قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد لوازم یدکی ماشین در ایران چقدر است ؟ ( 1401 ) !

درآمد لوازم یدکی در ایران چقدر است ؟ سوالی که شاید شما هم بارها از خود پرسیده اید و شاید به این فکر فرو رفته اید که شاید من هم بتوانم در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشم .

اگر شما هم به این زمینه کاری علاقه دارید در این مقاله به زبان بسیار ساده می خواهیم از درامد این کار در ایران برای شما بگوییم که می تواند برای شروع کار شما در این زمینه اطلاعات کاملی به همراه داشته باشد . پس اگر می خواهید در این زمینه فعالیت کنید با ما همراه باشید .

مقاله قبلی سایت : چرا باید تسلا بخریم ؟؟؟

درآمد لوازم یدکی

درآمد لوازم یدکی در ایران چقدر است ؟

برای اینکه بدانیم درآمد قطعه فروشان خودرو چقدر است بیایید سری بزنیم به افرادی که در این زمینه فعالیت چندین ساله دارند و از آنها در این زمین سوال بپرسیم .

برای این بررسی به سراغ یک لوازم فروش در غرب تهران در شهرک اکباتان رفته ایم . با ما همراه باشید … .

درآمد لوازم یدکی به عوامل زیر بستگی دارد :

1 – نبود رقبا و یا کمبود همکاران در محل کاری شما
2 – خوش برخوردی با مشتری
3 – نزدیک بودن به مکانیک ها و جلو بندی ساز های و برق کار ها
4 – دوست شدن و حتی قرار داد بستن با متخصصین مکانیک در محل
5 – سرمایه زیاد برای خرید قطعات بسیار زیاد برای تمامی برند های خودرو
6 – سود کم فروش زیاد
7 – تبلیغات بنری و تابلوی مناسب برای مغازه

تمامی این 7 مورد می تواند در درآمد شما تاثیر زیادی داشته باشد اما مهمتر از همه این است که شما چند سال هست که در یک محل کار می کنید و این یکی از مهمترین موارد برای کار شماست .

درآمد لوازم یدکی در ایران چیزی در حدود ماهانه 15 الی 50 میلیون تومان است و این درآمدی است که بیشتر لوازم یدکی ها در ماه در می آورند .

البته درآمد بسیار بیشتر از این هم هست ولی ما درآمد بیشتر قطعات فروشان را نوشته ایم و این درآمد خالصیست که برای مغازه دار قبل از هزینه های جانبی می ماند .

پس برای شروع باید به این موارد عمیقا فکر کنید و تمامی موانع را بررسی کنید .

برای اینکه بتوانیم این کار را شروع کنیم نیاز به چقدر سرمایه داریم ؟

حداقل سرمایه برای شروع کار حدودا 300 میلیون تومان است البته هزینه رهن مغازه در این حالت در نظر گرفته نشده است و این سرمایه برای امسال هست و سال دیگر مشخص نیست .

اما شما باید سعی کنید لوازم تمامی برند های مطرح را داشته باشید و این برای شما یک مزیت بسیار خوب است . بیایید با هم به بررسی این موضوع بپردازیم که اصلا این کار می صرفد و یا خیر ؟

ببینید هر ساله جوانان زیادی گواهینامه رانندگی خود را دریافت می کنند و بعد از دریافت مدرک گواهینامه رانندگی نیاز به خودرو دارند و خودرو سازان خودرو های زیادی در سال می فروشند پس نیاز شدید به مکانیک های و لوازم فروشان در جامعه احساس می شود .

شما باید برای شروع بسیاری از موارد ( 7 مورد ) گفته شده در بند بالا را مرور کنید و این را هم بدانید که خودرو در ایران بسیار زیاد است پس به کار شما همیشه و همیشه نیاز است .

درآمد لوازم یدکی

آیا باید حتما مغازه بزنیم ؟

اگر مغازه لوازم یدکی داشته باشید درآمدتان هم بسیار زیاد خواهد بود در این حالت است که شما می توانید فروشتان را بیشتر کنید اما اگر می خواهید حالت سیار داشته باشید باید سبک کاری خود را به صورت اینترنتی جلو ببرید تا مشتریان از شما قطعه خریداری کنند و درآمد داشته باشید .

در کل بله اگر مغازه داشته باشید بسیار بهتر است . اما به این فکر هم بی افتید که یک سایت برای کار خود داشته باشید تا بتوانید درآمدتان را هم از راه اینترنتی گسترش دهید .

رمز و راز های درآمد بالا در این زمینه چیست ؟

درآمد لوازم یدکی بسیار بالاست البته اگر موارد گفته شده در بند های بالاتر را به خوبی درک کرده باشید . اما شاید بپرسید که یعنی لوازم فروشان فقط درآمدشان از همین راه است ؟

خیر . لوازم فروشان درآمد های بسیار زیادی دارند و یا بهتر است بگوییم شاخه های درآمد زیادی دارند و یکی از مهمترین آنها این است که خود مکانیک باشند و خودشان مشکلی مشتریان را در حد تعویض لنت و روغن و … بر طرف کنند .

عده ای هم لوازم دست دوم و خراب را خریداری می کنند و تعمیر می کنند و به قیمت بالا تر می فروشند . بله اگر شما می خواهید واقعا درآمد خوبی داشته باشید نباید هیچ مشتری بدون جواب و بدون خرید به مغازه دیگری برود . پس در این مورد هم باید بتوانید به خوبی عمل کنید .

درآمد لوازم یدکی

آیا می توان با درآمد لوازم و قطعات یدکی زندگی خوبی داشت ؟

100% بله . البته سبک زندگی هر کسی متفاوت است اما اگر بخواهید درآمد زیادی داشته باشید و بتوانید کیفیت خوبی در زندگی خود داشته باشید باید بتوانید کار های زیاد دیگری در کنار فروش در این زمینه انجام دهید .

درآمد لوازم یدکی در ایران بسیار زیاد است اما باید بتوانید تمامی 7 مورد در بند های بالا تر را به خوبی بررسی کنید و تصمیم نهایی جدی و حساب شده ای را بگیرید .

پیروز و موفق و سربلند باشید .
مهندس عسگری – گواهیران .

govahiran
3.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.