قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد در اسنپ ( روزانه 1 میلیون خالص – 100% واقعی ) !

درآمد در اسنپ چقدر است ؟ در ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم اگر می خواهید درآمدتان را در اسنپ در آذر ماه 1402 بررسی کنید , به انتهای همین صفحه رفته و فایل درآمد روزانه 1 میلیون تومان از اسنپ را دانلود کنید , قبل از شروع بررسی درآمد در این شرکت می توانید به بررسی درآمد در الوپیک هم بپردازید که فقط کافیست بر روی عبارت داخل پرانتز کلیک کنید . ( درآمد در الوپیک چقدر است ) .

آیا واقعا کار در اسنپ روزانه 1 میلیون تومان برای ما درآمد دارد ( در تمامی استان ها هم به همین صورت هست و یا فقط شهر های بزرگ ) ؟ آیا واقعا درآمد رانندگان بیشتر از کارمندان متخصص با حقوق های 15 الی 20 میلیون تومانی است ؟ اصلا رکورد درآمد در اسنپ چقدر بوده ؟ قیمت اسنپ در ساعات مختلف چقدر است ؟

در شرایط کنونی جامعه که بسیاری از کسب و کارها ضعیف شدند و یا حقوق کارمندان کفاف زندگی را به درستی نمی دهد , بله بسیار بسیار به‌ صرفه است , کار در این شرکت می تواند فوق العاده باشد اما چرا ؟

چون همیشه مسافر هست , جمعیت کشور بسیار زیاد است حتی افرادی که ماشین هم دارند باز هم از این اپ , ماشین می گیرند حتی اگر تعداد رانندگان بسیار زیاد باشد باز هم نیاز به حضور راننده در سطح شهر می باشد , مردم نیاز به پیک موتوری دارند و این نیاز به شدت در تمامی کشور نرخ بالایی دارد … .

امروز می‌خواهیم به بررسی دقیق درآمد ماهانه رانندگان در این اپ معروف و معتبر در ایران بپردازیم .

بهتر است بدانید که اسنپ شرکتی است درست مانند شرکت معتبر ” اوبر” اما به قدری امکانات ویژه ای دارد که می توان گفت بهترین و کاملترین استارت آپ در ایران در این حوزه می باشد .

درآمد تاکسی اسنپ - اسنپ تاکسی

راه‌اندازی اسنپ

وقتی اسنپ در ایران راه‌اندازی شد به قدری از آن استقبال شد که یادم می‌آید اوایل کار این شرکت , از رانندگانش می‌پرسیدیم که چقدر درآمد دارید ؟

می گفتند : ” خدا را شکر” خیلی بهتر از آژانس یا توی خیابان ایستادن است و یا خیلی خیلی بهتر از کارمندی است و این مورد 100% حقیقت بود .

مقاله ویژه : هزینه گواهینامه رانندگی چقدر شده است ؟ ( اولین شرط شروع به کار )

درآمد در اسنپ چقدر است ؟

مزیت استفاده از تاکسی اسنپ چیست ؟

بیایید به بررسی مزیت استفاده از این اپ برای رانندگان بپردازیم :

تاکسی اسنپ :

وقتی یک گوشی هوشمند حتی ساده دارید می‌دانید که در هر نقطه ای از شهر مسافر منتظر شماست .
هر جا باشید این شرکت برای درآمد زایی همراه شماست اما دقیقا یعنی چه ؟

شاید ندانید اما وقتی این اپ نبود رانندگان آژانس ها باید مسافر را به مقصد می رساندند و خالی و بدون مسافر برمی گشتند به سمت آژانس اما در این پلتفرم شما همان لحظه که مسافر را پیاده می کنید فورا برای شما مسافر های بسیار زیادی درخواست ارسال می کنند و شما می توانید بدون خالی بودن ماشینتان ساعت ها کار کنید و درآمد کسب کنید .

این مهمترین مزیت کار در این شرکت است که 100% بر روی درآمد شما تاثیر مستقیم دارد و شما زمانتان را از دست نمی دهید و همینطور درآمدتان خیلی بیشتر از رانندگان آژانس ها می شود .

مزیت بعدی این است که زمان کاری شما دست شماست و هر وقت که دوست دارید می توانید درآمد کسب کنید و این شغل در کشور هایی مانند آمریکا و کانادا و آلمان یک شغل بسیار پر درآمد محسوب می شود و اینبار در ایران .

پیک موتوری ها :

قدیم ها پیک موتوری ها شرایط واقعا سختی داشتند و باید در آژانس های پیک موتوری کار می کردند بدون شک حقشان خورده می شد و باید منتظر مشتری در یک دفتر می نشستند تا نوبتشان برسد اما الان هر کجا باشید برای شما درخواست پیک وجود دارد و مهمتر از همه این است که کارتان دست خودتان است و با هر موتوری می توانید کار کنید و درآمد کسب کنید .

درآمد راننده این استارتاپ می تواند بسیار بالا تر از یک کارمند متخصص باشد که در ادامه به آن می پردازیم .

درآمد در استپ باکس چقدر است ؟

درآمد تاکسی در اسنپ ( مسافر کشی )

خب می‌رسیم به موضوع داغ درآمد تاکسی اسنپ ها و یا بهتر از بگوییم تجربیات رانندگان اسنپ !

مثالم را با درآمد آقای حسین (…..) شروع می‌کنم .

یک روز برای گرفتن آمار درآمد رانندگان اسنپ یک تاکسی درخواست دادم , البته باید بگویم هوس تهران‌ گردی هم کرده بودم .

سوار شدیم و تهران را گشتیم کمی با هم دوست شدیم درآمدش را پرسیدم . گفت ” اگر بخوام بگم داستان طولانی میشه ” . گفتم : اشکالی نداره وقت داریم .

ثبت نام در اسنپ

درد دل‌های راننده اسنپ

شروع کرد به صحبت و گفت : ای کاش بنزین همان لیتری 1.000 تومان بود , خیلی کار در اسنپ به‌صرفه بود , نه اینکه الان بد باشد نه ! “خدا را شکر” . اما آن وقت‌ها خیلی بهتر بود .

می‌گفت : از ساعت 6 صبح استارت می‌زنم تا ساعت 12 ظهر یکسره و بدون وقفه کار می‌کنم درخواست پشت درخواست برای من ارسال میشه . بعد جایی در پارک می‌نشینم و ناهار و چایی می‌خورم , یکی دو ساعتی هم استراحت می‌کنم .

بعد از استراحت و رفع خستگی , سوار ماشین می‌شوم و استارت مجدد تا ساعت 8 شب . باید ترفند های کار در اسنپ را بلد باشید ( در انتهای صفحه فایل دانلود بهترین ترفند های درآمدی قرار داده شده است )

اسنپ فود

درآمد روزانه

حسین آقا گفت : با کسر هزینه بنزین و … ساعتی 20 هزار تومان گاهی هم 40 هزار تومان خالص درآمدم است .

البته این صحبت برای قبل بود یعنی سال ( 1399 ) الان ( آذر ماه 1402 ) هستیم و درآمد واقعا زیاد تر از این ارقام شده است که کمی پایینتر در این مقاله می توانید به بررسی دقیقتر بپردازید .

تقریبا روزی 200 هزار تومان در شرایط معمولی و چیزی حدود 400 هزار تومان در شرایط خوب و اوجِ اوج کار البته در تهران بزرگ ( البته این آمار برای سال 1399 بود و الان 1402 هستیم و نرخ ها کاملا تغییر کرده اند – در انتها مقاله نرخ دقیق و توضیحات کامل نوشته شده است ) .

پیشنهاد مقاله : دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی !

تاکسی اسنپ

درآمد پیک موتوری در اسنپ چقدر است ؟

از قدیم گفته‌اند عشق است و موتور اما یادتان باشد که این یعنی جانتان کف دستتان است و نباید در خیابان‌ها ویراژ داد . مخصوصا کسانی که موتور وسیله درآمدشان است .

خطرات کار با موتور از تاکسی اسنپ بیشتر است آن هم با این گرانی‌ ها اما چاره چیست باید کار کرد . باید یادآوری کنم که هزینه موتور از هزینه سوخت گرفته تا تعمیرات خیلی پایین‌ تر از ماشین است .

درآمد پیک موتوری هم ساعتی 40 هزار تومان ( البته این آمار برای سال 1399 است و آمار دقیق آذر ماه 1402 در انتها این مقاله در یک فایل پی دی اف نوشته شده است و می توانید به راحتی دانلود کنید و بررسی کنید ) در حالت متوسط است اما خوبی آن این است که درخواست ها برای پیک موتوری به قدری زیاد است که حتی اگر 5 صبح هم در تهران ( البته تجربه کار در دیگر شهر ها را می گذارم در قسمت نظرات همین صفحه به پای خودتان که در اختیار دیگر عزیزان قرار دهید ) از خانه بیرون بزنید تا 12 حتی 1 شب هم برای شما درخواست های بسیار زیادی ارسال می شود .

البته اصلا این بازار با ورود افراد بیشتر خراب نمی شود .

مقاله ویژه : هزینه گرفتن گواهینامه موتور سیکلت چقدر است ؟ ( 1402 ) !

پیک موتوری اسنپ

درآمد وانت در این شرکت چقدر است ؟

درآمد وانت هم بستگی خیلی زیادی به بازار دارد هرچقدر بازار رکود باشد درآمد رانندگان وانت هم کمتر است . البته در حال حاضر ( آذر ماه 1402 ) درآمد وانت بسیار بسیار عالی شده است .

در حالت عادی یک وانت در تهران بزرگ حدودا ساعتی 45 هزار تومان درآمد دارد ( البته این آمار برای سال 1399 است و آمار دقیق آذر ماه 1402 در انتها این مقاله در یک فایل پی دی اف نوشته شده است و می توانید به راحتی دانلود کنید و بررسی کنید ) .

اسنپ وانت

درآمد پیک موتوری های اسنپ فود چقدر است ؟

اسنپ فود هم برای پیک موتوری‌ ها بهتر از پیک موتور ( باکس ) است خوبی کار این دسته از اسنپ فودی‌ها این است که در یک منطقه کار می‌کنند .

البته می توانند در مناطق دیگر هم کارکنند اما یکجا باشند خیلی بهتر است چون با منطقه آشنا می‌شوند و راحت‌ تر کار می‌کنند .

درآمد پیک موتوری‌های اسنپ فود در حدود ساعتی 30 هزار تا 40 هزار تومان است . ( البته این آمار برای سال 1399 است و آمار دقیق آذر ماه 1402 در انتها این مقاله در یک فایل پی دی اف نوشته شده است و می توانید به راحتی دانلود کنید و بررسی کنید )

اسنپ فود

آیا خانم ها ( بانوان ) می توانند در اسنپ کار کنند ؟

اسنپ امکاناتی را برای بانوان قرار داده که بانوان هم بتوانند به راحتی در این شرکت به عنوان تاکسی اسنپ کار کنند و فقط خانم‌ها را سوار کرده و به مقصد برسانند .

از نظر امنیت هم بهتر است , هم برای راننده هم برای مسافر .

اسنپ بانوان

درآمد در اسنپ در آذر 1402 چقدر است ؟ ( 100% واقعی )

در این بخش شما یک فایل پی دی اف را دانلود می کنید که به شما گفته می شود به چه صورت می توانید در ماه 30 میلیون تومان به صورت خالص درآمد داشته باشید ( چه با موتور چه با ماشین و یا حتی وانت ) .

پس به شما پیشنهاد می کنم قبل از شروع به کار و یا حتی اگر الان در حال کار کردن با وسیله خود هستید این فایل رو به هیچ وجه از دست ندهید .

پس درآمد اسنپ در استان های ( تهران , کرج , آذربایجان , اردبیل , اصفهان , ایلام , بوشهر , چهارمحال بختیاری , خراسان جنوبی , خراسان شمالی , خراسان رضوی , خوزستان , زنجان , سمنان , سیستان و بلوچستان , فارس ( شیراز ) , قزوین , قم , کردستان , کرمان , کرمانشاه , کهگیلویه و بویر احمد , گلستان ( گرگان ) , گیلان , لرستان , مازندران , مرکزی , هرمزگان , همدان , یزد )

در فایل دانلودی , به مهم ترین سوالات متداول اسنپ برای شما پاسخ داده شده است که به شرح زیر می باشد :

 1. ثبت نام در اسنپ ! راهنمای کامل
 2. درآمد واقعی رانندگان ( در روز ) چقدر است ؟
 3. بهترین ساعت کار در اسنپ چه ساعاتی است ؟
 4. چه مناطقی برای کار بهتر است شلوغ یا خلوت ؟
 5. درآمد اسنپ در شب ( از 12 شب تا 7 صبح )
 6. هزینه بنزین چقدر می شود ؟
 7. هزینه گاز برای ماشین گاز سوز چقدر است ؟
 8. بهترین ماشین برای کار در اسنپ چیست ؟
 9. هزینه تعمیر و نگهداری ماشین چقدر می شود ؟
 10. این شغل برای تمام وقت یا پاره وقت ؟
 11. مزایا ، معایب و خطرات کار در اسنپ ؟
 12. چه عواملی باعث افزایش درآمد می شود ؟
 13. کمیسیون رانندگان اسنپ چقدر است ؟
 14. امتیاز مسافران چه مزایایی دارد ؟
 15. آژانس یا اسنپ ؟
 16. درآمد در محدوده طرح ترافیک چقدر است ؟
 17. نحوه واریزی درآمد روزانه چگونه است ؟
 18. آیا این کار برای دوره دانشجویی مناسب است ؟
 19. حداقل درآمد با ماشین در یک ماه چقدر است ؟
 20. حداکثر درآمد با ماشین در یک ماه چقدر است ؟
 21. چگونه در اسنپ باکس ثبت نام کنیم ؟
 22. نکات مهم در اسنپ باکس !
 23. 5 کسب و کاری که به شما نمایش داده می‌شود !
 24. راهکار درآمد بالا در پیک موتوری چیست ؟
 25. درآمد پیک موتوری دقیقا چقدر است ؟
 26. هزینه سوخت و تعمیر موتور چقدر است ؟
 27. حداقل و حداکثر درآمد پیک موتوری ؟
 28. کمیسیون پیک موتوری چقدر است ؟
 29. بهترین ساعات کار برای پیک موتوری ؟
 30. شرکت پیک موتوری و یا پیک اسنپ ؟
 31. چگونه در اسنپ وانت ثبت نام کنیم ؟
 32. درآمد وانت چقدر است ؟
 33. چه مناطقی برای کار با وانت مناسب تر است ؟
 34. کمیسیون وانت چقدر است ؟
 35. هزینه نگهداری و تعمیر وانت چقدر است ؟
 36. چه وانتی برای کار در این شرکت مناسب است ؟
 37. شرکت باربری و یا اسنپ وانت ؟
 38. درآمد وانت در محدوده طرح ترافیک ؟
 39. بهترین ساعات کاری برای وانت چه ساعاتیست ؟
 40. حداقل و حداکثر درآمد با وانت چقدر است ؟

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید ( فایل راهنمای کسب درآمد بالا از اسنپ را دانلود کنید ) این فایل برای هرکسی که می خواهد در این شرکت کار کند به شدت توصیه می شود و تمامی سوالات شما در این فایل پاسخ داده شده است .

پس از کلیک بر روی دکمه زیر به درگاه پرداخت امن زرین پال وارد شده و پس از پرداخت لینک دانلود فایل مستقیما در اختیار شما قرار داده می شود و همچنین می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت از شنبه تا جمعه ( 7 روز هفته ) از ساعت 8 صبح الی 23 شب در ارتباط باشید .

دانلود ( راهنمای کسب درآمد بالا در اسنپ ) به علت تخفیف ویژه آذر ماه , تا پایان 8 آذر 1402از قیمت اصلی به ” 19/500 ” تومان تغییر یافتپس از تاریخ ذکر شده فایل راهنمای کسب درآمد بالا در اسنپ به قیمت اصلی سایت ,” 50/000 ” تومان باز خواهد گشت .باز هم تکرار می کنیم : اگر می خواهید در اسنپ فعالیت کنید بدون دانستن این اطلاعات بسیار مهم به درآمد بالا نخواهید رسید . این فایل پاسخ تمامی سوالات شما را می دهد .⭐️ فایل دارای گارانتی بازگشت وجه می باشد

⭐️ پشتیبانی سایت , آنلاین است ( 7 روز هفته )

🔴 تعداد دانلود از 1 آبان تا 1 آذر : 1083 نفر

⭐️ نماد اعتماد الکترونیک از زرین پال :
دانلود آسان و فوری راهنمای درآمد بالا در اسنپ

درآمد اسنپ در ماه چقدر است ؟

طبق آمارها روزانه این شرکت حداقل 2.000.000.000 تومان درآمد داشته که باید به جز هزینه‌های جاری و پرداخت حقوق و بیمه بیش از 1000 کارمند را درنظر گرفت .

با تشکر از شرکت بزرگ اسنپ که با راه اندازی این استارت‌ آپ فوق العاده موفق , باعث ایجاد امید برای بسیاری از افراد جامعه و همینطور بالا بردن سطح فرهنگ استفاده از اینترنت و رشد جایگاه آی تی و ایجاد هزاران خلاقیت و فرصت های بی نظیر شغلی در ایران شد . دست‌ مریزاد .

پیروز و موفق باشید .

وبسایت مرجع رانندگی در ایران – گواهیران

govahiran


4.7/5 - (1544 امتیاز)

178 دیدگاه

 1. بعد 1 ماه کار تو اسنپ میگم اگر ندونی چجوری کار کنی هم خودت هم ماشینت داغون میشه . بعضی مردمم واقعا بی فرهنگن اصن یه وضیتیه . درآمدا که بعضی وقتا خوبه و هزارتا داستان دیگه

  • داداش تو این که بعضی از مردم واقعا بی فرهنگن اصلا شکی نکن اما بی انصاف نباش خدایی تو این وضعیت الان با اسنپ تو بدترین شرایط دارم روزی 800 صافی کار می کنم ایناشم بگو . اما اینکه میگی اگر بلد نباشی چجوری باید کار کنیو قبول دارم . من بعد 5 ماه کار فهمیدم چیکار باید کنم اولا روزی 200 میزدم میرفتم خونه الان اومده دستم فایلی که گذاشته سایت تو همین صفرو دانلود کن شدیدا میفهمی اشتباه میزدی تا الان

  • سامان رحمانی

   شما ها فقط ( … ) میزنین که کسی نیاد توی اسنپ دست زیاد بشه روزی خدا میرسونه شما یا کار نکردی یا کار کردی با برنامه نرفتی جلو الان 20.تا مسافر تو 8 ساعت میتونی جا به جا کنی الان هم اسنپ بالای 20. تومان 20 ضرب در 20 میشه 400 اگه میانگین 15دتومان کرایه حساب کنی میشه 300 هزار 100 تومان هم ماشینت روزی خرجش باش ماهی برات 6 تومان میوفته الان درآمد اسنپ ماهی خرج در رفته 10دتومان برات میمونه اگه کار کنی. ساعت 6 صبح تا 10 شب 16 ساعت

  • 20 تا مسافر روزی 70 80 تومن ؟؟؟؟/ چرا دروغ میگی ؟؟؟ هر مسافر 3500 گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • دوستان برای کار در اسنپ چند شرایط مهم رو باید داشته باشید ساعتی 100 تومن به بالا از اسنپ در شهر تهران و حومه میتونید درآمد داشته باشید
   اول اینکه ماشینت مدل بالا باید باشه(ماشین مدل پایین و قراضیه بدرد اسنپ نمیخوره)
   دوم بلد باشی کجا سرویس بگیری که با کار کردن دستتون میاد
   سوم اینکه ساعتارو بلد باشی
   چهارم جمعه و روز تعطیل نباید کار کنی مسافر کمه نمیصرفه و ضمنا بدن خودت نیاز به ریکاوری داره
   بیشترین درآمد تو 3 روز هفته هست
   حتما تو فصل گرما همیشه کولر بزن واسه خودت و نباید به خودت فشار تا ساعت کاری منظم مثلا روزی۱۰ ساعت داشته باشی به ماشین فشار بیاد بهتره از فشار به خودته چون تو اونو میرونی( باز یه عده میان میگن ماشینمون خراب میشه بله اگه مدل پایین باشه عمرا بشه)
   و در آخر در هر کاری و کاسبی یه عده دارن پول پارو میکنن یه عده هم در همون کار میان مینالن میگن خوب نیست چون بلد نیستنو…
   فایلی که گذاشتن تو این صفرو دانلود کنید بخونید وسلام

  • تو چقدر ناراحتی

  • ماشینت له بوده اسنپ درامدش خیلی بالاست فقط باید ماشینت نو باشه

  • نظرت کاملا درست و دقیق عالی بود👍👍😋

 2. 20 تا مسافر 80 هزار؟ مگ کدوم استانی کرایه الا کمتر از 30 هزار نیست داداش نمی خواید کسی بیاد تو اسنپ رک بگید دیگه . تو اسنب بلد باشی ساعتی بالای 120 خالص درمیاد برات تمام

  • تو تبریز ساعتی چند کار می کنید؟

   • تو تبریز کسی بخواد درست حسابی کار کنه مسیر هاردا بلد باشی به غیر از نقشه بری میتونی ساعتی ۴۰تا ۶۰ کار کنی من فک میکردم خیلی پایین میفته الان که کامنت هاردا میخونی شاخ درمیارم😂

 3. آقا کاری نداره بخدا . تو یه ساعت درست کار کن ببین چه درآمدی داری اصلا هزینه ای نداره واقعا فایلی که اینجا گذاشتنو بگیر بخون تازه می فهمی درآمد چجوریه تو اسنپ انقد ننالید یه بارم شده یه کارو انجام بدید درست و اصولی

 4. در اسنپ ب صورت تمام وقت در بندرعباس میشه ۹/۵میلیون کار کرد من میگیرم ۹ تومن یه تومنشم بزار واسه ماشینت میمونه ماهی ۸ تومن اخه تو این وضع جامعه کدوم کاره که ماهی ۸ تومن بگیری یه نگاهی ب حقوق کارمندها بکنین میفهمین که اوناهم ۸ نمیگیرن منظورم معلم ها و نظامی ها و دولتی ها هست تفاوتش اینه فقط تو اسنپ باید تلاش بیشتری کرد

  • ولی اسنپ باکس تو مشهد خیلی قیمتش پایینه من از اول امسال ثبت نام کردم کرایه بالای 30 تومن نداشته اونم مسافت های 5 کیلومتری با این حال میشه ساعتی میانگین 45 حساب کرد

  • قیمت لوازم مصرفی ماشین ۵ برابر شده بنزین ۳ برابر شده من تو آژانس بودم صرف نداشت ماشین همه جاش به صدا افتاد ندارم یه کمک فنر عوض کنم چی داری میگی ؟

  • ماهی ۱ تومن خرج ماشین مشتی با پیکان جوانان داری کار میکنی

  • خوب از یک طرف کاره اونا کمتر از شماست و تقریبا حقوق شما رو هم میگیرن با ساعت کاری کمتر

  • محل کارتون کجاست دست مارو هم بگیرین

  • عاشق ایناییم که میگن اسنپ زیر 60 میده ساعتی . داداش شما فک کنم هر مسافری که می زنیو 1 ساعت طولش میدی برسونیش بعدشم میشینی نیم ساعت قلیون میکشی :)))) ساعتی 60 ؟؟؟ اگر انقد کم داری کاری می کنی برو یه کار دیگه پیدا کن البته شک ندارم بازم میای اسنپ داداش کجا اصلا همون ساعتی 60 خودت که میگیو میدن ؟ الان همه زیر ساعت 20 دارن در میارن شما مشکلتون اینه یکم زیادی خسته اید … کار کردن ندارید همین .

  • داش کجا کار میکنی. مگه مدرسس پنجشنبه جمعه تعطیله. ۹ تومن هم میگیری با ۸ ساعت کار 😐

  • اسنپ اگ ماشین از خودش میداد باز ی چیزی نکه با وسیله و سرمایه مردم کار کنه سودش فقط واسه خودشه

  • داداش بهم از اینستا دایرکت بده @mohmmdsadighi

  • دوستان کار تو اسنپ بعد از یه مدت سخت میشه براتون منم در اسنپ بانوان هستم درسته خوبه درآمدم اما باید یه وقتایی رو برای استراحت تعیین کنید بعضیا هر روز هر ساعت کار میکنن و با اینکه درآمدشون زیاده زده میشن از کار

  • پس خرج ناهار و شام اینا چی؟

 5. برادران عزیز برادرانه بهتون میگم اگر شغل اولی دارید برای تفریح میخواین کار کنید پول بنزینتون در بیاد اقدام به ثبت نام کنید وگرنه بخواین از توش پول در بیارید به زور اگر بتونین روزی ۱۵۰ هزار در بیارین که اونم اگر استهلاک و پول بنزین رو ازش کم کنین هیچی نمیمونه آخرشم یه ماشین اوراق توی دستتون میمونه که صدای تراکتور میده من خودم دو ماه از ۷ صبح تا ۷ عصر میرفتم خداشاهده یکی از بزرگترین اشتباهاتم بود ولی مجبور بودم خواهش میکنم اینکار رو نکنید اشتباهه

  • چرا انقدر به هم دروغ میگید ؟ از 7 صبح تا 7 عصر 12 ساعت کار می کردی 150 اونم به زود برات میموند ؟ با دسته کورا داری هر میزنی ؟ مرد حسابی یعنی ساعتی 12.500 تومن کار می کردی ؟ خودت خندت نمی گیره ؟ حداقل ساعتشو کمتر میزدی 4 نفر باور کنن !! داداش 12 ساعت کار تو اسنپ روی 1 میلیون به بالا بهت میده تازه اگه بلد باشی بیشتر . جدا چرا فکر می کنید مردم نمی فهمن ؟

 6. خخ من با چشم خودم دیدم که با اسنپ فود بچه ها روزی ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار کار کردن توی سه روز کاری ۱.۴۰۰.۰۰۰ کار کرده بود با متور متور هم که خرجی نداره به نسبت به ماشین فقط پول بنزین رو باید بدی با روغن

  • کدوم منطقه کار میکردن منم میخام موتور بگیرم بیام واس کار میشه راهنماییم کنی؟

  • یعنی من حرفاتونو ک خوندم رسم اوسکول شدم بابام من الان تازه رفتم استخدام شرکت آسانسور شدم منی ک اصلا آچار گرفتنو بلد نبود ماهی ۴نیم میلیون قرارداده و بعد یه سال میشه ۳ برار یعنی مهندس اینحا بین ۲۰ الا ۱۵ میگره کار زیاد ناامید نشین

 7. شما که میگی موتور خرجی نداره حتما موتور نداری موتور125 یه روغن عوض کردن حداقل 50 تومن روغن یه لنت واسه یه چرخ 60 هزار یه حلقه لاستیک 190 تومن و چیزای دیگه اینا واسه یه موتور تقریبا سالم هست اگر که خرج موتوری بیاره که حداقل 3 تا 4 میلیون خرجشه اینا به کنار باید خرج 2 نفر از توش دربیاد یا نه باید بشه پس انداز داشته باشی یا نه؟ یه ماشین بزنه که حداقل یه ماه قید کارو باید بزنی خونه نشین بشی از جیب بخوری. اینارو گفتم که متوجه بشی این کار شغل و درآمد نیست وقت گذرونیه
  درسته میگی اسنب درآمدش بد نیست فقط وقتی که کرایه زیاد میشه مسافرشم کم میشه چوپ مسافر عادت دادن به کرایه کم

  • خداوکیلی حلالت واقعا همینه

  • داداش افرین خوب گفتی عمین امروز موتور 125 هندام شاتون زد که حدود 2.5 میلیوندخرج داره

  • تعمیر موتور ۳ ۴ ملیون؟
   داداش با موتور سنگین کار میکنی!

   • ظاهرا از قیمتا خبر نداری برو بپرس

    • سلام نظرات خیلی متفاوت بود و اینجور نمیشه تصمیم گرفت ولی در هر صورت از بیکاری بهتره
     تشکر

     • من اولین روز کاریم تو اسنپ بود ظهر از ساعت 2.تا 4 رفتم و شب از ساعت 6 تا 9:30
      درمامد خالصم پس از کسر کمیسیون اسنپ و مالیات شهرداری موند 327 هزار تومان 100 تومان گذاشتم کنار واسه ماشین 227 موند که 27 هم گفتم واسه بنزین باشه.
      تو ساعت کاری کم درامد بدی نیود. الهی شکر. بیاید به کسایی که تازه شروع به کار کردند امید بدید. اسنپ واقعا اونقدرا هم بد نیست.

   • موتور من دیروز یه بوبین و شارژر سوزوند 3 ملیون خرجش شد

 8. سلام
  آقا محسن من به 45 نرسیدم اما بین 35 تا 40 میشود متشکرم

 9. سلام من ماهی پونزده ملیون صافی در شیراز در میارم

 10. حمید راننده اسنپ

  منم بعنوان کسی که از راننده های خوب اسنپ هستم و از اول امسال با امتیاز بالا در کرج کار میکنم، برادرانه میگم اسنپ خیلی بهتر از کارمندی پول میده بهت اما کار توش آسون نیست واقعا .
  هر کی میگه از اسنپ پولی درنمیاد، با نگاه شک و تردید بهش نگاه کنین. من صرفا از سر دلسوزی اینها رو نوشتم.
  وقتی برید تو اسنپ کار کنید میفهمید چی گفتم.

 11. من ۷ ماه کار کردم و بدبخت شدم و فقط باید خرج ماشین کنی و همش ماشینم تعمیرگاه بود

 12. به عنوان شغل دوم میشه روش حساب کرد

 13. شما هرچقدر توی اسنپ کار کنید باید دو برابرشو به یه روانشناس بدید تا شخصیتتون رو به قبل اسنپ برگردونه:)))))

 14. واسه یه مجرد اگه با موتور کار کنه شغل خوبیه

  • داداش خنده جر خوردیم :)))))

  • برادران عزیز بزارین من براتون حقیقت کار تو اسنپ رو در تهران و کرج بگم من روزی تقریبا 8 ساعت تو اسنپ کار میکنم و حتی اصلا تهران و کرج رو نمبشناسم (تازه فهمیدم صادقیه کنار آزادیه) فقط با نقشه میرم. مثلا تازه فهمیدم هرچی از تهران سمت غرب بریم به کرج بیشتر نزدیک میشیم(خونمون کرجه) . اینارو گفتم که فکر نکنید خیلی حرفه ای هستم….اسنپ توی تهران حدود ساعتی 100 تومان و در کرج 70 تومانه ولی جمعه ها گاهی مسافر کمه…..اگه بخواین اسنپی موفق بشین باید یاد بگیرین کجاها کار نکنید مثلا یبار من برا 28 هزارتومان رفتم‌جاده کوهسار ، کَن … و 45 دقیقه تو کوچه پس کوچهاش گیر کردم و داغون شد کمرم، شما باید یاد بگیرین ساعت 5 توی تهران نباشید که شدیدا ترافیکه
   به نظرم صد درصد روی ماهی 10 تومان حساب کنید حتی اگه کلا آدم خنگی هستید و تو کاری پیشرفت نمیکنید و روش های جدیدو یاد نمیگیرید ( اینو میگم که یادتون باشه توی این کار اطلاعات خیلی مهمه )
   من با افرادی صحبت کردم که اسنپی حرفه ای هستن با روزی ۱۲ ساعت کار روزی 1 میلیون و 100 هزارتومان صافی در میارن اصلا بگو 1
   نمیدونم اسنپ خوبه یا بد خودتون دیگه بر اساس حرفام تصمیم بگیرید هرکیم خواست منفی بگه به حرفاش دقت کنید بعضا اصولا دوست دارن همرو نا امید کنن . ارادت .

 15. مهدی اشکانی حرفه

  سلام دوستان،بااین روش روزی۵۰۰هزارتومن درامدکسب کنید ولی روزی۵۰تومن براخرج خودروحتما کناربزارید.اول اینکه از۷صبح شروع کنید وسرویس های طولانی بالای ۵۰تومن بگیرید.جاهایی بریدکه بدونیدبرگشت مسافر دارین.تاساعت۷شب کارکنید.لابه لای کار استراحت کنید.ولی سرویس زیر۵۰تومن قبول نکنید.روش کاربعداز۲،۳روز دستتون میاد.اسنپ شغل خوبی است اگردرست کارکنی.درضمن حتما حتما جمعه ها کامل استراحت وبه خانواده برسید.گول حرفای آدم های تنبل که نشستن میگن نمیشه رونخورید.کار فقط اسنپ توی شرایطی که همه شغل ها رکود داره.رفیق من ماهی۱۱م پی انداز داره.مجرده.من هم دارم با۱۰تا۱۲ تومن زندگی ۴نفره ام رو ازاسنپ میگذرونم.به امیدحق

  • سلام میشه یه مشاوره بهم بدی که درامدم تواسنپ چقده بااین توضیحاتی که میدم چون نمیدونم چقدرکمیسیون کم کنم چقدپول بنزین کم کنم تاصافی درامدموبدونم شماحداقل روزی۳۰۰تومن درنظربگیرکه درمیارم چقدش صرف اونایی که میگم بشه راه حلش روبهم بگوممنونم

  • دمت گرم منم کار میکنم و دیدم که چطور ازش پول در میارن میانگین ۴۰۰ رو راحت میشه تو تهران کار کرد

 16. من اسنپ اراک کار میکنم
  واقعا بعضی مسافرا اصلا فرهنگ ندارن این اذیتم میکنه وگرنه درامد خوبه

 17. سلام دوستان یه نکته اسنپی بگم: قبل اینکه برید دنباله مسافر، بهش زنگ بزنید لوکیشن درسته زده یا نه؟ و مطمعن بشید حتما سفر انجام میشه و بگید بعد از چند دقیقه میرسید.بعد از سوار شدن هم بجایه مسیریابی از خوده مسافر بهترین مسیر را بپرسید.

 18. سلام بچه ها

  به نظرتون درآمد اسنپ وانت چظوره

  میخوام وارد اسنپ بشم موندم وانت پراید بگیرم یا خود پراید رو

  لطفا راهنمایی کنید

 19. تجربه ی یه ماه ی من میگه با اسنپ خداحافظی کنم خدا پشت و پناهتون

 20. با سلام خدمت دوستان..تو اسنپ اگه زرنگ باشی خوب پول در میاری و اگر نه اصلا اسنپ واست نمی صرفه ..تجربه ۵ ساله دارم که به این نتیجه رسیدم..موفق باشید

 21. سلام…. فقط بگم داداش جلوی گدایی کردنت رو میگیره… والسلام

 22. خخخ😂😂😂
  بعضی ها بخاطر اینکه تو اسنپ راننده جدید ثبت نام نکنه اینقدر میگن درامد کمه کمه
  اگه درامدت کمه چرا کار میکنی کار نکن
  مثل بچه ها نظر دادن اینا هم میخوان مردمو گول بزنن خودتونی اقایان

 23. سلام داداشا.من بچه گنبدکاووس هستم.اینجا تو یه سنگ شکن کار میکنم اداره کاری مزد میگیرم.با اضافه کاری ماهی ۴۲۰۰ میشه.البته من هنوز این ۴۲۰۰ رو یک جا نگرفتم.بین ماه خورد.خورد گرفته میشه.بابت اقساط و اجاره.بیمه ام هستم.۷صبح تا ۵ بعدازظهر.زندگی ام خیلی سخت میگزره.یه پراید هم دارم.میخام بیام تهران اسنپ کار کنم.یا یه وانت بگیرم با وانت کار کنم.جای خواب دارم.تهران هم خیلی خوب بلدم.نظرتون چیه.بیام یا نیام.لطفا راهنمایی کنید

 24. بستگی به شهر داره تو شهرهای بزرگ میصرفه
  ولی تو شهری مثل خرم آباد صبح تا شب کار کنی ساعتی ۱۰ هزار تومن درآمد داری

 25. تمام این حرف هایی که شما دوستان میزنید درسته
  بنده احترام قائل هستم به نظر همتون
  ولی اسنپ برای ماشینی که پراید نیست
  و مدل ماشین هم پایینه خیلی سخته
  من تو تهران طرح ترافیک میگیرم ۸۰۰ تومن
  ماشینم پراده مدل ۹۶
  گاز سوزم نیس
  ماهی ۱ تومن میزارم کنار برای خرج ماشین
  به ماشینمم میرسم
  روزی از ساعت ۸ صب تا ۴ بعد از ظهر ۵۰۰ رو پر میکنم
  کار در اسنپ در کل خوب نیس
  ولی اگه یکم هوشمندانه کار کنید به در امد خوبی میرسید

 26. سلام وقت همگی بخیر بنده تو شهر سنندج اسنپ کار میکنم و الان سه روزه دیگه گذاشتمش کنار
  تو این شهر زیاد درخواست نمیاد و کلا روزی 200 هزار تومان با 5 ساعت کار می شه درآورد که کمه

 27. سلام
  اسنپ درآمدش خوبه ولی خب سخته
  و درآمدها متغیره من اسنپ باکسم شده تو سه ساعت ۱۵۰ درآوردم ولی یه روزم چهار ساعت صد تومن کار سختیه واقعا مخصوصا موتور که کمر و گردن و همه جای آدم درد میگیره
  چاره چیه
  انشاءالله که اوضاع اقتصادی مردم درست بشه و مردم تو رفاه باشن …

 28. من اسنپ کارکردم.ماشینم ۶۰ تا کاربود الان ۱۸۰ تا کارکرده..دوما چون پولش خورد خورد میاد ویکجا نیست واز دست هزارجورادم پول میگیری پول بابرکتی نیست..خلاصه خرج خودت باماشینت درمیاد،،ولی اخرش تو میمونی با یه لگن، یه گاری که ازهمه جاش صدا میاد..فقط مجبورهستی برو اسنپ که دستت جلو کسی دراز نشه.والسلام

 29. سلام دوستان برا موتور تو اصفهان چجوریه اگه بری تو اسنپ چجوری میشه ازش اومد بیرون

 30. اسنپ نصف کارگر ساختمون برات می مونه فقط برا مجرد خوبه.

 31. تجربه کار 3 سالم میگه میتونی رو ماهی 10 حساب کنی روش اگر تهران باشی که بیشتره

 32. دوستان اسنپ در هیجا و هیچ شهری به صرف نیست. من همین چندروز پیش موتور باز کردم گفتن موتور پراید با ۵تومن جمع میشه اما باز کردم با سرسیلندر ۱۱تومن خرجم شد. دو حلقه لاستیک و لنت جلو عقب و روغن و فیلتر و… مکانیک میگفت بخاطر کار تو اسنپه تو یک ماه اندازه یک سال فشار به ماشین میاره تمام قطعات فرسوده میشه. وقتی پراید لگن شده ۱۴۰تومن باید به اندازه سانتافه دو سه سال قبل خرجش کنیم. پیشنهاد میدم الویت اخر اخر اخرتون کار با ماشین باشه

 33. سلام رفقا…من توی شیرازم اسنپم هسم شده از صبح رفتم تا ۷شب چهارصدم رو زدم و برگشتم روز تعطیلم رفتم مثلا از صبح تا ۱۲ظهر صد ب زور کار کردم ولی در کل بهتر کارگری برای این اونه ادمیم ک ماتحتشو تنگ بگیره بازارم خراب باشه راحت روزی۲۵۰میتونه بزنه خوبم باشه۴۵۰توی شهری مث شیراز…شما ماهی یک بزار کنار برای خرج ماشینت به اب روغنشم برس هر روز هیچ خرج اضافه ای نمیاره ب همه جاتم میرسه…در مورد دوستانی ک میگن نه نمیصرفه هم یا خودشون درست کار نمیکنن یا نمیخان کس دیگ نون بخوره…روزی رو خدا میرسونه بخیل نباشید…رو حساب کتاب خرجای ماشینتون بزارین کنار هیچوقت کم نمیارین و در نمیمونین یا حق

 34. سلام
  راستش نظرات رو خوندم گفتم خودم هم نظرم رو بگم
  من هم طبق گفته دیگران که روزی 600 تا 1 درمیاری ثبتنام کردم(ماشینم مدل بالا نیست ولی خوب بهش خیلی میرسم پشت 2 نفر بیشتر سوار نمیکنم حتی از اقوام باشن)
  اگر معمولی کار کنی تو تهران می تونی تا روزی 400 در بیاری اگر خوب کار کنی تا 800 اگر سخت کار کنی تا 1 البته همش تجربس یا باید از یکی که خیلی بلده بپرسی اما از من به تو نصیحت ( همه مینالن و همه ژست منطقی میگیرن تا مجابت کنن تا جاشون تنگ نشه ) عزیز من از همین سایت می تونی فایلشونو دانلود کنی 2 روزم کار کنی می فهمی از مردم درباره پول چیزی نباید بپرسی فقط دیتاهای خودتو قبول کن

 35. یه عده میگن نمیصرفه یه عده هم میگن خوبه ۶-۷ تومن میوفته. و بعضی هاتون سر در گُمین.
  من خودم ساینا صفر خریدم قبلش میگفتم میرم کار میکنم تو اسنپ ماهی ۶-۷ ت در میارم. نظرم عوض شد. شرکت رو بر اسنپ ترجیح دادم. در ماه تعطیلی در رفته ۲۴ روز کار میکنم. بشینین دو دو تا کنین میبینین که همین ۶ تومن رو هم تو شرکت در میارین. تازه بیمه هم هستین .ماشینتون هم تو پارکینگ خونتونه به امید این که از شرکت میاین باهاش پنجشنبه جمعه یه دوری بزنین بهتون هم لذت میده.
  عقل این رو میگه نباید ماشین حداقل ۱۰۰ تومنی رو بخاطر ۲۰۰ تومن خرج در رفته به چال و چوله انداخت. بماند که بعضی ها با ۲۰۶-پارس صفر تازه به امید درآمد بالا رفتن اسنپ کار کنن.
  شما اینجوری حساب کن که خودم وایسم شرکت ماهی ۶-۵ تومن میگیرم. و اگر پول ماشین رو بانک بزارم یا کاسبی کنم ۴ تومن هم اون میشه که جمعا ۱۰ تومن میشه. درآمد اسنپ مال ماشینه که وقف کار کرد ماشنه
  خودتم حقوق داری در آخر نگاه کنی میبینی الاف شدی.
  خلاصه کنم کوزه تو راه چشمه میشکنه. ماشین خدای ناکرده تو رسوندن مسافر تصادف میکنه یا میزنی یا میزنن باید کم کم ۱۰ تومن خرج کنی.

 36. من راننده اسنپ هستم از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب کار میکنم و درآمد روزانه ام ۱ میلیون تومان هست. با 1 ساعت استراحت و ناهار در ظهر. یعنی ساعتی صد هزار خالص در میارم حدودا . در ماه ۳۰ میلیون درآمد دارم البته اگر 30 روزو کار کنم . هرکس باور نمیکنه بره 1 روز کار کنه نمی گم برو 30 روز کار کن 1 روز کار کنی می فهمی ( البته باید بلد باشی ) .

  • عالی🤣🤣والا بخدا یارو میگه میترسید یکی دیگه بیاد نون بخوره،بابا همتون بیاید انقد درخواست میاد ک ما قبول نمیکنیم شما بیاید قبول کنید بعد یه ماه خودتون فرار میکنید مام خداشاهده مجبوریم قسط داریم افتادیم توش،بیاید توش میعهنید چی میگم

  • داری دروغ میگی روزی 300 هزار اسنپ بیم 80 تا 100 ساعتی میوفته در بهترین حالت با کلی زحمت در میادش

 37. دوستان عزیزم سلام
  اول از همه بگم اگه دستتون به شغل دیگه ای رسید کار کنید و در کنارش اسنپ هم کار کنید ولی نه به عنوان شغل اصلی چون مسافر کشی کار خسته کننده ای هست خطراتشم زیاده
  ولی از حق نگذریم اسنپ از هیچی بهتره
  من در شهر کوچکی مثل نیشابور در طول روز سه طرح تشویقی دریافت میکنم جمعا بین ۳۲ تا ۳۵ تا مسافر میزنم که هر سه طرح رو کامل کنم حدودا ۲۰۰ هزار تومن کرایه هام میشه و ۲۰۰ تومنم پاداش طرح تشویقی هام
  حدودا هشت الی نه ساعت وقتمو میگیره راه دور هم نمیرم کرایه بالا هم قبول نمیکنم
  برای منی که معلمم با هفته ای ۲۵ ساعت کار صافی یک میلیون میمونه که در ماه میشه ۵ تومن که از این مبلغ یک تومن برای خرج ماشین میزارم کنار هر قسمت ماشین هم ایراد کنه همون ساعت میرم درست میکنم چون روی وسیلم حساسم حتی مسافر پیاده میشه میگم درب ماشین رو نبندید من خودم میبندم خخخخخخخخ
  اسنپ مزایای خیلی خیلی زیادی داره اما تاکید میکنم اگه شغل اصلیتون باشه فقط از هیچی بهتره وگرنه به درد نمیخوره چون شما هفته ای ۶ روز مسافر کشی کنی اونم روزی حداقل هشت الی نه ساعت و ماهی ۱۰ میلیونم برات بمونه بازم به درد نمیخوره چون بعد چند ماه جسم و روح و روانت خیلی خسته میشه
  به امید روزهای بهتر برای ایران
  یاعلی

 38. حاجی من با این که امسال کنکور ریاضی دارم نشستم همه اینارو خوندم چون ما الان دغدغه داریم از سال بعد در کنار دانشگاه چیکار کنیم. خیلیامون به اسنپ فکر میکنن. از نظر من تو تهران که اسنپ عالیه. من از میدان جهاد تا تجریش تهران اسنپ گرفتم ۲۳ دقیقه راه ۴۷ تومن کرایم شد. اینایی که میگن ساعتی ۱۷ تا ۲۰ نمیدونم شهرستانا چخبره ولی تو تهران که کرایه ها خیلی بالاست به این که واقعا اسنپ کار سختیه ولی کسی که بی سواده و یه ماشین داره درآمد اسنپ(تو تهران) از سرشم زیاده ولی کسایی که تحصیل کردن (واقعاً تحصیل کردن و با سوادن) کار تو اسنپ توهین به شان خودشونه. متاسفانه تو ایران برای ما جوانان فرصت های زیادی نیست برای همین آدم حسابیامون مجبوریم بریم کشورای دیگه . من خودم شاید برای تجربه اسنپ هم تجربه کنم ولی هرگز به خودم همچین توهینی نمیکنم اسنپ کار کنم. تویی که تو اسنپیو اینو میخونی اگه جوونی از بی هدفیته که اینجایی اگه سنت بالاستو تحصیلات و تخصص نداری بازم از بی هدفیته پس قر نزن درآمد پایینه چون کاری که داری میکنی رو همه میتونن انجام بدن انتظار بیشتری نداشته باش. در کل برای تویی که میخوای بری اسنپ بگم که تو تهران درآمدش عالیه ولی اگه بلند مدت نگاه کنی بهش حروم کردن زندگیه.

  • دوست عزیز مثل اینکه شما خیلی سنتون پایینه و خرجتون رو خانواده می ده . شما اگر با سواد باشی هم باز هم در رشته غیر پزشکی بیکاری خیلیهام که پول ندارن و معمولین و نمی تونن از ایران برن و مهاجرت کنن البته اونجام حلوا خیرات نمی کنن از نظر من اسنپ خیلی شرکته بزرگیه و واقعا ممنونم از رئیس اسنپ که این کار رو اورد تو ایران که حداقل امثال ما نا امید نباشم .

  • ۰
   فکر نمیکنم تا الان ۱۰۰۰ تومن تا حالا در آمد زایی کرده باشی که همچین حرفی میزنی . کنکورتو بده وقتی اومدی دانشگاه میفهمی اینجا هم خبری نی

  • الان تو تحصیل کرده ای ک میگی از سرشون زیاده؟
   شاید بعضی ها حتی همون هزینه تحصیل رو نداشتن…
   واقعا تو ک بشی تحصیل کرده با این سطح شعور، وای ب حال ما

  • آقای باسواد.هنوز توی آفتاب کار نکردی هنوز شیفت ۱۲ساعت بیدار نبودی و ساعت ۵ صبح بیدار نشدی بری سرکار.امثال تویی که سختی نکشیدین و خانواده تامینت کرده ماشین خارجی میندازه زیر پاتون به اونجا هم میرسی جوش نزن یکم بگذره خودت متوجه میشی

 39. سلام میگم بنظرتون واسه یه خانم میصرفه اگه بخواد کمک خرج شوهرش باشه ؟ چه خطری ممکنه برام داشته باشه؟

  • برا خانومها خوبه فقط مسافر خانم سوار می کنید

   • من سرپرست خانوادم و حقوق شرکت ها هم برای مخارج ماهانه ام کمه. و دارم به این فکر میکنم که با قرض و وام و … یه ماشین دست دوم بگیرم و تو اسنپ کار کنم
    میشه بگین چه خطری داره؟
    چون تو اسنپ بانوان فقط مسافر خانم سوار میشه

 40. علی هستم یک اسنپ امروز ۱ ماه و ۲۲ روزه که پاکم خدارو شکر میکنم این قدرت رو به من داد تا بتونم از اسنپ خارج بشم و خودم و ماشینم نابود نشن

 41. یه سریا چنان میگن فلان قدر میدیم فلان قدر میدیم خب مجبورت ک نکردن نرو‌.شماها میخوایید دست زیاد نشه همتون گرگ روزگارید🤣چنان داره یارو بد میگ انگار دارن تهدیدش میکنن اقا نروووووو چرا دیگ حساب کتاب میکنی ک نمیصرفه

 42. سلام
  کسی اینجا اسنپ وانت نداره ؟
  درامد اسنپ وانت توی شهری مثل اراک چقدره ؟
  نمیخوام داستان بنویسید چقدر پول لاستیک میشه چقدر فلان میشه فقط میخوام بگید در روز میانگین برای اسنپ وانت چند تا کار میاد و هر کار چند تومان میشه

  ممنون میشم اگه کسی وانت داره از شهر خودش بگه ✋✋تشکر

  • داداش اسنپ وانت تو اراک جا نیوفتاده هنوز نهایتا روزی ۳ تا درخواست واست میاد در بهترین حالت که کرایشون هم ۳۰ ۴۰ تومنه

 43. خداییش دمت گرم خیلی جالب گفتی(: )))))

 44. من توی یه شرکت کارمیکنم اخرماه که میشه طرف ناله میکنه که چک دارم پول ندارم نصف حقوقمم نمیده همش خرد خرد پول میده،حداقل توی اسنپ مسافرتو پیاده میکنی پولتو میگیری هرکاری سختی های خودشو داره باید ببینین چه کاری با روحیتون سازگاره

 45. سلام .من یکسال پیش بمدته سه ماه کار کردم .به خدا سخته

 46. سلام . من دوماه اسنپ کار کردم ( از آذر 1400 تا آخر دی 1400 ) و میخوام تجربه ی شخصیمو بگم براتون . این تجربه برای شهر تهران .
  درآمد : در خوشبینانه ترین حالت شما ساعتی 60 بیشتر نمیتونید کار کنید فقط مردم بعضیاشون جدا فرهنگ ندارن

  • داداش واقعا حق گفتی اسنپ خوبه این مردمن که اکثرشون بی فرهنگو بی سوادن اصلا معلومه انگار از پشت کوه اومدن وسط شهر واقعا خیلیاشون اینطورین …

  • فقط خواستم بهت بگم دقیقا حرفهای دلم رو زدی مخصوصا اون قسمت که گفتی بیشتر مردم فرهنگ استفاده از اسنپ رو ندارن واقعا درست گفتی .درود بر شرفت که وقت گذاشتی تایپ کردی شاید یک نفر اگاه بشه از درد ما.برات ارزوی بهترین ها رو دارم

  • بهترین و عالی‌ترین کامنت این پست این سایت 👌🏼

  • دمت گرم خداوکیلی راست گفتی

 47. داداش ناموسا در نمیاد تو اسنپ الان 5 روزه دارم کار می کنم ساعتی به زور تو کرج داره 70 در میاد 10 ساعت کار کنی میشه 700 بنزین و خوراک و بزاری کنار 500 میمونه 20 روز کار کنی میشه 10 تومن اما جر می خوری شایدم بی تجربم اما یکم دیگه بگذره دقیقشون بهت میگم

 48. والا این شغل اسنپ به نظر من به درد مجرد ها میخوره که هم هزینه های زندگی شون زیاد نیست هم شغل پاره وقت خوبیه والا من که دانشجو عم میانگین ماهی دو تومن در میارم بد نیست البته بابام هم که بازنشسته تاثیر داره داخلش
  دیگه واسه افراد مجرد عالی ولی متاهل نمیصرفه

 49. با سلام . اسنپ به عنوان شغل دوم خوبه . ولی بنده حدود سه ما ه به عنوان شغل اصلی هست .‌‌‌‌خوبه و اگر قیمت های اسنپ مثل ساعت های ترافیکی بالا باشه عالی .

 50. جمال هستم یک اسنپی امروز 1سال و 3 ماه و 20 روزه که پاکم خدارو شکر میکنم این قدرت رو به من داد تا بتونم از اسنپ خارج بشم و خودم و ماشینم نابود نشن

 51. سلام خدمت تمام رانندگان محترم اسنپ ،!
  اینجا میخام براتون بگم آیا اسنپ خوبه یا نه!!
  من تو کرج کار میکنم ماشینمم پرایده آقا اسنپ چطوری بگم براتون فقط فکر جیب خودشه اصلا به فکر راننده هاش نیس که یعنی تو ساعتاتی که راننده زیاده کرایهاش خیلی کمه ….
  میانگین کرایه ها تو کرج بخای بگی از بیس تومن زباد نمیشه یعنی بدون استراحتم بخای کار کنی ساعتی سی تومنو کاسبی …
  مردم هنوز شعور استفاده از اسنپو بلد نیستن خیلیا ماراننده هارو برده خودشون میدونن و دو قورتو نیمشونم باقیه …یه سال فعالیت تو اسنپ داشتم و دادم تجربه یه سالمو که اگه صلاح بدونید در اختیارتون بزارم اسنپ واقعا خوب نیست واقعا خوب نیس واقعا خوب نیست سه بار نوشتم که تکراری بشه براتون بعد یه سال روزی حدودا هشت تا ده ساعت کار نتیجش چیزی جز دیسک کمر نیس براتون ….
  اسنپ یعنی تلف کردن عمر اساتید متوجه میشن من چی گفتم
  من الان خودم بیکارم ولی بازم اگه از گشنگیم بمیرم فک نکنم دیگه سمت کار اسنپ برم از گشنگی بمیری بهتر از اینه هر … سوار ماشینت میشه انگار بهش بدهکاری اعصابتم خراب میکنه
  اسنپ فقط برای مسافر خوبه پاشو رو اون یکی پاش بندازه بعدشم بعد دو ساعت رانندگی بعد پیاده شدن بهت منفی بدع
  در آخر میخوام براتون بگم اسنپ بدرد نمیخوره الانم من موندم چرا بعضیا هنو اسنپو ول نمیکنن وقتی میدونن همش صرف اصطحلاک میشه بعضیام فرموده بودن اره ماهی یه تومن آخه کسی نیس بگه با یه تومن … دستت میدن توی یدکی فروشیا

  خودت تصمیم بگیر آخرش میخای بری تو اسنپ یا نری ولی رفتنی اگه مخت بکشع بعد دو ماه میای بیرون مطمئن باش

  • داداش راننده ای اونوقت به خودتون میگید اساتید؟ فرهنگ استفاده از اسنپ؟ چیزی مصرف میکنی؟ مسافر درخواست تاکسی میده میاد سوار میشه به مقصد میرسه پیاده میشه انتظار داری واست کاری انجام بده؟ یا میخوای برای مسیر بیستومنی چند میلیون تومن بهت بده؟ نه آقایون اونی که باهاش میشه میلیاردر شد تجارت هست اونم نه توسط همه ، اسنپ هم همون مسافرکشیه قدیمیه که اپلیکیشنشو ساخته پس نه توهم بزنید و نه توقع عجیب داشه باشید اگر امثال این برنامه هم نبود باید میرفتید سر چهار راه طبق معمول همدیگرو کتک بزنید برا سوار کردن مسافر

 52. من اسنپ کار میکنم شماها دارید در‌وغ میگید ک کرایه اسنپ بره بالا. من خودم روزی ۷۰۰ کار میکنم راضیم

 53. میشه بگین چه تایم هایی خوبه برای اسنپ؟؟

 54. سلام بر همگییییی
  تا جایی که تونستم نظراتو خوندم
  هرچی خوندم هی آخر پنجاه پنجاه شدم که خوبه یا بد نفهمیدم قضیه چیه
  یه تعدادی گفتن ماشین باید نو باشه مدل بالا باشه
  یه تعداد گفتن دخل و خرج به هم نمیخوره
  یه تعداد گفتن باید زیاد کار کنی تا آخر ماه درآمدت خوب باشه ولی زیاد کار کنی خودتو و ماشینت داغون میشه
  بعضیام از موتور حرف زدن که موتور روغنش لنتش لاستیکش باید عوض بشه و این حرفاا
  مثل اینکه قیمتا و کرایه ها توی هر شهر هم مختلفه! نمیدونم چرا
  آقا هر وسیله ای که کار میکشی ازش معلومه خرج داره همون لودر و تریلی و تراکتورم خرج دارن
  حالا موتور شاتون زده الکی که شاتون نمیزنه برس به روغنت رعایت کن خداشاهده هیچ وقت شاتون نمیزنه
  خرج لنت و لاستیک و بنزین برا آدم بیکار و باکار هردو هست چیز مصرفی میخوای اینارو عوض نکنی وسیلتو پارک کن سوارش نشو
  اینهمه آدم دارن با وسایل نقلیه عمومی باری هرچی کار میکنن اوناهم خرج دارن سختی دارن پس نباید کار کنن
  خدایی اونایی که موتور دارن حداقل از این حرفا نزنن من کارم موتوره میفهمم دارم چی میگم
  من اصلا توی اسنپ نرفتم میخوام ثبت نام کنم خب خوب بود میمونم نبود میرم یکار دیگه
  معلومه داری برای کسی دیگه کار میکنی اگه میتونی خب برو یه کاربار خودتو راه بنداز چی از این بهتر یا نمیتونی یا بلد نیستی یا بودجه نداری یا بلدی راه میندازی نمیگیره ضرر میکنی خلاصه هرررچیزی امکان داره انقد باید پیچ و تاب بخوری این شاخه اون شاخه تا یجایی کارت بگیره
  ماهم بریم ثبت نام کنیم ببینیم چی میشه خخخخ ان‌شاءالله بتونم کار خودمو راه بندازم آرزوی موفقیت برا همه شمارو دارم دوستان عزیزم شمایی که اینو خوندی از پرحرفیم که خسته نشدی خخخخ امیدوارم شرمنده هیچکس نباشی بخاطر بی پولی خدا بزرگه نا امید نشو
  «لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فی‏ کَبَدٍ»

  • درستش هم همینه برو یه ماه تستی کار کن بعد بشین حساب کتاب کن دیدی نمیصرفه بیا بیرون
   هر درخواستی رو هم قبول نکن یه ربع نیم ساعتم شده منتظر باش تا درخواست خوب بیاد ماشنتم خاموشه خودتم درحال استراحت 🙂

  • درود بر شما چقد خوب و کامل منظورتون رو بیان کردین .واقعا هر کاری سختی و شیرینی خودشو داره بالاخره کار کردن تو این کشور همه جور فراز و نشیبی داره باید بپذیریم
   الحق که *خداوند انسان رو در سختی آفریده درود بر شما*

 55. 26 سالمه و از اول ورود اسنپ به تبریز باهاش بودم، رانندگیم خوبه و رو اوتو پایلوتم، همین اول بگم اونایی که فرمون رو بغل میکنند اشتباه میکنند میان اسنپ. نمیشه بیخیال. کار با ماشین یعنی با ماشین راحت باشی.
  از تجربیاتم بگم، تو این چند سال یه بار تصادف داشتم که مقصر طرف بود، ماشین یه ماه تعمیرگاه هارو گشت. مسافر داشتم شکر خدا هیچکس هیچیش نشد. سر جمع ۴۰-۵۰ هزار کیلومتر تو اسنپ بودم تو این چند ساله که اسنپ اومده تبریز. سه بار پام به کلانتری کشیده شده، مرتبط با اسنپ، با اینکه من آدم دعوایی نیستم و بچه سوسول و خونه ای ام ولی میخوام بگم که اسنپ چقدر میتونه رو اعصاب مضر باشه و البته خطرناک. اینم بگم خداییش تبریز در مقایسه با شهرهای دیگه امنیت خوبی داره ولی شما حساب شهرای دیگه رو برو دیگه تا برات اتفاق بیوفته دردسرها تجربیات بقیه برات فقط داستانِ…… یه بارم چند روز پیش با مسافر بحثم شد سر مبدا و فلان، طرف شرور از آب در اومد، در آورد تو ماشین شیشه بکشه و من رو تهدید به ضرب و شتم کرد، منم تا جلوی دژبانی کلانتری دستی رو کشیدم با سرعت صفر تا جهنم سه ثانیه فرار کرد، رفتم تو کلانتری حرصمو سر سرباز و کادر در آوردم که چرا کاری نکردن و مثل خیار وایسادن تا فرار کنه. سرتونو درد نیارم.
  همیشه نیمه وقت کار کردم، به دلایلی نتوتنستم به شغل مورد علاقه ام برسم و هنوزم با اسنپ هستم البته با حساب پدرم، اسنپ بدون اطلاع من حسابمو بسته وقتی چند مدت بود کار نمیکردم… فکر کنم اونم با من قهر کرده،
  وقت چند تا اعصاب خوردی پشت سر هم سراغم اومده شده تا چند ماه تو این چند سال کار نکنم، منظور ام از قهر کردن همینه، ولی بعد مدتی که کفگیر ام‌ خورده به ته دیگ باز برگشتم. پولش بد نیست ….

 56. دولت و مردم باید از اسنپ حمایت کنند چون بیکاریه جوان بدبخت چه گناهی کرده باید ازش حمایت بشه در ضمن امنیت اسنپ خیلی بالاست هم راننده هاش سوء پیشینه ندارن هم مسافر و راننده مشخص است

 57. باید داخل خودرو های اسنپ دوربین امنیتی نصب بشه مثل تاکسی های خارج

 58. فقط میتونم بگم نظرا رو خوندم جررر خوردم😂خیلی خوب بود..
  منم موافقم که اسنپ در آمد خوبی داره..
  من تو پنج ساعت نزدیک 400 در میارم

  فقطم روزی پنج ساعت میرم..
  ماشینمم پرایده و دوگانه..
  موفق باشيد

 59. سلام به عنوان کمک خرج در حد پرداخت قسط خوبه واگرنه خودتونو خسته نکنید

 60. عرض سلام و احترام خدمت راننده های عزیز. اکثر کامنتها رو خوندم و همه مدل نظر و دیدگاه نوشته شده . بنده تبریز هستم و ۲ سال هست که به صورت ثابت تو اسنپ کار میکنم. نرخ کرایه های تبریز در کل خیلی پایینه. و برای درآمدزایی بالا باید حساب شده کار کرد.هر کس روش خودش رو برای کار داره. من فقط تجربه خودم رو درمیان میذارم. سه تا فاکتور مهم وجود داره. اینکه چه زمانی از روز رو کار کنیم. چه کرایه هایی رو قبول کنیم. چه مسیرهایی رو انتخاب کنیم. این سه تا خیلی مهم هستن. یک نکته هم که مهمه اینه که زمان سفرمون چقدره. روزهای تعطیل و جمعه ها که کرایه ها مثل یک طنز میشه فقط عصر به بعد کار کنید. گول طرحهای تشویقی رو نخورید و یک برنامه کاری ثابت داشته باشین. هیچ وقت چندین ساعت به صورت مدام کار نکنین چون فرداش زمان بیشتری تو رختخواب خواهید موند. مسیرهای شهرستان رو تا مطمئن نیستین که برگشت مسافر داره یا نه قبول نکنین. دو ساعت داخل شهر کارکردن خیلی بهتز از اینه که شهرهای اطراف برید و خالی برگردین. به کمک مسیر منتخب خودتون رو به مکانهای پردرخولست نزدیک نگه داین حالا یکی خواست بیشتر کارکنه طبیعتا بیشتر درمیاره. گول طرح های تشویقی رو نخورین و یک اشل کاری داشته باشین. تو کارتون مصمم باشین

 61. خدا به همه سلامتی وعمر باعزت بده. درکل بهتر از بعضی شرکت هاست که 12ساعت شب وروز کار میکنی و از زندگی هیچی نمیفهمی. با اسنپ با کمی فکر کردن میشه همون پول شرکت رو در 5ساعت رو در آورد. هر مان که بخوای در کنار خانواده باشی. 😊

 62. مشکل از خودت بوده شاید اصلا ماشین نداری فقط اومدی انرژی منفی بدی 🙂

 63. سلام
  من میخوام وانت بخرم.درامد اسنپ وانت تو مشهد چقدره متوسط؟صرف میکنه با این هزینه های بالا؟

 64. نرخ کرایه ها به شدت پایین است

 65. سلام بر همگی .دوستان من که تجربه کار با اسنپ رو دارم خدمت شما عرض کنم در صورتی درآمد اسنپ با صرفه هست که بشه با هشت تا نه ساعت کار پانصد یا چهارصد هزار تومان در روز درآمد داشته باشید در غیر اینصورت هر چی در میارید خرج ماشین میشه و پول خیلی کمی در یک ماه براتون میمونه ماهی سه تا چهار میلیون صافی

 66. تنهای تنهای تنها

  سلام‌ دوستان عزیزان برادران همشهریان و هموطنان خوبم
  کلیه نظرات مطرح شده بر اساس شرایط شخصی و خانوادگی و جسمانی و روانی واقتصادی و روش مدیریت و هزینه کرد و نوع و نحوه زندگی و اقساط و بدهی و اجاره نشین بودن یا نبودن واسطی بودن یا نبودن ماشین و درآمدهای جانبی و روش رانندگی و رسیدگی به ماشین اشخاص و رانندگان متفاوت و مختلف و متنوع میباشد
  یعنی اینکه شخصی با ۴ تا ۵ ساعت کار و درآمد ۲۰۰ هزار تومان روزانه و ۶ میلیون ماهانه به دلیل نداشتن اجاره خونه و اقساط و بدهی و داشتن درآمد جانبی و حقوق و سود بانکی از اسنپ راضی میباشد
  اما شخصی با ۸ تا ۱۲ ساعت کار روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان و ماهانه ۱۵ تا ۲۰ میلیون درآمد به دلیل اجاره نشینی و اقساط و بدهی و خرج و استهلاک و ساعت کار زیاد و خستگی و نداشتن درآمد جانبی از اسنپ ناراضی باشد
  پس در هر شغل و جایگاه و مکانی این شرایط کلی اشخاص میباشد که تعیین کننده رضایت و صرفه اقتصادی یا عدم رضایت و ناچاری و بالاجبار بودن میباشد
  دیدگاه و تفکر و منش و بینش و شرایط و راه و روش و نحوه و مدریت زندگی اشخاص با هم‌ متفاوت و مختلف میباشد
  شخصی به نان و پنیر و سبزی و پراید و پژو و شهرری و نازی آباد و عبدل آباد و مسعودیه و خزانه اکتفا می‌نماید و فقط امروزش را می بیند و شخصی کوبیده و ماهیچه و گردن و بوقلمون می‌خواهد و به پارس و دنا و جک و لاماری و تجریش و قیطریه و شهران و فرشته و کوهسار و داراباد و دربند و درکه می اندیشد
  با کفش و عینک و پاها و چشمان خودمان جای دیگران نمی توان تصمیم گرفت و قضاوت نمود و نظر داد و نتیجه گیری نمود

  • احسنت به بینش و نگرش شما که عالی نوشتی

  • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️
   درود به شرفت نان پدر و شیر مادر حلالت

   من الان ۳۵ سالمه فقط آرزو دارم قبل از خواب ابدی یه هفته بین همه مردم ایران با این چنین فهم و شعور و درکی زندگی کنم

 67. اهای جوونی که دلخوشی بری اسنپ کار کنی خرجت دربیاری.بخدا دروغه..ماشینت داغون میشه و حتی خرجیت هم درنمیاد..من دوسال از بیکاری کار کردم تنها چیزی که نصیبم شد بیست تومن کار کردم چهل تومن هزینه های بنزین و روغن و خرج ماشینم شد…بخدا قسم من درد کشیدم شما نکشید..بیکار باشین دیگه ضرر نمیکنین..تازه اگه یه تصادف بکنین دیگه نابود میشین

 68. دوستان یه راهنمایی میخوام از اساتید قدیمی اسنپ.من حرفه ام دکوراسیونه،ماشین هم ندارم، الان اوضاع کارمون خیلی بد شده ولی خدارو شکر ماهی یک بار یا دو ماه یک بار یک کار متوسط بهم میخوره،هر بار میخوام برم بیرون کلی باید هزینه اسنپ بدم ، میخوام ببینم اگه یه پراید دوگانه سی ان جی بگیرم و تو تایم هایی که کار دکور ندارم باهاش اسنپ کار کنم ، با توجه به هزینه هایی که برای جابه جایی خودم و خانواده و هزینه های جا به جایی کار دکوراسیونم این شغل به صرفه هست؟
  حدودا روزی ۸ الی ۱۰ ساعت

 69. سلام وضع کرایه ها تو شهر خرم اباد خیلی خیلی افتضاحه با همه فشاری که میاریم به صد هزار هم نمیرسه از صبح تا شب ..خدایی گدایی از این شغل تو خرم اباد بهتره تازه برخورد بیشتر مشتریان واقعا غیر قابل تحمله واسه یارو تا مقصد میری بعد لغو سفر میزنه خدا رو خوش میاد شاید اون راننده پول بنزین هم نداشته باشه

 70. سلام با ۱۴ ساعت در شرکت ماهی می افته ۹ میلیون بیمه ناهار داره جمعه هم تعطیله با یک هفته تو اسنپ ۴ میلیون خالص در آوردم با ۱۰ ساعت

 71. من اسنپ باکس موتورم
  از ساعت ۱۱ شروع میکنم تا ۹ یا ۱۰ شب
  روزی ۸۰۰ به بالا میشه
  از ۸۰۰ به پایین نداشتم تا حالا
  کل خرج خودم و موتور میشه روزی ۱۵۰ تومان
  من راضی بودم تا الان

 72. اقا چرا ناله میکنید خداوکیلی چرا ب جایی نمی‌رسید فقط واسه همین که از عالم و آدم توقع بیجا دارید و هر کس هم که حرف حق میزنه ۱۰۰ نفر میان و مسخره میکنند عمری مسخره کردی که حالا هشتت گرو نه بنده خدا طرف ماشینش صفر بوده اومده تو اسنپ تو چند ماه میگه شده خراب و اوراقی دوست عزیز خودت وسیله نگه دار نبودی چه ربطی ب اسنپ یا ماکسیمم یا هزار جای دیگه داره اول خودمون رو درست کنیم ماها فقط چه کاری دوست داریم اینکه یکی دست ب کمر وابسته و بزنه تو سرت و بگه بجنب بجنب اون کار واسه بعضیا شیرینه روزی واسه همه هست فقط مرد باش و گلایه و شکایت بی جا از کسی نکن خدا میرسونه. حالا بیاین باز زیر نظر من هی بگید نفست از جای گرم میادو هزار حرف دیگه ول کنید خاله زنک بازیرو مرد باید کار کنه چه ۱۶ساعت

 73. من ماهی ۲۲میلیون کار میکنم

 74. سلام خدمت دوستان موتور سوار اسنپ باکس
  من میخوام یه موتور ویو بخرم و با اون در اسنپ فود یا باکس کار کنم
  ممنون میشم کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن و درآمد ساعتی و تقریبی خودشونو و اینکه درخواست زود زود ارسال میشه یا طول میکشه و …. توضیح بدید ممنون از دوستان

 75. سلام من خودم راننده وانت هستم تو یکی از باربری های شوش بار برده بودم که یه پیک موتوری دیدم که تو اسنپ کار میکرد میگفت اگر روزی چندساعت کار کنی بین ۵۰۰الی۷۰۰درمیاری اگر یه روز کامل بیایی بیرون حتی تا یه میلیون هم درمیاری شاید هم بیشتر
  اون بنده خدا کار با موتور و خیلی خوب بلد بود
  یه مسیر کوتاه رو تو اوج ترافیک قبول کرده بود مبلغش ۱۲۰هزار تومان بود یعنی تو عرض ۲۰دقیقه ۱۲۰تومن درآورد
  از طرفی من خودم کادر درمان هستم بعضی از همکارای من پیک موتوری میگیرن برای اومدن به سرکار هم به صرفه هست هم سریع تر میرسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *