قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک ماشین سنگین در کانادا چقدر است ؟ ( 2024 )

درآمد مکانیک ماشین سنگین در کانادا چقدر است ؟ در صورتی که در ایران و یا هر کشور دیگری در زمینه مکانیک ماشین های سنگین و یا کامیون ها و یا تریلی ها فعالیت می کنید و دوست دارید با این کار به کشور کانادا مهاجرت کنید این مقاله درست برای شما نوشته شده است و در این مقاله به زبان کاملا ساده و به دور از پیچیدگی ها و به صورت تجربی به بررسی و پاسخ سوالات مهم شما در این زمینه می پردازیم .

بسیار خب بیایید ببینیم درآمد مکانیک کامیون و تریلی در کشور کانادا چقدر است و به سوالات مهم شما در این زمینه پاسخ دهیم . با گواهیران همراه باشید … .

پیشنهاد مقاله پربازدید سایت : دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی !

درآمد مکانیک ماشین سنگین در کانادا

درآمد مکانیک کامیون در کشور کانادا چقدر است ؟

البته اینکه می گوییم کامیون در اصل منظور هر نوع ماشین سنگین است و در صورتی که شما ماشین سنگین کار هستید و در این زمینه تخصص دارید در این بخش به بررسی شاخه های درآمدی شما می پردازیم اما قبل از آن اجازه دهید به بررسی موارد مهمتری بپردازیم برای مثال حداقل حقوق در کشور کانادا تا بتوانیم با درآمد مکانیک ماشین سنگین در کانادا مقایسه های دقیق تری انجام دهیم .

حداقل درآمد در کشور کانادا معادل است با 1.959 دلار کانادایی و دوستان این یعنی در صورتی که این مبلغ را دریافت می کنید شما دارای حداقل درآمد در این کشور هستید و برای شما زندگی کردن کمی سخت می شود و در اصل شما باید به کار هایی که تخصص زیادی نمی خواهد وارد شوید تا این درآمد را داشته باشید برای مثال کار در مکدانلد و یا … حالا که حداقل حقوق را بررسی کردیم بیایید ببینیم حداقل درآمد شما به عنوان یک مکانیک ماشین سنگین در کشور کانادا دقیقا چقدر است ؟

درآمد شما به عنوان یک مکانیک در کانادا به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که در این بخش به این موارد می پردازیم :

1 – تجربه
2 – سن
3 – سطح زبان
4 – نوع کار

در مورد اول تا سوم که بحثی نیست و شما می توانید از وکلای مهاجرت این موارد را بپرسید اما موردی که برای ما بسیار مهم است مورد آخر است ( نوع کار ) اما یعنی چه ؟ بیایید به بررسی تک به تک این موارد بپردازیم .

1 – شما مکانیک کارمند در گاراژ عمومی باشید : در این حالت شما یک مکانیک ماشین سنگین آزاد هستید و در یک کارگاه در حال کار کردن هستید در این شرایط شما باید مکانیک و تعمیر اکثر ماشین ها را به خوبی بلد باشید در غیر این صورت دوستان عزیزم نمی توانید در این حالت کار کنید زیرا باید هر ماشین سنگینی که به کارگاه شما می آید از هر برندی را تعمیر کنید اما درآمد شما چقدر است ؟ در این حالت درآمد شما یا حقوقی است و یا درصدی …

اصولا درآمد مکانیک ماشین سنگین در کانادا به صورت حقوقی از حداقل 6.000 دلار شروع شده و تا 10.000 دلار ماهانه هم می رسد این کار واقعا سخت بوده و درآمد بسیار زیادی هم دارد اما به صورت درصدی شاید درآمد شما کمی از این حالت بیشتر باشد .

2 – مکانیک یک برند خاص : برای مثال شما باید در برند بنز کار کنید و تمامی ماشین های سنگین بنز را تعمیر کنید در این حالت است که درآمد شما به صورت حقوقی بوده و از ماهانه 7.000 دلار الی 12.000 دلار کانادایی هم می رسد . دوستان این بهترین حالت کاری برای شماست که در یک برند کار کنید و درآمد بسیار زیاد و خوبی دارید . بسیار خب بیایید به بررسی مورد بعد بپردازیم .

3 – مکانیک آزاد : این مورد درآمد واقعا زیادی دارد و این یعنی شما صاحب کارگاه هستید و خودتان کار می کنید و هر درآمدی باشد برای شماست درست هست این کار درآمد خیلی زیادی برای شما دارد شما حتی می توانید مکانیک های زیادی را اسخدام کنید و به آنها حقوق بدهید در این صورت است که درآمد شما واقعا زیاد است اما هزینه های بسیار زیادی در ابتدا برای شما دارد .

خرید زمین و تاسیس بنا کارگاهی و یا هزینه های تبلیغاتی و … بسیاری از موارد وجود دارد که کار را برای شما هم از نظر هزینه و هم از نظر قانونی سخت می کند اما در صورتی که موفق شوید بدون شک درآمد شما ماهانه به بالای 100.000 دلار می رسد. البته باید هزینه حقوق و هزینه تبلیغات و هزار مورد را بپردازید و درآخر شاید برای شما 35 هزار الی 40 هزار دلار در ماه بماند که دوستان این واقعا مبلغ زیادی در کاناداست .

خب تا اینجا متوجه شدیم درآمد مکانیک ماشین سنگین در کانادا چقدر است حالا بیایید به بررسی موارد دیگر بپردازیم .

مقاله قبلی سایت : درآمد رانندگان ماشین های سنگین در کشور امارات چقدر است ؟

درآمد مکانیک ماشین سنگین در کانادا

آیا مدرک مکانیک ایران مورد تایید است ؟

در صورتی که در ایران در این زمینه کار کرده اید و بیمه پرداخت کرده اید و بتوانید ثابت کنید که در این زمینه کار می کردید می توانید به کشور کانادا در این زمینه کاری وارد شوید و البته باید شرایط دیگری داشته باشید اما در هر صورت مدارک شما مورد تایید است .

از طرفی شما باید مدارک فنی حرفه ای در این زمینه را هم دریافت کنید در این حالت است که پیدا کردن کار برای شما در این کشور تضمینی است و جالب است بدانید در کشور کانادا به مکانیک های ماشین های سنگین واقعا نیازی بسیار زیادی دارند و در صورتی که در این زمینه در حال کار هستید به شما پیشنهاد می کنیم به این مورد فکر کنید .

آیا باید زبان انگلیسی عالی داشته باشیم ؟

دوستان در صورتی که زبانتان خوب نیست برای کار در این کشور و در این زمینه اقدام نکنید .

چطور می توانیم مدرک برند های معتبر را دریافت کنیم ؟

شاید بخواهید بدانید به چه صورت می توانید مدرک برند های معتبر را دریافت کنید و یا اصلا به چه صورت می توانید در این برند ها به عنوان مکانیک ماشین های سنگین در کانادا کار کنید . دوستان در صورتی که می خواهید مکانیکی در این زمینه را بیاموزید باید به کشور هایی مانند ترکیه و یا امارات و یا اروپایی بروید تا بتوانید مدرک کار در این زمینه ها را از این کشور ها دریافت کنید .

اما در صورتی که بتوانید به فنی حرفه ای های برند بنز در آلمان برای یادگیری مکانیک ماشین های سنگین بروید بدون شک مدرک شما به قدری معتبر است که در هر کشوری به راحتی می توانید کار خود را بیابید . بسیار خب امیدواریم اطلاعات داده شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد .

گواهیران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *