر درآمد مکانیک این ماشین را در آلمان بررسی می کنیم درست در میان قلب اروپا . در هر صورت این ماشین ارزان نیست و در صورتی که شما این ماشین را داشته باشید یعنی بسیار ثروتمند هستید و همینطور اگر مکانیک این ماشین باشید درآمدتان به قدری بالاست که فکرش را هم نمی کنید که البته در این مقاله آن را بررسی می کنیم . پس با ما همراه باشید … .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه !

درآمد مکانیک رولز رویس

درآمد مکانیک ماشین رولز رویس چقدر است ؟

همانطور که می دانید اگر در آمریکا بخواهیم حقوق یک کارمند ساده را بررسی کنیم می شود حدودا ماهانه 4.000 دلار زیرا هزینه های زیادی را باید در این کشور برای زندگی بپردازید برای همین حالا که فهمیدید حداقل درآمد در این کشور چقدر است بیایید ببینیم درآمد شما به عنوان مکانیک رولز رویس چقدر است ؟

در صورتی که تجربه کاری شما بالای 5 سال باشد درآمد شما و یا بهتر است بگوییم حقوق شما از 10.000 دلار در آمریکا شروع می شود و تا 12.000 دلار می رسد و این یک درآمد بسیار بالا است و البته باید این را هم بدانید که این درآمد قبل از کسر مالیات است اما در هر صورت این درآمدی بسیار بالا در این کشور محسوب می شود .

در صورتی که شما بخواهید یک نمایندگی تاسیس کنید که دارای شرایطی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم شما درآمدی معادل ماهانه 60 الی 80 هزار دلار خالص بعد از کسر مالیت و حقوق و … دارید که این یک درآمد بسیار زیاد است . اما شرایط آن چیست ؟

شما باید اقامت کشور را داشته باشید و همینطور شما باید دوره های زیادی را در کمپانی رولز رویس گذرانده باشید که این دوره ها شامل موارد فنی و تئوری می باشد و در اصل شما باید مکانیک باشید و یا به صورت تئوری مبانی این ماشین را بیاموزید و سپس بعد از قبولی شما باید در مکانی که این کمپانی تعیین می کند محل کارتان را تاسیس کنید آن هم با کیفیت و استانداردی که برای شما تعریف می شود .

البته باید بدانید حداقل هزینه ای که برای ایجاد یک نمایندگی تعمیرات این ماشین باید بپردازید چیزی در حدود 1 میلیون دلار است و سپس به درآمد های بسیار بالاتر از مبلغی که گفته شد هم می رسید . در هر صورت این کار بسیار پر سود است .

مورد بعدی این است که شما به صورت درصدی با کمپانی کار کنید که این مورد برای هر کسی اتفاق نمی افتد و شما باید نامبر وان این زمینه باشید تا کسی به شما به جای حقوق درصد بدهد که در این صورت در بدترین حالت درآمد شما در ماه حدودا 30.000 دلار می شود .

خب دیدید درآمد مکانیک رولز رویس چقدر بالاست حالا بیایید در اروپا این درآمد را بررسی کنیم …

پیشنهاد مقاله : درآمد سرویس کار ماشین در کشور قطر چقدر است ؟

درآمد مکانیک رولز رویس

درآمد مکانیک ماشین رولز رویس در آلمان چقدر است ؟

البته این یک ماشین انگلیسی است اما در کل به علت اینکه تنها کشور اروپایی که در آن زیاد و بیشتر از بقیه کشور ها این مدل را می بینیم شاید بهتر باشد بدانیم درآمد شما در آلمان چقدر است ؟

در صورتی که زبان آلمانی و انگلیسیتان خوب باشد ( توجه کنید . باید هر دو خوب باشد ) شما می توانید درآمدی در حدود ماهانه 15.000 یورو داشته باشید . شاید سوال بپرسید چرا درآمد شما در آلمان زیاد تر از آمریکاست ؟ پاسخ این است که مکانیک این ماشین ریسک هایی را باید بپذیرد یعنی در صورتی که اشتباهی کند باید هزینه های خسارت را شخصا بپردازد و شاید جالب باشد که بدانید …

شما در صورتی که می خواهید در این زمینه در آلمان کار کنید باید 100.000 یورو دیپازیت در نمایندگی قرار دهید که این مورد باعث می شود تا هر کسی مکانیک این ماشین نشود و فقط افرادی به صورت محدود بتوانند این کار را کنند و این قانون در آلمان بسیار بسیار عجیب است .

در هر صورت درآمد شما بعد از کسر مالیت 15.000 یورو است و این مبلغ کمی نیست و بدون شک درآمد شما به قدری زیاد است که بعد از 5 الی 8 سال می توانید هم خانه خود را بخرید و هم یک ماشین بسیار عالی داشته باشید در این صورت است که می توانید به خوبی زندگی کنید .

چگونه می توانیم در نمایندگی رولز رویس کار کنیم ؟

همانطور که متوجه شدید درآمد مکانیک رولز رویس بسیار زیاد است طوری که اگر شما 8 سال کار کنید درآمد 20 سال یک مهندس را به دست می آورید و این بسیار خوب است و نکته بسیار مهمی است اما بیایید بررسی کنیم که به چه صورت می توانید در این نمایندگی کار کنید .

بدون شک اگر در ایران هستید یعنی هیچ تجربه ای از این ماشین ندارید پس باید حتما از ایران به کشوری دیگر بروید و اگر در کشور دیگر هستید نمی توانید به نمایندگی بروید و بگویید اجازه دهید شاگردی کنم . اصلا در این مدل از ماشین روال به این صورت نیست .

در تمامی کشور هایی که رولز رویس نمایندگی دارد در هر سال یک دوره برگذار می شود و 100 نفر شرکت می کنند که از این 100 نفر تنها 10 نفر استخدام می شوند و یا حتی کمتر و شما باید در بین 100 مکانیک خبره برنده شوید تا بتوانید استخدام شوید اما شرایط آن چیست ؟

شما باید مدرک فنی مکانیک را داشته باشید و سپس باید بالای 5 سال کار کرده باشید ( مهم نیست در چه برندی ) سپس شما باید علوم مهندسی مکانیک را در این دوره یاد بگیرید و در آزمون قبول شوید البته یک آزمون عملی هست و یک آزمون تئوری و شما باید در هر آزمون بالاترین رتبه را کسب کنید تا در دسته 10 نفر باشید .

و البته مهم تر از همه این هست که شما برای شرکت در این دوره باید 10.000 دلار بپردازید که خب برای هر کسی امکان پذیر نیست . در هر صورت شما قرار نیست در یک دوره ماشین های معمولی شرکت کنید و برای رولز رویس یک سری موارد بسیار مهم هست .

پیشنهاد مقاله : هزینه گواهینامه رانندگی چقدر شده است ؟

درآمد مکانیک رولز رویس

آیا باید حتما تمامی مدل ها را بلد باشیم ؟

در این دوره 6 ماهه شما تمامی مدل های این ماشین را به خوبی یاد می گیرید و این یعنی در صورتی که شما بخواهید در این زمینه کار کنید اما مدل های مختلف را بلد نباشید بدون شک استخدام نمی شوید و یا بهتر است بگوییم اصلا در آزمون ها قبول نمی شوید .

بدون شک درآمد شما از مکانیک های ماشین های تاپ لول آلمانی هم بیشتر است … خب پس در این مقاله به بررسی درآمد مکانیک ماشین رولز رویس پرداختیم . نظر شما چیست ؟

مهندس عسگری .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *