قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد راننده تریلی در فرانسه چقدر است ؟ 2024 !

درآمد راننده تریلی در فرانسه چقدر است ؟ در صورتی که راننده تریلی هستید و یا می خواهید در این زمینه کاری وارد شوید و دوست دارید در کشور فرانسه در این زمینه کار کنید و یا در این کشور هستید و می خواهید بدانید درآمد این کار در این کشور دقیقا چقدر است و سوالات زیادی در این باره دارید این مقاله به زبان کاملا ساده و تجربی برای شما نوشته شده و می توانید تمامی موارد مهم در این رابطه را در همین مقاله بخوانید .

پیشنهاد مقاله : دانلود سوالات آیین نامه رانندگی !

درآمد راننده تریلی در فرانسه

درآمد راننده تریلی در کشور فرانسه چقدر است ؟

قبل از آنکه بخواهیم شروع کنیم باید بدانید که اگر شما در این کشور بخواهید کار و زندگی کنید دقیقا حداقل درآمد چقدر است و وقتی دانستیم حداقل درآمد این کشور چقدر است باید بررسی کنیم تا ببینیم درآمد راننده تریلی در این کشور در مقایسه با حداقل حقوق خوب است و یا خیر .

بسیار خب بیایید به بررسی تمامی موارد در زمینه درآمدی در کشور فرانسه بپردازیم . حداقل حقوق در کشور فرانسه حدودا 1.539 یورو است و این یعنی اگر شما بخواهید به خوبی در این کشور زندگی کنید باید درآمدی بالاتر از این مبلغ داشته باشید در غیر این صورت این درآمد برای کارگران ساده بوده و برای زندگی با کیفیت اصلا مناسب نیست . خب بیایید ببینیم درآمد راننده ماشین سنگین در کشور فرانسه چقدر است ؟

اصولا شما از چند روش می توانید در این زمینه کاری در فرانسه درآمد داشته باشید که به صورت زیر است …

روش اول ( کارمندی ) : در این روش شما درآمد ماهانه دارید ولی باید 24 ساعته کار کنید در این صورت است که ماشین برای شما نیست اما شما باید مدارک و گواهینامه رانندگی ماشین سنگین فرانسه را داشته باشید در غیر این صورت اصلا نمی توانید در این روش کار کنید . اما در مجموع درآمد شما مبلغی در حدود ماهانه 2.900 یورو تا 3.600 یورو می باشد در این صورت است که درآمد شما متوسط رو به بالاست البته مالیات کسر شده را باید در نظر داشته باشید … .

روش دوم ( آزاد و درصدی ) : در این روش ماشین برای شما نیست و شما راننده هستید و در یک شرکت و یا به صورت مستقل و آزاد کار می کنید در این حالت وقتی به شما بار بخورد باید در تولیدی حضور داشته باشید و بار بزنید در این حالت درآمد شما به صورت درصدی است و معمولا چون هزینه های ماشین با شماست به صورت 50 50 حساب می شود . درآمد راننده تریلی در فرانسه در این روش حداقل از ماهانه 9.000 یورو شروع می شود .

البته درآمد در این روش می تواند واقعا خیلی زیادتر هم بشود اما در مجموع درآمد شما در این حالت بیشتر از این مبلغ است . بیایید برویم به سراغ روش بعدی … .

روش سوم ( آزاد ) : در این حالت تریلی برای شماست که البته بسیاری از رانندگان تریلی این ماشین را خودشان با قرض خریداری می کنند و قسط می دهند اما درآمد بسیار زیادی دارد . در این حالت ماشین و کار برای شماست و 100 درصد درآمد به دست آمده برای شماست در این حالت وقتی با شما تماس بگیرند و شما بار حمل کنید درآمد خیلی زیادی برای شما دارد .

اصولا در این حالت در فرانسه درآمد ماهانه شما بعد از کسر مالیات در کشور فرانسه چیزی در حدود ماهانه بالاتر از 15.000 یورو خواهد بود و البته هزینه های خرید تریلی و هزینه های نگهداری آنهم واقعا کم نیست و شما باید از پس تمامی این موارد بر بیایید .

بهترین حالت این است که در ابتدا در یک شرکت کار کنید و تجربه بالایی که به دست آوردید با تریلی خود شروع به کار کنید این مورد کار کردن بهترین حالت کاری برای شما در فرانسه است . بسیار خب بیایید برویم به سراغ سوال بعدی …

پیشنهاد مقاله : درآمد راننده تریلی و ماشین سنگین در کشور آلمان چقدر است ؟

درآمد راننده تریلی در فرانسه

گواهینامه رانندگی ایرانی در فرانسه مورد تایید است ؟

البته برای ماشین های سواری به مدت 6 ماه و برای ماشین های سنگین به مدت 3 ماه بله اما در صورتی که می خواهید در فرانسه در این زمینه کاری کار کنید به شما توصیه ی کنم حتما از گواهینامه رانندگی فرانسه استفاده کنید در این صورت هم در این کشور می توانید به راحتی رانندگی کنید و هم می توانید به تمامی کشور های اروپایی رفته و کار کنید .

دوستان درآمد راننده تریلی در فرانسه واقعا زیاد است اما در صورتی که شما بتوانید در این کشور گواهینامه رانندگی با ماشین سنگین را دریافت کنید که هزینه ها و سختی های بسیار زیادی دارد برای مثال هزینه گرفتن گواهینامه رانندگی با تریلی و یا ماشین سنگین در کشور فرانسه مبلغی در حدود 7.000 الی 8.000 یورو است و این مبلغ واقعا سنگین و زیادی است .

بسیار خب بیایید ببینیم سوال بعدی شما چیست ؟

کیفیت زندگی راننده تریلی در فرانسه به چه صورت است ؟

دوستان همانطور که در بالاتر دیدید کیفیت زندگی برای کارگرانی که حقوق حداقلی را دریافت می کنند بد نیست حالا بیایید ببینید با این درآمد بالای راننده تریلی در فرانسه آیا واقعا شما کیفیت خوبی برای زندگی ندارید ؟ البته باید بدانید که در صورتی که می خواهید در این کشور زندگی کنید باید مواردی را هم داشته باشید برای مثال باید زبان این کشور را به خوبی بلد باشید و نمی توانید با زبان انگلیسی و یا دست و پا شکسته به این کشور بروید و کار کنید .

اصولا درآمد راننده تریلی در فرانسه بالاست اما در صورتی که می خواهید در این کشور زندگی کنید باید بدانید که شما باید زبان این کشور را به خوبی بلد باشید .

درآمد راننده تریلی در فرانسه

سخن پایانی !

در این بخش از مقاله رانندگی با تریلی در کشور فرانسه خواندید که اگر می خواهید در این کشور کار کنید باید زبان این کشور را به خوبی بلد باشید و یا باید گواهینامه رانندگی خود را در این کشور دریافت کنید و یا مهم تر از تمامی این موارد این است که شما باید حتما بتوانید در این کشور تجربه رانندگی خوبی را ثبت کنید .

اصولا مدرک گواهینامه رانندگی ایران در این کشور معتبر نیست و شما باید برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام کنید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *