قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد راننده تریلی در آلمان چقدر است ؟ ( 2024 )

درآمد راننده تریلی در آلمان چقدر است ؟ در صورتی که رانند تریلی هستید و یا دوست دارید در هر کشوری که هستید به آلمان برای این کار بروید در این مقاله سوالات بسیار زیادی از شما را پاسخ داده ایم که می توانید به بررسی تمامی موارد بپردازید .

در این مقاله شما به بررسی درآمد راننده تریلی در کشور آلمان و همینطور کیفیت زندگی رانندگان این ماشین سنگین در این کشور را بررسی می کنید . این مقاله به دور از پیچیدگی ها و صرفا بر اساس تجربه هموطنانمان در آلمان جمع آوری و نوشته شده است و تمامی موارد گفته شده به دور از آمار های دروغین و صرفا رویا بافیست . بسیار خب بیایید اولین سوال را با هم بررسی کنیم … .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ را دانلود کنید .

درآمد راننده تریلی در آلمان

درآمد راننده تریلی و کشنده ها در آلمان چقدر است ؟

بیایید قبل از آنکه به بررسی درآمد شما در این کشور بپردازیم ببینیم اصلا حداقل درآمد در این کشور ماهانه چقدر است و بر اساس آن بیاییم و بررسی کنیم که آیا درآمد راننده تریلی در این کشور به صرفه است و یا خیر ؟

در سال های اخیر خصوصا بعد از درگیری های جنگی در اروپا هزینه های بسیار زیادی بر دوش کشور های آلمانی افتاده است و این موارد باعث شده تا این کشور تورم زیادی را احساس کند برای همین هزینه زندگی در آلمان بالاتر رفته و حداقل حقوق نیز زیاد تر شده است .

حداقل درآمد در این کشور در ماه مبلغی در حدود 1.548 یورو می باشد و برای اینکه بتوانید درآمد خوبی داشته باشید باید شیفت های بیشتری کار کنید اما اینکه این درآمد آیا خوب است و یا خیر در بند های پایینتر به آنها می پردازیم . بسیار خب بیایید بینیم درآمد شما در این کشور چقدر است ؟

اصولا درآمد راننده تریلی در این کشور زیاد است و شما از راه های مختلفی می توانید در این راه درآمد داشته باشید که تمام این موارد را بررسی می کنیم که به شرح زیر است … .

1 – کارمندی : در صورتی که کارمندی را انتخاب کنید شما صرفا راننده هستید و ماشین برای تولیدی و یا کارخانه است و شما صرفا باید بار مدنظر را به مقصد برسانید در این حالت درآمد شما در ماه مبلغی در حدود 3.600 یورو می باشد و این قبل از کسر مالیات است .

2 – آزاد اما بدون ماشین : در این حالت شما راننده تریلی هستید ولی تریلی برای شما نیست و شما باید به صورت درصدی کار کنید در این حالت برای شما بازار به صورت رقابتی می شود و شما باید به صورت درصدی برای تولیدی ها کار کنید در این صورت است که با شما یا به صورت ماهانه و یا به صورت پروژه ای حساب می کنند . در این حالت درآمد شخص شما بیشتر بوده و شما درآمدی در حدود ماهانه بیشتر از 5.000 یورو دارید اما این روش کاری براش شما معمولا سخت است و شما نمی توانید به راحتی در این حالت کار کنید .

اینکه فردی باشد و به شما اعتماد کند کار ساده ای نیست … .

3 – آزاد اما با ماشین : این بهترین حالتی است که شما می توانید کار کنید . یعنی به صورت پروژه ای کار می کنید و همینطور ماشین هم برای شماست در این حالت شما درآمد واقعا زیادی را به دست می آورید شاید مبلغی در حدود ماهانه بیشتر از 10.000 یورو و شاید برای شما جالب باشد که بدانید این درآمد برای افراد طبقه ثروتمند در آلمان است و یا شاید متوسط رو به بالا … .

درآمد تریلی در آلمان را در این بخش بررسی کردیم حالا بیایید ببینیم سوال بعدی شما چیست ؟

پیشنهاد مقاله قبلی : درآمد راننده ماشین سنگین در کشور ترکیه !

درآمد راننده تریلی در آلمان

آیا باید برای رانندگی با تریلی در آلمان زبان این کشور را بلد باشیم ؟

دوستان بزرگترین اشتباهی که بسیاری از دوستان می کنند این است که با زبان انگلیسی می توانید در این کشور کار کنید خیر عزیزان باید با زبان آلمانی وارد این کشور شوید مخصوصا شغل راننده تریلی که شدیدا سخت و نیاز به مکالمه به تولیدی های آلمانی دارد .

برای همین در صورتی که زبان آلمانی شما خوب نیست حتی فکر سفر به این کشور را هم نکنید زیرا نه کاری برای شما هست و نه جایی … .

کیفیت زندگی راننده تریلی در آلمان به چه صورت است ؟

کیفیت زندگی در آلمان برای کارگران ساده به این صورت است که این درآمد برای یک زندگی حداقلی برای یک کارگر کافیست و در صورتی که می خواهید هزینه زندگیتان را بالا ببرید بدون شک به مشکل می خورید اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید در صورتی که بخواهید با حداقل درآمد در آلمان زندگی کنید قطعا می توانید زندگی خوب و ساده ای داشته باشید … .

اما کیفیت زندگی برای افرادی که بالاتر از 3000 یورو درآمد دارند خیلی متفاوت است و شما می توانید به درستی در این کشور زندگی کنید و درآمد راننده تریلی در آلمان می تواند تمامی این موارد را برطرف کند .

درآمد راننده تریلی در آلمان

گواهینامه رانندگی ایرانی برای آلمان مناسب است ؟

البته برای ماشین های معمولی و یا شاید حتی برای ماشین های سنگین تا 6 ماه درصورتی که به صورت بین المللی تایید شده باشد بله مورد تایید است اما در صورتی که شما بخواهید در این کشور به صورت دائم کار کنید مشکلات شما به این صورت شروع می شود … .

1 – شما باید زبان آلمانیتان خوب باشد
2 – شما باید جاده ها و راه ها را بشناسید
3 – شما باید گواهینامه رانندگی ماشین های سنگین در آلمان را دریافت کنید
4 – شما باید تمامی موارد مهم و ضروری را در دوره های رانندگی حرفه ای بیاموزید

بعد از این موارد شما باید بررسی کنید ببینید آیا می توانید در این کشور بمانید و یا خیر و ماندن شما در این کشور به شرایط بسیار زیادی بستگی دارد که باید با وکلای مخصوص صحبت کنید … .

سخن نهایی !

دوستان عزیزم درآمد راننده تریلی در آلمان به قدری زیادی است که شاید بخواهید همین فردا به این کشور مهاجرت کنید اما سختی های بسیار زیادی را باید تحمل کنید از زبان سخت این کشور تا موارد خیلی مهم تری که باید بررسی کنید . خب دوستان عزیزم امیدوارم تمامی این موارد گفته شده برای شما مفید باشد .

در صورتی که سوالی در مورد درآمد رانندگان تریلی در کشور آلمان داشتید حتما از طریق کامنت ها سوالتان را بپرسید و به شما پاسخ خواهیم داد . به امید موفقیت و پیروزی برای شما عزیزان . گواهیران .

گواهیران
4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *