قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد در اسنپ ( روزانه 1 میلیون خالص – 100% واقعی ) !

درآمد در اسنپ چقدر است ؟ در ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم اگر می خواهید درآمدتان را در اسنپ در تیر 1403 بررسی کنید , به انتهای همین صفحه رفته و فایل درآمد روزانه 1 میلیون تومان از اسنپ را دانلود کنید , قبل از شروع بررسی درآمد در این شرکت می توانید به بررسی درآمد در الوپیک هم بپردازید که فقط کافیست بر روی عبارت داخل پرانتز کلیک کنید . ( درآمد در الوپیک چقدر است ) .

آیا واقعا کار در اسنپ روزانه 1 میلیون تومان برای ما درآمد دارد ( در تمامی استان ها هم به همین صورت هست و یا فقط شهر های بزرگ ) ؟ آیا واقعا درآمد رانندگان بیشتر از کارمندان متخصص با حقوق های 15 الی 20 میلیون تومانی است ؟ اصلا رکورد درآمد در اسنپ چقدر بوده ؟ قیمت اسنپ در ساعات مختلف چقدر است ؟

در شرایط کنونی جامعه که بسیاری از کسب و کارها ضعیف شدند و یا حقوق کارمندان کفاف زندگی را به درستی نمی دهد , بله بسیار بسیار به‌ صرفه است , کار در این شرکت می تواند فوق العاده باشد اما چرا ؟

چون همیشه مسافر هست , جمعیت کشور بسیار زیاد است حتی افرادی که ماشین هم دارند باز هم از این اپ , ماشین می گیرند حتی اگر تعداد رانندگان بسیار زیاد باشد باز هم نیاز به حضور راننده در سطح شهر می باشد , مردم نیاز به پیک موتوری دارند و این نیاز به شدت در تمامی کشور نرخ بالایی دارد … .

امروز می‌خواهیم به بررسی دقیق درآمد ماهانه رانندگان در این اپ معروف و معتبر در ایران بپردازیم .

بهتر است بدانید که اسنپ شرکتی است درست مانند شرکت معتبر ” اوبر” اما به قدری امکانات ویژه ای دارد که می توان گفت بهترین و کاملترین استارت آپ در ایران در این حوزه می باشد .

درآمد تاکسی اسنپ - اسنپ تاکسی

راه‌اندازی اسنپ

وقتی اسنپ در ایران راه‌اندازی شد به قدری از آن استقبال شد که یادم می‌آید اوایل کار این شرکت , از رانندگانش می‌پرسیدیم که چقدر درآمد دارید ؟

می گفتند : ” خدا را شکر” خیلی بهتر از آژانس یا توی خیابان ایستادن است و یا خیلی خیلی بهتر از کارمندی است و این مورد 100% حقیقت بود .

مقاله ویژه : هزینه گواهینامه رانندگی چقدر شده است ؟ ( اولین شرط شروع به کار )

درآمد در اسنپ چقدر است ؟

مزیت استفاده از تاکسی اسنپ چیست ؟

بیایید به بررسی مزیت استفاده از این اپ برای رانندگان بپردازیم :

تاکسی اسنپ :

وقتی یک گوشی هوشمند حتی ساده دارید می‌دانید که در هر نقطه ای از شهر مسافر منتظر شماست .
هر جا باشید این شرکت برای درآمد زایی همراه شماست اما دقیقا یعنی چه ؟

شاید ندانید اما وقتی این اپ نبود رانندگان آژانس ها باید مسافر را به مقصد می رساندند و خالی و بدون مسافر برمی گشتند به سمت آژانس اما در این پلتفرم شما همان لحظه که مسافر را پیاده می کنید فورا برای شما مسافر های بسیار زیادی درخواست ارسال می کنند و شما می توانید بدون خالی بودن ماشینتان ساعت ها کار کنید و درآمد کسب کنید .

این مهمترین مزیت کار در این شرکت است که 100% بر روی درآمد شما تاثیر مستقیم دارد و شما زمانتان را از دست نمی دهید و همینطور درآمدتان خیلی بیشتر از رانندگان آژانس ها می شود .

مزیت بعدی این است که زمان کاری شما دست شماست و هر وقت که دوست دارید می توانید درآمد کسب کنید و این شغل در کشور هایی مانند آمریکا و کانادا و آلمان یک شغل بسیار پر درآمد محسوب می شود و اینبار در ایران .

پیک موتوری ها :

قدیم ها پیک موتوری ها شرایط واقعا سختی داشتند و باید در آژانس های پیک موتوری کار می کردند بدون شک حقشان خورده می شد و باید منتظر مشتری در یک دفتر می نشستند تا نوبتشان برسد اما الان هر کجا باشید برای شما درخواست پیک وجود دارد و مهمتر از همه این است که کارتان دست خودتان است و با هر موتوری می توانید کار کنید و درآمد کسب کنید .

درآمد راننده این استارتاپ می تواند بسیار بالا تر از یک کارمند متخصص باشد که در ادامه به آن می پردازیم .

درآمد در استپ باکس چقدر است ؟

درآمد تاکسی در اسنپ ( مسافر کشی )

خب می‌رسیم به موضوع داغ درآمد تاکسی اسنپ ها و یا بهتر از بگوییم تجربیات رانندگان اسنپ !

مثالم را با درآمد آقای حسین (…..) شروع می‌کنم .

یک روز برای گرفتن آمار درآمد رانندگان اسنپ یک تاکسی درخواست دادم , البته باید بگویم هوس تهران‌ گردی هم کرده بودم .

سوار شدیم و تهران را گشتیم کمی با هم دوست شدیم درآمدش را پرسیدم . گفت ” اگر بخوام بگم داستان طولانی میشه ” . گفتم : اشکالی نداره وقت داریم .

ثبت نام در اسنپ

درد دل‌های راننده اسنپ

شروع کرد به صحبت و گفت : ای کاش بنزین همان لیتری 1.000 تومان بود , خیلی کار در اسنپ به‌صرفه بود , نه اینکه الان بد باشد نه ! “خدا را شکر” . اما آن وقت‌ها خیلی بهتر بود .

می‌گفت : از ساعت 6 صبح استارت می‌زنم تا ساعت 12 ظهر یکسره و بدون وقفه کار می‌کنم درخواست پشت درخواست برای من ارسال میشه . بعد جایی در پارک می‌نشینم و ناهار و چایی می‌خورم , یکی دو ساعتی هم استراحت می‌کنم .

بعد از استراحت و رفع خستگی , سوار ماشین می‌شوم و استارت مجدد تا ساعت 8 شب . باید ترفند های کار در اسنپ را بلد باشید ( در انتهای صفحه فایل دانلود بهترین ترفند های درآمدی قرار داده شده است )

اسنپ فود

درآمد روزانه

حسین آقا گفت : با کسر هزینه بنزین و … ساعتی 20 هزار تومان گاهی هم 40 هزار تومان خالص درآمدم است .

البته این صحبت برای قبل بود یعنی سال ( 1400 ) الان ( تیر 1403 ) هستیم و درآمد واقعا زیاد تر از این ارقام شده است که کمی پایینتر در این مقاله می توانید به بررسی دقیقتر بپردازید .

تقریبا روزی 200 هزار تومان در شرایط معمولی و چیزی حدود 400 هزار تومان در شرایط خوب و اوجِ اوج کار البته در تهران بزرگ ( البته این آمار برای سال 1400 بود و الان 1403 هستیم و نرخ ها کاملا تغییر کرده اند – در انتها مقاله نرخ دقیق و توضیحات کامل نوشته شده است ) .

پیشنهاد مقاله : دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی !

تاکسی اسنپ

درآمد پیک موتوری در اسنپ چقدر است ؟

از قدیم گفته‌اند عشق است و موتور اما یادتان باشد که این یعنی جانتان کف دستتان است و نباید در خیابان‌ها ویراژ داد . مخصوصا کسانی که موتور وسیله درآمدشان است .

خطرات کار با موتور از تاکسی اسنپ بیشتر است آن هم با این گرانی‌ ها اما چاره چیست باید کار کرد . باید یادآوری کنم که هزینه موتور از هزینه سوخت گرفته تا تعمیرات خیلی پایین‌ تر از ماشین است .

درآمد پیک موتوری هم ساعتی 40 هزار تومان ( البته این آمار برای سال 1400 است و آمار دقیق تیر 1403 در انتها این مقاله در یک فایل پی دی اف نوشته شده است و می توانید به راحتی دانلود کنید و بررسی کنید ) در حالت متوسط است اما خوبی آن این است که درخواست ها برای پیک موتوری به قدری زیاد است که حتی اگر 5 صبح هم در تهران ( البته تجربه کار در دیگر شهر ها را می گذارم در قسمت نظرات همین صفحه به پای خودتان که در اختیار دیگر عزیزان قرار دهید ) از خانه بیرون بزنید تا 12 حتی 1 شب هم برای شما درخواست های بسیار زیادی ارسال می شود .

البته اصلا این بازار با ورود افراد بیشتر خراب نمی شود .

مقاله ویژه : هزینه گرفتن گواهینامه موتور سیکلت چقدر است ؟ ( 1403 ) !

پیک موتوری اسنپ

درآمد وانت در این شرکت چقدر است ؟

درآمد وانت هم بستگی خیلی زیادی به بازار دارد هرچقدر بازار رکود باشد درآمد رانندگان وانت هم کمتر است . البته در حال حاضر ( تیر 1403 ) درآمد وانت بسیار بسیار عالی شده است .

در حالت عادی یک وانت در تهران بزرگ حدودا ساعتی 45 هزار تومان درآمد دارد ( البته این آمار برای سال 1400 است و آمار دقیق تیر 1403 در انتها این مقاله در یک فایل پی دی اف نوشته شده است و می توانید به راحتی دانلود کنید و بررسی کنید ) .

اسنپ وانت

درآمد پیک موتوری های اسنپ فود چقدر است ؟

اسنپ فود هم برای پیک موتوری‌ ها بهتر از پیک موتور ( باکس ) است خوبی کار این دسته از اسنپ فودی‌ها این است که در یک منطقه کار می‌کنند .

البته می توانند در مناطق دیگر هم کارکنند اما یکجا باشند خیلی بهتر است چون با منطقه آشنا می‌شوند و راحت‌ تر کار می‌کنند .

درآمد پیک موتوری‌های اسنپ فود در حدود ساعتی 30 هزار تا 40 هزار تومان است . ( البته این آمار برای سال 1400 است و آمار دقیق تیر 1403 در انتها این مقاله در یک فایل پی دی اف نوشته شده است و می توانید به راحتی دانلود کنید و بررسی کنید )

آیا خانم ها ( بانوان ) می توانند در اسنپ کار کنند ؟

اسنپ امکاناتی را برای بانوان قرار داده که بانوان هم بتوانند به راحتی در این شرکت به عنوان تاکسی اسنپ کار کنند و فقط خانم‌ها را سوار کرده و به مقصد برسانند .

از نظر امنیت هم بهتر است , هم برای راننده هم برای مسافر .

اسنپ بانوان

درآمد در اسنپ در تیرماه 1403 چقدر است ؟ ( 100% واقعی )

در این بخش شما یک فایل پی دی اف را دانلود می کنید که به شما گفته می شود به چه صورت می توانید در ماه 30 میلیون تومان به صورت خالص درآمد داشته باشید ( چه با موتور چه با ماشین و یا حتی وانت ) .

پس به شما پیشنهاد می کنم قبل از شروع به کار و یا حتی اگر الان در حال کار کردن با وسیله خود هستید این فایل رو به هیچ وجه از دست ندهید .

پس درآمد اسنپ در استان های ( تهران , کرج , آذربایجان , اردبیل , اصفهان , ایلام , بوشهر , چهارمحال بختیاری , خراسان جنوبی , خراسان شمالی , خراسان رضوی , خوزستان , زنجان , سمنان , سیستان و بلوچستان , فارس ( شیراز ) , قزوین , قم , کردستان , کرمان , کرمانشاه , کهگیلویه و بویر احمد , گلستان ( گرگان ) , گیلان , لرستان , مازندران , مرکزی , هرمزگان , همدان , یزد )

در فایل دانلودی , به مهم ترین سوالات متداول اسنپ برای شما پاسخ داده شده است که به شرح زیر می باشد :

 1. ثبت نام در اسنپ ! راهنمای کامل
 2. درآمد واقعی رانندگان ( در روز ) چقدر است ؟
 3. بهترین ساعت کار در اسنپ چه ساعاتی است ؟
 4. چه مناطقی برای کار بهتر است شلوغ یا خلوت ؟
 5. درآمد اسنپ در شب ( از 12 شب تا 7 صبح )
 6. هزینه بنزین چقدر می شود ؟
 7. هزینه گاز برای ماشین گاز سوز چقدر است ؟
 8. بهترین ماشین برای کار در اسنپ چیست ؟
 9. هزینه تعمیر و نگهداری ماشین چقدر می شود ؟
 10. این شغل برای تمام وقت یا پاره وقت ؟
 11. مزایا ، معایب و خطرات کار در اسنپ ؟
 12. چه عواملی باعث افزایش درآمد می شود ؟
 13. کمیسیون رانندگان اسنپ چقدر است ؟
 14. امتیاز مسافران چه مزایایی دارد ؟
 15. آژانس یا اسنپ ؟
 16. درآمد در محدوده طرح ترافیک چقدر است ؟
 17. نحوه واریزی درآمد روزانه چگونه است ؟
 18. آیا این کار برای دوره دانشجویی مناسب است ؟
 19. حداقل درآمد با ماشین در یک ماه چقدر است ؟
 20. حداکثر درآمد با ماشین در یک ماه چقدر است ؟
 21. چگونه در اسنپ باکس ثبت نام کنیم ؟
 22. نکات مهم در اسنپ باکس !
 23. 5 کسب و کاری که به شما نمایش داده می‌شود !
 24. راهکار درآمد بالا در پیک موتوری چیست ؟
 25. درآمد پیک موتوری دقیقا چقدر است ؟
 26. هزینه سوخت و تعمیر موتور چقدر است ؟
 27. حداقل و حداکثر درآمد پیک موتوری ؟
 28. کمیسیون پیک موتوری چقدر است ؟
 29. بهترین ساعات کار برای پیک موتوری ؟
 30. شرکت پیک موتوری و یا پیک اسنپ ؟
 31. چگونه در اسنپ وانت ثبت نام کنیم ؟
 32. درآمد وانت چقدر است ؟
 33. چه مناطقی برای کار با وانت مناسب تر است ؟
 34. کمیسیون وانت چقدر است ؟
 35. هزینه نگهداری و تعمیر وانت چقدر است ؟
 36. چه وانتی برای کار در این شرکت مناسب است ؟
 37. شرکت باربری و یا اسنپ وانت ؟
 38. درآمد وانت در محدوده طرح ترافیک ؟
 39. بهترین ساعات کاری برای وانت چه ساعاتیست ؟
 40. حداقل و حداکثر درآمد با وانت چقدر است ؟

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید ( فایل راهنمای کسب درآمد بالا از اسنپ را دانلود کنید ) این فایل برای هرکسی که می خواهد در این شرکت کار کند به شدت توصیه می شود و تمامی سوالات شما در این فایل پاسخ داده شده است .

پس از کلیک بر روی دکمه زیر به درگاه پرداخت امن زرین پال وارد شده و پس از پرداخت لینک دانلود فایل مستقیما در اختیار شما قرار داده می شود و همچنین می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت از شنبه تا جمعه ( 7 روز هفته ) از ساعت 8 صبح الی 23 شب در ارتباط باشید .

دانلود ( راهنمای کسب درآمد بالا در اسنپ ) به علت تخفیف ویژه تیرماه , تا پایان 6 تیر 1403از قیمت اصلی به ” 19/500 ” تومان تغییر یافتپس از تاریخ ذکر شده فایل راهنمای کسب درآمد بالا در اسنپ به قیمت اصلی سایت ,” 70/000 ” تومان باز خواهد گشت .باز هم تکرار می کنیم : اگر می خواهید در اسنپ فعالیت کنید بدون دانستن این اطلاعات بسیار مهم به درآمد بالا نخواهید رسید . این فایل پاسخ تمامی سوالات شما را می دهد .⭐️ فایل دارای گارانتی بازگشت وجه می باشد

⭐️ پشتیبانی سایت , آنلاین است ( 7 روز هفته )

🔴 تعداد دانلود از 1 خرداد تا 1 تیر : 1083 نفر

⭐️ نماد اعتماد الکترونیک از زرین پال :
دانلود آسان و فوری راهنمای درآمد بالا در اسنپ

درآمد اسنپ در ماه چقدر است ؟

طبق آمارها روزانه این شرکت حداقل 2.000.000.000 تومان درآمد داشته که باید به جز هزینه‌های جاری و پرداخت حقوق و بیمه بیش از 1000 کارمند را درنظر گرفت .

با تشکر از شرکت بزرگ اسنپ که با راه اندازی این استارت‌ آپ فوق العاده موفق , باعث ایجاد امید برای بسیاری از افراد جامعه و همینطور بالا بردن سطح فرهنگ استفاده از اینترنت و رشد جایگاه آی تی و ایجاد هزاران خلاقیت و فرصت های بی نظیر شغلی در ایران شد . دست‌ مریزاد .

پیروز و موفق باشید .

وبسایت مرجع رانندگی در ایران – گواهیران

govahiran


4.7/5 - (1575 امتیاز)

179 دیدگاه

 1. سلام خدمت تمام رانندگان محترم اسنپ و اساتید ،!
  اینجا میخام براتون بگم آیا اسنپ خوبه یا نه!! اول بگم فایلی این سایت گذاشترو حتما بخونید چون رسما میفهمید چیکار باید کنید چیکار نکنید چی خوبه چی بده که ممنون از فایل اما بیاید از تجربم بگم
  من تو کرج کار میکنم ماشینمم پرایده آقا اسنپ چطوری بگم براتون خدایی سخته اگه فک می کنی یه دنده میدی با 1 تومن شب میری خونه داداش کلا نیا تو کار باید بلد باشی چیکار کنی وگرنه مثل بقیه راننده ها روزی یه ذره درمیاری میری خونه میگی مردشور زندگیرو ببرن .
  میانگین کرایه ها تو کرج مثل همون رقمو داستانای توی فایله اما الان چون راننده ها زیاد شدن همه فک می کنن باید کم بشه درآمد اما عجیبه که مردمم دارن چپو راست اسنپ میگیرن که خب به نفع ماس
  بعضیا که میشینن تو ماشین آدم کیف میکنه چقد با شعورن اما بعضیا رسما برعکس این داستانن حالت بهم می خوره که اینارو کی را داده اصن تو ایران اینا باید برن یه کشور که توش شعور پخش نکردن
  خلاصشو بگم من تو یه شرکت کار می کردم با حقوق ماهی 12 تومن الان زدم بیرون تا کار خودمو را بندازم با اسنپم کار می کنم خوبم دارم درمیارم اگر میگی نمیدونم ماشینم خراب میشه و فلان میشه داداش واقعا شما نیا اسنپ . این کار باید با آگاهی کار کنی توش اگه بلد نباشید چی به چیه تو میمونیو حوضت . خلاصه فداتونم

  • داداش راننده ای اونوقت به خودتون میگید اساتید؟ فرهنگ استفاده از اسنپ؟ چیزی مصرف میکنی؟ مسافر درخواست تاکسی میده میاد سوار میشه به مقصد میرسه پیاده میشه انتظار داری واست کاری انجام بده؟ یا میخوای برای مسیر بیستومنی چند میلیون تومن بهت بده؟ نه آقایون اونی که باهاش میشه میلیاردر شد تجارت هست اونم نه توسط همه ، اسنپ هم همون مسافرکشیه قدیمیه که اپلیکیشنشو ساخته پس نه توهم بزنید و نه توقع عجیب داشه باشید اگر امثال این برنامه هم نبود باید میرفتید سر چهار راه طبق معمول همدیگرو کتک بزنید برا سوار کردن مسافر

   • من خودم استاد دانشگاهم و ۳ جلد کتاب دارم ، مقطع دکتری هستم ولی اسنپ کار میکنم ، این گرفتاری ملت هست که امثال شما فکر میکنید هرکس پول نداره و یا مسافر کشه بی ارزشه

 2. من اسنپ کار میکنم شماها دارید در‌وغ میگید ک کرایه اسنپ بره بالا. من خودم روزی ۷۰۰ کار میکنم راضیم

 3. میشه بگین چه تایم هایی خوبه برای اسنپ؟؟

  • تو فایل نوشته تو همین صفس دانلودش کن خیلی خوبه اما در کل معلومه دیگه هر چی رو به شب بره بهتره چون ترافیک نیست هوا خنک تره و خیلی خصوصیات دیگه اول صبح م خوبه اما در کل باید فالیرو بخونید

  • صبح ها ساعت ۷ الی ۱۴ و شبها از ساعت ۱۸ الی ۲۲

 4. سلام بر همگییییی
  تا جایی که تونستم نظراتو خوندم
  هرچی خوندم هی آخر پنجاه پنجاه شدم که خوبه یا بد نفهمیدم قضیه چیه
  یه تعدادی گفتن ماشین باید نو باشه مدل بالا باشه
  یه تعداد گفتن دخل و خرج به هم نمیخوره
  یه تعداد گفتن باید زیاد کار کنی تا آخر ماه درآمدت خوب باشه ولی زیاد کار کنی خودتو و ماشینت داغون میشه
  بعضیام از موتور حرف زدن که موتور روغنش لنتش لاستیکش باید عوض بشه و این حرفاا
  مثل اینکه قیمتا و کرایه ها توی هر شهر هم مختلفه! نمیدونم چرا
  آقا هر وسیله ای که کار میکشی ازش معلومه خرج داره همون لودر و تریلی و تراکتورم خرج دارن
  حالا موتور شاتون زده الکی که شاتون نمیزنه برس به روغنت رعایت کن خداشاهده هیچ وقت شاتون نمیزنه
  خرج لنت و لاستیک و بنزین برا آدم بیکار و باکار هردو هست چیز مصرفی میخوای اینارو عوض نکنی وسیلتو پارک کن سوارش نشو
  اینهمه آدم دارن با وسایل نقلیه عمومی باری هرچی کار میکنن اوناهم خرج دارن سختی دارن پس نباید کار کنن
  خدایی اونایی که موتور دارن حداقل از این حرفا نزنن من کارم موتوره میفهمم دارم چی میگم
  من اصلا توی اسنپ نرفتم میخوام ثبت نام کنم خب خوب بود میمونم نبود میرم یکار دیگه
  معلومه داری برای کسی دیگه کار میکنی اگه میتونی خب برو یه کاربار خودتو راه بنداز چی از این بهتر یا نمیتونی یا بلد نیستی یا بودجه نداری یا بلدی راه میندازی نمیگیره ضرر میکنی خلاصه هرررچیزی امکان داره انقد باید پیچ و تاب بخوری این شاخه اون شاخه تا یجایی کارت بگیره
  ماهم بریم ثبت نام کنیم ببینیم چی میشه خخخخ ان‌شاءالله بتونم کار خودمو راه بندازم آرزوی موفقیت برا همه شمارو دارم دوستان عزیزم شمایی که اینو خوندی از پرحرفیم که خسته نشدی خخخخ امیدوارم شرمنده هیچکس نباشی بخاطر بی پولی خدا بزرگه نا امید نشو
  «لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فی‏ کَبَدٍ»

  • درستش هم همینه برو یه ماه تستی کار کن بعد بشین حساب کتاب کن دیدی نمیصرفه بیا بیرون
   هر درخواستی رو هم قبول نکن یه ربع نیم ساعتم شده منتظر باش تا درخواست خوب بیاد ماشنتم خاموشه خودتم درحال استراحت 🙂

  • درود بر شما چقد خوب و کامل منظورتون رو بیان کردین .واقعا هر کاری سختی و شیرینی خودشو داره بالاخره کار کردن تو این کشور همه جور فراز و نشیبی داره باید بپذیریم
   الحق که *خداوند انسان رو در سختی آفریده درود بر شما*

 5. 26 سالمه و از اول ورود اسنپ به تبریز باهاش بودم، رانندگیم خوبه و رو اوتو پایلوتم، همین اول بگم اونایی که فرمون رو بغل میکنند اشتباه میکنند میان اسنپ. نمیشه بیخیال. کار با ماشین یعنی با ماشین راحت باشی.
  از تجربیاتم بگم، تو این چند سال یه بار تصادف داشتم که مقصر طرف بود، ماشین یه ماه تعمیرگاه هارو گشت. مسافر داشتم شکر خدا هیچکس هیچیش نشد. سر جمع ۴۰-۵۰ هزار کیلومتر تو اسنپ بودم تو این چند ساله که اسنپ اومده تبریز. سه بار پام به کلانتری کشیده شده، مرتبط با اسنپ، با اینکه من آدم دعوایی نیستم و بچه سوسول و خونه ای ام ولی میخوام بگم که اسنپ چقدر میتونه رو اعصاب مضر باشه و البته خطرناک. اینم بگم خداییش تبریز در مقایسه با شهرهای دیگه امنیت خوبی داره ولی شما حساب شهرای دیگه رو برو دیگه تا برات اتفاق بیوفته دردسرها تجربیات بقیه برات فقط داستانِ…… یه بارم چند روز پیش با مسافر بحثم شد سر مبدا و فلان، طرف شرور از آب در اومد، در آورد تو ماشین شیشه بکشه و من رو تهدید به ضرب و شتم کرد، منم تا جلوی دژبانی کلانتری دستی رو کشیدم با سرعت صفر تا جهنم سه ثانیه فرار کرد، رفتم تو کلانتری حرصمو سر سرباز و کادر در آوردم که چرا کاری نکردن و مثل خیار وایسادن تا فرار کنه. سرتونو درد نیارم.
  همیشه نیمه وقت کار کردم، به دلایلی نتوتنستم به شغل مورد علاقه ام برسم و هنوزم با اسنپ هستم البته با حساب پدرم، اسنپ بدون اطلاع من حسابمو بسته وقتی چند مدت بود کار نمیکردم… فکر کنم اونم با من قهر کرده،
  وقت چند تا اعصاب خوردی پشت سر هم سراغم اومده شده تا چند ماه تو این چند سال کار نکنم، منظور ام از قهر کردن همینه، ولی بعد مدتی که کفگیر ام‌ خورده به ته دیگ باز برگشتم. پولش بد نیست ….

 6. دولت و مردم باید از اسنپ حمایت کنند چون بیکاریه جوان بدبخت چه گناهی کرده باید ازش حمایت بشه در ضمن امنیت اسنپ خیلی بالاست هم راننده هاش سوء پیشینه ندارن هم مسافر و راننده مشخص است

 7. باید داخل خودرو های اسنپ دوربین امنیتی نصب بشه مثل تاکسی های خارج

 8. فقط میتونم بگم نظرا رو خوندم جررر خوردم😂خیلی خوب بود..
  منم موافقم که اسنپ در آمد خوبی داره..
  من تو پنج ساعت نزدیک 400 در میارم

  فقطم روزی پنج ساعت میرم..
  ماشینمم پرایده و دوگانه..
  موفق باشيد

 9. سلام به عنوان کمک خرج در حد پرداخت قسط خوبه واگرنه خودتونو خسته نکنید

 10. عرض سلام و احترام خدمت راننده های عزیز. اکثر کامنتها رو خوندم و همه مدل نظر و دیدگاه نوشته شده . بنده تبریز هستم و ۲ سال هست که به صورت ثابت تو اسنپ کار میکنم. نرخ کرایه های تبریز در کل خیلی پایینه. و برای درآمدزایی بالا باید حساب شده کار کرد.هر کس روش خودش رو برای کار داره. من فقط تجربه خودم رو درمیان میذارم. سه تا فاکتور مهم وجود داره. اینکه چه زمانی از روز رو کار کنیم. چه کرایه هایی رو قبول کنیم. چه مسیرهایی رو انتخاب کنیم. این سه تا خیلی مهم هستن. یک نکته هم که مهمه اینه که زمان سفرمون چقدره. روزهای تعطیل و جمعه ها که کرایه ها مثل یک طنز میشه فقط عصر به بعد کار کنید. گول طرحهای تشویقی رو نخورید و یک برنامه کاری ثابت داشته باشین. هیچ وقت چندین ساعت به صورت مدام کار نکنین چون فرداش زمان بیشتری تو رختخواب خواهید موند. مسیرهای شهرستان رو تا مطمئن نیستین که برگشت مسافر داره یا نه قبول نکنین. دو ساعت داخل شهر کارکردن خیلی بهتز از اینه که شهرهای اطراف برید و خالی برگردین. به کمک مسیر منتخب خودتون رو به مکانهای پردرخولست نزدیک نگه داین حالا یکی خواست بیشتر کارکنه طبیعتا بیشتر درمیاره. گول طرح های تشویقی رو نخورین و یک اشل کاری داشته باشین. تو کارتون مصمم باشین

 11. خدا به همه سلامتی وعمر باعزت بده. درکل بهتر از بعضی شرکت هاست که 12ساعت شب وروز کار میکنی و از زندگی هیچی نمیفهمی. با اسنپ با کمی فکر کردن میشه همون پول شرکت رو در 5ساعت رو در آورد. هر مان که بخوای در کنار خانواده باشی. 😊

 12. مشکل از خودت بوده شاید اصلا ماشین نداری فقط اومدی انرژی منفی بدی 🙂

 13. سلام
  من میخوام وانت بخرم.درامد اسنپ وانت تو مشهد چقدره متوسط؟صرف میکنه با این هزینه های بالا؟

 14. نرخ کرایه ها به شدت پایین است

 15. سلام بر همگی .دوستان من که تجربه کار با اسنپ رو دارم خدمت شما عرض کنم در صورتی درآمد اسنپ با صرفه هست که بشه با هشت تا نه ساعت کار پانصد یا چهارصد هزار تومان در روز درآمد داشته باشید در غیر اینصورت هر چی در میارید خرج ماشین میشه و پول خیلی کمی در یک ماه براتون میمونه ماهی سه تا چهار میلیون صافی

 16. تنهای تنهای تنها

  سلام‌ دوستان عزیزان برادران همشهریان و هموطنان خوبم
  کلیه نظرات مطرح شده بر اساس شرایط شخصی و خانوادگی و جسمانی و روانی واقتصادی و روش مدیریت و هزینه کرد و نوع و نحوه زندگی و اقساط و بدهی و اجاره نشین بودن یا نبودن واسطی بودن یا نبودن ماشین و درآمدهای جانبی و روش رانندگی و رسیدگی به ماشین اشخاص و رانندگان متفاوت و مختلف و متنوع میباشد
  یعنی اینکه شخصی با ۴ تا ۵ ساعت کار و درآمد ۲۰۰ هزار تومان روزانه و ۶ میلیون ماهانه به دلیل نداشتن اجاره خونه و اقساط و بدهی و داشتن درآمد جانبی و حقوق و سود بانکی از اسنپ راضی میباشد
  اما شخصی با ۸ تا ۱۲ ساعت کار روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان و ماهانه ۱۵ تا ۲۰ میلیون درآمد به دلیل اجاره نشینی و اقساط و بدهی و خرج و استهلاک و ساعت کار زیاد و خستگی و نداشتن درآمد جانبی از اسنپ ناراضی باشد
  پس در هر شغل و جایگاه و مکانی این شرایط کلی اشخاص میباشد که تعیین کننده رضایت و صرفه اقتصادی یا عدم رضایت و ناچاری و بالاجبار بودن میباشد
  دیدگاه و تفکر و منش و بینش و شرایط و راه و روش و نحوه و مدریت زندگی اشخاص با هم‌ متفاوت و مختلف میباشد
  شخصی به نان و پنیر و سبزی و پراید و پژو و شهرری و نازی آباد و عبدل آباد و مسعودیه و خزانه اکتفا می‌نماید و فقط امروزش را می بیند و شخصی کوبیده و ماهیچه و گردن و بوقلمون می‌خواهد و به پارس و دنا و جک و لاماری و تجریش و قیطریه و شهران و فرشته و کوهسار و داراباد و دربند و درکه می اندیشد
  با کفش و عینک و پاها و چشمان خودمان جای دیگران نمی توان تصمیم گرفت و قضاوت نمود و نظر داد و نتیجه گیری نمود

  • احسنت به بینش و نگرش شما که عالی نوشتی

  • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️
   درود به شرفت نان پدر و شیر مادر حلالت

   من الان ۳۵ سالمه فقط آرزو دارم قبل از خواب ابدی یه هفته بین همه مردم ایران با این چنین فهم و شعور و درکی زندگی کنم

 17. اهای جوونی که دلخوشی بری اسنپ کار کنی خرجت دربیاری.بخدا دروغه..ماشینت داغون میشه و حتی خرجیت هم درنمیاد..من دوسال از بیکاری کار کردم تنها چیزی که نصیبم شد بیست تومن کار کردم چهل تومن هزینه های بنزین و روغن و خرج ماشینم شد…بخدا قسم من درد کشیدم شما نکشید..بیکار باشین دیگه ضرر نمیکنین..تازه اگه یه تصادف بکنین دیگه نابود میشین

 18. دوستان یه راهنمایی میخوام از اساتید قدیمی اسنپ.من حرفه ام دکوراسیونه،ماشین هم ندارم، الان اوضاع کارمون خیلی بد شده ولی خدارو شکر ماهی یک بار یا دو ماه یک بار یک کار متوسط بهم میخوره،هر بار میخوام برم بیرون کلی باید هزینه اسنپ بدم ، میخوام ببینم اگه یه پراید دوگانه سی ان جی بگیرم و تو تایم هایی که کار دکور ندارم باهاش اسنپ کار کنم ، با توجه به هزینه هایی که برای جابه جایی خودم و خانواده و هزینه های جا به جایی کار دکوراسیونم این شغل به صرفه هست؟
  حدودا روزی ۸ الی ۱۰ ساعت

 19. سلام وضع کرایه ها تو شهر خرم اباد خیلی خیلی افتضاحه با همه فشاری که میاریم به صد هزار هم نمیرسه از صبح تا شب ..خدایی گدایی از این شغل تو خرم اباد بهتره تازه برخورد بیشتر مشتریان واقعا غیر قابل تحمله واسه یارو تا مقصد میری بعد لغو سفر میزنه خدا رو خوش میاد شاید اون راننده پول بنزین هم نداشته باشه

 20. سلام با ۱۴ ساعت در شرکت ماهی می افته ۹ میلیون بیمه ناهار داره جمعه هم تعطیله با یک هفته تو اسنپ ۴ میلیون خالص در آوردم با ۱۰ ساعت

 21. من اسنپ باکس موتورم
  از ساعت ۱۱ شروع میکنم تا ۹ یا ۱۰ شب
  روزی ۸۰۰ به بالا میشه
  از ۸۰۰ به پایین نداشتم تا حالا
  کل خرج خودم و موتور میشه روزی ۱۵۰ تومان
  من راضی بودم تا الان

 22. اقا چرا ناله میکنید خداوکیلی چرا ب جایی نمی‌رسید فقط واسه همین که از عالم و آدم توقع بیجا دارید و هر کس هم که حرف حق میزنه ۱۰۰ نفر میان و مسخره میکنند عمری مسخره کردی که حالا هشتت گرو نه بنده خدا طرف ماشینش صفر بوده اومده تو اسنپ تو چند ماه میگه شده خراب و اوراقی دوست عزیز خودت وسیله نگه دار نبودی چه ربطی ب اسنپ یا ماکسیمم یا هزار جای دیگه داره اول خودمون رو درست کنیم ماها فقط چه کاری دوست داریم اینکه یکی دست ب کمر وابسته و بزنه تو سرت و بگه بجنب بجنب اون کار واسه بعضیا شیرینه روزی واسه همه هست فقط مرد باش و گلایه و شکایت بی جا از کسی نکن خدا میرسونه. حالا بیاین باز زیر نظر من هی بگید نفست از جای گرم میادو هزار حرف دیگه ول کنید خاله زنک بازیرو مرد باید کار کنه چه ۱۶ساعت

 23. من ماهی ۲۲میلیون کار میکنم

 24. سلام خدمت دوستان موتور سوار اسنپ باکس
  من میخوام یه موتور ویو بخرم و با اون در اسنپ فود یا باکس کار کنم
  ممنون میشم کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن و درآمد ساعتی و تقریبی خودشونو و اینکه درخواست زود زود ارسال میشه یا طول میکشه و …. توضیح بدید ممنون از دوستان

 25. سلام من خودم راننده وانت هستم تو یکی از باربری های شوش بار برده بودم که یه پیک موتوری دیدم که تو اسنپ کار میکرد میگفت اگر روزی چندساعت کار کنی بین ۵۰۰الی۷۰۰درمیاری اگر یه روز کامل بیایی بیرون حتی تا یه میلیون هم درمیاری شاید هم بیشتر
  اون بنده خدا کار با موتور و خیلی خوب بلد بود
  یه مسیر کوتاه رو تو اوج ترافیک قبول کرده بود مبلغش ۱۲۰هزار تومان بود یعنی تو عرض ۲۰دقیقه ۱۲۰تومن درآورد
  از طرفی من خودم کادر درمان هستم بعضی از همکارای من پیک موتوری میگیرن برای اومدن به سرکار هم به صرفه هست هم سریع تر میرسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *